Автовокзал Кіровоград АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр. Правди, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0522-373236

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:35Кропивницький — Федорівка
05:40Кропивницький — Степове
05:40Кропивницький — Златопілля
05:45Кропивницький — Могутнє
05:50Кропивницький — Губівка
06:00Кропивницький — Веселівка
06:00Кропивницький — Созонівка
06:00Кропивницький — Червоновершка
06:00Кропивницький — Безводня
06:00Кропивницький — Оситна
06:10Кропивницький — Покровське
06:10Кропивницький — Созонівка
06:15Кропивницький — Новомиргород
06:20Кропивницький — Веселівка
06:20Кропивницький — Кохане
06:30Кропивницький — Вільне
06:30Кропивницький — Созонівка
06:35Кропивницький — Володимирівка
06:40Кропивницький — Гаївка
06:40Кропивницький — Мар'янівка
06:50Кропивницький — Бобринець
06:50Кропивницький — Созонівка
06:50Кропивницький — Шевченкове
06:50Кропивницький — Смоліне
07:00Кропивницький — Новомиргород
07:00Кропивницький — Аджамка
07:00Кропивницький — Новомиргород
07:00Кропивницький — Новоукраїнка
07:00Кропивницький — Клинці
07:00Кропивницький — Пенькіне
07:05Кропивницький — Оситняжка
07:10Кропивницький — Покровське
07:10Кропивницький — Овсяниківка
07:20Кропивницький — Обознівка
07:30Кропивницький — Созонівка
07:30Кропивницький — Дар'ївка
07:30Кропивницький — Безводня
07:30Кропивницький — Новоукраїнка
07:35Кропивницький — Степове
07:45Кропивницький — Казарня
07:45Кропивницький — Федорівка
07:45Кропивницький — Оситняжка
07:45Новоукраїнка — Олександрія
07:50Кропивницький — Созонівка
07:55Новоукраїнка — Жовті Води
08:00Кропивницький — Вільне
08:00Кропивницький — Бобринець
08:20Кропивницький — Покровське
08:30Кропивницький — Адабаш
08:30Кропивницький — Мануйлівка
08:30Кропивницький — Біляївка
08:50Кропивницький — Созонівка
09:00Кропивницький — Новоукраїнка
09:00Кропивницький — Сасівка
09:00Кропивницький — Білозерне
09:10Кропивницький — Златопілля
09:10Кропивницький — Підвисоке
09:25Кропивницький — Червоновершка
09:30Кропивницький — Новоолександрівка
09:30Кропивницький — Капітанівка
09:35Кропивницький — Краснопілка
09:40Кропивницький — Созонівка
09:50Кропивницький — Дубівка
09:50Кропивницький — Петрокорбівка
09:50Кропивницький — Помічна
09:50Кропивницький — Спасове
10:00Кропивницький — Красносілля
10:00Кропивницький — Веселівка
10:00Кропивницький — Вільне
10:00Кропивницький — Безводня
10:00Кропивницький — Бобринець
10:05Кропивницький — Смоліне
10:10Кропивницький — Устинівка
10:20Кропивницький — Митрофанівка
10:20Кропивницький — Митрофанівка
10:25Кропивницький — Созонівка
10:30Кропивницький — Кетрисанівка
10:30Кропивницький — Нововолодимирівка
10:30Кропивницький — Петрове
10:30Кропивницький — Кам'янка
10:30Кропивницький — Созонівка
