Автовокзал Самбір

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Завокзальна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03236-60502

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Самбір — Львів
05:30Дністрик-Дубовий — Львів
05:40Самбір — Шегині
05:40Самбір — Львів
05:50Хащів — Львів
06:00Самбір — Львів
06:05Самбір — Дрогобич
06:10Ільник — Львів
06:20Нижанковичі — Львів
06:20Львів — Кривка
06:20Львів — Риків
06:20Самбір — Дрогобич
06:25Самбір — Смільниця
06:30Самбір — Яворів
06:30Самбір — Львів
06:35Добромиль — Львів
06:40Самбір — Стебник
06:40Смільниця — Львів
06:45Самбір — Львів
06:45Самбір — Бірчиці
06:45Самбір — Соснівка
06:50Росохи — Львів
06:50Львів — Добромиль
06:55Самбір — Львів
07:00Передільниця — Львів
07:05Львів — Нижанковичі
07:05Добромиль — Львів
07:10Самбір — Дрогобич
07:10Великосілля — Львів
07:10Львів — Великосілля
07:15Самбір — Івано-Франківськ
07:15Самбір — Львів
07:20Бітля — Львів
07:20Самбір — Лановичі
07:20Дрогобич — Смільниця
07:25Львів — Верхнє Висоцьке
07:25Добромиль — Львів
07:30Самбір — Дрогобич
07:30Підбуж — Львів
07:30Самбір — Баранівці
07:30Самбір — Сприня
07:30Самбір — Шегині
07:30Самбір — Букова
07:35Нижанковичі — Львів
07:40Самбір — Мшанець
07:40Самбір — Львів
07:45Самбір — Звір
07:45Добромиль — Львів
07:50Ільник — Львів
07:50Самбір — Дрогобич
07:55Дрогобич — Шегині
07:55Львів — Нижанковичі
08:00Самбір — Передільниця
08:00Самбір — Львів
08:05Самбір — Дрогобич
08:05Добромиль — Львів
08:10Росохи — Львів
08:10Самбір — Ковиничі
08:15Трускавець — Шегині
08:15Львів — Лопушанка
08:20Боберка — Львів
08:25Самбір — Львів
08:30Самбір — Дрогобич
08:30Лопушанка — Львів
08:35Дрогобич — Яворів
08:40Добромиль — Львів
08:45Львів — Дністрик-Дубовий
08:45Верхнє Висоцьке — Львів
08:50Добромиль — Львів
08:50Самбір — Біличі
08:50Самбір — Дрогобич
09:00Самбір — Львів
09:00Самбір — Дрогобич
09:05Самбір — Шегині
09:10Львів — Добромиль
09:15Самбір — Биличі
09:15Самбір — Смільниця
09:15Тисовиця — Львів
09:20Львів — Ільник
09:20Риків — Львів
09:20Самбір — Велика Сушиця
09:30Самбір — Дрогобич
09:30Самбір — Баранівці
09:30Муроване — Львів
09:35Дністрик-Дубовий — Львів
09:40Львів — Нижанковичі
09:45Добромиль — Львів
09:50Самбір — Дрогобич
09:50Самбір — Мостиська
09:50Самбір — Соснівка
09:50Хащів — Львів
10:00Старий Самбір — Львів
10:00Самбір — Дрогобич
10:00Львів — Верхнє
10:05Дрогобич — Нижанковичі
10:05Бітля — Львів
10:10Риків — Львів
10:18Великосілля — Львів
10:20Львів — Смільниця
10:25Самбір — Дрогобич
10:25Самбір — Львів
10:30Верхнє — Львів
10:30Самбір — Нижанковичі
10:30Львів — Хащів
10:30Старий Самбір — Бидгощ (Пол)
10:35Львів — Добромиль
10:40Нижанковичі — Львів
10:40Смільниця — Дрогобич
10:45Самбір — Катина
10:50Ужгород — Львів
10:50Самбір — Дрогобич
10:55Ясенка-Стецьова — Львів
11:00Самбір — Грозєво
11:05Львів — Нижанковичі
11:10Самбір — Дрогобич
11:10Самбір — Мігово
11:10Самбір — Дроздовичі
11:12Велика Волосянка — Львів
11:20Шегині — Трускавець
11:20Кривка — Львів
11:25Самбір — Нижанковичі
11:25Львів — Буковинка
11:25Нижанковичі — Львів
11:35Львів — Росохи
11:40Самбір — Сусідовичі
11:40Самбір — Баранівці
11:40Львів — Добромиль
11:40Самбір — Дрогобич
11:40Самбір — Львів
11:45Буковинка — Львів
11:50Самбір — Велика Сушиця
11:50Добромиль — Львів
11:50Львів — Лопушанка
12:00Самбір — Мостиська
12:00Дрогобич — Нижанковичі
12:00Передільниця — Львів
12:00Турка — Прага (Чех)
12:10Самбір — Росохи
12:10Самбір — Биличі
12:10Самбір — Лібухова
12:10Тисовиця — Львів
12:15Львів — Ільник
12:20Самбір — Велика Сушиця
12:20Самбір — Дрогобич
12:20Самбір — Львів
12:30Добромиль — Львів
12:30Львів — Риків
12:35Самбір — Яворів
12:40Самбір — Мшанець
12:40Самбір — Львів
