Автовокзал Івано-Франківськ АС-4

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Юності, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0342-554399

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Івано-Франківськ — Гринівці
05:45Івано-Франківськ — Остриня
06:10Івано-Франківськ — Побережжя
06:15Івано-Франківськ — Пужники
06:20Івано-Франківськ — Узин
06:30Івано-Франківськ — Пшеничники
06:35Івано-Франківськ — Ганусівка
07:00Івано-Франківськ — Гостів
07:10Івано-Франківськ — Стриганці
07:15Івано-Франківськ — Узин
07:15Івано-Франківськ — Гончарівка
07:25Івано-Франківськ — Кутище
07:30Івано-Франківськ — Тлумач
07:30Івано-Франківськ — Побережжя
07:40Івано-Франківськ — Вільшаниця
07:45Івано-Франківськ — Пшеничники
07:45Івано-Франківськ — Остриня
07:45Івано-Франківськ — Тлумач
07:45Івано-Франківськ — Яківка
07:50Івано-Франківськ — Гринівці
08:00Івано-Франківськ — Довге
08:00Івано-Франківськ — Нові Кривотули
08:05Івано-Франківськ — Побережжя
08:10Івано-Франківськ — Пшеничники
08:10Івано-Франківськ — Голосків
08:20Івано-Франківськ — Тлумач
08:30Івано-Франківськ — Узин
08:30Івано-Франківськ — Пшеничники
08:30Івано-Франківськ — Тлумач
08:40Івано-Франківськ — Тарновиця
08:40Івано-Франківськ — Тлумач
08:45Івано-Франківськ — Олеша
08:50Івано-Франківськ — Побережжя
08:50Івано-Франківськ — Нижня Велесниця
08:50Івано-Франківськ — Грушка
08:50Івано-Франківськ — Чорнолізці
09:00Івано-Франківськ — Ворона
09:00Івано-Франківськ — Струпків
09:20Івано-Франківськ — Долина
09:25Івано-Франківськ — Бортники
09:30Івано-Франківськ — Пшеничники
09:35Івано-Франківськ — Нижнів
09:35Івано-Франківськ — Братишів
09:35Івано-Франківськ — Тростянці
09:40Івано-Франківськ — Гостів
09:50Івано-Франківськ — Тарасівка
09:55Івано-Франківськ — Чорнолізці
09:55Івано-Франківськ — Чорнолізці
10:05Івано-Франківськ — Стриганці
10:05Івано-Франківськ — Тлумач
10:10Івано-Франківськ — Тлумач
10:15Івано-Франківськ — Тлумач
10:20Івано-Франківськ — Пшеничники
10:35Івано-Франківськ — Ганусівка
10:40Івано-Франківськ — Вільшаниця
10:50Івано-Франківськ — Тлумач
11:10Івано-Франківськ — Тарновиця
11:10Івано-Франківськ — Гончарівка
11:15Івано-Франківськ — Чорнолізці
11:30Івано-Франківськ — Голосків
11:35Івано-Франківськ — Тлумач
11:40Івано-Франківськ — Надорожна
11:45Івано-Франківськ — Гончарів
11:50Івано-Франківськ — Гринівці
11:50Івано-Франківськ — Довге
12:00Івано-Франківськ — Тлумач
12:05Івано-Франківськ — Гостів
12:15Івано-Франківськ — Узин
12:15Івано-Франківськ — Пужники
12:15Івано-Франківськ — Чорнолізці
12:20Івано-Франківськ — Ворона
12:30Івано-Франківськ — Тлумач
12:30Івано-Франківськ — Пшеничники
12:30Івано-Франківськ — Кутище
12:35Івано-Франківськ — Нижня Велесниця
12:40Івано-Франківськ — Тлумач
12:45Івано-Франківськ — Тлумач
12:45Івано-Франківськ — Побережжя
12:55Івано-Франківськ — Чорнолізці
13:00Івано-Франківськ — Жуків
13:00Івано-Франківськ — Сідлище
13:10Івано-Франківськ — Тлумач
13:15Івано-Франківськ — Пшеничники
13:15Івано-Франківськ — Грушка
13:20Івано-Франківськ — Тростянці
13:20Івано-Франківськ — Вільшаниця