10:30Кропивницький — Новоукраїнка
10:40Кропивницький — Трудолюбівка
10:45Кропивницький — Олександрія
10:55Кропивницький — Мар'янівка
11:00Кропивницький — Клинці
11:00Кропивницький — Павлогірківка
11:00Кропивницький — Плетений Ташлик
11:00Кривий Ріг — Новомиргород
11:05Кропивницький — Новоукраїнка
11:30Кропивницький — Созонівка
11:30Кропивницький — Оситняжка
11:30Кропивницький — Вільне
11:30Кропивницький — Криничувате
11:30Кропивницький — Обознівка
11:30Кропивницький — Степове
11:35Кропивницький — Омельгород
11:35Кропивницький — Овсяниківка
11:45Кропивницький — Морквина
11:45Кропивницький — Новоукраїнка
11:50Кропивницький — Могутнє
11:50Кропивницький — Олено-Косогорівка
11:55Кропивницький — Оленівка
12:00Кропивницький — Губівка
12:00Кропивницький — Веселівка
12:00Кропивницький — Бобринець
12:00Кропивницький — Інгуло-Кам'янка
12:00Кропивницький — Оситняжка
12:00Кропивницький — Безводня
12:00Кропивницький — Новоігорівка
12:00Кропивницький — Злинка
12:00Кропивницький — Олексіївка
12:05Кропивницький — Квітка
12:10Кропивницький — Рубаний Міст
12:10Кропивницький — Вись
12:15Кропивницький — Федорівка
12:15Кропивницький — Новомиргород
12:15Кропивницький — Новоукраїнка
12:25Кропивницький — Покровське
12:30Кропивницький — Созонівка
12:30Кропивницький — Глодоси
12:30Кропивницький — Ліски
12:30Олександрія — Бобринець
12:30Кропивницький — Аджамка
12:30Кропивницький — Оситняжка
12:30Кропивницький — Петрове
12:30Кропивницький — Смоліне
12:40Кропивницький — Червоновершка
12:50Кропивницький — Мала Виска
13:00Кропивницький — Новоукраїнка
13:00Кропивницький — Знам'янка
13:00Кропивницький — Дар'ївка
13:00Кропивницький — Червоний Яр
13:00Кропивницький — Листопадове
13:00Кропивницький — Родниківка
13:10Кропивницький — Гаївка
13:30Кропивницький — Вільне
13:30Кропивницький — Копанки
13:30Кропивницький — Криничне
13:30Кропивницький — Білозерне
13:30Кропивницький — Созонівка
13:30Кропивницький — Новоукраїнка
13:40Кропивницький — Біляївка
13:40Кропивницький — Веселівка
13:40Кропивницький — Кохане
13:40Кропивницький — Володимирівка
13:50Кропивницький — Адабаш
14:00Кропивницький — Обознівка
14:00Кропивницький — Смоліне
14:00Кропивницький — Острівка
14:00Кропивницький — Клинці
14:10Кропивницький — Долинська
14:10Кропивницький — Краснопілка
14:20Кропивницький — Новоградівка
14:20Кропивницький — Апрелівське
14:20Кропивницький — Овсяниківка
14:25Кропивницький — Вись
14:25Кропивницький — Петрове
14:30Кропивницький — Казарня
14:30Кропивницький — Докучаєве
14:30Кропивницький — Созонівка
14:30Кропивницький — Турія
14:30Кропивницький — Шевченкове
14:35Кропивницький — Олександрівка
14:40Кропивницький — Привілля
14:45Олександрія — Новоукраїнка
14:50Кропивницький — Вільне
15:00Кропивницький — Новомиргород
