Автовокзал Самбір

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Завокзальна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03236-60502

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Самбір — Жешув (Пол)
05:40Самбір — Львів
05:50Самбір — Дрогобич
05:50Самбір — Львів
06:00Самбір — Дрогобич
06:00Самбір — Львів
06:05Самбір — Велика Сушиця
06:05Самбір — Шегині
06:05Самбір — Дрогобич ч/з Калинів
06:10Самбір — Львів
06:10Самбір — Мостиська
06:10Самбір — Дрогобич
06:15Львів — Бітля
06:15Самбір — Стебник
06:20Самбір — Львів
06:20Самбір — Ваньковичі
06:20Самбір — Дрогобич
06:25Самбір — Смільниця
06:30Самбір — Львів
06:30Самбір — Яворів ч/з Судова Вишня
06:30Самбір — Дрогобич
06:40Самбір — Львів
06:40Дрогобич — Нижанковичі
06:40Самбір — Дрогобич
06:45Львів — Нижня Яблунька
06:50Самбір — Львів
06:50Самбір — Дрогобич
07:00Львів — Лаврів
07:00Самбір — Львів
07:00Львів — Нижанковичі
07:00Львів — Добромиль
07:00Самбір — Тернопіль
07:00Самбір — Стебник
07:00Самбір — Дрогобич
07:10Львів — Лаврів
07:10Самбір — Львів
07:10Львів — Нижанковичі
07:10Самбір — Дрогобич
07:15Самбір — Лановичі
07:15Самбір — Івано-Франківськ
07:20Самбір — Биличі
07:20Самбір — Львів
07:20Львів — Старий Самбір
07:20Самбір — Дрогобич
07:25Самбір — Шегині
07:30Самбір — Буково
07:30Самбір — Сприня
07:30Самбір — Львів
07:30Самбір — Ваньковичі
07:30Самбір — Дрогобич
07:35Дрогобич — Росохи
07:35Львів — Верхнє Висоцьке
07:35Самбір — Лібухова
07:40Самбір — Львів
07:40Самбір — Дрогобич
07:45Самбір — Нижанковичі
07:45Самбір — Баранівці
07:45Хащів — Львів
07:45Львів — Нижанковичі
07:45Самбір — Смільниця
07:50Самбір — Львів
07:50Самбір — Дрогобич
07:55Трускавець — Шегині ч/з Дрогобич
07:55Львів — Нижанковичі
08:00Львів — Лопушанка
08:00Львів — Риків
08:00Самбір — Передільниця
08:00Самбір — Звір
08:00Самбір — Львів
08:00Самбір — Дрогобич
08:10Самбір — Ковиничі
08:10Самбір — Львів
08:10Самбір — Дрогобич
08:15Львів — Добромиль
08:20Самбір — Дрогобич
08:20Львів — Підбуж
08:20Самбір — Львів
08:30Самбір — Львів
08:30Самбір — Дрогобич
08:35Самбір — Яворів ч/з Судова Вишня
08:40Самбір — Дрогобич
08:40Самбір — Нижанковичі
08:40Львів — Дністрик
08:40Самбір — Львів
08:40Самбір — Стебник
08:50Самбір — Львів
08:50Самбір — Дрогобич
08:55Львів — Гусний
08:55Самбір — Дрогобич ч/з Калинів
09:00Самбір — Дрогобич
09:00Львів — Гусний
09:00Самбір — Львів
09:05Самбір — Шегині
09:10Самбір — Дрогобич
09:10Самбір — Львів
09:15Самбір — Биличі
09:15Самбір — Смільниця
09:20Самбір — Львів
09:20Львів — Добромиль
09:20Самбір — Велика Сушиця
09:20Самбір — Дрогобич
09:30Львів — Ільник
09:30Самбір — Баранівці
09:30Самбір — Львів
09:30Самбір — Дрогобич
09:40Самбір — Дрогобич
09:40Самбір — Львів
09:40Львів — Нижанковичі
09:40Самбір — Мостиська
09:40Львів — Ясениця-Замкова
09:50Самбір — Львів
09:50Львів — Добромиль
09:50Самбір — Дрогобич
10:00Львів — Верхнє
10:00Самбір — Добромиль
10:00Самбір — Дрогобич
10:00Самбір — Львів
10:05Дрогобич — Нижанковичі
10:10Самбір — Дрогобич
10:10Дрогобич — Росохи
10:10Самбір — Львів
10:15Самбір — Передільниця
10:20Самбір — Дрогобич
10:20Самбір — Львів
10:25Львів — Смільниця
10:25Львів — Старий Самбір
10:30Самбір — Львів
10:30Самбір — Дрогобич
10:30Львів — Хащів
10:40Самбір — Львів
10:40Львів — Добромиль
10:40Самбір — Дрогобич
10:50Самбір — Львів
10:50Самбір — Дрогобич
10:50Львів — Сянки
10:55Львів — Підбуж
11:00Дрогобич — Княгиничі
11:00Самбір — Дрогобич
11:00Самбір — Грозьово
11:00Львів — Бориня
11:00Самбір — Львів
11:00Львів — Старий Самбір
11:05Львів — Лаврів
