Автовокзал Кіровоград АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр. Правди, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0522-373236

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Кіровоград — Дар'ївка
05:00Кіровоград — Созонівка
05:30Кіровоград — Овсяниківка
05:35Кіровоград — Федорівка
05:40Кіровоград — Покровське
05:40Кіровоград — Степове
05:45Кіровоград — Могутнє
05:50Кіровоград — Губівка
06:00Кіровоград — Червоновершка
06:00Кіровоград — Оситна
06:05Кіровоград — Знам'янка
06:10Кіровоград — Покровське
06:10Кіровоград — Безводня
06:15Кіровоград — Олександрівка
06:15Кіровоград — Новомиргород
06:20Кіровоград — Созонівка
06:20Кіровоград — Веселівка
06:20Кіровоград — Кохане
06:25Кіровоград — Інженерівка
06:30Кіровоград — Вільне
06:35Кіровоград — Володимирівка
06:40Кіровоград — Мар'янівка
06:50Кіровоград — Бобринець
06:50Кіровоград — Олено-Косогорівка
06:50Кіровоград — Смоліне
06:50Кіровоград — Гаївка
07:00Кіровоград — Клинці
07:00Кіровоград — Аджамка
07:00Кіровоград — Пенькіне
07:00Кіровоград — Новомиргород
07:00Кіровоград — Новоукраїнка
07:05Кіровоград — Оситняжка
07:10Кіровоград — Покровське
07:15Кіровоград — Оникієве
07:30Кіровоград — Новоукраїнка
07:30Кіровоград — Дар'ївка
07:35Кіровоград — Степове
07:45Кіровоград — Федорівка
07:45Кіровоград — Оситняжка
07:45Кіровоград — Казарня
07:55Новоукраїнка — Жовті Води
08:00Кіровоград — Вільне
08:00Новоукраїнка — Олександрія
08:00Кіровоград — Бобринець
08:10Кіровоград — Омельгород
08:20Кіровоград — Покровське
08:30Кіровоград — Біляївка
08:30Кіровоград — Адабаш
08:30Кіровоград — Мануйлівка
08:50Світловодськ — Новомиргород
09:00Кіровоград — Сасівка
09:00Кіровоград — Оситняжка
09:00Кіровоград — Білозерне
09:00Кіровоград — Знам'янка
09:00Кіровоград — Новоукраїнка
09:10Кіровоград — Свердлове
09:10Кіровоград — Підвисоке
09:20Кіровоград — Паліївка
09:25Кіровоград — Червоновершка
09:30Кіровоград — Капітанівка
09:35Кіровоград — Краснопілка
09:50Кіровоград — Знам'янка
09:50Кіровоград — Помічна
09:50Кіровоград — Спасове
09:50Кіровоград — Дубівка
10:00Кіровоград — Красносілля
10:00Кіровоград — Бобринець
10:00Кіровоград — Безводня
10:00Кіровоград — Вільне
10:00Кіровоград — Веселівка
10:05Кіровоград — Смоліне
10:10Кіровоград — Устинівка
10:20Кіровоград — Митрофанівка
10:20Кіровоград — Митрофанівка
10:20Кіровоград — Покровське
10:30Кіровоград — Новоукраїнка
10:30Кіровоград — Комсомольське
10:30Кіровоград — Нововолодимирівка
10:30Кіровоград — Кам'янка
10:30Кіровоград — Петрове
10:30Кіровоград — Кетрисанівка
10:40Кіровоград — Трудолюбівка
10:45Кіровоград — Олександрія
10:55Кіровоград — Мар'янівка
11:00Кіровоград — Павлогірківка
11:00Кіровоград — Жовті Води
11:00Кривий Ріг — Новомиргород
