Автовокзал Машівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 124 (показати на мапі)

Телефон довідки: -

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Полтава — Усть-Липянка
05:45Полтава — Кустолово-Суходілка
06:35Новопавлівка — Полтава
06:40Машівка — Абрамівка
06:40Кустолово-Суходілка — Полтава
06:50Машівка — Кошманівка
07:00Машівка — Павлівка
07:10Павлівка — Полтава
07:35Усть-Липянка — Полтава
07:40Полтава — Миронівка
07:50Машівка — Кустолово-Суходілка
08:05Машівка — Полтава
08:15Полтава — Лисівка
08:30Миронівка — Полтава
08:55Ряське — Полтава
09:20Карлівка — Полтава
09:40Лисівка — Полтава
10:20Машівка — Кошманівка
10:25Полтава — Кустолово-Суходілка
10:30Полтава — Павлівка
10:45Машівка — Селещина
11:00Машівка — Полтава
11:00Машівка — Абрамівка
11:25Машівка — Кустолово-Суходілка
11:30Полтава — Карлівка
11:30Машівка — Павлівка
12:00Кустолово-Суходілка — Полтава
12:00Полтава — Усть-Липянка
12:15Полтава — Новопавлівка
12:35Машівка — Кошманівка
13:00Машівка — Ряське
13:00Павлівка — Полтава
13:30Машівка — Полтава
13:30Машівка — Кошманівка
13:40Полтава — Миронівка
13:50Полтава — Лисівка
14:00Новопавлівка — Полтава
14:45Усть-Липянка — Полтава
15:00Полтава — Ряське
15:25Лисівка — Полтава
15:30Миронівка — Полтава
16:10Машівка — Полтава
16:15Полтава — Кустолово-Суходілка
16:35Новопавлівка — Полтава
17:00Полтава — Павлівка
17:10Полтава — Новопавлівка
17:15Машівка — Селещина
17:30Полтава — Усть-Липянка
17:45Кустолово-Суходілка — Полтава
18:00Ряське — Полтава
18:15Полтава — Лисівка
18:30Машівка — Полтава

за маршрутами автобусів

Карлівка — Полтава
09:20

Кустолово-Суходілка — Полтава
06:40 12:00 17:45

Лисівка — Полтава
09:40 15:25

Машівка — Абрамівка
06:40 11:00

Машівка — Кошманівка
06:50 10:20 12:35 13:30

Машівка — Кустолово-Суходілка
07:50 11:25

Машівка — Павлівка
07:00 11:30

Машівка — Полтава
08:05 11:00 13:30 16:10 18:30

Машівка — Ряське
13:00

Машівка — Селещина
10:45 17:15

Миронівка — Полтава
08:30 15:30

Новопавлівка — Полтава
06:35 14:00 16:35

Павлівка — Полтава
07:10 13:00

Полтава — Карлівка
11:30

Полтава — Кустолово-Суходілка
05:45 10:25 16:15

Полтава — Лисівка
08:15 13:50 18:15

Полтава — Миронівка
07:40 13:40

Полтава — Новопавлівка
12:15 17:10

Полтава — Павлівка
10:30 17:00

Полтава — Ряське
15:00

Полтава — Усть-Липянка
05:15 12:00 17:30

Ряське — Полтава
08:55 18:00

Усть-Липянка — Полтава
07:35 14:45

Інформація оновлена: 31.08.2016