11:05Львів — Нижанковичі
11:10Самбір — Львів
11:10Дрогобич — Нижанковичі
11:10Самбір — Дрогобич
11:15Львів — Лаврів
11:15Самбір — Шегині
11:20Дрогобич — Мігово
11:20Самбір — Львів
11:20Самбір — Стебник
11:20Самбір — Дрогобич
11:25Львів — Буковинка
11:25Самбір — Нижанковичі
11:30Самбір — Бірчиці
11:30Самбір — Львів
11:30Самбір — Дрогобич
11:40Самбір — Мшанець
11:40Львів — Розсохи
11:40Самбір — Баранівці
11:40Самбір — Львів
11:40Самбір — Дрогобич
11:45Львів — Добромиль
11:50Самбір — Мшанець
11:50Львів — Лопушанка
11:50Самбір — Львів
11:50Самбір — Дрогобич ч/з Калинів
11:50Самбір — Дрогобич
12:00Самбір — Дрогобич
12:00Самбір — Лібухова
12:00Дрогобич — Росохи
12:00Самбір — Львів
12:00Самбір — Мостиська
12:00Дрогобич — Нижанковичі
12:00Самбір — Мокряни
12:10Самбір — Биличі
12:10Самбір — Львів
12:10Самбір — Смільниця
12:10Самбір — Дрогобич
12:15Львів — Ільник
12:15Самбір — Шегині ч/з Міженець
12:20Самбір — Дрогобич
12:20Самбір — Львів
12:20Львів — Добромиль
12:20Самбір — Велика Сушиця
12:30Львів — Риків
12:30Самбір — Львів
12:30Самбір — Дрогобич
12:35Самбір — Яворів ч/з Судова Вишня
12:40Самбір — Львів
12:40Самбір — Дрогобич
12:45Львів — Тур'є
12:45Львів — Тисовиця
12:50Львів — Кропивник
12:50Самбір — Львів
12:50Львів — Добромиль
12:50Самбір — Дрогобич
12:50Львів — Сушиця
12:55Самбір — Нижанковичі
12:55Самбір — Звір
13:00Львів — Недільна
13:00Самбір — Дрогобич
13:00Самбір — Буково
13:00Самбір — Львів
13:00Львів — Бітля
13:00Самбір — Ваньковичі
13:10Самбір — Львів
13:10Самбір — Дрогобич
13:15Львів — Велика Волосянка
13:20Самбір — Дрогобич
13:20Самбір — Мшанець
13:20Самбір — Передільниця
13:20Самбір — Львів
13:20Самбір — Мостиська
13:20Самбір — Стебник
13:25Львів — Верхнє Висоцьке
13:30Самбір — Бірчиці
13:30Самбір — Львів
13:30Львів — Добромиль
13:30Самбір — Дрогобич
13:30Самбір — Біличі
13:30Самбір — Добромиль
13:35Львів — Нижня Яблунька
13:35Львів — Старий Самбір
13:40Дрогобич — Мігово
13:40Самбір — Биличі
13:40Самбір — Бірчиці
13:40Львів — Розсохи
13:40Самбір — Львів
13:40Самбір — Дрогобич
13:45Львів — Муровано
13:45Львів — Добромиль
13:45Самбір — Шегині
13:50Самбір — Нижанковичі
13:50Самбір — Львів
13:50Самбір — Дрогобич
13:50Львів — Верхнє
13:55Львів — Старий Самбір
14:00Львів — Підбуж
14:00Самбір — Львів
14:00Самбір — Смільниця
14:00Самбір — Дрогобич
14:05Львів — Хащів
14:10Дрогобич — Росохи
14:10Самбір — Баранівці
14:10Самбір — Львів
14:10Самбір — Дрогобич
14:20Самбір — Смеречка
14:20Львів — Дністрик
14:20Самбір — Львів
14:20Самбір — Лановичі
14:20Самбір — Дрогобич
14:30Самбір — Львів
14:30Львів — Добромиль
14:30Самбір — Дрогобич
14:35Львів — Гусний
14:35Львів — Нижанковичі
14:40Львів — Гусний
14:40Самбір — Львів
14:40Самбір — Дрогобич
14:45Львів — Лаврів
14:45Самбір — Сприня
14:50Самбір — Львів
14:50Львів — Лаврів
14:50Самбір — Дрогобич
14:50Дрогобич — Радохинці
14:50Самбір — Мистичі
14:55Львів — Старий Самбір
15:00Самбір — Звір
15:00Самбір — Львів
15:00Самбір — Дрогобич
15:00Самбір — Дроздовичі
15:10Самбір — Биличі
15:10Самбір — Львів
15:10Самбір — Дрогобич ч/з Калинів
15:10Самбір — Дрогобич
15:10Львів — Велика Волосянка
15:15Самбір — Грозьово
15:15Львів — Сянки
15:20Самбір — Дрогобич
15:20Самбір — Львів
15:30Самбір — Дрогобич
15:30Самбір — Львів
15:30Львів — Нижанковичі
15:30Самбір — Велика Сушиця
15:30Самбір — Смільниця
15:30Львів — Ясениця-Замкова
15:40Самбір — Дрогобич
15:40Львів — Бориня
15:40Самбір — Баранівці
15:40Самбір — Львів
15:40Львів — Добромиль
15:40Самбір — Дроздовичі
15:50Самбір — Дрогобич
15:50Самбір — Львів