11:00Кіровоград — Созонівка
11:00Кіровоград — Клинці
11:00Кіровоград — Плетений Ташлик
11:05Кіровоград — Новоукраїнка
11:05Кіровоград — Далеке
11:15Кіровоград — Лозуватка
11:20Кіровоград — Покровське
11:30Кіровоград — Оситняжка
11:30Кіровоград — Степове
11:30Кіровоград — Криничувате
11:30Кіровоград — Овсяниківка
11:30Кіровоград — Вільне
11:30Кіровоград — Тарасівка
11:35Кіровоград — Омельгород
11:35Кіровоград — Могутнє
11:45Кіровоград — Новоукраїнка
11:45Кіровоград — Морквина
11:50Кіровоград — Олено-Косогорівка
11:55Кіровоград — Оленівка
12:00Кіровоград — Інгуло-Кам'янка
12:00Кіровоград — Олексіївка
12:00Кіровоград — Злинка
12:00Кіровоград — Безводня
12:00Кіровоград — Димитрове
12:00Кіровоград — Губівка
12:00Кіровоград — Новоукраїнка
12:00Кіровоград — Оситняжка
12:00Кіровоград — Бобринець
12:05Кіровоград — Квітка
12:05Кіровоград — Виноградівка
12:10Кіровоград — Казарня
12:10Кіровоград — Рубаний Міст
12:10Кіровоград — Вись
12:15Кіровоград — Федорівка
12:15Кіровоград — Новомиргород
12:25Кіровоград — Покровське
12:30Кіровоград — Глодоси
12:30Кіровоград — Ліски
12:30Кіровоград — Оситняжка
12:30Кіровоград — Аджамка
12:30Олександрія — Бобринець
12:30Кіровоград — Смоліне
12:30Кіровоград — Петрове
12:40Кіровоград — Червоновершка
12:50Кіровоград — Мала Виска
12:50Кіровоград — Первомайське
13:00Кіровоград — Родниківка
13:00Кіровоград — Знам'янка
13:00Кіровоград — Біляївка
13:00Кіровоград — Червоний Яр
13:00Кіровоград — Новоукраїнка
13:00Кіровоград — Дар'ївка
13:00Кіровоград — Листопадове
13:10Кіровоград — Гаївка
13:20Кіровоград — Сугокліївка
13:20Кіровоград — Димитрове
13:20Кіровоград — Копанки
13:30Кіровоград — Бурти
13:30Кіровоград — Новоукраїнка
13:30Кіровоград — Покровське
13:30Кіровоград — Криничне
13:30Кіровоград — Білозерне
13:30Кіровоград — Вільне
13:40Кіровоград — Кохане
13:40Кіровоград — Веселівка
13:40Кіровоград — Володимирівка
13:45Кіровоград — Інгуло-Кам'янка
13:50Кіровоград — Адабаш
13:50Кіровоград — Мала Виска
14:00Кіровоград — Смоліне
14:00Кіровоград — Острівка
14:00Кіровоград — Виноградівка
14:00Кіровоград — Клинці
14:10Кіровоград — Краснопілка
14:10Кіровоград — Долинська
14:10Кіровоград — Овсяниківка
14:20Кіровоград — Володимиро-Іллінка
14:20Кіровоград — Новоградівка
14:25Кіровоград — Петрове
14:25Кіровоград — Вись
14:30Кіровоград — Казарня
14:30Кіровоград — Олено-Косогорівка
14:30Кіровоград — Турія
14:30Кіровоград — Докучаєве
14:40Кіровоград — Знам'янка
14:40Кіровоград — Паліївка
14:40Кіровоград — Привілля
14:45Кіровоград — Новоукраїнка
14:50Кіровоград — Могутнє
14:50Кіровоград — Вільне
15:00Кіровоград — Оситна
15:00Кіровоград — Бобринець
15:00Кіровоград — Федорівка
15:00Кіровоград — Новомиргород
15:10Кіровоград — Мануйлівка
