Автовокзал Решетилівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 5 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05363-21135, 093-7920409

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Решетилівка — Шилівка
06:00Решетилівка — Кременчук
06:00Решетилівка — Нові Санжари
06:20Решетилівка — Мушти
07:05Диканька — Кременчук
07:30Мушти — Полтава
07:35Решетилівка — Колотії
07:40Решетилівка — Федіївка
07:45Решетилівка — Шкурупії
07:45Решетилівка — Братешки
07:45Решетилівка — Жовтневе
07:50Полтава — Кременчук
08:15Шилівка — Полтава
08:30Полтава — Кременчук
08:35Дружба — Полтава
09:05Полтава — Глибока Долина
09:25Решетилівка — Сухорабівка
10:10Решетилівка — Полтава
10:20Решетилівка — Жовтневе
10:20Решетилівка — Шкурупії
10:25Полтава — Кременчук
10:50Решетилівка — Колотії
11:15Решетилівка — Нові Санжари
11:25Решетилівка — Сухорабівка
11:30Полтава — Дружба
11:30Говтва — Полтава
11:40Решетилівка — Плоска
12:20Полтава — Березняки
12:30Решетилівка — Федіївка
12:35Решетилівка — Піщане
12:40Решетилівка — Полтава
13:00Решетилівка — Братешки
13:00Шамраївка — Полтава
13:15Кременчук — Полтава
13:25Полтава — Шилівка
14:00Решетилівка — Нові Санжари
14:10Решетилівка — Дружба
14:25Полтава — Мушти
15:00Решетилівка — Колотії
15:00Решетилівка — Кременчук
15:00Дружба — Полтава
15:30Мушти — Полтава
15:45Мушти — Полтава
15:45Решетилівка — Сухорабівка
16:10Шилівка — Полтава
16:20Кременчук — Диканька
16:25Полтава — Остап'є
16:30Решетилівка — Полтава
16:55Решетилівка — Колотії
16:55Кременчук — Полтава
17:15Полтава — Березняки
17:20Решетилівка — Полтава
17:55Полтава — Мушти
18:00Полтава — Дружба
18:00Полтава — Дружба
18:30Полтава — Шилівка

за маршрутами автобусів

Говтва — Полтава
11:30

Диканька — Кременчук
07:05

Дружба — Полтава
08:35 15:00

Кременчук — Диканька
16:20

Кременчук — Полтава
13:15 16:55

Мушти — Полтава
07:30 15:30 15:45

Полтава — Березняки
12:20 17:15

Полтава — Глибока Долина
09:05

Полтава — Дружба
11:30 18:00 18:00

Полтава — Кременчук
07:50 08:30 10:25

Полтава — Мушти
14:25 17:55

Полтава — Остап'є
16:25

Полтава — Шилівка
13:25 18:30

Решетилівка — Братешки
07:45 13:00

Решетилівка — Дружба
14:10

Решетилівка — Жовтневе
07:45 10:20

Решетилівка — Колотії
07:35 10:50 15:00 16:55

Решетилівка — Кременчук
06:00 15:00

Решетилівка — Мушти
06:20

Решетилівка — Нові Санжари
06:00 11:15 14:00

Решетилівка — Плоска
11:40

Решетилівка — Полтава
10:10 12:40 16:30 17:20

Решетилівка — Піщане
12:35

Решетилівка — Сухорабівка
09:25 11:25 15:45

Решетилівка — Федіївка
07:40 12:30

Решетилівка — Шилівка
06:00

Решетилівка — Шкурупії
07:45 10:20

Шамраївка — Полтава
13:00

Шилівка — Полтава
08:15 16:10

Інформація оновлена: 31.08.2016