Автовокзал Семенівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 21 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05341-91231, 093-7922818

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:50Семенівка — Полтава
06:51Семенівка — Полтава
07:10Семенівка — Кременчук
08:30Біляки — Лубни
09:10Полтава — Біляки
09:30Оболонь — Полтава
10:35Семенівка — Наріжжя
10:40Семенівка — Заїчинці
11:30Семенівка — Степанівка
12:00Семенівка — Біляки
12:05Семенівка — Полтава
13:00Полтава — Кременчук
13:20Біляки — Полтава
14:15Кременчук — Лубни
14:16Кременчук — Лубни
16:00Миргород — Кам'янське
16:30Малинівка — Полтава
17:00Полтава — Оболонь

за маршрутами автобусів

Біляки — Лубни
08:30

Біляки — Полтава
13:20

Кременчук — Лубни
14:15 14:16

Малинівка — Полтава
16:30

Миргород — Кам'янське
16:00

Оболонь — Полтава
09:30

Полтава — Біляки
09:10

Полтава — Кременчук
13:00

Полтава — Оболонь
17:00

Семенівка — Біляки
12:00

Семенівка — Заїчинці
10:40

Семенівка — Кременчук
07:10

Семенівка — Наріжжя
10:35

Семенівка — Полтава
06:50 06:51 12:05

Семенівка — Степанівка
11:30

Інформація оновлена: 25.11.2019