15:10Кіровоград — Бобринець
15:20Кіровоград — Новоукраїнка
15:20Кіровоград — Гаївка
15:30Кіровоград — Цвітне
15:30Кіровоград — Федіївка
15:30Кіровоград — Плетений Ташлик
15:30Кіровоград — Петроострів
15:30Кіровоград — Покровське
15:30Кіровоград — Созонівка
15:35Олександрія — Новоукраїнка
15:35Кіровоград — Лозуватка
15:40Новомиргород — Кривий Ріг
15:50Кіровоград — Іванівка
16:00Кіровоград — Новоукраїнка
16:00Кіровоград — Трудолюбівка
16:00Кіровоград — Митрофанівка
16:00Кіровоград — Сасівка
16:00Кіровоград — Омельгород
16:00Кіровоград — Якимівка
16:00Кіровоград — Шарівка
16:00Кіровоград — Митрофанівка
16:00Кіровоград — Губівка
16:05Кіровоград — Оситняжка
16:05Кіровоград — Якимівка
16:10Кіровоград — Буховецьке
16:20Кіровоград — Інженерівка
16:20Кіровоград — Вільне
16:25Кіровоград — Жовтневе
16:30Жовті Води — Новоукраїнка
16:30Кіровоград — Покровське
16:30Кіровоград — Пенькіне
16:30Кіровоград — Олександрівка
16:30Кіровоград — Комсомольське
16:30Кіровоград — Знам'янка
16:40Кіровоград — Аджамка
16:45Кіровоград — Олександрівка
17:00Кіровоград — Безводня
17:00Кіровоград — Новоукраїнка
17:00Кіровоград — Оситняжка
17:00Кіровоград — Первомайське
17:00Кіровоград — Жовті Води
17:00Кіровоград — Гаївка
17:00Кіровоград — Красносілля
17:00Кіровоград — Острівка
17:00Кіровоград — Олексіївка
17:00Кіровоград — Мала Виска
17:00Кіровоград — Далеке
17:10Кіровоград — Родниківка
17:10Кіровоград — Оситняжка
17:15Кіровоград — Покровське
17:20Кіровоград — Петрокорбівка
17:20Кіровоград — Нововолодимирівка
17:20Кіровоград — Верблюжка
17:20Кіровоград — Дубівка
17:30Кіровоград — Кам'янка
17:30Кіровоград — Оситняжка
17:30Кіровоград — Дар'ївка
17:30Кіровоград — Помічна
17:30Кіровоград — Димитрове
17:30Кіровоград — Тарасівка
17:30Кіровоград — Олександрія
17:30Кіровоград — Оленівка
17:35Кіровоград — Степове
17:35Кіровоград — Новомиргород
17:40Кіровоград — Вись
17:40Кіровоград — Свердлове
17:40Кіровоград — Казарня
18:00Кіровоград — Знам'янка
18:00Кіровоград — Клинці
18:00Кіровоград — Адабаш
18:00Кіровоград — Олено-Косогорівка
18:00Кіровоград — Петрове
18:00Кіровоград — Димитрове
18:00Кіровоград — Злинка
18:00Кіровоград — Созонівка
18:00Кіровоград — Червоний Яр
18:00Кіровоград — Морквина
18:05Кіровоград — Смоліне
18:05Кіровоград — Виноградівка
18:10Кіровоград — Вільне
18:15Кіровоград — Кетрисанівка
18:30Кіровоград — Омельгород
18:30Кіровоград — Новоукраїнка
18:30Кіровоград — Криничувате
18:30Кіровоград — Паліївка
18:35Кіровоград — Федорівка
18:40Кіровоград — Рубаний Міст
18:45Кіровоград — Привілля
18:50Кіровоград — Квітка
19:10Кіровоград — Петрове
19:20Кіровоград — Київ
19:30Кіровоград — Павлогірківка
19:50Кіровоград — Знам'янка
20:00Кіровоград — Вільне

