Автовокзал Кіровськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Леніна, 16 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06446-30111

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Кіровськ — Перевальськ
05:20Кіровськ — Нижнє
05:30Кіровськ — Донецький
05:40Кіровськ — Червоногвардійське
05:50Кіровськ — Донецький
06:00Кіровськ — Луганськ
06:00Кіровськ — Нижнє
06:10Кіровськ — Стаханов
06:20Кіровськ — Донецький
06:20Кіровськ — Фрунзе
06:25Кіровськ — Перевальськ
06:35Кіровськ — Алчевськ
06:35Кіровськ — Новотошківське
06:45Кіровськ — Стаханов
06:50Кіровськ — Червоногвардійське
06:50Кіровськ — Донецький
06:52Стаханов — Фрунзе
06:55Кіровськ — Стаханов
07:00Кіровськ — Луганськ
07:00Кіровськ — Голубівка (Кіровськ)
07:00Кіровськ — Первомайськ
07:05Кіровськ — Стаханов
07:10Кіровськ — Донецький
07:15Кіровськ — Стаханов
07:20Нижнє — Стаханов
07:30Кіровськ — Стаханов
07:30Кіровськ — Донецький
07:30Кіровськ — Фрунзе
07:35Кіровськ — Новотошківське
07:40Кіровськ — Стаханов
07:50Кіровськ — Червоногвардійське
07:50Кіровськ — Донецький
07:50Кіровськ — Стаханов
08:00Голубівка (Кіровськ) — Стаханов
08:00Кіровськ — Луганськ
08:10Фрунзе — Стаханов
08:20Кіровськ — Стаханов
08:30Кіровськ — Фрунзе
08:35Кіровськ — Донецький
08:40Кіровськ — Стаханов
08:45Стаханов — Слов'яносербськ
08:50Кіровськ — Стаханов
08:55Кіровськ — Первомайськ
09:00Кіровськ — Перевальськ
09:00Кіровськ — Нижнє
09:00Кіровськ — Луганськ
09:02Стаханов — Фрунзе
09:15Кіровськ — Стаханов
09:20Кіровськ — Донецький
09:25Кіровськ — Новотошківське
09:30Кіровськ — Стаханов
09:40Кіровськ — Стаханов
09:45Стаханов — Голубівка (Кіровськ)
09:55Кіровськ — Стаханов
09:55Стаханов — Нижнє
10:00Кіровськ — Червоногвардійське
10:00Кіровськ — Фрунзе
10:05Кіровськ — Донецький
10:10Кіровськ — Стаханов
10:25Кіровськ — Перевальськ
10:25Кіровськ — Новотошківське
10:30Фрунзе — Стаханов
10:35Кіровськ — Первомайськ
10:35Кіровськ — Донецький
10:45Кіровськ — Стаханов
11:00Кіровськ — Стаханов
11:00Кіровськ — Фрунзе
11:15Кіровськ — Стаханов
11:20Кіровськ — Донецький
11:20Стаханов — Фрунзе
11:25Кіровськ — Новотошківське
11:30Кіровськ — Стаханов
11:45Кіровськ — Стаханов
11:50Кіровськ — Донецький
12:00Кіровськ — Нижнє
12:00Кіровськ — Червоногвардійське
12:00Кіровськ — Стаханов
12:05Кіровськ — Донецький
12:10Голубівка (Кіровськ) — Стаханов
12:20Кіровськ — Стаханов
12:25Кіровськ — Новотошківське
12:30Фрунзе — Стаханов
12:30Кіровськ — Луганськ
12:50Кіровськ — Стаханов
12:50Кіровськ — Донецький
12:50Кіровськ — Фрунзе
12:55Кіровськ — Первомайськ
13:00Кіровськ — Перевальськ
13:00Кіровськ — Луганськ
13:00Кіровськ — Нижнє
13:15Кіровськ — Стаханов
13:20Стаханов — Фрунзе
13:25Стаханов — Слов'яносербськ
13:30Кіровськ — Луганськ
13:30Кіровськ — Стаханов
13:30Кіровськ — Червоногвардійське
13:35Кіровськ — Донецький
13:45Кіровськ — Стаханов
13:45Стаханов — Голубівка (Кіровськ)
13:50Нижнє — Стаханов
13:55Кіровськ — Новотошківське
14:10Кіровськ — Стаханов
14:20Кіровськ — Донецький
14:25Кіровськ — Перевальськ
14:30Кіровськ — Луганськ
14:35Стаханов — Нижнє
14:45Кіровськ — Стаханов
14:55Кіровськ — Первомайськ
15:00Кіровськ — Луганськ
15:05Кіровськ — Стаханов
15:05Кіровськ — Донецький
15:20Кіровськ — Фрунзе
15:25Кіровськ — Стаханов
15:30Кіровськ — Червоногвардійське
15:30Кіровськ — Луганськ
15:50Кіровськ — Донецький
15:50Кіровськ — Стаханов
16:00Кіровськ — Нижнє
16:10Кіровськ — Голубівка (Кіровськ)
16:15Кіровськ — Стаханов
16:20Кіровськ — Донецький
16:45Кіровськ — Стаханов
16:50Кіровськ — Донецький
17:10Кіровськ — Стаханов
17:20Кіровськ — Фрунзе
17:30Кіровськ — Червоногвардійське
17:30Стаханов — Слов'яносербськ
17:30Кіровськ — Луганськ
17:35Кіровськ — Стаханов
17:40Кіровськ — Донецький
18:00Кіровськ — Нижнє
18:15Кіровськ — Стаханов
19:00Кіровськ — Стаханов

за маршрутами автобусів

Голубівка (Кіровськ) — Стаханов
08:00 12:10

Кіровськ — Алчевськ
06:35

Кіровськ — Голубівка (Кіровськ)
07:00 16:10

Кіровськ — Донецький
05:30 05:50 06:20 06:50 07:10 07:30 07:50 08:35 09:20 10:05 10:35 11:20 11:50 12:05 12:50 13:35 14:20 15:05 15:50 16:20 16:50 17:40

Кіровськ — Луганськ
06:00 07:00 08:00 09:00 12:30 13:00 13:30 14:30 15:00 15:30 17:30

Кіровськ — Нижнє
05:20 06:00 09:00 12:00 13:00 16:00 18:00

Кіровськ — Новотошківське
06:35 07:35 09:25 10:25 11:25 12:25 13:55

Кіровськ — Первомайськ
07:00 08:55 10:35 12:55 14:55

Кіровськ — Перевальськ
05:00 06:25 09:00 10:25 13:00 14:25

Кіровськ — Стаханов
06:10 06:45 06:55 07:05 07:15 07:30 07:40 07:50 08:20 08:40 08:50 09:15 09:30 09:40 09:55 10:10 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:20 12:50 13:15 13:30 13:45 14:10 14:45 15:05 15:25 15:50 16:15 16:45 17:10 17:35 18:15 19:00

Кіровськ — Фрунзе
06:20 07:30 08:30 10:00 11:00 12:50 15:20 17:20

Кіровськ — Червоногвардійське
05:40 06:50 07:50 10:00 12:00 13:30 15:30 17:30

Нижнє — Стаханов
07:20 13:50

Стаханов — Голубівка (Кіровськ)
09:45 13:45

Стаханов — Нижнє
09:55 14:35

Стаханов — Слов'яносербськ
08:45 13:25 17:30

Стаханов — Фрунзе
06:52 09:02 11:20 13:20

Фрунзе — Стаханов
08:10 10:30 12:30

Інформація оновлена: 25.09.2013