Автовокзал Знам'янка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Привокзальна, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05233-31206

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:40Знам'янка — Кропивницький
07:00Олександрія — Кропивницький
07:20Знам'янка — Кропивницький
07:25Кропивницький — Москва (РФ)
07:25Кропивницький — Кременчук
07:35Петрове — Кропивницький
07:45Знам'янка — Кропивницький
07:55Кропивницький — Дніпро
08:15Знам'янка — Кропивницький
08:40Кропивницький — Світловодськ
08:45Олександрія — Кропивницький
09:00Світловодськ — Кропивницький
09:05Знам'янка — Кропивницький
09:25Кременчук — Кропивницький
09:35Жовті Води — Кропивницький
09:35Новоукраїнка — Олександрія
09:40Кропивницький — Світловодськ
09:45Світловодськ — Кропивницький
09:52Світловодськ — Вінниця
10:00Кропивницький — Олександрія
10:15Горішні Плавні — Кропивницький
10:22Черкаси — Кривий Ріг
10:25Кропивницький — Харків
10:25Кропивницький — Харків
10:40Олександрія — Бобринець
10:45Кропивницький — Світловодськ
10:55Світловодськ — Кропивницький
11:00Знам'янка — Кропивницький
11:10Світловодськ — Кропивницький
11:25Знам'янка — Зелений Гай
11:25Знам'янка — Милова Балка
11:25Знам'янка — Топило
11:25Кременчук — Кропивницький
11:25Знам'янка — Новотрепівка
11:25Кам'янське — Кропивницький
11:25Знам'янка — Трепівка
11:45Кропивницький — Світловодськ
11:45Дніпро — Кропивницький
12:00Знам'янка — Чигирин
12:10Олександрія — Кропивницький
12:20Кропивницький — Олександрія
12:30Знам'янка — Кропивницький
12:45Світловодськ — Кропивницький
13:00Світловодськ — Кропивницький
13:15Знам'янка — Кропивницький
13:25Олександрія — Новоукраїнка
13:30Кропивницький — Світловодськ
13:50Кропивницький — Жовті Води
14:10Кропивницький — Світловодськ
14:15Знам'янка — Кропивницький
14:25Кременчук — Кропивницький
14:35Кропивницький — Кременчук
15:00Дніпро — Чернівці
15:00Олександрія — Кропивницький
15:10Кропивницький — Олександрія
15:15Знам'янка — Кропивницький
15:25Кропивницький — Кам'янське
15:45Вінниця — Світловодськ
15:50Кропивницький — Світловодськ
15:55Кропивницький — Петрове
16:05Кропивницький — Горішні Плавні
16:15Світловодськ — Кропивницький
16:25Знам'янка — Кропивницький
16:25Кропивницький — Світловодськ
16:50Кропивницький — Кременчук
16:50Петрове — Кропивницький
17:05Харків — Кропивницький
17:05Харків — Кропивницький
17:10Кропивницький — Світловодськ
17:35Знам'янка — Кропивницький
17:40Бобринець — Олександрія
17:45Світловодськ — Кропивницький
17:50Кропивницький — Дніпро
18:00Знам'янка — Кропивницький
18:25Світловодськ — Кропивницький
18:30Кропивницький — Олександрія
18:35Дніпро — Кропивницький
19:00Кропивницький — Світловодськ
19:05Кривий Ріг — Черкаси
19:50Знам'янка — Кропивницький
20:35Знам'янка — Кропивницький
20:35Кропивницький — Петрове

за маршрутами автобусів

Бобринець — Олександрія
17:40

Вінниця — Світловодськ
15:45

Горішні Плавні — Кропивницький
10:15

Дніпро — Кропивницький
11:45 18:35

Дніпро — Чернівці
15:00

Жовті Води — Кропивницький
09:35

Знам'янка — Зелений Гай
11:25

Знам'янка — Кропивницький
06:40 07:20 07:45 08:15 09:05 11:00 12:30 13:15 14:15 15:15 16:25 17:35 18:00 19:50 20:35

Знам'янка — Милова Балка
11:25

Знам'янка — Новотрепівка
11:25

Знам'янка — Топило
11:25

Знам'янка — Трепівка
11:25

Знам'янка — Чигирин
12:00

Кам'янське — Кропивницький
11:25

Кременчук — Кропивницький
09:25 11:25 14:25

Кривий Ріг — Черкаси
19:05

Кропивницький — Горішні Плавні
16:05

Кропивницький — Дніпро
07:55 17:50

Кропивницький — Жовті Води
13:50

Кропивницький — Кам'янське
15:25

Кропивницький — Кременчук
07:25 14:35 16:50

Кропивницький — Москва (РФ)
07:25

Кропивницький — Олександрія
10:00 12:20 15:10 18:30

Кропивницький — Петрове
15:55 20:35

Кропивницький — Світловодськ
08:40 09:40 10:45 11:45 13:30 14:10 15:50 16:25 17:10 19:00

Кропивницький — Харків
10:25 10:25

Новоукраїнка — Олександрія
09:35

Олександрія — Бобринець
10:40

Олександрія — Кропивницький
07:00 08:45 12:10 15:00

Олександрія — Новоукраїнка
13:25

Петрове — Кропивницький
07:35 16:50

Світловодськ — Вінниця
09:52

Світловодськ — Кропивницький
09:00 09:45 10:55 11:10 12:45 13:00 16:15 17:45 18:25

Харків — Кропивницький
17:05 17:05

Черкаси — Кривий Ріг
10:22

Інформація оновлена: 23.11.2019