12:40Самбір — Бірчиці
12:50Львів — Добромиль
12:50Самбір — Дрогобич
12:50Лопушанка — Львів
12:50Львів — Тисовиця
13:00Самбір — Львів
13:00Самбір — Букова
13:00Шегині — Дрогобич
13:05Самбір — Львів
13:10Самбір — Звір
13:10Великосілля — Львів
13:20Самбір — Передільниця
13:20Яворів — Дрогобич
13:20Ільник — Львів
13:20Львів — Муроване
13:20Львів — Добромиль
13:25Самбір — Львів
13:25Львів — Верхнє Висоцьке
13:30Самбір — Біличі
13:30Добромиль — Львів
13:35Добромиль — Львів
13:40Львів — Росохи
13:40Самбір — Биличі
13:40Самбір — Мігово
13:45Самбір — Шегині
13:45Нижанковичі — Львів
13:50Львів — Верхнє
13:55Самбір — Нижанковичі
13:55Боберка — Львів
14:00Львів — Підбуж
14:00Дрогобич — Смільниця
14:00Самбір — Дрогобич
14:10Самбір — Баранівці
14:10Львів — Старий Самбір
14:10Смільниця — Львів
14:20Самбір — Лановичі
14:20Самбір — Смеречка
14:20Львів — Добромиль
14:25Львів — Дністрик-Дубовий
14:25Самбір — Львів
14:30Добромиль — Львів
14:35Львів — Нижанковичі
14:40Добромиль — Львів
14:40Львів — Великосілля
14:45Росохи — Львів
14:45Самбір — Сприня
14:45Самбір — Дрогобич
14:50Верхнє Висоцьке — Львів
14:50Львів — Кривка
14:50Самбір — Мостиська
15:00Добромиль — Львів
15:05Львів — Велика Волосянка
15:05Дністрик-Дубовий — Львів
15:10Львів — Ясенка-Стецьова
15:10Самбір — Дрогобич
15:10Самбір — Биличі
15:15Трускавець — Шегині
15:20Бітля — Львів
15:20Самбір — Дрогобич
15:30Львів — Нижанковичі
15:30Нижанковичі — Львів
15:30Самбір — Мостиська
15:35Львів — Добромиль
15:40Самбір — Велика Сушиця
15:40Львів — Ужгород
15:40Самбір — Дрогобич
15:40Самбір — Дроздовичі
15:40Самбір — Баранівці
15:40Добромиль — Львів
15:50Передільниця — Львів
15:55Самбір — Смільниця
15:55Тисовиця — Львів
16:00Самбір — Мостиська
16:00Львів — Тисовиця
16:00Верхнє — Львів
16:10Львів — Буковинка
16:10Самбір — Львів
16:10Самбір — Звір
16:15Самбір — Львів
16:15Самбір — Мігово
16:20Дрогобич — Нижанковичі
16:20Самбір — Дрогобич
16:25Львів — Бітля
16:25Муроване — Львів
16:40Самбір — Дрогобич
16:40Львів — Лопушанка
16:40Добромиль — Львів
16:45Самбір — Яворів
16:50Дрогобич — Шегині
16:50Хащів — Львів
16:50Самбір — Мшанець
16:50Самбір — Стебник
16:55Самбір — Нижанковичі
17:00Самбір — Дрогобич
17:00Львів — Риків
17:00Підбуж — Львів
17:00Самбір — Букова
17:10Львів — Добромиль
17:10Самбір — Львів
17:15Самбір — Росохи
17:20Самбір — Львів
17:20Самбір — Передільниця
17:20Львів — Боберка
17:25Самбір — Берестяни
17:25Буковинка — Львів
17:30Самбір — Бірчиці
17:30Самбір — Дрогобич
17:35Добромиль — Львів
17:40Самбір — Лібухова
17:45Самбір — Биличі
17:45Львів — Нижанковичі
17:50Великосілля — Львів
17:55Добромиль — Львів
17:55Львів — Верхнє Висоцьке
17:55Львів — Смільниця
18:00Самбір — Львів
18:05Нижанковичі — Львів
18:10Самбір — Лановичі
18:10Самбір — Дрогобич
18:10Самбір — Баранівці
18:10Самбір — Биличі
18:10Самбір — Ковиничі
18:10Львів — Ільник
18:15Лопушанка — Львів
18:15Самбір — Сприня
18:25Львів — Дністрик-Дубовий
18:25Самбір — Львів
18:30Самбір — Сусідовичі
18:30Самбір — Дрогобич
18:30Самбір — Шегині
18:30Львів — Нижанковичі
18:30Самбір — Звір
18:40Самбір — Велика Сушиця
18:40Львів — Добромиль
18:45Самбір — Львів
18:50Шегині — Трускавець
18:50Самбір — Дрогобич
18:50Львів — Бітля
19:10Добромиль — Львів
19:10Самбір — Дроздовичі
19:15Самбір — Дрогобич
19:15Львів — Росохи
19:25Риків — Львів
19:35Львів — Муроване
19:40Самбір — Дрогобич
19:40Нижанковичі — Львів
19:45Велика Волосянка — Львів
19:50Львів — Добромиль
19:50Львів — Верхнє
19:55Верхнє — Львів
20:00Самбір — Мостиська
20:00Шегині — Дрогобич
20:10Львів — Передільниця
20:25Львів — Підбуж
20:27Верхнє Висоцьке — Львів
20:30Львів — Хащів
20:30Львів — Добромиль
21:10Львів — Добромиль
21:40Львів — Великосілля