15:00Кропивницький — Бобринець
15:00Кропивницький — Оситна
15:00Кропивницький — Новомиргород
15:00Кропивницький — Федорівка
15:10Кропивницький — Бобринець
15:10Кропивницький — Мануйлівка
15:10Кропивницький — Могутнє
15:15Кропивницький — Іванівка
15:20Кропивницький — Новоукраїнка
15:20Кропивницький — Новоолександрівка
15:25Кропивницький — Покровське
15:25Кропивницький — Созонівка
15:30Кропивницький — Петроострів
15:30Кропивницький — Цвітне
15:30Кропивницький — Созонівка
15:30Кропивницький — Плетений Ташлик
15:40Новомиргород — Кривий Ріг
16:00Кропивницький — Митрофанівка
16:00Кропивницький — Трудолюбівка
16:00Кропивницький — Якимівка
16:00Кропивницький — Сасівка
16:00Кропивницький — Митрофанівка
16:00Кропивницький — Шарівка
16:00Кропивницький — Губівка
16:00Кропивницький — Новоукраїнка
16:05Кропивницький — Оситняжка
16:05Кропивницький — Якимівка
16:10Кропивницький — Буховецьке
16:10Кропивницький — Созонівка
16:20Кропивницький — Вільне
16:30Жовті Води — Новоукраїнка
16:30Кропивницький — Пенькіне
16:30Кропивницький — Пенькіне
16:40Кропивницький — Аджамка
16:40Кропивницький — Созонівка
17:00Кропивницький — Мала Виска
17:00Кропивницький — Красносілля
17:00Кропивницький — Гаївка
17:00Кропивницький — Олексіївка
17:00Кропивницький — Острівка
17:00Кропивницький — Новоукраїнка
17:00Кропивницький — Оситняжка
17:00Кропивницький — Безводня
17:15Кропивницький — Обознівка
17:15Кропивницький — Покровське
17:20Кропивницький — Дубівка
17:20Кропивницький — Нововолодимирівка
17:20Кропивницький — Верблюжка
17:20Кропивницький — Созонівка
17:30Кропивницький — Новоігорівка
17:30Кропивницький — Оситняжка
17:30Кропивницький — Овсяниківка
17:30Кропивницький — Олександрія
17:30Кропивницький — Оленівка
17:30Кропивницький — Помічна
17:30Кропивницький — Кам'янка
17:30Кропивницький — Родниківка
17:30Кропивницький — Дар'ївка
17:35Кропивницький — Степове
17:40Кропивницький — Вись
17:40Кропивницький — Омельгород
17:50Кропивницький — Златопілля
17:50Кропивницький — Олено-Косогорівка
17:55Кропивницький — Созонівка
18:00Кропивницький — Созонівка
18:00Кропивницький — Адабаш
18:00Кропивницький — Злинка
18:00Кропивницький — Петрове
18:00Кропивницький — Червоний Яр
18:00Кропивницький — Клинці
18:00Кропивницький — Морквина
18:05Кропивницький — Смоліне
18:10Кропивницький — Вільне
18:15Кропивницький — Кетрисанівка
18:30Кропивницький — Новоукраїнка
18:30Кропивницький — Криничувате
18:35Кропивницький — Федорівка
18:40Кропивницький — Созонівка
18:50Кропивницький — Квітка
19:00Кропивницький — Рубаний Міст
19:10Кропивницький — Петрове
19:30Кропивницький — Павлогірківка
19:36Кропивницький — Київ
19:40Кропивницький — Созонівка
19:50Кропивницький — Знам'янка
20:00Кропивницький — Вільне
21:00Кропивницький — Созонівка

