Автовокзал Нетішин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ринкова 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: (03848) 4-17-17

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:45Нетішин — Хмельницький
06:00Нетішин — Хмельницький
06:00Нетішин — Рівне
06:15Нетішин — Хмельницький
06:20Нетішин — Рівне ч/з Гоща
06:25Нетішин — Білогородка
06:35Нетішин — Рівне (кр Нд)
06:45Нетішин — Поліське
07:00Нетішин — Нараївка (кр Нд)
07:05Нетішин — Хмельницький
07:10Рівне — Хмельницький
07:20Славута — Рівне
07:30Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
07:30Нетішин — Славута ч/з Полянь
07:40Нетішин — Вараш (Пт-Пн)
07:50Рівне — Шепетівка
08:00Нетішин — Красностав
08:10Шепетівка — Тернопіль
08:10Нетішин — Плоска
08:20Хмельницький — Рівне
08:25Нетішин — Острог
08:30Нетішин — Тульчин
08:35Нетішин — Волочиськ ч/з Ізяслав
08:45Нетішин — Рівне
09:00Нетішин — Рівне
09:07Шумськ — Київ
09:20Хмельницький — Рівне
09:20Вроцлав (Пол) — Чернівці
09:50Нетішин — Острог
10:00Нетішин — Славута
10:10Нетішин — Тернопіль
10:15Нетішин — Кам'янець-Подільський (Вт,Чт,Сб)
10:20Нетішин — Рівне
10:25Рівне — Кам'янець-Подільський (Пн,Ср,Пт,Нд)
10:45Нетішин — Рівне (Нд)
10:45Нетішин — Славута
10:50Рівне — Славута
11:10Нетішин — Красилів
11:10Луцьк — Хмельницький
11:15Хмельницький — Рівне
11:40Нетішин — Ізяслав
11:45Нетішин — Острог
11:50Нетішин — Киликиїв
12:07Шумськ — Київ
12:20Нетішин — Славута ч/з Полянь
12:25Рівне — Кам'янець-Подільський
12:35Шепетівка — Рівне
13:00Славута — Рівне
13:00Нетішин — Тернопіль
13:15Нетішин — Рівне
13:30Хмельницький — Рівне
13:30Хмельницький — Вроцлав (Пол) (ч/з добу)
13:40Нетішин — Нараївка
13:50Нетішин — Плоска
14:00Нетішин — Рівне
14:00Нетішин — Славута ч/з Полянь
14:00Нетішин — Острог
14:20Нетішин — Рівне ч/з Гоща
14:25Нетішин — Білогородка
14:50Нетішин — Красностав
15:10Нетішин — Рівне
15:30Рівне — Хмельницький
15:35Нетішин — Острог
15:50Нетішин — Поліське
16:10Рівне — Славута
16:20Нетішин — Славута ч/з Полянь
16:25Рівне — Хмельницький
16:30Шумськ — Київ
16:40Нетішин — Рівне
17:00Рівне — Шепетівка
17:10Тернопіль — Шепетівка
17:30Нетішин — Острог
17:40Нетішин — Рівне
17:45Рівне — Хмельницький
18:20Нетішин — Рівне
18:25Нетішин — Острог
19:10Рівне — Хмельницький
19:40Нетішин — Острог
20:00Шепетівка — Рівне
20:10Хмельницький — Луцьк
20:30Нетішин — Славута ч/з Полянь

за маршрутами автобусів

Вроцлав (Пол) — Чернівці
09:20

Луцьк — Хмельницький
11:10

Нетішин — Ізяслав
11:40

Нетішин — Білогородка
06:25 14:25

Нетішин — Вараш
07:40(Пт-Пн)

Нетішин — Волочиськ ч/з Ізяслав
08:35

Нетішин — Кам'янець-Подільський
10:15(Вт,Чт,Сб)

Нетішин — Киликиїв
11:50

Нетішин — Красилів
11:10

Нетішин — Красностав
08:00 14:50

Нетішин — Нараївка
07:00(кр Нд) 13:40

Нетішин — Острог
08:25 09:50 11:45 14:00 15:35 17:30 18:25 19:40

Нетішин — Плоска
08:10 13:50

Нетішин — Поліське
06:45 15:50

Нетішин — Рівне
06:00 06:35(кр Нд) 08:45 09:00 10:20 10:45(Нд) 13:15 14:00 15:10 16:40 17:40 18:20

Нетішин — Рівне ч/з Гоща
06:20 14:20

Нетішин — Славута
10:00 10:45

Нетішин — Славута ч/з Полянь
07:30 12:20 14:00 16:20 20:30

Нетішин — Тернопіль
10:10 13:00

Нетішин — Тульчин
08:30

Нетішин — Хмельницький
05:45 06:00 06:15 07:05

Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
07:30

Рівне — Кам'янець-Подільський
10:25(Пн,Ср,Пт,Нд) 12:25

Рівне — Славута
10:50 16:10

Рівне — Хмельницький
07:10 15:30 16:25 17:45 19:10

Рівне — Шепетівка
07:50 17:00

Славута — Рівне
07:20 13:00

Тернопіль — Шепетівка
17:10

Хмельницький — Вроцлав (Пол) (ч/з добу)
13:30

Хмельницький — Луцьк
20:10

Хмельницький — Рівне
08:20 09:20 11:15 13:30

Шепетівка — Рівне
12:35 20:00

Шепетівка — Тернопіль
08:10

Шумськ — Київ
09:07 12:07 16:30

Інформація оновлена: 07.11.2021