Автовокзал Краматорськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: б-р Машинобудівників, 28 (показати на мапі)

Телефон довідки: 050-4770291

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Краматорськ — Кпп Зайцеве
05:10Краматорськ — Лиман
05:25Слов'янськ — Добропілля
05:25Краматорськ — Кпп Зайцеве
05:30Краматорськ — Дружківка
05:30Краматорськ — Харків
05:36Краматорськ — Слов'янськ
05:40Краматорськ — Кпп Зайцеве
05:40Краматорськ — Миколаївка
05:45Краматорськ — Дружківка
05:50Краматорськ — Соледар
05:56Краматорськ — Добровілля
06:00Краматорськ — Бердянськ
06:00Краматорськ — Борова
06:00Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:00Краматорськ — Слов'янськ
06:00Краматорськ — Дружківка
06:10Краматорськ — Красноармійськ
06:10Слов'янськ — Дружківка
06:10Краматорськ — Дружківка
06:15Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:15Слов'янськ — Дніпропетровськ
06:20Краматорськ — Щурове
06:25Краматорськ — Слов'янськ
06:30Краматорськ — Дружківка
06:35Слов'янськ — Білозерське
06:35Слов'янськ — Красноармійськ
06:35Дружківка — Слов'янськ
06:35Слов’янськ — Костянтинівка
06:40Краматорськ — Кпп Зайцеве
06:40Краматорськ — Слов'янськ
06:40Краматорськ — Дружківка
06:40Краматорськ — Щурове
06:45Краматорськ — Яцьківка
06:45Краматорськ — Харків
06:50Краматорськ — Слов'янськ
06:50Костянтинівка — Святогірськ
06:50Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
07:00Краматорськ — Щурове
07:00Краматорськ — Кпп Зайцеве
07:00Краматорськ — Святогірськ
07:00Краматорськ — Новодонецьке
07:00Святогірськ — Запоріжжя
07:00Краматорськ — Дружківка
07:00Слов'янськ — Бердянськ
07:05Краматорськ — Петрівське
07:05Барвінкове — Костянтинівка
07:08Краматорськ — Слов'янськ
07:15Краматорськ — Дружківка
07:15Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
07:20Краматорськ — Слов'янськ
07:20Миколаївка — Кпп Зайцеве
07:20Слов'янськ — Красноармійськ
07:20Краматорськ — Щурове
07:25Дружківка — Слов'янськ
07:30Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
07:30Краматорськ — Дружківка
07:30Бахмут (Артемівськ) — Харків
07:30Краматорськ — Лиман
07:35Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
07:35Красноармійськ — Слов'янськ
07:36Краматорськ — Слов'янськ
07:37Селидове — Слов'янськ
07:40Краматорськ — Щурове
07:45Краматорськ — Дружківка
07:45Торецьк (Дзержинськ) — Слов'янськ
08:00Краматорськ — Новодонецьке
08:00Краматорськ — Слов'янськ
08:00Краматорськ — Дружківка
08:00Святогірськ — Урзуф
08:00Слов'янськ — Дружківка
08:05Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
08:10Дружківка — Слов'янськ
08:10Краматорськ — Добропілля
08:15Краматорськ — Сєвєродонецьк
08:15Краматорськ — Дружківка
08:15Красноармійськ — Слов'янськ
08:20Костянтинівка — Яцьківка
08:24Краматорськ — Слов'янськ
08:25Святогірськ — Бердянськ
08:30Краматорськ — Дружківка
08:35Красноармійськ — Харків
08:35Краматорськ — Слов'янськ
08:35Слов'янськ — Кпп Зайцеве
08:40Костянтинівка — Слов’янськ
08:40Краматорськ — Щурове
08:45Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
08:45Краматорськ — Слов'янськ
08:45Краматорськ — Дружківка
08:50Торецьк (Дзержинськ) — Яцьківка
09:00Краматорськ — Щурове
09:00Краматорськ — Слов'янськ
09:05Мирноград (Димитров) — Слов'янськ
09:15Краматорськ — Дружківка
09:15Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
09:15Краматорськ — Святогірськ
09:20Краматорськ — Слов'янськ
09:25Слов'янськ — Білицьке
09:27Новогродівка — Слов'янськ
09:30Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
09:30Слов'янськ — Дружківка
09:30Святогірськ — Костянтинівка
09:30Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
09:40Краматорськ — Щурове
09:40Краматорськ — Дружківка
09:45Краматорськ — Слов'янськ
09:50Святогірськ — Урзуф
09:50Краматорськ — Дружківка
09:50Слов’янськ — Костянтинівка
09:50Слов'янськ — Добропілля
09:55Краматорськ — Святогірськ
09:55Дружківка — Слов'янськ
10:00Краматорськ — Щурове
10:00Краматорськ — Слов'янськ
10:14Краматорськ — Слов'янськ
10:15Краматорськ — Дружківка
10:20Краматорськ — Щурове
10:25Слов'янськ — Красноармійськ
10:25Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
10:25Курахове — Святогірськ
10:30Краматорськ — Кпп Зайцеве
10:30Краматорськ — Дружківка
10:40Слов'янськ — Дружківка
10:40Краматорськ — Борова
10:40Краматорськ — Слов'янськ
10:50Білозерське — Слов'янськ
10:50Краматорськ — Дружківка
11:00Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
11:00Слов'янськ — Селидове
11:10Дружківка — Слов'янськ
11:10Краматорськ — Слов'янськ
11:10Краматорськ — Сам. Ставки
11:15Краматорськ — Дружківка
11:20Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
11:25Волноваха — Святогірськ
11:25Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
11:30Краматорськ — Кпп Зайцеве
11:30Краматорськ — Дружківка
11:35Слов'янськ — Мирноград (Димитров)
11:40Костянтинівка — Святогірськ
11:40Краматорськ — Суми
11:45Слов'янськ — Дружківка