за маршрутами автобусів

Жовті Води — Новоукраїнка
16:30

Кривий Ріг — Новомиргород
11:00

Кіровоград — Іванівка
15:50

Кіровоград — Інгуло-Кам'янка
12:00 13:45

Кіровоград — Інженерівка
06:25 16:20

Кіровоград — Адабаш
08:30 13:50 18:00

Кіровоград — Аджамка
07:00 12:30 16:40

Кіровоград — Безводня
06:10 10:00 12:00 17:00

Кіровоград — Бобринець
06:50 08:00 10:00 12:00 15:00 15:10

Кіровоград — Бурти
13:30

Кіровоград — Буховецьке
16:10

Кіровоград — Білозерне
09:00 13:30

Кіровоград — Біляївка
08:30 13:00

Кіровоград — Верблюжка
17:20

Кіровоград — Веселівка
06:20 10:00 13:40

Кіровоград — Виноградівка
12:05 14:00 18:05

Кіровоград — Вись
12:10 14:25 17:40

Кіровоград — Володимиро-Іллінка
14:20

Кіровоград — Володимирівка
06:35 13:40

Кіровоград — Вільне
06:30 08:00 10:00 11:30 13:30 14:50 16:20 18:10 20:00

Кіровоград — Гаївка
06:50 13:10 15:20 17:00

Кіровоград — Глодоси
12:30

Кіровоград — Губівка
05:50 12:00 16:00

Кіровоград — Далеке
11:05 17:00

Кіровоград — Дар'ївка
05:00 07:30 13:00 17:30

Кіровоград — Димитрове
12:00 13:20 17:30 18:00

Кіровоград — Докучаєве
14:30

Кіровоград — Долинська
14:10

Кіровоград — Дубівка
09:50 17:20

Кіровоград — Жовтневе
16:25

Кіровоград — Жовті Води
11:00 17:00

Кіровоград — Злинка
12:00 18:00

Кіровоград — Знам'янка
06:05 09:00 09:50 13:00 14:40 16:30 18:00 19:50

Кіровоград — Казарня
07:45 12:10 14:30 17:40

Кіровоград — Кам'янка
10:30 17:30

Кіровоград — Капітанівка
09:30

Кіровоград — Квітка
12:05 18:50

Кіровоград — Кетрисанівка
10:30 18:15

Кіровоград — Київ
19:20

Кіровоград — Клинці
07:00 11:00 14:00 18:00

Кіровоград — Комсомольське
10:30 16:30

Кіровоград — Копанки
13:20

Кіровоград — Кохане
06:20 13:40

Кіровоград — Краснопілка
09:35 14:10

Кіровоград — Красносілля
10:00 17:00

Кіровоград — Криничне
13:30

Кіровоград — Криничувате
11:30 18:30

Кіровоград — Листопадове
13:00

Кіровоград — Лозуватка
11:15 15:35

Кіровоград — Ліски
12:30

Кіровоград — Мала Виска
12:50 13:50 17:00

Кіровоград — Мануйлівка
08:30 15:10

Кіровоград — Мар'янівка
06:40 10:55

Кіровоград — Митрофанівка
10:20 10:20 16:00 16:00

Кіровоград — Могутнє
05:45 11:35 14:50

Кіровоград — Морквина
11:45 18:00

Кіровоград — Нововолодимирівка
10:30 17:20

Кіровоград — Новоградівка
14:20

Кіровоград — Новомиргород
06:15 07:00 12:15 15:00 17:35

Кіровоград — Новоукраїнка
07:00 07:30 09:00 10:30 11:05 11:45 12:00 13:00 13:30 14:45 15:20 16:00 17:00 18:30

Кіровоград — Овсяниківка
05:30 11:30 14:10

Кіровоград — Олександрівка
06:15 16:30 16:45

Кіровоград — Олександрія
10:45 17:30

Кіровоград — Олексіївка
12:00 17:00

Кіровоград — Олено-Косогорівка
06:50 11:50 14:30 18:00

Кіровоград — Оленівка
11:55 17:30

Кіровоград — Омельгород
08:10 11:35 16:00 18:30

Кіровоград — Оникієве
07:15

Кіровоград — Оситна
06:00 15:00

Кіровоград — Оситняжка
07:05 07:45 09:00 11:30 12:00 12:30 16:05 17:00 17:10 17:30

Кіровоград — Острівка
14:00 17:00

Кіровоград — Павлогірківка
11:00 19:30

Кіровоград — Паліївка
09:20 14:40 18:30

Кіровоград — Пенькіне
07:00 16:30

Кіровоград — Первомайське
12:50 17:00

Кіровоград — Петрове
10:30 12:30 14:25 18:00 19:10

Кіровоград — Петрокорбівка
17:20

Кіровоград — Петроострів
15:30

Кіровоград — Плетений Ташлик
11:00 15:30

Кіровоград — Покровське
05:40 06:10 07:10 08:20 10:20 11:20 12:25 13:30 15:30 16:30 17:15

Кіровоград — Помічна
09:50 17:30

Кіровоград — Привілля
14:40 18:45

Кіровоград — Підвисоке
09:10

Кіровоград — Родниківка
13:00 17:10

Кіровоград — Рубаний Міст
12:10 18:40

Кіровоград — Сасівка
09:00 16:00

Кіровоград — Свердлове
09:10 17:40

Кіровоград — Смоліне
06:50 10:05 12:30 14:00 18:05

Кіровоград — Созонівка
05:00 06:20 11:00 15:30 18:00

Кіровоград — Спасове
09:50

Кіровоград — Степове
05:40 07:35 11:30 17:35

Кіровоград — Сугокліївка
13:20

Кіровоград — Тарасівка
11:30 17:30

Кіровоград — Трудолюбівка
10:40 16:00

Кіровоград — Турія
14:30

Кіровоград — Устинівка
10:10

Кіровоград — Федорівка
05:35 07:45 12:15 15:00 18:35

Кіровоград — Федіївка
15:30

Кіровоград — Цвітне
15:30

Кіровоград — Червоний Яр
13:00 18:00

Кіровоград — Червоновершка
06:00 09:25 12:40

Кіровоград — Шарівка
16:00

Кіровоград — Якимівка
16:00 16:05

Новомиргород — Кривий Ріг
15:40

Новоукраїнка — Жовті Води
07:55

Новоукраїнка — Олександрія
08:00

Олександрія — Бобринець
12:30

Олександрія — Новоукраїнка
15:35

Світловодськ — Новомиргород
08:50

Інформація оновлена: 25.09.2013