Автовокзал Лисичанськ АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр-т Перемоги, 310А (показати на мапі)

Телефон довідки: 06451-76212

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Лисичанськ — Вовчоярівка
05:37Лисичанськ — Привілля
05:40Сєвєродонецьк — Бердянськ
05:45Лисичанськ — Устинівка
05:45Лисичанськ — Привілля
05:45Лисичанськ — Рубіжне
05:50Лисичанськ — Тошківка
05:50Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
05:50Лисичанськ — Лизине
05:53Лисичанськ — Привілля
06:01Лисичанськ — Привілля
06:09Лисичанськ — Привілля
06:17Лисичанськ — Привілля
06:25Лисичанськ — Привілля
06:33Лисичанськ — Привілля
06:40Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:41Лисичанськ — Привілля
06:49Лисичанськ — Привілля
06:50Лисичанськ — Малорязанцеве
06:57Лисичанськ — Привілля
07:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
07:00Рубіжне — Запоріжжя
07:00Рубіжне — Запоріжжя
07:05Лисичанськ — Привілля
07:05Лисичанськ — Устинівка
07:11Сєвєродонецьк — Золоте
07:15Лисичанськ — Рубіжне
07:21Лисичанськ — Привілля
07:29Лисичанськ — Привілля
07:30Рубіжне — Дніпродзержинськ
07:37Лисичанськ — Привілля
07:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
07:45Лисичанськ — Тошківка
07:45Лисичанськ — Привілля
07:55Лисичанськ — Рубіжне
08:01Лисичанськ — Привілля
08:09Лисичанськ — Привілля
08:10Лисичанськ — Вовчоярівка
08:17Лисичанськ — Привілля
08:18Попасна — Сєвєродонецьк
08:20Лисичанськ — Харків
08:20Лисичанськ — Золоте
08:25Лисичанськ — Привілля
08:33Лисичанськ — Привілля
08:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
08:49Лисичанськ — Привілля
09:05Лисичанськ — Привілля
09:20Лисичанськ — Сєвєродонецьк
09:21Лисичанськ — Привілля
09:25Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
09:25Лисичанськ — Рубіжне
09:25Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
09:30Донецьк — Воронеж (РФ)
09:31Сєвєродонецьк — Золоте
09:33Лисичанськ — Привілля
09:37Лисичанськ — Привілля
09:45Лисичанськ — Привілля
09:50Лисичанськ — Малорязанцеве
10:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
10:01Лисичанськ — Привілля
10:05Лисичанськ — Устинівка
10:09Лисичанськ — Привілля
10:10Лисичанськ — Рубіжне
10:17Лисичанськ — Привілля
10:25Лисичанськ — Привілля
10:25Лисичанськ — Тошківка
10:31Сєвєродонецьк — Золоте
10:41Лисичанськ — Привілля
10:49Лисичанськ — Привілля
11:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
11:00Лисичанськ — Москва (РФ)
11:05Краматорськ — Сєвєродонецьк
11:13Лисичанськ — Привілля
11:21Лисичанськ — Привілля
11:29Лисичанськ — Привілля
11:30Сєвєродонецьк — Золоте
11:37Лисичанськ — Привілля
11:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
11:40Лисичанськ — Рубіжне
11:53Лисичанськ — Привілля
12:00Лисичанськ — Харків
12:01Лисичанськ — Привілля
12:09Лисичанськ — Привілля
12:17Лисичанськ — Привілля
12:20Лисичанськ — Золоте
12:25Лисичанськ — Привілля
12:33Лисичанськ — Привілля
12:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
12:45Сєвєродонецьк — Попасна
12:57Лисичанськ — Привілля
13:00Лисичанськ — Рубіжне
13:05Лисичанськ — Привілля
13:20Лисичанськ — Сєвєродонецьк
13:20Лисичанськ — Білокуракине
13:25Лисичанськ — Тошківка
13:29Лисичанськ — Привілля
13:31Сєвєродонецьк — Золоте
13:50Лисичанськ — Малорязанцеве
13:50Сєвєродонецьк — Краматорськ
13:54Лисичанськ — Привілля
14:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
14:05Лисичанськ — Рубіжне
14:05Лисичанськ — Устинівка
14:29Лисичанськ — Привілля
14:38Лисичанськ — Привілля
15:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
15:00Дніпродзержинськ — Рубіжне
15:01Сєвєродонецьк — Золоте
15:05Лисичанськ — Вовчоярівка
15:14Лисичанськ — Привілля
15:25Лисичанськ — Рубіжне
15:30Лисичанськ — Білолуцьк
15:40Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
15:40Бердянськ — Москва (РФ)
15:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
15:41Лисичанськ — Привілля
16:30Лисичанськ — Малорязанцеве
16:35Лисичанськ — Привілля
16:36Сєвєродонецьк — Золоте
16:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
16:45Лисичанськ — Привілля
16:50Лисичанськ — Малорязанцеве
17:05Лисичанськ — Рубіжне
17:15Лисичанськ — Привілля
17:20Лисичанськ — Сєвєродонецьк
17:35Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
17:45Лисичанськ — Привілля
18:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
18:45Лисичанськ — Привілля

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Москва (РФ)
15:40

Дніпродзержинськ — Рубіжне
15:00

Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
17:35

Донецьк — Воронеж (РФ)
09:30

Краматорськ — Сєвєродонецьк
11:05

Лисичанськ — Білокуракине
13:20

Лисичанськ — Білолуцьк
15:30

Лисичанськ — Вовчоярівка
05:15 08:10 15:05

Лисичанськ — Золоте
08:20 12:20

Лисичанськ — Лизине
05:50

Лисичанськ — Малорязанцеве
06:50 09:50 13:50 16:30 16:50

Лисичанськ — Москва (РФ)
11:00

Лисичанськ — Привілля
05:37 05:45 05:53 06:01 06:09 06:17 06:25 06:33 06:41 06:49 06:57 07:05 07:21 07:29 07:37 07:45 08:01 08:09 08:17 08:25 08:33 08:49 09:05 09:21 09:33 09:37 09:45 10:01 10:09 10:17 10:25 10:41 10:49 11:13 11:21 11:29 11:37 11:53 12:01 12:09 12:17 12:25 12:33 12:57 13:05 13:29 13:54 14:29 14:38 15:14 15:41 16:35 16:45 17:15 17:45 18:45

Лисичанськ — Рубіжне
05:45 07:15 07:55 09:25 10:10 11:40 13:00 14:05 15:25 17:05

Лисичанськ — Сєвєродонецьк
07:00 07:40 08:40 09:20 10:00 11:00 11:40 12:40 13:20 14:00 15:00 15:40 16:40 17:20 18:00

Лисичанськ — Тошківка
05:50 07:45 10:25 13:25

Лисичанськ — Устинівка
05:45 07:05 10:05 14:05

Лисичанськ — Харків
08:20 12:00

Попасна — Сєвєродонецьк
08:18

Рубіжне — Дніпродзержинськ
07:30

Рубіжне — Запоріжжя
07:00 07:00

Сєвєродонецьк — Бердянськ
05:40

Сєвєродонецьк — Дніпропетровськ
05:50 09:25 09:25

Сєвєродонецьк — Золоте
07:11 09:31 10:31 11:30 13:31 15:01 16:36

Сєвєродонецьк — Краматорськ
13:50

Сєвєродонецьк — Москва (РФ)
15:40

Сєвєродонецьк — Попасна
12:45

Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:40

Інформація оновлена: 31.07.2016