Автовокзал Турбів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: - (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:22Турбів — Нова Гребля
05:47Турбів — Шендерівка
05:57Турбів — Стара Прилука
06:07Турбів — Вінниця
06:13Турбів — Нова Прилука
06:25Турбів — Вінниця
06:30Вінниця — Іллінці
06:30Турбів — Брицьке
06:35Турбів — Стара Прилука
06:37Вінниця — Липовель
06:45Погребище — Вінниця
06:50Турбів — Вінниця
06:55Козятин — Вінниця
06:56Турбів — Вінниця
07:00Липовець — Вінниця
07:05Вінниця — Липовель
07:11Турбів — Лісова Лисіївка
07:25Нападівка — Вінниця
07:26Турбів — Вінниця
07:35Йосипівка — Вінниця
07:35Ліщинці — Вінниця
07:35Турбів — Вінниця
07:43Гайсин — Вінниця
07:45Вінниця — Дашів
07:45Вінниця — Погребище
07:52Турбів — Вінниця
07:56Турбів — Вінниця
07:59Вінниця — Скала
08:05Погребище — Вінниця
08:13Липовець — Вінниця
08:15Турбів — Журава
08:19Турбів — Лісова Лисіївка
08:26Вінниця — Іллінці
08:35Погребище — Вінниця
08:55Вінниця — Липовель
09:00Вінниця — Оратів
09:00Липовець — Вінниця
09:04Турбів — Вінниця
09:10Соснівка — Вінниця
09:20Вінниця — Погребище
09:25Скибинці — Вінниця
09:28Вінниця — Нападівка
09:30Іллінці — Вінниця
09:35Турбів — Костянтинівка
09:40Турбів — Вінниця
10:00Вінниця — Гайсин
10:05Вінниця — Погребище
10:05Вінниця — Козятин
10:18Вінниця — Липовель
10:25Погребище — Вінниця
10:27Гайсин — Вінниця
10:31Турбів — Вінниця
10:33Вінниця — Балабанівка
10:35Вінниця — Погребище
10:38Турбів — Лісова Лисіївка
10:48Турбів — Шендерівка
10:55Вінниця — Леухи
11:05Погребище — Вінниця
11:05Вінниця — Погребище
11:07Іллінці — Вінниця
11:17Турбів — Вінниця
11:18Турбів — Стара Прилука
11:35Турбів — Нова Гребля
11:37Скала — Вінниця
11:50Вінниця — Погребище
11:55Вінниця — Оратів
11:55Липовець — Вінниця
11:55Турбів — Вінниця
11:57Вінниця — Йосипівка
12:10Турбів — Вінниця
12:20Вінниця — Погребище
12:28Вінниця — Гайсин
12:35Турбів — Нова Прилука
12:35Дашів — Вінниця
12:49Київ — Вінниця
12:50Вінниця — Іллінці
12:58Вінниця — Липовель
13:05Турбів — Стара Прилука
13:10Нападівка — Вінниця
13:22Вінниця — Київ
13:25Турбів — Брицьке
13:30Липовець — Вінниця
13:36Турбів — Лісова Лисіївка
13:40Турбів — Вінниця
13:45Погребище — Вінниця
13:46Вінниця — Дашів
13:56Оратів — Вінниця
13:57Гайсин — Вінниця
14:00Турбів — Вінниця
14:10Йосипівка — Вінниця
14:10Вінниця — Погребище
14:15Погребище — Вінниця
14:17Турбів — Вінниця
14:27Турбів — Костянтинівка
14:30Турбів — Вінниця
14:38Турбів — Вінниця
14:45Вінниця — Нападівка
15:00Липовець — Вінниця
15:01Вінниця — Скала
15:02Турбів — Шендерівка
15:05Погребище — Вінниця
15:11Турбів — Вінниця
15:11Балабанівка — Вінниця
15:16Соснівка — Вінниця
15:23Вінниця — Оратів
15:25Турбів — Стара Прилука
15:30Козятин — Вінниця
15:38Гайсин — Вінниця
15:39Булаї — Вінниця (Нд)
15:50Вінниця — Погребище
15:52Вінниця — Йосипівка
15:54Вінниця — Соснівка
15:55Турбів — Нова Прилука
15:55Вінниця — Гайсин
16:05Іллінці — Вінниця
16:10Турбів — Вінниця
16:15Турбів — Вінниця
16:18Вінниця — Липовель
16:20Погребище — Вінниця
16:20Турбів — Костянтинівка
16:33Турбів — Лісова Лисіївка
16:38Вінниця — Погребище
16:40Турбів — Вінниця
16:40Вінниця — Скибинці
16:47Турбів — Брицьке
16:50Нападівка — Вінниця
17:05Турбів — Нова Гребля
17:10Вінниця — Погребище
17:15Погребище — Вінниця
17:20Турбів — Вінниця
17:21Вінниця — Погребище
17:32Дашів — Вінниця
17:34Турбів — Лісова Лисіївка
17:35Вінниця — Булаї
17:45Вінниця — Ліщинці
17:50Липовець — Вінниця
17:52Турбів — Стара Прилука
17:55Вінниця — Погребище
17:55Вінниця — Іллінці
17:58Турбів — Вінниця
18:00Вінниця — Козятин
18:18Турбів — Нова Прилука
18:25Погребище — Вінниця
18:25Турбів — Вінниця
18:28Оратів — Вінниця
18:37Турбів — Вінниця
18:38Вінниця — Нападівка
18:38Турбів — Шендерівка
18:40Скала — Вінниця
18:45Вінниця — Погребище
18:45Дашів — Вінниця
18:45Вінниця — Спичинці
18:53Турбів — Лісова Лисіївка
19:05Турбів — Вінниця
19:15Турбів — Вінниця
19:20Вінниця — Леухи
19:35Погребище — Вінниця
20:25Вінниця — Погребище
21:06Турбів — Лісова Лисіївка