за маршрутами автобусів

Ільник — Львів
06:10 07:50 13:20

Боберка — Львів
08:20 13:55

Буковинка — Львів
11:45 17:25

Бітля — Львів
07:20 10:05 15:20

Велика Волосянка — Львів
11:12 19:45

Великосілля — Львів
07:10 10:18 13:10 17:50

Верхнє — Львів
10:30 16:00 19:55

Верхнє Висоцьке — Львів
08:45 14:50 20:27

Дністрик-Дубовий — Львів
05:30 09:35 15:05

Добромиль — Львів
06:35 07:05 07:25 07:45 08:05 08:40 08:50 09:45 11:50 12:30 13:30 13:35 14:30 14:40 15:00 15:40 16:40 17:35 17:55 19:10

Дрогобич — Нижанковичі
10:05 12:00 16:20

Дрогобич — Смільниця
07:20 14:00

Дрогобич — Шегині
07:55 16:50

Дрогобич — Яворів
08:35

Кривка — Львів
11:20

Лопушанка — Львів
08:30 12:50 18:15

Львів — Ільник
09:20 12:15 18:10

Львів — Боберка
17:20

Львів — Буковинка
11:25 16:10

Львів — Бітля
16:25 18:50

Львів — Велика Волосянка
15:05

Львів — Великосілля
07:10 14:40 21:40

Львів — Верхнє
10:00 13:50 19:50

Львів — Верхнє Висоцьке
07:25 13:25 17:55

Львів — Дністрик-Дубовий
08:45 14:25 18:25

Львів — Добромиль
06:50 09:10 10:35 11:40 12:50 13:20 14:20 15:35 17:10 18:40 19:50 20:30 21:10