15:50Самбір — Жешув (Пол)
15:55Львів — Ужгород
16:00Самбір — Дрогобич
16:00Самбір — Львів
16:00Самбір — Мостиська
16:00Самбір — Смільниця
16:10Дрогобич — Мігово
16:10Самбір — Дрогобич
16:10Самбір — Звір
16:10Самбір — Львів
16:15Львів — Добромиль
16:20Самбір — Львів
16:20Самбір — Дрогобич
16:25Львів — Старий Самбір
16:25Дрогобич — Нижанковичі
16:25Львів — Тисовиця
16:25Львів — Буковинка
16:30Самбір — Лібухова
16:30Самбір — Мшанець
16:30Самбір — Львів
16:30Львів — Лаврів
16:30Самбір — Стебник
16:30Самбір — Дрогобич
16:30Самбір — Біличі
16:35Самбір — Биличі
16:40Львів — Лопушанка
16:40Самбір — Львів
16:40Самбір — Дрогобич
16:45Самбір — Яворів ч/з Судова Вишня
16:50Самбір — Львів
16:50Львів — Бітля
16:50Самбір — Дрогобич
16:55Трускавець — Шегині ч/з Дрогобич
16:55Львів — Лаврів
17:00Самбір — Буково
17:00Самбір — Нижанковичі
17:00Львів — Риків
17:00Львів — Підбуж
17:00Самбір — Львів
17:00Самбір — Дрогобич
17:10Самбір — Львів
17:10Самбір — Дрогобич
17:15Дрогобич — Росохи
17:15Дрогобич — Нижанковичі
17:15Львів — Добромиль
17:15Самбір — Шегині
17:20Самбір — Дрогобич
17:20Самбір — Передільниця
17:20Самбір — Львів
17:20Самбір — Стебник
17:20Самбір — Берестяни
17:25Дрогобич — Нижанковичі
17:25Львів — Сушиця
17:30Самбір — Бірчиці
17:30Самбір — Львів
17:30Самбір — Дрогобич
17:30Львів — Нижня Яблунька
17:40Самбір — Дрогобич
17:40Самбір — Львів
17:45Самбір — Биличі
17:45Львів — Нижанковичі
17:50Львів — Хащів
17:50Самбір — Львів
17:50Самбір — Дрогобич
17:55Львів — Смільниця
18:00Самбір — Лібухова
18:00Львів — Верхнє Висоцьке
18:00Самбір — Львів
18:00Самбір — Шегині
18:00Самбір — Дрогобич
18:10Дрогобич — Нижанковичі
18:10Самбір — Баранівці
18:10Львів — Дністрик
18:10Самбір — Львів
18:10Самбір — Лановичі
18:10Самбір — Дрогобич
18:10Самбір — Кобло
18:15Самбір — Сприня
18:15Самбір — Ковиничі
18:20Самбір — Львів
18:20Самбір — Дрогобич
18:30Самбір — Звір
18:30Самбір — Львів
18:30Львів — Нижанковичі
18:30Самбір — Шегині
18:30Самбір — Дрогобич ч/з Калинів
18:30Самбір — Дрогобич
18:35Львів — Ільник
18:40Самбір — Львів
18:40Львів — Добромиль
18:40Самбір — Велика Сушиця
18:40Самбір — Дрогобич
18:45Самбір — Биличі
18:45Львів — Тур'є
18:50Самбір — Львів
18:50Самбір — Дрогобич
18:55Львів — Хащів
18:55Львів — Розсохи
18:55Львів — Бітля
19:00Самбір — Львів
19:00Самбір — Дроздовичі
19:00Самбір — Дрогобич
19:00Львів — Недільна
19:00Львів — Розсохи
19:00Дрогобич — Княгиничі
19:10Львів — Верхнє
19:10Самбір — Львів
19:10Самбір — Дрогобич
19:20Львів — Старий Самбір
19:20Самбір — Львів
19:20Самбір — Стебник
19:20Самбір — Дрогобич
19:30Самбір — Львів
19:30Самбір — Дрогобич
19:35Львів — Велика Волосянка
19:40Самбір — Львів
19:40Львів — Добромиль
19:40Самбір — Дрогобич
19:50Львів — Гусний
19:50Самбір — Львів
19:50Самбір — Дрогобич
20:00Львів — Гусний
20:00Самбір — Львів
20:00Самбір — Мистичі
20:00Самбір — Дрогобич
20:05Львів — Старий Самбір
20:10Самбір — Львів
20:15Самбір — Биличі
20:15Дрогобич — Росохи
20:15Львів — Сянки
20:20Львів — Підбуж
20:20Самбір — Львів
20:30Дрогобич — Нижанковичі
20:30Самбір — Львів
20:30Львів — Добромиль
20:35Львів — Хащів
20:40Самбір — Львів
20:50Самбір — Львів
21:00Львів — Буковинка
21:00Самбір — Львів
21:05Львів — Добромиль
21:10Самбір — Львів
21:15Львів — Бориня
21:20Самбір — Львів
21:30Самбір — Львів
21:30Львів — Лаврів
21:30Львів — Добромиль
21:40Самбір — Львів
21:40Львів — Лаврів
21:50Самбір — Львів
22:00Самбір — Львів
22:10Самбір — Львів
22:10Львів — Велика Волосянка
22:20Львів — Ясениця-Замкова
22:40Львів — Старий Самбір

