Автовокзал Решетилівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05363-21135, 093-7920409

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Решетилівка — Полтава
06:10Решетилівка — Полтава
06:20Решетилівка — Мушти
07:05Диканька — Кременчук
07:40Решетилівка — Федіївка
07:45Решетилівка — Братешки
07:45Решетилівка — Шкурупії
07:45Решетилівка — Покровське
08:30Полтава — Кременчук
09:25Решетилівка — Сухорабівка
10:10Решетилівка — Полтава
10:20Решетилівка — Шкурупії
10:20Решетилівка — Покровське
10:25Полтава — Кременчук
11:25Решетилівка — Сухорабівка
11:30Глибока Долина — Полтава
11:30Полтава — Дружба
11:30Глибока Долина — Полтава
11:40Решетилівка — Плоске
12:30Решетилівка — Федіївка
12:35Решетилівка — Піщане
12:40Решетилівка — Полтава
13:00Решетилівка — Братешки
13:15Кременчук — Полтава
15:00Дружба — Полтава
15:00Решетилівка — Кременчук
15:30Мушти — Полтава
15:45Решетилівка — Сухорабівка
16:20Кременчук — Диканька
16:30Решетилівка — Полтава
16:55Кременчук — Полтава
17:20Решетилівка — Полтава
17:55Полтава — Мушти
18:00Полтава — Дружба
18:00Полтава — Дружба

за маршрутами автобусів

Глибока Долина — Полтава
11:30 11:30

Диканька — Кременчук
07:05

Дружба — Полтава
15:00

Кременчук — Диканька
16:20

Кременчук — Полтава
13:15 16:55

Мушти — Полтава
15:30

Полтава — Дружба
11:30 18:00 18:00

Полтава — Кременчук
08:30 10:25

Полтава — Мушти
17:55

Решетилівка — Братешки
07:45 13:00

Решетилівка — Кременчук
15:00

Решетилівка — Мушти
06:20

Решетилівка — Плоске
11:40

Решетилівка — Покровське
07:45 10:20

Решетилівка — Полтава
06:10 06:10 10:10 12:40 16:30 17:20

Решетилівка — Піщане
12:35

Решетилівка — Сухорабівка
09:25 11:25 15:45

Решетилівка — Федіївка
07:40 12:30

Решетилівка — Шкурупії
07:45 10:20

Інформація оновлена: 25.11.2019