13:30Івано-Франківськ — Тлумач
13:30Івано-Франківськ — Нові Кривотули
13:35Івано-Франківськ — Долина
14:00Івано-Франківськ — Довге
14:00Івано-Франківськ — Пшеничники
14:00Івано-Франківськ — Пшеничники
14:05Івано-Франківськ — Побережжя
14:05Івано-Франківськ — Нижнів
14:05Івано-Франківськ — Струпків
14:10Івано-Франківськ — Тарновиця
14:15Івано-Франківськ — Чорнолізці
14:15Івано-Франківськ — Палагичі
14:25Івано-Франківськ — Узин
14:25Івано-Франківськ — Тлумач
14:25Івано-Франківськ — Пужники
14:30Івано-Франківськ — Торговиця
14:35Івано-Франківськ — Яківка
14:40Івано-Франківськ — Нижня Велесниця
14:55Івано-Франківськ — Тлумач
14:55Івано-Франківськ — Тлумач
15:00Івано-Франківськ — Вільшаниця
15:00Івано-Франківськ — Стриганці
15:15Івано-Франківськ — Чорнолізці
15:15Івано-Франківськ — Ганусівка
15:20Івано-Франківськ — Тлумач
15:25Івано-Франківськ — Гостів
15:45Івано-Франківськ — Побережжя
15:50Івано-Франківськ — Нижня Велесниця
16:00Івано-Франківськ — Яргорів
16:00Івано-Франківськ — Пшеничники
16:00Івано-Франківськ — Гончарівка
16:10Івано-Франківськ — Нові Кривотули
16:25Івано-Франківськ — Тлумач
16:30Івано-Франківськ — Чорнолізці
16:35Івано-Франківськ — Тлумач
16:35Івано-Франківськ — Пшеничники
16:45Івано-Франківськ — Нижнів
16:50Івано-Франківськ — Узин
16:50Івано-Франківськ — Олеша
16:50Івано-Франківськ — Тлумач
16:55Івано-Франківськ — Грушка
17:00Івано-Франківськ — Мельники
17:00Івано-Франківськ — Пшеничники
17:00Івано-Франківськ — Кутище
17:00Івано-Франківськ — Гринівці
17:05Івано-Франківськ — Гончарів
17:05Івано-Франківськ — Чорнолізці
17:05Івано-Франківськ — Стриганці
17:10Івано-Франківськ — Пшеничники
17:10Івано-Франківськ — Голосків
17:15Івано-Франківськ — Пужники
17:20Івано-Франківськ — Вільшаниця
17:30Івано-Франківськ — Тлумач
17:35Івано-Франківськ — Гостів
17:35Івано-Франківськ — Побережжя
17:40Івано-Франківськ — Надорожна
17:50Івано-Франківськ — Побережжя
17:50Івано-Франківськ — Палагичі
17:50Івано-Франківськ — Тарновиця
18:00Івано-Франківськ — Довге
18:00Івано-Франківськ — Тлумач
18:10Івано-Франківськ — Торговиця
18:10Івано-Франківськ — Горигляди
18:15Івано-Франківськ — Жуків
18:15Івано-Франківськ — Тростянці
18:15Івано-Франківськ — Чорнолізці
18:20Івано-Франківськ — Сідлище
18:20Івано-Франківськ — Тарасівка
18:25Івано-Франківськ — Пужники
18:25Івано-Франківськ — Узин
18:30Івано-Франківськ — Струпків
18:35Івано-Франківськ — Долина
18:45Івано-Франківськ — Вільшаниця
18:50Івано-Франківськ — Нижня Велесниця
19:00Івано-Франківськ — Нові Кривотули
19:00Івано-Франківськ — Загір'я
19:00Івано-Франківськ — Пшеничники
19:05Івано-Франківськ — Довге
19:10Івано-Франківськ — Тлумач
19:15Івано-Франківськ — Чорнолізці
19:15Івано-Франківськ — Нижнів
19:20Івано-Франківськ — Олеша
19:25Івано-Франківськ — Нижня Велесниця
19:30Івано-Франківськ — Кутище
19:35Івано-Франківськ — Побережжя
19:40Івано-Франківськ — Пшеничники
19:40Івано-Франківськ — Гостів
19:50Івано-Франківськ — Пужники
20:15Івано-Франківськ — Побережжя
20:15Івано-Франківськ — Голосків
20:30Івано-Франківськ — Чорнолізці
20:40Івано-Франківськ — Ганусівка