за маршрутами автобусів

Дрогобич — Княгиничі
11:00 19:00

Дрогобич — Мігово
11:20 13:40 16:10

Дрогобич — Нижанковичі
06:40 10:05 11:10 12:00 16:25 17:15 17:25 18:10 20:30

Дрогобич — Радохинці
14:50

Дрогобич — Росохи
07:35 10:10 12:00 14:10 17:15 20:15

Львів — Ільник
09:30 12:15 18:35

Львів — Бориня
11:00 15:40 21:15

Львів — Буковинка
11:25 16:25 21:00

Львів — Бітля
06:15 13:00 16:50 18:55

Львів — Велика Волосянка
13:15 15:10 19:35 22:10

Львів — Верхнє
10:00 13:50 19:10

Львів — Верхнє Висоцьке
07:35 13:25 18:00

Львів — Гусний
08:55 09:00 14:35 14:40 19:50 20:00

Львів — Дністрик
08:40 14:20 18:10

Львів — Добромиль
07:00 08:15 09:20 09:50 10:40 11:45 12:20 12:50 13:30 13:45 14:30 15:40 16:15 17:15 18:40 19:40 20:30 21:05 21:30

Львів — Кропивник
12:50

Львів — Лаврів
07:00 07:10 11:05 11:15 14:45 14:50 16:30 16:55 21:30 21:40

Львів — Лопушанка
08:00 11:50 16:40

Львів — Муровано
13:45

Львів — Недільна
13:00 19:00

Львів — Нижанковичі
07:00 07:10 07:45 07:55 09:40 11:05 14:35 15:30 17:45 18:30

Львів — Нижня Яблунька
06:45 13:35 17:30

Львів — Підбуж
08:20 10:55 14:00 17:00 20:20

Львів — Риків
08:00 12:30 17:00

Львів — Розсохи
11:40 13:40 18:55 19:00

Львів — Смільниця
10:25 17:55

Львів — Старий Самбір
07:20 10:25 11:00 13:35 13:55 14:55 16:25 19:20 20:05 22:40

