Автовокзал Новоселиця

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Хотинська, 104а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03733-20277

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

09:25Кам'янець-Подільський — Чернівці
10:05Кам'янець-Подільський — Чернівці
10:55Дунаївці — Чернівці
11:00Дунаївці — Чернівці
11:30Городок — Чернівці
14:30Хотин — Чернівці
14:58Кам'янець-Подільський — Чернівці
15:00Шепетівка — Чернівці
15:33Віньківці — Чернівці
16:20Бердичів — Чернівці
17:01Городок — Чернівці
17:40Чернігів — Чернівці
17:41Вінниця — Чернівці

за маршрутами автобусів

Бердичів — Чернівці
16:20

Вінниця — Чернівці
17:41

Віньківці — Чернівці
15:33

Городок — Чернівці
11:30 17:01

Дунаївці — Чернівці
10:55 11:00

Кам'янець-Подільський — Чернівці
09:25 10:05 14:58

Хотин — Чернівці
14:30

Чернігів — Чернівці
17:40

Шепетівка — Чернівці
15:00

Інформація оновлена: 31.08.2016