Автовокзал Лисичанськ АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пр-т Перемоги, 310А (показати на мапі)

Телефон довідки: 06451-76212, 066-8702715

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:00Сєвєродонецьк — Зелена Гура (Пол)
04:00Сєвєродонецьк — Зелена Гура (Пол)
04:30Попасна — Станиця Луганська
05:05Лисичанськ — Лоскутівка
05:15Лисичанськ — Вовчоярівка
05:37Лисичанськ — Привілля
05:45Лисичанськ — Рубіжне
05:45Лисичанськ — Привілля
05:45Сєвєродонецьк — Бердянськ
05:45Лисичанськ — Станиця Луганська
05:45Лисичанськ — Устинівка
05:50Лисичанськ — Тошківка
05:50Лисичанськ — Лизине
05:53Лисичанськ — Привілля
06:00Лисичанськ — Золотарівка
06:01Лисичанськ — Привілля
06:09Лисичанськ — Привілля
06:10Лисичанськ — Рубіжне
06:17Лисичанськ — Привілля
06:25Лисичанськ — Привілля
06:33Лисичанськ — Привілля
06:40Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:41Лисичанськ — Привілля
06:49Лисичанськ — Привілля
06:50Лисичанськ — Малорязанцеве
06:57Лисичанськ — Привілля
07:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
07:00Рубіжне — Запоріжжя
07:05Лисичанськ — Привілля
07:05Сєвєродонецьк — Золоте
07:05Лисичанськ — Устинівка
07:15Лисичанськ — Рубіжне
07:21Лисичанськ — Привілля
07:25Сєвєродонецьк — Бердянськ
07:29Лисичанськ — Привілля
07:30Кремінна — Новотошківське
07:30Рубіжне — Кам'янське
07:37Лисичанськ — Привілля
07:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
07:45Лисичанськ — Привілля
07:45Лисичанськ — Тошківка
07:50Лисичанськ — Станиця Луганська
07:55Лисичанськ — Рубіжне
08:01Лисичанськ — Привілля
08:09Лисичанськ — Привілля
08:10Лисичанськ — Вовчоярівка
08:10Сєвєродонецьк — Нижнє
08:10Сєвєродонецьк — Маріуполь
08:17Лисичанськ — Привілля
08:18Попасна — Сєвєродонецьк
08:20Лисичанськ — Рубіжне
08:20Лисичанськ — Золоте
08:25Лисичанськ — Привілля
08:33Лисичанськ — Привілля
08:35Лисичанськ — Лоскутівка
08:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
08:49Лисичанськ — Привілля
09:05Лисичанськ — Привілля
09:13Лисичанськ — Привілля
09:20Лисичанськ — Сєвєродонецьк
09:21Лисичанськ — Привілля
09:26Сєвєродонецьк — Золоте
09:30Лисичанськ — Москва (РФ)
09:30Лисичанськ — Рубіжне
09:33Лисичанськ — Привілля
09:37Лисичанськ — Привілля
09:45Лисичанськ — Привілля
09:50Лисичанськ — Малорязанцеве
09:55Лисичанськ — Катеринівка
10:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
10:00Новотошківське — Кремінна
10:01Лисичанськ — Привілля
10:05Лисичанськ — Станиця Луганська
10:05Лисичанськ — Устинівка
10:09Лисичанськ — Привілля
10:10Лисичанськ — Рубіжне
10:12Сєвєродонецьк — Попасна
10:17Лисичанськ — Привілля
10:20Краматорськ — Сєвєродонецьк
10:25Лисичанськ — Привілля
10:25Лисичанськ — Тошківка
10:30Краматорськ — Москва (РФ)
10:40Сєвєродонецьк — Золоте
10:41Лисичанськ — Привілля
10:49Лисичанськ — Привілля
10:50Лисичанськ — Лоскутівка
10:50Лисичанськ — Рубіжне
10:57Лисичанськ — Привілля
11:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
11:00Лисичанськ — Москва (РФ)
11:05Лисичанськ — Шипилівка
11:13Лисичанськ — Привілля
11:21Лисичанськ — Привілля
11:29Лисичанськ — Привілля
11:36Сєвєродонецьк — Золоте
11:37Лисичанськ — Привілля
11:40Лисичанськ — Рубіжне
11:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
11:45Лисичанськ — Привілля
11:50Сєвєродонецьк — Нижнє
11:53Лисичанськ — Привілля
12:00Лисичанськ — Золотарівка
12:01Лисичанськ — Привілля
12:09Лисичанськ — Привілля
12:17Лисичанськ — Привілля
12:20Лисичанськ — Золоте
12:25Лисичанськ — Привілля
12:33Лисичанськ — Привілля
12:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
12:57Лисичанськ — Привілля
13:00Лисичанськ — Рубіжне
13:05Лисичанськ — Привілля
13:20Лисичанськ — Просторе
13:20Лисичанськ — Білокуракине
13:20Лисичанськ — Сєвєродонецьк
13:25Лисичанськ — Тошківка
13:29Лисичанськ — Привілля
13:30Лисичанськ — Рубіжне
13:37Лисичанськ — Привілля
13:40Сєвєродонецьк — Золоте
13:45Лисичанськ — Привілля
13:50Сєвєродонецьк — Краматорськ
13:50Лисичанськ — Малорязанцеве
13:54Лисичанськ — Привілля
14:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
14:05Лисичанськ — Устинівка
14:11Лисичанськ — Шипилівка
14:29Лисичанськ — Привілля
14:30Лисичанськ — Катеринівка
14:38Лисичанськ — Привілля
14:55Лисичанськ — Рубіжне
15:00Кам'янське — Рубіжне
15:00Сєвєродонецьк — Золоте
15:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
15:00Бердянськ — Москва (РФ)
15:05Лисичанськ — Вовчоярівка
15:14Лисичанськ — Привілля
15:25Кремінна — Новотошківське
15:25Лисичанськ — Рубіжне
15:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
15:41Лисичанськ — Привілля
15:45Лисичанськ — Білогорівка
15:49Сєвєродонецьк — Нижнє
15:50Бердянськ — Сєвєродонецьк
15:50Лисичанськ — Привілля
15:55Лисичанськ — Рубіжне
16:00Лисичанськ — Лизине
16:08Лисичанськ — Привілля
16:30Лисичанськ — Малорязанцеве
16:35Лисичанськ — Привілля
16:36Сєвєродонецьк — Золоте
16:40Лисичанськ — Сєвєродонецьк
16:45Лисичанськ — Привілля
16:50Лисичанськ — Малорязанцеве
16:55Маріуполь — Сєвєродонецьк
17:05Лисичанськ — Рубіжне
17:15Лисичанськ — Привілля
17:20Лисичанськ — Сєвєродонецьк
17:45Лисичанськ — Привілля
17:55Лисичанськ — Привілля
18:00Лисичанськ — Сєвєродонецьк
18:05Новотошківське — Кремінна
18:35Лисичанськ — Привілля
18:45Лисичанськ — Привілля
18:48Запоріжжя — Рубіжне
19:15Лисичанськ — Привілля