Львів — Сушиця
12:50 17:25

Львів — Сянки
10:50 15:15 20:15

Львів — Тисовиця
12:45 16:25

Львів — Тур'є
12:45 18:45

Львів — Ужгород
15:55

Львів — Хащів
10:30 14:05 17:50 18:55 20:35

Львів — Ясениця-Замкова
09:40 15:30 22:20

Самбір — Івано-Франківськ
07:15

Самбір — Баранівці
07:45 09:30 11:40 14:10 15:40 18:10

Самбір — Берестяни
17:20

Самбір — Биличі
07:20 09:15 12:10 13:40 15:10 16:35 17:45 18:45 20:15

Самбір — Буково
07:30 13:00 17:00

Самбір — Біличі
13:30 16:30

Самбір — Бірчиці
11:30 13:30 13:40 17:30

Самбір — Ваньковичі
06:20 07:30 13:00

Самбір — Велика Сушиця
06:05 09:20 12:20 15:30 18:40

Самбір — Грозьово
11:00 15:15

Самбір — Добромиль
10:00 13:30

Самбір — Дрогобич
05:50 06:00 06:10 06:20 06:30 06:40 06:50 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10 08:20 08:30 08:40 08:50 09:00 09:10 09:20 09:30 09:40 09:50 10:00 10:10 10:20 10:30 10:40 10:50 11:00 11:10 11:20 11:30 11:40 11:50 12:00 12:10 12:20 12:30 12:40 12:50 13:00 13:10 13:20 13:30 13:40 13:50 14:00 14:10 14:20 14:30 14:40 14:50 15:00 15:10 15:20 15:30 15:40 15:50 16:00 16:10 16:20 16:30 16:40 16:50 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 17:50 18:00 18:10 18:20 18:30 18:40 18:50 19:00 19:10 19:20 19:30 19:40 19:50 20:00

Самбір — Дрогобич ч/з Калинів
06:05 08:55 11:50 15:10 18:30

Самбір — Дроздовичі
15:00 15:40 19:00

Самбір — Жешув (Пол)
05:00 15:50

Самбір — Звір
08:00 12:55 15:00 16:10 18:30

Самбір — Кобло
18:10

Самбір — Ковиничі
08:10 18:15

Самбір — Лановичі
07:15 14:20 18:10

Самбір — Львів
05:40 05:50 06:00 06:10 06:20 06:30 06:40 06:50 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10 08:20 08:30 08:40 08:50 09:00 09:10 09:20 09:30 09:40 09:50 10:00 10:10 10:20 10:30 10:40 10:50 11:00 11:10 11:20 11:30 11:40 11:50 12:00 12:10 12:20 12:30 12:40 12:50 13:00 13:10 13:20 13:30 13:40 13:50 14:00 14:10 14:20 14:30 14:40 14:50 15:00 15:10 15:20 15:30 15:40 15:50 16:00 16:10 16:20 16:30 16:40 16:50 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 17:50 18:00 18:10 18:20 18:30 18:40 18:50 19:00 19:10 19:20 19:30 19:40 19:50 20:00 20:10 20:20 20:30 20:40 20:50 21:00 21:10 21:20 21:30 21:40 21:50 22:00 22:10

Самбір — Лібухова
07:35 12:00 16:30 18:00

Самбір — Мистичі
14:50 20:00

Самбір — Мокряни
12:00

Самбір — Мостиська
06:10 09:40 12:00 13:20 16:00

Самбір — Мшанець
11:40 11:50 13:20 16:30

Самбір — Нижанковичі
07:45 08:40 11:25 12:55 13:50 17:00

Самбір — Передільниця
08:00 10:15 13:20 17:20

Самбір — Смеречка
14:20

Самбір — Смільниця
06:25 07:45 09:15 12:10 14:00 15:30 16:00

Самбір — Сприня
07:30 14:45 18:15

Самбір — Стебник
06:15 07:00 08:40 11:20 13:20 16:30 17:20 19:20

Самбір — Тернопіль
07:00

Самбір — Шегині
06:05 07:25 09:05 11:15 13:45 17:15 18:00 18:30

Самбір — Шегині ч/з Міженець
12:15

Самбір — Яворів ч/з Судова Вишня
06:30 08:35 12:35 16:45

Трускавець — Шегині ч/з Дрогобич
07:55 16:55

Хащів — Львів
07:45

Інформація оновлена: 30.08.2016