Автовокзал Камінь-Каширський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. 1 травня, 41 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03357-23493

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:10Камінь-Каширський — Верхи
05:00Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Залаззя
05:05Камінь-Каширський — Рівне (кр Нд)
05:10Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Оленине
05:25Камінь-Каширський — Львів
05:35Камінь-Каширський — Підбороччя
05:40Камінь-Каширський — Нові Червища (кр Сб)
05:45Камінь-Каширський — Залаззя
05:50Камінь-Каширський — Карпилівка (Вт-Пт)
05:50Камінь-Каширський — Щитинь
05:50Камінь-Каширський — Черче
06:00Краснилівка — Берестечко
06:10Камінь-Каширський — Личини (кр Сб-Нд)
06:10Камінь-Каширський — Щитинь ч/з Черче (кр Сб)
06:10Камінь-Каширський — Верхи
06:20Верхи — Луцьк
06:30Камінь-Каширський — Залазько
06:35Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Седлище
06:35Любешів — Луцьк
06:40Камінь-Каширський — Нові Червища (кр Сб)
06:40Гірки — Луцьк
06:45Ковель — Іванове (Біл)
06:45Камінь-Каширський — Личини (кр Сб-Нд)
06:55Камінь-Каширський — Каливиця
06:55Камінь-Каширський — Берестя (Біл)
07:05Залисиця — Луцьк
07:15Камінь-Каширський — Залісся
07:15Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Велимче
07:20Камінь-Каширський — Осівці
07:25Залаззя — Луцьк
07:30Любешів — Луцьк
07:40Черче — Луцьк
07:40Камінь-Каширський — Воєгоща (кр Сб)
07:45Камінь-Каширський — Хотешів
07:50Підбороччя — Луцьк
07:55Камінь-Каширський — Волиця
08:00Камінь-Каширський — Видричі (кр Сб)
08:05Гірки — Луцьк
08:10Камінь-Каширський — Залазько
08:15Щитинь — Луцьк
08:20Камінь-Каширський — Ратне
08:30Верхи — Луцьк
08:30Камінь-Каширський — Видерта
08:40Камінь-Каширський — Черче (кр Сб)
08:45Камінь-Каширський — Нововолинськ
08:55Каливиця — Луцьк
09:00Камінь-Каширський — Осівці
09:00Камінь-Каширський — Рівне
09:00Камінь-Каширський — Видричі (кр Сб)
09:15Луцьк — Брониця
09:25Луцьк — Залаззя
09:40Камінь-Каширський — Осівці
09:45Хотешів — Луцьк
09:45Камінь-Каширський — Воєгоща
09:50Камінь-Каширський — Київ
10:00Камінь-Каширський — Залазько
10:00Нововолинськ — Любешів ч/з Седлище
10:10Камінь-Каширський — Ратне
10:15Камінь-Каширський — Підбороччя
10:25Любохини — Любешів
10:40Брониця — Луцьк
11:00Камінь-Каширський — Личини (кр Сб)
11:15Камінь-Каширський — Луцьк
11:20Камінь-Каширський — Видричі (кр Сб)
11:30Камінь-Каширський — Пнівне
11:30Камінь-Каширський — Підбороччя (кр Сб)
11:45Залаззя — Луцьк
11:45Ковель — Хотешів
11:50Камінь-Каширський — Осівці
11:50Камінь-Каширський — Брониця (кр Сб)
12:15Камінь-Каширський — Ковель
12:30Камінь-Каширський — Ратне
12:30Камінь-Каширський — Видерта
12:40Камінь-Каширський — Залісся
12:40Камінь-Каширський — Залісся
12:45Камінь-Каширський — Нові Червища
12:50Камінь-Каширський — Видричі (кр Сб)
12:50Камінь-Каширський — Житнівка
13:00Підбороччя — Луцьк ч/з Черче
13:00Камінь-Каширський — Щитинь ч/з Черче (кр Сб)
13:10Камінь-Каширський — Ратне
13:20Камінь-Каширський — Великий Обзир
13:20Луцьк — Великий Обзир
13:35Хотешів — Луцьк
13:40Камінь-Каширський — Залазько
13:40Камінь-Каширський — Карпилівка (кр Сб)
13:45Камінь-Каширський — Стобихва (кр Сб)
13:45Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Седлище
13:50Любешів — Любохини
14:00Камінь-Каширський — Воєгоща (кр Сб)
14:00Камінь-Каширський — Підбороччя (кр Сб)
14:10Камінь-Каширський — Ковель
14:15Камінь-Каширський — Любешів ч/з Невір
14:20Любешів — Ковель
14:20Луцьк — Гірки
14:20Камінь-Каширський — Личини
14:25Камінь-Каширський — Личини (кр Сб)
14:30Камінь-Каширський — Волиця ч/з Соснівка (Пн,Ср,Пт,Нд)
14:30Камінь-Каширський — Волиця (Вт,Чт)
14:35Луцьк — Підбороччя
14:40Любешів — Нововолинськ
15:00Камінь-Каширський — Рівне
15:10Камінь-Каширський — Нові Червища (кр Сб)
15:30Камінь-Каширський — Черче (кр Сб)
15:30Луцьк — Щитинь
15:30Луцьк — Залаззя
15:40Великий Обзир — Луцьк
15:55Луцьк — Залисиця
16:10Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Седлище
16:15Камінь-Каширський — Видричі (кр Сб)
16:20Луцьк — Верхи
16:30Луцьк — Залазько
16:30Луцьк — Черче
17:00Луцьк — Гірки
17:00Камінь-Каширський — Ратне
17:10Камінь-Каширський — Осівці
17:20Камінь-Каширський — Нові Червища (кр Сб)
17:30Камінь-Каширський — Залісся (кр Сб-Нд)
17:30Камінь-Каширський — Підбороччя (кр Сб)
17:30Камінь-Каширський — Залісся
17:45Камінь-Каширський — Луцьк
18:00Камінь-Каширський — Осівці
18:00Камінь-Каширський — Житнівка
18:05Камінь-Каширський — Личини
18:10Луцьк — Верхи
18:15Берестечко — Краснилівка
18:15Камінь-Каширський — Залаззя
18:25Луцьк — Любешів ч/з Велика Глуша
19:00Луцьк — Хотешів
19:20Камінь-Каширський — Каливиця
20:00Іванове (Біл) — Ковель
20:20Ковель — Любешів ч/з Велика Глуша
23:15Камінь-Каширський — Київ

