Автовокзал Нетішин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Ринкова 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:00Нетішин — Кривин
05:00Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
05:10Нетішин — Дятилівка
05:20Нетішин — Кривин
05:45Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
05:50Нетішин — Славута
06:05Нетішин — Рівне
06:10Нетішин — Киликиїв
06:15Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
06:20Славута — Хмельницький
06:20Нетішин — Кривин
06:25Нетішин — Тернопіль
06:25Нетішин — Білогородка ч/з Ізяслав
06:35Нетішин — Рівне
06:40Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
06:45Нетішин — Поліське
06:50Нетішин — Острог
07:00Нетішин — Нараївка
07:05Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
07:15Нетішин — Острог
07:25Нетішин — Славута
07:30Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
07:35Нетішин — Славута
07:40Нетішин — Рівне
07:40Нетішин — Кузнецовськ (Пт-Нд)
07:45Нетішин — Сьомаки
07:50Рівне — Шепетівка
08:00Нетішин — Гориця
08:10Шепетівка — Тернопіль
08:10Нетішин — Плоска
08:15Нетішин — Острог
08:20Хмельницький — Рівне
08:25Нетішин — Острог
08:30Нетішин — Тульчин
08:35Нетішин — Волочиськ ч/з Ізяслав
08:50Нетішин — Кривин
08:50Острог — Корець
09:00Нетішин — Рівне
09:15Нетішин — Острог
09:25Нетішин — Вижниця
09:30Нетішин — Теофіполь
09:40Нетішин — Кривин
09:40Нетішин — Голики ч/з Славута
09:50Нетішин — Острог
09:53Нетішин — Тернопіль
10:00Нетішин — Славута
10:20Нетішин — Славута
10:20Нетішин — Рівне
10:30Рівне — Кам'янець-Подільський
10:40Нетішин — Острог
10:45Нетішин — Рівне
11:00Нетішин — Славута
11:10Луцьк — Хмельницький
11:10Нетішин — Красилів ч/з Ізяслав
11:25Хмельницький — Рівне
11:25Нетішин — Острог
11:40Хмельницький — Луцьк
11:40Нетішин — Ізяслав
11:40Кам'янець-Подільський — Сохачев (Пол)
11:50Нетішин — Киликиїв
12:20Нетішин — Славута
12:25Нетішин — Острог
12:25Рівне — Кам'янець-Подільський
12:35Шепетівка — Рівне
12:40Нетішин — Дятилівка
12:45Нетішин — Кривин
12:55Нетішин — Голики ч/з Славута
13:00Нетішин — Тернопіль
13:15Нетішин — Рівне
13:20Нетішин — Сьомаки
13:30Хмельницький — Рівне
13:40Нетішин — Нараївка
13:45Нетішин — Острог
13:50Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
13:50Нетішин — Плоска
14:05Нетішин — Острог
14:10Нетішин — Рівне
14:15Нетішин — Сьомаки
14:35Нетішин — Білогородка ч/з Ізяслав
14:55Нетішин — Гориця
15:00Нетішин — Волочиськ ч/з Острог
15:10Кам'янець-Подільський — Рівне
15:10Нетішин — Острог
15:15Нетішин — Яблунівка
15:25Нетішин — Рівне
15:30Нетішин — Славута
15:35Нетішин — Острог
15:40Нетішин — Тернопіль (Пт-Нд)
15:50Нетішин — Поліське
16:00Нетішин — Кривин
16:20Нетішин — Славута
16:20Нетішин — Нараївка
16:25Нетішин — Славута
16:30Нетішин — Славута
16:45Нетішин — Ізяслав
16:50Нетішин — Плужне
16:55Нетішин — Рівне
17:00Рівне — Шепетівка
17:15Нетішин — Острог
17:20Нетішин — Славута
17:30Кам'янець-Подільський — Рівне
17:30Нетішин — Острог
17:35Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
17:50Нетішин — Рівне
17:50Нетішин — Мухарів
18:10Нетішин — Кривин
18:20Луцьк — Хмельницький
18:35Нетішин — Острог
18:55Нетішин — Рівне
19:15Нетішин — Острог
19:40Нетішин — Острог
19:50Нетішин — Кривин
20:30Нетішин — Острог
20:50Нетішин — Кривин
21:15Нетішин — Острог
21:25Нетішин — Острог
21:25Нетішин — Кривин
21:45Нетішин — Острог
23:10Нетішин — Кривин

за маршрутами автобусів

Кам'янець-Подільський — Рівне
15:10 17:30

Кам'янець-Подільський — Сохачев (Пол)
11:40

Луцьк — Хмельницький
11:10 18:20

Нетішин — Ізяслав
11:40 16:45

Нетішин — Білогородка ч/з Ізяслав
06:25 14:35

Нетішин — Вижниця
09:25

Нетішин — Волочиськ ч/з Ізяслав
08:35

Нетішин — Волочиськ ч/з Острог
15:00

Нетішин — Голики ч/з Славута
09:40 12:55

Нетішин — Гориця
08:00 14:55

Нетішин — Дятилівка
05:10 12:40

Нетішин — Киликиїв
06:10 11:50

Нетішин — Красилів ч/з Ізяслав
11:10

Нетішин — Кривин
01:00 05:20 06:20 08:50 09:40 12:45 16:00 18:10 19:50 20:50 21:25 23:10

Нетішин — Кузнецовськ
07:40(Пт-Нд)

Нетішин — Мухарів
17:50

Нетішин — Нараївка
07:00 13:40 16:20

Нетішин — Острог
06:50 07:15 08:15 08:25 09:15 09:50 10:40 11:25 12:25 13:45 14:05 15:10 15:35 17:15 17:30 18:35 19:15 19:40 20:30 21:15 21:25 21:45

Нетішин — Плоска
08:10 13:50

Нетішин — Плужне
16:50

Нетішин — Поліське
06:45 15:50

Нетішин — Рівне
06:05 06:35 07:40 09:00 10:20 10:45 13:15 14:10 15:25 16:55 17:50 18:55

Нетішин — Славута
05:50 07:25 07:35 10:00 10:20 11:00 12:20 15:30 16:20 16:25 16:30 17:20

Нетішин — Сьомаки
07:45 13:20 14:15

Нетішин — Теофіполь
09:30

Нетішин — Тернопіль
06:25 09:53 13:00 15:40(Пт-Нд)

Нетішин — Тульчин
08:30

Нетішин — Хмельницький ч/з Острог
05:00 05:45 06:15 06:40 07:05 07:30 13:50 17:35

Нетішин — Яблунівка
15:15

Острог — Корець
08:50

Рівне — Кам'янець-Подільський
10:30 12:25

Рівне — Шепетівка
07:50 17:00

Славута — Хмельницький
06:20

Хмельницький — Луцьк
11:40

Хмельницький — Рівне
08:20 11:25 13:30

Шепетівка — Рівне
12:35

Шепетівка — Тернопіль
08:10

Інформація оновлена: 29.08.2016