11:48Краматорськ — Слов'янськ
11:55Святогірськ — Маріуполь
12:00Краматорськ — Дружківка
12:00Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
12:00Краматорськ — Лиман
12:05Краматорськ — Слов'янськ
12:10Краматорськ — Сєвєродонецьк
12:10Маріуполь — Слов'янськ
12:15Краматорськ — Слов'янськ
12:20Дружківка — Слов'янськ
12:20Слов'янськ — Новогродівка
12:30Краматорськ — Слов'янськ
12:30Сєвєродонецьк — Бердянськ
12:30Краматорськ — Дружківка
12:35Костянтинівка — Слов’янськ
12:38Краматорськ — Мар'ївка
12:40Краматорськ — Кпп Зайцеве
12:45Краматорськ — Слов'янськ
12:50Краматорськ — Святогірськ
12:50Краматорськ — Дружківка
12:55Миколаївка — Урзуф
13:00Краматорськ — Харків
13:00Краматорськ — Яцьківка
13:00Краматорськ — Дружківка
13:00Краматорськ — Слов'янськ
13:00Краматорськ — Новодонецьке
13:05Маріуполь — Краснодар (РФ)
13:05Маріуполь — Краснодар (РФ)
13:05Бердянськ — Краснодар (РФ)
13:10Дружківка — Слов'янськ
13:15Слов'янськ — Красноармійськ
13:15Слов'янськ — Дружківка
13:20Слов'янськ — Білозерське
13:25Краматорськ — Кпп Зайцеве
13:30Краматорськ — Дружківка
13:30Маріуполь — Харків
13:30Краматорськ — Слов'янськ
13:35Краматорськ — Миколаївка
13:35Харків — Маріуполь
13:35Торецьк (Дзержинськ) — Слов'янськ
13:40Костянтинівка — Москва (РФ)
13:45Краматорськ — Дружківка
13:45Краматорськ — Соледар
13:50Краматорськ — Слов'янськ
14:00Краматорськ — Новодонецьке
14:00Краматорськ — Дружківка
14:00Краматорськ — Щурове
14:00Краматорськ — Харків
14:10Святогірськ — Курахове
14:10Краматорськ — Слов'янськ
14:15Маріуполь — Святогірськ
14:15Краматорськ — Добропілля
14:15Краматорськ — Дружківка
14:20Краматорськ — Дружківка
14:20Краматорськ — Щурове
14:20Красноармійськ — Барвінкове
14:30Слов'янськ — Добропілля
14:30Краматорськ — Слов'янськ
14:35Білицьке — Слов'янськ
14:35Слов'янськ — Дружківка
14:40Краматорськ — Щурове
14:40Слов’янськ — Костянтинівка
14:45Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
14:45Краматорськ — Дружківка
14:48Краматорськ — Слов'янськ
14:50Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
14:50Слов'янськ — Дружківка
14:55Дружківка — Слов'янськ
14:55Слов'янськ — Красноармійськ
15:00Краматорськ — Дружківка
15:00Маріуполь — Москва (РФ)
15:00Краматорськ — Святогірськ
15:00Маріуполь — Москва (РФ)
15:00Краматорськ — Піски-Радьківські
15:08Слов'янськ — Маріуполь
15:10Краматорськ — Щурове
15:12Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
15:15Краматорськ — Дружківка
15:15Красноармійськ — Слов'янськ
15:15Бердянськ — Сєвєродонецьк
15:15Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
15:20Краматорськ — Сам. Ставки
15:20Урзуф — Святогірськ
15:25Краматорськ — Слов'янськ
15:30Краматорськ — Білозерське
15:30Краматорськ — Щурове
15:30Краматорськ — Дружківка
15:30Краматорськ — Добровілля
15:40Краматорськ — Дружківка
15:40Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
15:40Краматорськ — Слов'янськ
15:50Краматорськ — Дружківка
15:55Краматорськ — Слов'янськ
16:00Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
16:05Святогірськ — Волноваха
16:05Слов'янськ — Дружківка
16:05Мирноград (Димитров) — Слов'янськ
16:05Краматорськ — Слов'янськ
16:10Краматорськ — Лиман
16:12Краматорськ — Слов'янськ
16:15Краматорськ — Дружківка
16:15Краматорськ — Харків
16:16Урзуф — Миколаївка
16:17Краматорськ — Святогірськ
16:20Слов'янськ — Красноармійськ
16:20Дружківка — Слов'янськ
16:25Селидове — Слов'янськ
16:30Краматорськ — Дружківка
16:36Краматорськ — Слов'янськ
16:40Краматорськ — Щурове
16:40Донецьк — Москва (РФ)
16:40Слов'янськ — Красноармійськ
16:40Костянтинівка — Москва (РФ)
16:45Дружківка — Слов'янськ
16:45Краматорськ — Дружківка
16:55Маріуполь — Слов'янськ
17:00Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
17:00Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
17:00Краматорськ — Дружківка
17:00Краматорськ — Щурове
17:00Краматорськ — Слов'янськ
17:10Яцьківка — Торецьк (Дзержинськ)
17:10Краматорськ — Слов'янськ
17:15Краматорськ — Дружківка
17:20Краматорськ — Зелений Клин
17:20Маріуполь — Воронеж (РФ)
17:20Маріуполь — Воронеж (РФ)
17:25Краматорськ — Слов'янськ
17:30Краматорськ — Борова
17:30Краматорськ — Дружківка
17:35Краматорськ — Слов'янськ
17:40Костянтинівка — Слов’янськ
17:45Слов'янськ — Селидове
17:50Краматорськ — Дружківка
17:50Краматорськ — Щурове
17:50Краматорськ — Слов'янськ
17:50Слов'янськ — Мирноград (Димитров)
17:57Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
18:00Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
18:05Слов'янськ — Дружківка
18:05Дружківка — Слов'янськ
18:10Краматорськ — Щурове
18:10Краматорськ — Святогірськ
18:20Краматорськ — Дружківка
18:35Слов'янськ — Дружківка
18:42Білозерське — Слов'янськ
18:45Краматорськ — Слов'янськ
18:55Краматорськ — Дружківка
19:20Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
19:20Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
19:25Святогірськ — Костянтинівка
19:55Харків — Красноармійськ