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Бортники
09:25

Івано-Франківськ — Братишів
09:35

Івано-Франківськ — Ворона
09:00 12:20

Івано-Франківськ — Вільшаниця
07:40 10:40 13:20 15:00 17:20 18:45

Івано-Франківськ — Ганусівка
06:35 10:35 15:15 20:40

Івано-Франківськ — Голосків
08:10 11:30 17:10 20:15

Івано-Франківськ — Гончарів
11:45 17:05

Івано-Франківськ — Гончарівка
07:15 11:10 16:00

Івано-Франківськ — Горигляди
18:10

Івано-Франківськ — Гостів
07:00 09:40 12:05 15:25 17:35 19:40

Івано-Франківськ — Гринівці
05:30 07:50 11:50 17:00

Івано-Франківськ — Грушка
08:50 13:15 16:55

Івано-Франківськ — Довге
08:00 11:50 14:00 18:00 19:05

Івано-Франківськ — Долина
09:20 13:35 18:35

Івано-Франківськ — Жуків
13:00 18:15

Івано-Франківськ — Загір'я
19:00

Івано-Франківськ — Кутище
07:25 12:30 17:00 19:30

Івано-Франківськ — Мельники
17:00

Івано-Франківськ — Надорожна
11:40 17:40

Івано-Франківськ — Нижня Велесниця
08:50 12:35 14:40 15:50 18:50 19:25

Івано-Франківськ — Нижнів
09:35 14:05 16:45 19:15

Івано-Франківськ — Нові Кривотули
08:00 13:30 16:10 19:00

Івано-Франківськ — Олеша
08:45 16:50 19:20

Івано-Франківськ — Остриня
05:45 07:45

Івано-Франківськ — Палагичі
14:15 17:50

Івано-Франківськ — Побережжя
06:10 07:30 08:05 08:50 12:45 14:05 15:45 17:35 17:50 19:35 20:15

Івано-Франківськ — Пужники
06:15 12:15 14:25 17:15 18:25 19:50

Івано-Франківськ — Пшеничники
06:30 07:45 08:10 08:30 09:30 10:20 12:30 13:15 14:00 14:00 16:00 16:35 17:00 17:10 19:00 19:40

Івано-Франківськ — Стриганці
07:10 10:05 15:00 17:05

Івано-Франківськ — Струпків
09:00 14:05 18:30

Івано-Франківськ — Сідлище
13:00 18:20

Івано-Франківськ — Тарасівка
09:50 18:20

Івано-Франківськ — Тарновиця
08:40 11:10 14:10 17:50

Івано-Франківськ — Тлумач
07:30 07:45 08:20 08:30 08:40 10:05 10:10 10:15 10:50 11:35 12:00 12:30 12:40 12:45 13:10 13:30 14:25 14:55 14:55 15:20 16:25 16:35 16:50 17:30 18:00 19:10

Івано-Франківськ — Торговиця
14:30 18:10

Івано-Франківськ — Тростянці
09:35 13:20 18:15

Івано-Франківськ — Узин
06:20 07:15 08:30 12:15 14:25 16:50 18:25

Івано-Франківськ — Чорнолізці
08:50 09:55 09:55 11:15 12:15 12:55 14:15 15:15 16:30 17:05 18:15 19:15 20:30

Івано-Франківськ — Яківка
07:45 14:35

Івано-Франківськ — Яргорів
16:00

Інформація оновлена: 24.12.2019