Львів — Кривка
06:20 14:50

Львів — Лопушанка
08:15 11:50 16:40

Львів — Муроване
13:20 19:35

Львів — Нижанковичі
07:05 07:55 09:40 11:05 14:35 15:30 17:45 18:30

Львів — Передільниця
20:10

Львів — Підбуж
14:00 20:25

Львів — Риків
06:20 12:30 17:00

Львів — Росохи
11:35 13:40 19:15

Львів — Смільниця
10:20 17:55

Львів — Старий Самбір
14:10

Львів — Тисовиця
12:50 16:00

Львів — Ужгород
15:40

Львів — Хащів
10:30 20:30

Львів — Ясенка-Стецьова
15:10

Муроване — Львів
09:30 16:25

Нижанковичі — Львів
06:20 07:35 10:40 11:25 13:45 15:30 18:05 19:40

Передільниця — Львів
07:00 12:00 15:50

Підбуж — Львів
07:30 17:00

Риків — Львів
09:20 10:10 19:25

Росохи — Львів
06:50 08:10 14:45

Самбір — Івано-Франківськ
07:15

Самбір — Баранівці
07:30 09:30 11:40 14:10 15:40 18:10

Самбір — Берестяни
17:25

Самбір — Биличі
09:15 12:10 13:40 15:10 17:45 18:10

Самбір — Букова
07:30 13:00 17:00

Самбір — Біличі
08:50 13:30

Самбір — Бірчиці
06:45 12:40 17:30

Самбір — Велика Сушиця
09:20 11:50 12:20 15:40 18:40

Самбір — Грозєво
11:00

Самбір — Дрогобич
06:05 06:20 07:10 07:30 07:50 08:05 08:30 08:50 09:00 09:30 09:50 10:00 10:25 10:50 11:10 11:40 12:20 12:50 14:00 14:45 15:10 15:20 15:40 16:20 16:40 17:00 17:30 18:10 18:30 18:50 19:15 19:40

Самбір — Дроздовичі
11:10 15:40 19:10

Самбір — Звір
07:45 13:10 16:10 18:30

Самбір — Катина
10:45

Самбір — Ковиничі
08:10 18:10

Самбір — Лановичі
07:20 14:20 18:10

Самбір — Львів
05:10 05:40 06:00 06:30 06:45 06:55 07:15 07:40 08:00 08:25 09:00 10:25 11:40 12:20 12:40 13:00 13:05 13:25 14:25 16:10 16:15 17:10 17:20 18:00 18:25 18:45

Самбір — Лібухова
12:10 17:40

Самбір — Мостиська
09:50 12:00 14:50 15:30 16:00 20:00

Самбір — Мшанець
07:40 12:40 16:50

Самбір — Мігово
11:10 13:40 16:15

Самбір — Нижанковичі
10:30 11:25 13:55 16:55

Самбір — Передільниця
08:00 13:20 17:20

Самбір — Росохи
12:10 17:15

Самбір — Смеречка
14:20

Самбір — Смільниця
06:25 09:15 15:55

Самбір — Соснівка
06:45 09:50

Самбір — Сприня
07:30 14:45 18:15

Самбір — Стебник
06:40 16:50

Самбір — Сусідовичі
11:40 18:30

Самбір — Шегині
05:40 07:30 09:05 13:45 18:30

Самбір — Яворів
06:30 12:35 16:45

Смільниця — Дрогобич
10:40

Смільниця — Львів
06:40 14:10

Старий Самбір — Бидгощ (Пол)
10:30

Старий Самбір — Львів
10:00

Тисовиця — Львів
09:15 12:10 15:55

Трускавець — Шегині
08:15 15:15

Турка — Прага (Чех)
12:00

Ужгород — Львів
10:50

Хащів — Львів
05:50 09:50 16:50

Шегині — Дрогобич
13:00 20:00

Шегині — Трускавець
11:20 18:50

Яворів — Дрогобич
13:20

Ясенка-Стецьова — Львів
10:55

Інформація оновлена: 18.07.2021