за маршрутами автобусів

Барвінкове — Костянтинівка
07:05

Бахмут (Артемівськ) — Кривий Ріг
07:35

Бахмут (Артемівськ) — Санкт-Петербург (РФ)
09:30 09:30

Бахмут (Артемівськ) — Харків
07:30

Бердянськ — Краснодар (РФ)
13:05

Бердянськ — Сєвєродонецьк
15:15

Білицьке — Слов'янськ
14:35

Білозерське — Слов'янськ
10:50 18:42

Волноваха — Святогірськ
11:25

Донецьк — Москва (РФ)
16:40

Дружківка — Слов'янськ
06:35 07:25 08:10 09:55 11:10 12:20 13:10 14:55 16:20 16:45 18:05

Костянтинівка — Москва (РФ)
13:40 16:40

Костянтинівка — Ростов-на-Дону (РФ)
17:00 17:00

Костянтинівка — Святогірськ
06:50 11:40

Костянтинівка — Слов’янськ
08:40 12:35 17:40

Костянтинівка — Яцьківка
08:20

Краматорськ — Бахмут (Артемівськ)
06:50 07:15 07:30 08:45 10:25 11:00 11:20 12:00 14:45 15:15 15:40 16:00

Краматорськ — Бердянськ
06:00

Краматорськ — Борова
06:00 10:40 17:30

Краматорськ — Білозерське
15:30

Краматорськ — Добровілля
05:56 15:30

Краматорськ — Добропілля
08:10 14:15

Краматорськ — Дружківка
05:30 05:45 06:00 06:10 06:30 06:40 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:15 09:40 09:50 10:15 10:30 10:50 11:15 11:30 12:00 12:30 12:50 13:00 13:30 13:45 14:00 14:15 14:20 14:45 15:00 15:15 15:30 15:40 15:50 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30 17:50 18:20 18:55

