Усипальниця Священного Грааля

Білий плащ з восьмиконечним червоним хрестом, лицарські обладунки під ним, товсті замкові стіни, що може служити кращим захистом Легендарній Священній реліквії? І що вимагає більш неусипного і ретельного захисту як не предмет, що обдаровує свого власника безсмертям і незчисленними скарбами?

Одне тільки припущення, що безцінний предмет, само існування якого – легенда, може знаходитися на Україні, будить кров, змушуючи серце прискорено битися, а очі блищати від передчуття дива.

І місце, де за легендою сховано Священний Грааль, не настільки недоступне – білосніжні руїни замку-вежі в селі між Мукачево і Ужгородом, колись належать Ордену Ріцарей Храму (тамплієри), яким і переписується володіння священною реліквією.

Але загадка Священної Чаші, в принципі як і її існування, залишається лише легендою з моменту, коли в світ тіней пішли її хранителі – ватажки Ордена Тамплієрів – у році 1314 від Різдва Хрестового, віддані вогню своїм злісним неплатником – французьким королем Філіппом Красивим.

Але кара Господня, а може прокляття Грааля, покарали Філіппа і весь його рід: уже через чотирнадцять років королівська династія Капетингів припинила своє існування, а її королі один за одним пішли за своїми жертвами - тамплієрами.

25-05-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Усипальниця Священного Грааля