за маршрутами автобусів

Жовті Води — Новоукраїнка
16:30

Кривий Ріг — Новомиргород
11:00

Кропивницький — Іванівка
15:15

Кропивницький — Інгуло-Кам'янка
12:00

Кропивницький — Адабаш
08:30 13:50 18:00

Кропивницький — Аджамка
07:00 12:30 16:40

Кропивницький — Апрелівське
14:20

Кропивницький — Безводня
06:00 07:30 10:00 12:00 17:00

Кропивницький — Бобринець
06:50 08:00 10:00 12:00 15:00 15:10

Кропивницький — Буховецьке
16:10

Кропивницький — Білозерне
09:00 13:30

Кропивницький — Біляївка
08:30 13:40

Кропивницький — Верблюжка
17:20

Кропивницький — Веселівка
06:00 06:20 10:00 12:00 13:40

Кропивницький — Вись
12:10 14:25 17:40

Кропивницький — Володимирівка
06:35 13:40

Кропивницький — Вільне
06:30 08:00 10:00 11:30 13:30 14:50 16:20 18:10 20:00

Кропивницький — Гаївка
06:40 13:10 17:00

Кропивницький — Глодоси
12:30

Кропивницький — Губівка
05:50 12:00 16:00

Кропивницький — Дар'ївка
07:30 13:00 17:30

Кропивницький — Докучаєве
14:30

Кропивницький — Долинська
14:10

Кропивницький — Дубівка
09:50 17:20

Кропивницький — Златопілля
05:40 09:10 17:50

Кропивницький — Злинка
12:00 18:00

Кропивницький — Знам'янка
13:00 19:50

Кропивницький — Казарня
07:45 14:30

Кропивницький — Кам'янка
10:30 17:30

Кропивницький — Капітанівка
09:30

Кропивницький — Квітка
12:05 18:50

Кропивницький — Кетрисанівка
10:30 18:15

Кропивницький — Київ
19:36

Кропивницький — Клинці
07:00 11:00 14:00 18:00

Кропивницький — Копанки
13:30

Кропивницький — Кохане
06:20 13:40

Кропивницький — Краснопілка
09:35 14:10

Кропивницький — Красносілля
10:00 17:00

Кропивницький — Криничне
13:30

Кропивницький — Криничувате
11:30 18:30

Кропивницький — Листопадове
13:00

Кропивницький — Ліски
12:30

Кропивницький — Мала Виска
12:50 17:00

Кропивницький — Мануйлівка
08:30 15:10

Кропивницький — Мар'янівка
06:40 10:55

Кропивницький — Митрофанівка
10:20 10:20 16:00 16:00

Кропивницький — Могутнє
05:45 11:50 15:10

Кропивницький — Морквина
11:45 18:00

Кропивницький — Нововолодимирівка
10:30 17:20

Кропивницький — Новоградівка
14:20

Кропивницький — Новомиргород
06:15 07:00 07:00 12:15 15:00 15:00

Кропивницький — Новоолександрівка
09:30 15:20

Кропивницький — Новоукраїнка
07:00 07:30 09:00 10:30 11:05 11:45 12:15 13:00 13:30 15:20 16:00 17:00 18:30

Кропивницький — Новоігорівка
12:00 17:30

Кропивницький — Обознівка
07:20 11:30 14:00 17:15

Кропивницький — Овсяниківка
07:10 11:35 14:20 17:30

Кропивницький — Олександрівка
14:35

Кропивницький — Олександрія
10:45 17:30

Кропивницький — Олексіївка
12:00 17:00

Кропивницький — Олено-Косогорівка
11:50 17:50

Кропивницький — Оленівка
11:55 17:30

Кропивницький — Омельгород
11:35 17:40

Кропивницький — Оситна
06:00 15:00

Кропивницький — Оситняжка
07:05 07:45 11:30 12:00 12:30 16:05 17:00 17:30

Кропивницький — Острівка
14:00 17:00

Кропивницький — Павлогірківка
11:00 19:30

Кропивницький — Пенькіне
07:00 16:30 16:30

Кропивницький — Петрове
10:30 12:30 14:25 18:00 19:10

Кропивницький — Петрокорбівка
09:50

Кропивницький — Петроострів
15:30

Кропивницький — Плетений Ташлик
11:00 15:30

Кропивницький — Покровське
06:10 07:10 08:20 12:25 15:25 17:15

Кропивницький — Помічна
09:50 17:30

Кропивницький — Привілля
14:40

Кропивницький — Підвисоке
09:10

Кропивницький — Родниківка
13:00 17:30

Кропивницький — Рубаний Міст
12:10 19:00

Кропивницький — Сасівка
09:00 16:00

Кропивницький — Смоліне
06:50 10:05 12:30 14:00 18:05

Кропивницький — Созонівка
06:00 06:10 06:30 06:50 07:30 07:50 08:50 09:40 10:25 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:25 15:30 16:10 16:40 17:20 17:55 18:00 18:40 19:40 21:00

Кропивницький — Спасове
09:50

Кропивницький — Степове
05:40 07:35 11:30 17:35

Кропивницький — Трудолюбівка
10:40 16:00

Кропивницький — Турія
14:30

Кропивницький — Устинівка
10:10

Кропивницький — Федорівка
05:35 07:45 12:15 15:00 18:35

Кропивницький — Цвітне
15:30

Кропивницький — Червоний Яр
13:00 18:00

Кропивницький — Червоновершка
06:00 09:25 12:40

Кропивницький — Шарівка
16:00

Кропивницький — Шевченкове
06:50 14:30

Кропивницький — Якимівка
16:00 16:05

Новомиргород — Кривий Ріг
15:40

Новоукраїнка — Жовті Води
07:55

Новоукраїнка — Олександрія
07:45

Олександрія — Бобринець
12:30

Олександрія — Новоукраїнка
14:45

Інформація оновлена: 24.11.2019