Автовокзал Семенівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 21 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05341-91231, 093-7922818

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:50Семенівка — Полтава
07:10Семенівка — Кременчук
08:30Біляки — Лубни
09:30Оболонь — Полтава
10:10Кременчук — Гадяч
10:30Миргород — Кривий Ріг
10:30Миргород — Кривий Ріг
10:35Семенівка — Наріжжя
10:40Семенівка — Заїчинці
12:00Семенівка — Біляки
12:10Семенівка — Строкачі
12:10Семенівка — Матвіївка
13:20Семенівка — Полтава
14:15Кременчук — Лубни
14:16Кременчук — Лубни
16:00Миргород — Кам'янське
17:00Полтава — Оболонь
17:30Гадяч — Кременчук

за маршрутами автобусів

Біляки — Лубни
08:30

Гадяч — Кременчук
17:30

Кременчук — Гадяч
10:10

Кременчук — Лубни
14:15 14:16

Миргород — Кам'янське
16:00

Миргород — Кривий Ріг
10:30 10:30

Оболонь — Полтава
09:30

Полтава — Оболонь
17:00

Семенівка — Біляки
12:00

Семенівка — Заїчинці
10:40

Семенівка — Кременчук
07:10

Семенівка — Матвіївка
12:10

Семенівка — Наріжжя
10:35

Семенівка — Полтава
06:50 13:20

Семенівка — Строкачі
12:10

Інформація оновлена: 31.08.2016