Автовокзал Лисичанськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: проспект Леніна, 138 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06451-71662

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Харків — Лисичанськ
--Харків — Лисичанськ
--Харків — Лисичанськ
05:00Лисичанськ — Харків
05:10Лисичанськ — Луганськ
05:15Лисичанськ — Донецьк
05:30Лисичанськ — Сіверськ
05:45Лисичанськ — Луганськ
05:50Лисичанськ — Лизине
06:10Лисичанськ — Луганськ
06:17Рубіжне — Донецьк
06:40Лисичанськ — Рубіжне
06:40Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:40Лисичанськ — Луганськ
06:40Рубіжне — Антрацит
06:50Лисичанськ — Малорязанцеве
07:05Сєвєродонецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
07:05Первомайськ — Слов'янськ
07:05Лисичанськ — Рубіжне
07:10Лисичанськ — Луганськ
07:15Рубіжне — Запоріжжя
07:15Рубіжне — Запоріжжя
07:30Рубіжне — Дніпродзержинськ
07:30Лисичанськ — Луганськ
07:50Лисичанськ — Бердянськ
08:10Лисичанськ — Первомайськ
08:20Лисичанськ — Харків
08:23Старобільськ — Донецьк
08:25Лисичанськ — Луганськ
08:48Сватове — Донецьк
08:50Лисичанськ — Рубіжне
09:05Лисичанськ — Луганськ
09:20Лисичанськ — Рубіжне
09:25Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
09:25Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
09:30Лисичанськ — Сіверськ
09:45Лисичанськ — Луганськ
09:50Лисичанськ — Малорязанцеве
10:15Красний Луч — Сєвєродонецьк
10:45Кремінна — Донецьк
10:50Лисичанськ — Луганськ
11:00Лисичанськ — Первомайськ
11:30Лисичанськ — Рубіжне
11:30Донецьк — Рубіжне
12:00Лисичанськ — Луганськ
12:00Лисичанськ — Харків
12:00Лисичанськ — Харків
12:28Рубіжне — Донецьк
12:30Лисичанськ — Рубіжне
12:35Лисичанськ — Луганськ
12:43Слов'янськ — Сєвєродонецьк
13:20Лисичанськ — Білокуракине
13:20Лисичанськ — Луганськ
13:25Сєвєродонецьк — Красний Луч
13:30Лисичанськ — Сіверськ
13:50Лисичанськ — Луганськ
13:50Лисичанськ — Малорязанцеве
13:55Сєвєродонецьк — Донецьк
14:00Лисичанськ — Рубіжне
14:05Маріуполь — Сєвєродонецьк
14:20Лисичанськ — Луганськ
14:28Сєвєродонецьк — Донецьк
14:45Лисичанськ — Рубіжне
14:50Лисичанськ — Первомайськ
14:55Антрацит — Рубіжне
15:00Дніпродзержинськ — Рубіжне
15:20Рубіжне — Донецьк
15:30Лисичанськ — Луганськ
16:00Лисичанськ — Луганськ
16:05Сєвєродонецьк — Маріуполь
16:30Лисичанськ — Малорязанцеве
16:30Лисичанськ — Рубіжне
16:45Лисичанськ — Луганськ
16:49Слов'янськ — Первомайськ
16:50Донецьк — Рубіжне
16:50Лисичанськ — Малорязанцеве
16:55Лисичанськ — Рубіжне
17:25Донецьк — Сватове
17:35Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
18:13Донецьк — Старобільськ
18:35Лисичанськ — Рубіжне
18:35Донецьк — Кремінна
18:48Запоріжжя — Рубіжне
19:47Донецьк — Рубіжне

за маршрутами автобусів

Антрацит — Рубіжне
14:55

Дніпродзержинськ — Рубіжне
15:00

Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
17:35

Донецьк — Кремінна
18:35

Донецьк — Рубіжне
11:30 16:50 19:47

Донецьк — Сватове
17:25

Донецьк — Старобільськ
18:13

Запоріжжя — Рубіжне
18:48

Красний Луч — Сєвєродонецьк
10:15

Кремінна — Донецьк
10:45

Лисичанськ — Бердянськ
07:50

Лисичанськ — Білокуракине
13:20

Лисичанськ — Донецьк
05:15

Лисичанськ — Лизине
05:50

Лисичанськ — Луганськ
05:10 05:45 06:10 06:40 07:10 07:30 08:25 09:05 09:45 10:50 12:00 12:35 13:20 13:50 14:20 15:30 16:00 16:45

Лисичанськ — Малорязанцеве
06:50 09:50 13:50 16:30 16:50

Лисичанськ — Первомайськ
08:10 11:00 14:50

Лисичанськ — Рубіжне
06:40 07:05 08:50 09:20 11:30 12:30 14:00 14:45 16:30 16:55 18:35

Лисичанськ — Сіверськ
05:30 09:30 13:30

Лисичанськ — Харків
05:00 08:20 12:00 12:00

Маріуполь — Сєвєродонецьк
14:05

Первомайськ — Слов'янськ
07:05

Рубіжне — Антрацит
06:40

Рубіжне — Дніпродзержинськ
07:30

Рубіжне — Донецьк
06:17 12:28 15:20

Рубіжне — Запоріжжя
07:15 07:15

Сватове — Донецьк
08:48

Слов'янськ — Первомайськ
16:49

Слов'янськ — Сєвєродонецьк
12:43

Старобільськ — Донецьк
08:23

Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
09:25 09:25

Сєвєродонецьк — Донецьк
13:55 14:28

Сєвєродонецьк — Красний Луч
13:25

Сєвєродонецьк — Маріуполь
16:05

Сєвєродонецьк — Ростов-на-Дону (РФ)
07:05

Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:40

Харків — Лисичанськ
-- -- --

Інформація оновлена: 25.09.2013