Автовокзал Олевськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 21 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04135-21151

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

03:30Олевськ — Київ ч/з Новоград-Волинський
04:50Копище — Житомир ч/з Коростень
05:00Олевськ — Житомир ч/з Новоград-Волинський
05:10Калинівка — Житомир
05:20Покровське — Житомир ч/з Коростень
05:45Рокитне — Житомир
05:55Олевськ — Замисловичі ч/з Артинськ (Вт,Пт,Нд)
06:00Олевськ — Київ ч/з Білокоровичі
06:00Олевськ — Рудня-Озерянська ч/з Соснівка (Пн,Ср,Пт)
06:10Олевськ — Журжевичі ч/з Будки (кр Сб)
06:20Олевськ — Андріївка ч/з Сущани (Нд)
06:30Олевськ — Жубровичі ч/з Стовпинка (кр Сб)
06:40Олевськ — Ємільчине (кр Сб)
07:00Олевськ — Копище ч/з Сущани (кр Сб)
07:00Олевськ — Жубровичі ч/з Стовпинка (кр Сб)
07:10Олевськ — Сердюки ч/з Лопатичі (кр Сб)
07:20Олевськ — Корощино ч/з Варварівка (Вт,Пт,Нд)
07:50Олевськ — Київ ч/з Новоград-Волинський
08:00Рокитне — Житомир
08:20Олевськ — Кам'янка ч/з Варварівка (кр Сб)
09:50Олевськ — Житомир ч/з Коростень (Нд)
10:25Олевськ — Житомир ч/з Новоград-Волинський
10:30Олевськ — Київ ч/з Білокоровичі
10:30Олевськ — Лопатичі ч/з Кам'янка (кр Сб)
10:30Олевськ — Сердюки ч/з Варварівка (Нд)
10:40Олевськ — Кам'янка (Нд)
10:45Олевськ — Житомир ч/з Коростень (кр Сб)
10:45Олевськ — Рівне ч/з Сарни (кр Сб)
11:15Олевськ — Кишин ч/з Забороче (Нд)
11:25Олевськ — Хочине ч/з Сущани (кр Сб)
11:50Олевськ — Жубровичі ч/з Стовпинка
11:50Олевськ — Андріївка ч/з Сущани (Нд)
12:00Олевськ — Корощино ч/з Варварівка (Вт,Пт,Нд)
12:15Олевськ — Журжевичі ч/з Будки (Нд)
12:30Олевськ — Сердюки ч/з Лопатичі (кр Сб)
12:30Олевськ — Замисловичі ч/з Артинськ (Нд)
13:00Олевськ — Калинівка ч/з Варварівка
13:10Олевськ — Копище ч/з Сущани
13:15Олевськ — Житомир ч/з Коростень
13:30Олевськ — Житомир ч/з Новоград-Волинський
13:30Олевськ — Журжевичі ч/з Будки (кр Сб)
13:40Олевськ — Рудня-Озерянська ч/з Радовель (Пн,Ср,Пт)
13:50Олевськ — Замисловичі ч/з Артинськ (Вт,Пт)
14:30Олевськ — Київ ч/з Білокоровичі
15:30Олевськ — Житомир ч/з Коростень
15:40Олевськ — Житомир ч/з Новоград-Волинський
16:30Олевськ — Житомир ч/з Новоград-Волинський
18:00Житомир — Рокитне
18:20Житомир — Калинівка
20:15Житомир — Покровське
20:20Житомир — Копище

за маршрутами автобусів

Житомир — Калинівка
18:20

Житомир — Копище
20:20

Житомир — Покровське
20:15

Житомир — Рокитне
18:00

Калинівка — Житомир
05:10

Копище — Житомир ч/з Коростень
04:50

Олевськ — Ємільчине
06:40(кр Сб)

Олевськ — Андріївка ч/з Сущани
06:20(Нд) 11:50(Нд)

Олевськ — Житомир ч/з Коростень
09:50(Нд) 10:45(кр Сб) 13:15 15:30

Олевськ — Житомир ч/з Новоград-Волинський
05:00 10:25 13:30 15:40 16:30

Олевськ — Жубровичі ч/з Стовпинка
06:30(кр Сб) 07:00(кр Сб) 11:50

Олевськ — Журжевичі ч/з Будки
06:10(кр Сб) 12:15(Нд) 13:30(кр Сб)

Олевськ — Замисловичі ч/з Артинськ
05:55(Вт,Пт,Нд) 12:30(Нд) 13:50(Вт,Пт)

Олевськ — Калинівка ч/з Варварівка
13:00

Олевськ — Кам'янка
10:40(Нд)

Олевськ — Кам'янка ч/з Варварівка
08:20(кр Сб)

Олевськ — Кишин ч/з Забороче
11:15(Нд)

Олевськ — Київ ч/з Білокоровичі
06:00 10:30 14:30

Олевськ — Київ ч/з Новоград-Волинський
03:30 07:50

Олевськ — Копище ч/з Сущани
07:00(кр Сб) 13:10

Олевськ — Корощино ч/з Варварівка
07:20(Вт,Пт,Нд) 12:00(Вт,Пт,Нд)

Олевськ — Лопатичі ч/з Кам'янка
10:30(кр Сб)

Олевськ — Рудня-Озерянська ч/з Радовель
13:40(Пн,Ср,Пт)

Олевськ — Рудня-Озерянська ч/з Соснівка
06:00(Пн,Ср,Пт)

Олевськ — Рівне ч/з Сарни
10:45(кр Сб)

Олевськ — Сердюки ч/з Варварівка
10:30(Нд)

Олевськ — Сердюки ч/з Лопатичі
07:10(кр Сб) 12:30(кр Сб)

Олевськ — Хочине ч/з Сущани
11:25(кр Сб)

Покровське — Житомир ч/з Коростень
05:20

Рокитне — Житомир
05:45 08:00

Інформація оновлена: 24.04.2018