Автовокзал Знам'янка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Привокзальна, 2 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05233-31206

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Знам'янка — Іванківці
05:05Знам'янка — Ксп Жовтень
05:10Знам'янка — Диківка
05:15Знам'янка — Новопокровка
05:15Олександрія — Київ
05:15Знам'янка — Зелений Гай
05:30Знам'янка — Веселий Кут
05:30Знам'янка — Новотрепівка
05:30Знам'янка — Дмитрівка
05:30Знам'янка — Троянка
05:30Знам'янка — Трепівка
05:30Знам'янка — Мілова Балка
05:45Знам'янка — Плоске
05:55Кіровоград — Дніпропетровськ
06:20Знам'янка — Новороманівка
06:30Знам'янка — Володимирівка
06:30Знам'янка — Дмитрівка
06:40Знам'янка — Кіровоград
06:45Знам'янка — Цибулеве
06:50Знам'янка — Дмитрівка
07:00Знам'янка — Троянка
07:00Олександрія — Кіровоград
07:00Знам'янка — Диківка
07:10Світловодськ — Новомиргород
07:15Знам'янка — Ксп Жовтень
07:20Знам'янка — Кіровоград
07:25Знам'янка — Копані
07:25Кіровоград — Кременчук
07:35Петрове — Кіровоград
07:45Знам'янка — Дмитрівка
07:55Кіровоград — Дніпропетровськ
08:00Знам'янка — Кіровоград
08:10Кіровоград — Суми
08:10Знам'янка — Дмитрівка
08:10Кіровоград — Суми
08:15Знам'янка — Богданівка
08:15Знам'янка — Кіровоград
08:40Кіровоград — Світловодськ
08:45Олександрія — Кіровоград
09:00Світловодськ — Кіровоград
09:00Кіровоград — Дніпродзержинськ
09:00Знам'янка — Дмитрівка
09:05Знам'янка — Кіровоград
09:25Кременчук — Кіровоград
09:25Новоукраїнка — Олександрія
09:35Жовті Води — Кіровоград
09:35Знам'янка — Дмитрівка
09:40Новомиргород — Світловодськ
09:45Світловодськ — Кіровоград
09:50Новоархангельськ — Запоріжжя
09:50Знам'янка — Ксп Жовтень
09:52Світловодськ — Вінниця
10:00Кіровоград — Олександрія
10:00Знам'янка — Копані
10:00Кривий Ріг — Черкаси
10:10Дніпропетровськ — Черкаси
10:20Знам'янка — Кіровоград
10:22Черкаси — Кривий Ріг
10:25Кіровоград — Харків
10:30Знам'янка — Іванківці
10:40Олександрія — Бобринець
10:45Кіровоград — Світловодськ
11:00Знам'янка — Плоске
11:00Жовті Води — Київ
11:00Знам'янка — Кіровоград
11:00Знам'янка — Володимирівка
11:00Знам'янка — Богданівка
11:10Світловодськ — Кіровоград
11:10Знам'янка — Новопокровка
11:20Знам'янка — Цибулеве
11:25Кременчук — Кіровоград
11:25Знам'янка — Трепівка
11:25Знам'янка — Мілова Балка
11:25Знам'янка — Новотрепівка
11:25Знам'янка — Зелений Гай
11:25Дніпродзержинськ — Кіровоград
11:30Запоріжжя — Новоархангельськ
11:45Дніпропетровськ — Кіровоград
11:45Кіровоград — Світловодськ
11:45Знам'янка — Кіровоград
12:00Знам'янка — Новороманівка
12:05Знам'янка — Копані
12:10Олександрія — Кіровоград
12:20Кіровоград — Олександрія
12:30Знам'янка — Новопокровка
12:45Світловодськ — Кіровоград
12:45Знам'янка — Дмитрівка
12:45Кіровоград — Градизьк
12:50Знам'янка — Ксп Жовтень
13:00Світловодськ — Кіровоград
13:10Знам'янка — Диківка
13:15Знам'янка — Кіровоград
13:20Знам'янка — Веселий Кут
13:30Дніпропетровськ — Вінниця
13:30Кіровоград — Світловодськ
13:30Знам'янка — Троянка
13:50Кіровоград — Жовті Води
13:55Олександрія — Новоукраїнка
14:10Кіровоград — Світловодськ
14:15Знам'янка — Кіровоград
14:25Кременчук — Кіровоград
14:35Знам'янка — Іванківці
14:35Кіровоград — Кременчук
14:50Київ — Жовті Води
15:00Знам'янка — Богданівка
15:00Дніпропетровськ — Чернівці
15:00Знам'янка — Новороманівка
15:00Олександрія — Кіровоград
15:10Кіровоград — Олександрія
15:25Кіровоград — Дніпродзержинськ
15:40Знам'янка — Кіровоград
15:45Вінниця — Світловодськ
15:50Кіровоград — Світловодськ
15:55Кіровоград — Петрове
15:55Черкаси — Дніпропетровськ
16:15Світловодськ — Кіровоград
16:15Знам'янка — Ксп Жовтень
16:25Знам'янка — Кіровоград
16:30Знам'янка — Богданівка
16:35Черкаси — Кривий Ріг
16:50Петрове — Кіровоград
16:50Кіровоград — Кременчук
17:00Знам'янка — Цибулеве
17:00Знам'янка — Дмитрівка
17:05Харків — Кіровоград
17:10Кіровоград — Світловодськ
17:15Знам'янка — Кіровоград
17:20Знам'янка — Диківка
17:35Знам'янка — Кіровоград
17:40Бобринець — Олександрія
17:45Світловодськ — Кіровоград
17:50Кіровоград — Дніпропетровськ
18:00Знам'янка — Кіровоград
18:00Знам'янка — Володимирівка
18:05Вінниця — Дніпропетровськ
18:25Світловодськ — Кіровоград
18:30Кіровоград — Олександрія
18:35Дніпропетровськ — Кіровоград
19:00Кіровоград — Світловодськ
19:05Кривий Ріг — Черкаси
19:05Дніпродзержинськ — Кіровоград
19:37Київ — Олександрія
19:50Знам'янка — Кіровоград
20:05Градизьк — Кіровоград
20:35Знам'янка — Кіровоград
20:35Кіровоград — Петрове
21:05Суми — Кіровоград
21:05Суми — Кіровоград
22:00Коблеве — Суми
22:00Дніпропетровськ — Кіровоград