Краматорськ — Зелений Клин
17:20

Краматорськ — Кпп Зайцеве
05:05 05:25 05:40 06:00 06:15 06:40 07:00 10:30 11:30 12:40 13:25

Краматорськ — Красноармійськ
06:10

Краматорськ — Лиман
05:10 07:30 12:00 16:10

Краматорськ — Мар'ївка
12:38

Краматорськ — Миколаївка
05:40 13:35

Краматорськ — Новодонецьке
07:00 08:00 13:00 14:00

Краматорськ — Петрівське
07:05

Краматорськ — Піски-Радьківські
15:00

Краматорськ — Сам. Ставки
11:10 15:20

Краматорськ — Святогірськ
07:00 09:15 09:55 12:50 15:00 16:17 18:10

Краматорськ — Слов'янськ
05:36 06:00 06:25 06:40 06:50 07:08 07:20 07:36 08:00 08:24 08:35 08:45 09:00 09:20 09:45 10:00 10:14 10:40 11:10 11:48 12:05 12:15 12:30 12:45 13:00 13:30 13:50 14:10 14:30 14:48 15:25 15:40 15:55 16:05 16:12 16:36 17:00 17:10 17:25 17:35 17:50 18:45

Краматорськ — Соледар
05:50 13:45

Краматорськ — Суми
11:40

Краматорськ — Сєвєродонецьк
08:15 12:10

Краматорськ — Харків
05:30 06:45 13:00 14:00 16:15

Краматорськ — Щурове
06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:40 09:00 09:40 10:00 10:20 14:00 14:20 14:40 15:10 15:30 16:40 17:00 17:50 18:10

Краматорськ — Яцьківка
06:45 13:00

Красноармійськ — Барвінкове
14:20

Красноармійськ — Слов'янськ
07:35 08:15 15:15

Красноармійськ — Харків
08:35

Кривий Ріг — Бахмут (Артемівськ)
17:57

Курахове — Святогірськ
10:25

Лиман — Торецьк (Дзержинськ)
11:25 18:00

Маріуполь — Воронеж (РФ)
17:20 17:20

Маріуполь — Краснодар (РФ)
13:05 13:05

Маріуполь — Москва (РФ)
15:00 15:00

Маріуполь — Санкт-Петербург (РФ)
19:20 19:20

Маріуполь — Святогірськ
14:15

Маріуполь — Слов'янськ
12:10 16:55

Маріуполь — Харків
13:30

Миколаївка — Кпп Зайцеве
07:20

Миколаївка — Урзуф
12:55

Мирноград (Димитров) — Слов'янськ
09:05 16:05

Новогродівка — Слов'янськ
09:27

Святогірськ — Бердянськ
08:25

Святогірськ — Волноваха
16:05

Святогірськ — Запоріжжя
07:00

Святогірськ — Костянтинівка
09:30 19:25

Святогірськ — Курахове
14:10

Святогірськ — Маріуполь
11:55

Святогірськ — Урзуф
08:00 09:50

Селидове — Слов'янськ
07:37 16:25

Слов'янськ — Бердянськ
07:00

Слов'янськ — Білицьке
09:25

Слов'янськ — Білозерське
06:35 13:20

Слов'янськ — Дніпропетровськ
06:15

Слов'янськ — Добропілля
05:25 09:50 14:30

Слов'янськ — Дружківка
06:10 08:00 09:30 10:40 11:45 13:15 14:35 14:50 16:05 18:05 18:35

Слов'янськ — Кпп Зайцеве
08:35

Слов'янськ — Красноармійськ
06:35 07:20 10:25 13:15 14:55 16:20 16:40

Слов'янськ — Маріуполь
15:08

Слов'янськ — Мирноград (Димитров)
11:35 17:50

Слов'янськ — Новогродівка
12:20

Слов'янськ — Селидове
11:00 17:45

Слов'янськ — Торецьк (Дзержинськ)
09:15 14:50

Слов’янськ — Костянтинівка
06:35 09:50 14:40

Сєвєродонецьк — Бердянськ
12:30

Торецьк (Дзержинськ) — Лиман
08:05 15:12

Торецьк (Дзержинськ) — Слов'янськ
07:45 13:35

Торецьк (Дзержинськ) — Яцьківка
08:50

Урзуф — Миколаївка
16:16

Урзуф — Святогірськ
15:20

Харків — Красноармійськ
19:55

Харків — Маріуполь
13:35

Яцьківка — Торецьк (Дзержинськ)
17:10

Інформація оновлена: 29.07.2016