за маршрутами автобусів

Іллінці — Вінниця
09:30 11:07 16:05

Балабанівка — Вінниця
15:11

Булаї — Вінниця
15:39(Нд)

Вінниця — Іллінці
06:30 08:26 12:50 17:55

Вінниця — Балабанівка
10:33

Вінниця — Булаї
17:35

Вінниця — Гайсин
10:00 12:28 15:55

Вінниця — Дашів
07:45 13:46

Вінниця — Йосипівка
11:57 15:52

Вінниця — Київ
13:22

Вінниця — Козятин
10:05 18:00

Вінниця — Леухи
10:55 19:20

Вінниця — Липовель
06:37 07:05 08:55 10:18 12:58 16:18

Вінниця — Ліщинці
17:45

Вінниця — Нападівка
09:28 14:45 18:38

Вінниця — Оратів
09:00 11:55 15:23

Вінниця — Погребище
07:45 09:20 10:05 10:35 11:05 11:50 12:20 14:10 15:50 16:38 17:10 17:21 17:55 18:45 20:25

Вінниця — Скала
07:59 15:01

Вінниця — Скибинці
16:40

Вінниця — Соснівка
15:54

Вінниця — Спичинці
18:45

Гайсин — Вінниця
07:43 10:27 13:57 15:38

Дашів — Вінниця
12:35 17:32 18:45

Йосипівка — Вінниця
07:35 14:10

Київ — Вінниця
12:49

Козятин — Вінниця
06:55 15:30

Липовець — Вінниця
07:00 08:13 09:00 11:55 13:30 15:00 17:50

Ліщинці — Вінниця
07:35

Нападівка — Вінниця
07:25 13:10 16:50

Оратів — Вінниця
13:56 18:28

Погребище — Вінниця
06:45 08:05 08:35 10:25 11:05 13:45 14:15 15:05 16:20 17:15 18:25 19:35

Скала — Вінниця
11:37 18:40

Скибинці — Вінниця
09:25

Соснівка — Вінниця
09:10 15:16

Турбів — Брицьке
06:30 13:25 16:47

Турбів — Вінниця
06:07 06:25 06:50 06:56 07:26 07:35 07:52 07:56 09:04 09:40 10:31 11:17 11:55 12:10 13:40 14:00 14:17 14:30 14:38 15:11 16:10 16:15 16:40 17:20 17:58 18:25 18:37 19:05 19:15

Турбів — Журава
08:15

Турбів — Костянтинівка
09:35 14:27 16:20

Турбів — Лісова Лисіївка
07:11 08:19 10:38 13:36 16:33 17:34 18:53 21:06

Турбів — Нова Гребля
05:22 11:35 17:05

Турбів — Нова Прилука
06:13 12:35 15:55 18:18

Турбів — Стара Прилука
05:57 06:35 11:18 13:05 15:25 17:52

Турбів — Шендерівка
05:47 10:48 15:02 18:38

Інформація оновлена: 29.08.2016