Автовокзал Воловець АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Карпатьска (показати на мапі)

Телефон довідки: 03136-24266, 050-4347733

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:29Міжгір'я — Ужгород
08:15Воловець — Гукливий
08:42Воловець — Нижні Ворота
08:42Воловець — Хуст
09:00Колочава — Ужгород
09:10Воловець — Гукливий
09:15Міжгір'я — Ужгород
09:22Ужгород — Міжгір'я
10:27Воловець — Нижні Ворота
10:34Воловець — Скотарське
10:35Міжгір'я — Ужгород
10:37Воловець — Щербовець
11:00Ужгород — Міжгір'я
11:15Воловець — Розтока
11:35Воловець — Латірка
11:59Міжгір'я — Ужгород
12:00Воловець — Буковець
12:15Ужгород — Міжгір'я
12:29Воловець — Лази
12:35Воловець — Вербяж
12:45Воловець — Розтока
13:00Ужгород — Міжгір'я
13:30Міжгір'я — Ужгород
14:14Воловець — Скотарське
14:17Ужгород — Синевир
14:20Ужгород — Міжгір'я
15:10Міжгір'я — Ужгород
15:59Ужгород — Торунь
16:05Міжгір'я — Ужгород
16:10Ужгород — Міжгір'я
16:39Ужгород — Міжгір'я
17:04Воловець — Скотарське
17:07Воловець — Буковець
17:14Воловець — Лази
17:17Ужгород — Колочава
18:05Хуст — Воловець
18:05Ужгород — Колочава
18:10Воловець — Вербяж
18:57Ужгород — Міжгір'я
20:22Ужгород — Міжгір'я

за маршрутами автобусів

Воловець — Буковець
12:00 17:07

Воловець — Вербяж
12:35 18:10

Воловець — Гукливий
08:15 09:10

Воловець — Лази
12:29 17:14

Воловець — Латірка
11:35

Воловець — Нижні Ворота
08:42 10:27

Воловець — Розтока
11:15 12:45

Воловець — Скотарське
10:34 14:14 17:04

Воловець — Хуст
08:42

Воловець — Щербовець
10:37

Колочава — Ужгород
09:00

Міжгір'я — Ужгород
07:29 09:15 10:35 11:59 13:30 15:10 16:05

Ужгород — Колочава
17:17 18:05

Ужгород — Міжгір'я
09:22 11:00 12:15 13:00 14:20 16:10 16:39 18:57 20:22

Ужгород — Синевир
14:17

Ужгород — Торунь
15:59

Хуст — Воловець
18:05

Інформація оновлена: 31.08.2016