за маршрутами автобусів

Бобринець — Олександрія
17:40

Вінниця — Дніпропетровськ
18:05

Вінниця — Світловодськ
15:45

Градизьк — Кіровоград
20:05

Дніпродзержинськ — Кіровоград
11:25 19:05

Дніпропетровськ — Вінниця
13:30

Дніпропетровськ — Кіровоград
11:45 18:35 22:00

Дніпропетровськ — Черкаси
10:10

Дніпропетровськ — Чернівці
15:00

Жовті Води — Київ
11:00

Жовті Води — Кіровоград
09:35

Запоріжжя — Новоархангельськ
11:30

Знам'янка — Іванківці
05:00 10:30 14:35

Знам'янка — Богданівка
08:15 11:00 15:00 16:30

Знам'янка — Веселий Кут
05:30 13:20

Знам'янка — Володимирівка
06:30 11:00 18:00

Знам'янка — Диківка
05:10 07:00 13:10 17:20

Знам'янка — Дмитрівка
05:30 06:30 06:50 07:45 08:10 09:00 09:35 12:45 17:00

Знам'янка — Зелений Гай
05:15 11:25

Знам'янка — Копані
07:25 10:00 12:05

Знам'янка — Ксп Жовтень
05:05 07:15 09:50 12:50 16:15

Знам'янка — Кіровоград
06:40 07:20 08:00 08:15 09:05 10:20 11:00 11:45 13:15 14:15 15:40 16:25 17:15 17:35 18:00 19:50 20:35

Знам'янка — Мілова Балка
05:30 11:25

Знам'янка — Новопокровка
05:15 11:10 12:30

Знам'янка — Новороманівка
06:20 12:00 15:00

Знам'янка — Новотрепівка
05:30 11:25

Знам'янка — Плоске
05:45 11:00

Знам'янка — Трепівка
05:30 11:25

Знам'янка — Троянка
05:30 07:00 13:30

Знам'янка — Цибулеве
06:45 11:20 17:00

Київ — Жовті Води
14:50

Київ — Олександрія
19:37

Коблеве — Суми
22:00

Кременчук — Кіровоград
09:25 11:25 14:25

Кривий Ріг — Черкаси
10:00 19:05

Кіровоград — Градизьк
12:45

Кіровоград — Дніпродзержинськ
09:00 15:25

Кіровоград — Дніпропетровськ
05:55 07:55 17:50

Кіровоград — Жовті Води
13:50

Кіровоград — Кременчук
07:25 14:35 16:50

Кіровоград — Олександрія
10:00 12:20 15:10 18:30

Кіровоград — Петрове
15:55 20:35

Кіровоград — Світловодськ
08:40 10:45 11:45 13:30 14:10 15:50 17:10 19:00

Кіровоград — Суми
08:10 08:10

Кіровоград — Харків
10:25

Новоархангельськ — Запоріжжя
09:50

Новомиргород — Світловодськ
09:40

Новоукраїнка — Олександрія
09:25

Олександрія — Бобринець
10:40

Олександрія — Київ
05:15

Олександрія — Кіровоград
07:00 08:45 12:10 15:00

Олександрія — Новоукраїнка
13:55

Петрове — Кіровоград
07:35 16:50

Світловодськ — Вінниця
09:52

Світловодськ — Кіровоград
09:00 09:45 11:10 12:45 13:00 16:15 17:45 18:25

Світловодськ — Новомиргород
07:10

Суми — Кіровоград
21:05 21:05

Харків — Кіровоград
17:05

Черкаси — Дніпропетровськ
15:55

Черкаси — Кривий Ріг
10:22 16:35

Інформація оновлена: 25.09.2013