Автовокзал Київ (м «Героїв Дніпра»)

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Оболонський проспект, 52 (показати на мапі)

Телефон довідки: +38-073-100-8400

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

07:00Київ — Ровжі
07:05Київ — Осещина
07:20Київ — Новосілки
07:40Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
07:50Київ — Лебедівка
08:00Київ — Ровжі (Пт-Нд)
08:30Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
08:30Київ — Осещина
08:30Київ — Хотянівка
08:40Київ — Пірнове ч/з Нижча/Вища Дубечня
09:00Київ — Сувид
09:00Київ — Новосілки
09:30Київ — Пірнове ч/з Нижча/Вища Дубечня
09:30Київ — Лебедівка
09:40Київ — Хотянівка
09:45Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
10:00Київ — Осещина
10:00Київ — Ровжі
11:00Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
11:50Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
11:50Київ — Пірнове ч/з Нижча/Вища Дубечня
12:00Київ — Ровжі (Пт-Нд)
12:15Київ — Пірнове ч/з Нижча/Вища Дубечня
12:15Київ — Лебедівка
12:20Київ — Новосілки
13:00Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
14:00Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
14:00Київ — Ровжі
14:50Київ — Осещина
15:30Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
15:30Київ — Новосілки
16:00Київ — Ровжі (Пт-Нд)
16:40Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
17:00Київ — Хотянівка
17:00Київ — Ровжі
17:20Київ — Новосілки
17:30Київ — Осещина
17:30Київ — Лебедівка
18:00Київ — Сувид
18:20Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
18:30Київ — Пірнове ч/з Нижча/Вища Дубечня
18:40Київ — Хотянівка
18:50Київ — Осещина
19:10Київ — Новосілки
19:20Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
19:30Київ — Пірнове ч/з Нижча/Вища Дубечня
19:30Київ — Лебедівка

за маршрутами автобусів

Київ — Десна ч/з Пірнове, Жукин, Сувид
07:40 08:30 09:45 11:00 11:50 13:00 14:00 15:30 16:40 18:20 19:20

Київ — Лебедівка
07:50 09:30 12:15 17:30 19:30

Київ — Новосілки
07:20 09:00 12:20 15:30 17:20 19:10

Київ — Осещина
07:05 08:30 10:00 14:50 17:30 18:50

Київ — Пірнове ч/з Нижча/Вища Дубечня
08:40 09:30 11:50 12:15 18:30 19:30

Київ — Ровжі
07:00 08:00(Пт-Нд) 10:00 12:00(Пт-Нд) 14:00 16:00(Пт-Нд) 17:00

Київ — Сувид
09:00 18:00

Київ — Хотянівка
08:30 09:40 17:00 18:40

Інформація оновлена: 17.08.2022