за маршрутами автобусів

Іванове (Біл) — Ковель
20:00

Берестечко — Краснилівка
18:15

Брониця — Луцьк
10:40

Великий Обзир — Луцьк
15:40

Верхи — Луцьк
06:20 08:30

Гірки — Луцьк
06:40 08:05

Залаззя — Луцьк
07:25 11:45

Залисиця — Луцьк
07:05

Каливиця — Луцьк
08:55

Камінь-Каширський — Берестя (Біл)
06:55

Камінь-Каширський — Брониця
11:50(кр Сб)

Камінь-Каширський — Великий Обзир
13:20

Камінь-Каширський — Верхи
04:10 06:10

Камінь-Каширський — Видерта
08:30 12:30

Камінь-Каширський — Видричі
08:00(кр Сб) 09:00(кр Сб) 11:20(кр Сб) 12:50(кр Сб) 16:15(кр Сб)

Камінь-Каширський — Волиця
07:55 14:30(Вт,Чт)

Камінь-Каширський — Волиця ч/з Соснівка
14:30(Пн,Ср,Пт,Нд)

Камінь-Каширський — Воєгоща
07:40(кр Сб) 09:45 14:00(кр Сб)

Камінь-Каширський — Житнівка
12:50 18:00

Камінь-Каширський — Залаззя
05:45 18:15

Камінь-Каширський — Залазько
06:30 08:10 10:00 13:40

Камінь-Каширський — Залісся
07:15 12:40 12:40 17:30(кр Сб-Нд) 17:30

Камінь-Каширський — Каливиця
06:55 19:20

Камінь-Каширський — Карпилівка
05:50(Вт-Пт) 13:40(кр Сб)

Камінь-Каширський — Київ
09:50 23:15

Камінь-Каширський — Ковель
12:15 14:10

Камінь-Каширський — Личини
06:10(кр Сб-Нд) 06:45(кр Сб-Нд) 11:00(кр Сб) 14:20 14:25(кр Сб) 18:05

Камінь-Каширський — Луцьк
11:15 17:45

Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Велимче
07:15

Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Залаззя
05:00

Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Оленине
05:10

Камінь-Каширський — Луцьк ч/з Седлище
06:35 13:45 16:10

Камінь-Каширський — Львів
05:25

Камінь-Каширський — Любешів ч/з Невір
14:15

Камінь-Каширський — Нововолинськ
08:45

Камінь-Каширський — Нові Червища
05:40(кр Сб) 06:40(кр Сб) 12:45 15:10(кр Сб) 17:20(кр Сб)

Камінь-Каширський — Осівці
07:20 09:00 09:40 11:50 17:10 18:00

Камінь-Каширський — Пнівне
11:30

Камінь-Каширський — Підбороччя
05:35 10:15 11:30(кр Сб) 14:00(кр Сб) 17:30(кр Сб)

Камінь-Каширський — Ратне
08:20 10:10 12:30 13:10 17:00

Камінь-Каширський — Рівне
05:05(кр Нд) 09:00 15:00

Камінь-Каширський — Стобихва
13:45(кр Сб)

Камінь-Каширський — Хотешів
07:45

Камінь-Каширський — Черче
05:50 08:40(кр Сб) 15:30(кр Сб)

Камінь-Каширський — Щитинь
05:50

Камінь-Каширський — Щитинь ч/з Черче
06:10(кр Сб) 13:00(кр Сб)

Ковель — Іванове (Біл)
06:45

Ковель — Любешів ч/з Велика Глуша
20:20

Ковель — Хотешів
11:45

Краснилівка — Берестечко
06:00

Луцьк — Брониця
09:15

Луцьк — Великий Обзир
13:20

Луцьк — Верхи
16:20 18:10

Луцьк — Гірки
14:20 17:00

Луцьк — Залаззя
09:25 15:30

Луцьк — Залазько
16:30

Луцьк — Залисиця
15:55

Луцьк — Любешів ч/з Велика Глуша
18:25

Луцьк — Підбороччя
14:35

Луцьк — Хотешів
19:00

Луцьк — Черче
16:30

Луцьк — Щитинь
15:30

Любешів — Ковель
14:20

Любешів — Луцьк
06:35 07:30

Любешів — Любохини
13:50

Любешів — Нововолинськ
14:40

Любохини — Любешів
10:25

Нововолинськ — Любешів ч/з Седлище
10:00

Підбороччя — Луцьк
07:50

Підбороччя — Луцьк ч/з Черче
13:00

Хотешів — Луцьк
09:45 13:35

Черче — Луцьк
07:40

Щитинь — Луцьк
08:15

Інформація оновлена: 26.08.2016