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Москва (РФ)
15:00

Бердянськ — Сєвєродонецьк
15:50

Запоріжжя — Рубіжне
18:48

Кам'янське — Рубіжне
15:00

Краматорськ — Москва (РФ)
10:30

Краматорськ — Сєвєродонецьк
10:20

Кремінна — Новотошківське
07:30 15:25

Лисичанськ — Білогорівка
15:45

Лисичанськ — Білокуракине
13:20

Лисичанськ — Вовчоярівка
05:15 08:10 15:05

Лисичанськ — Золотарівка
06:00 12:00

Лисичанськ — Золоте
08:20 12:20

Лисичанськ — Катеринівка
09:55 14:30

Лисичанськ — Лизине
05:50 16:00

Лисичанськ — Лоскутівка
05:05 08:35 10:50

Лисичанськ — Малорязанцеве
06:50 09:50 13:50 16:30 16:50

Лисичанськ — Москва (РФ)
09:30 11:00

Лисичанськ — Привілля
05:37 05:45 05:53 06:01 06:09 06:17 06:25 06:33 06:41 06:49 06:57 07:05 07:21 07:29 07:37 07:45 08:01 08:09 08:17 08:25 08:33 08:49 09:05 09:13 09:21 09:33 09:37 09:45 10:01 10:09 10:17 10:25 10:41 10:49 10:57 11:13 11:21 11:29 11:37 11:45 11:53 12:01 12:09 12:17 12:25 12:33 12:57 13:05 13:29 13:37 13:45 13:54 14:29 14:38 15:14 15:41 15:50 16:08 16:35 16:45 17:15 17:45 17:55 18:35 18:45 19:15

Лисичанськ — Просторе
13:20

Лисичанськ — Рубіжне
05:45 06:10 07:15 07:55 08:20 09:30 10:10 10:50 11:40 13:00 13:30 14:55 15:25 15:55 17:05

Лисичанськ — Станиця Луганська
05:45 07:50 10:05

Лисичанськ — Сєвєродонецьк
07:00 07:40 08:40 09:20 10:00 11:00 11:40 12:40 13:20 14:00 15:00 15:40 16:40 17:20 18:00

Лисичанськ — Тошківка
05:50 07:45 10:25 13:25

Лисичанськ — Устинівка
05:45 07:05 10:05 14:05

Лисичанськ — Шипилівка
11:05 14:11

Маріуполь — Сєвєродонецьк
16:55

Новотошківське — Кремінна
10:00 18:05

Попасна — Станиця Луганська
04:30

Попасна — Сєвєродонецьк
08:18

Рубіжне — Запоріжжя
07:00

Рубіжне — Кам'янське
07:30

Сєвєродонецьк — Бердянськ
05:45 07:25

Сєвєродонецьк — Зелена Гура (Пол)
04:00 04:00

Сєвєродонецьк — Золоте
07:05 09:26 10:40 11:36 13:40 15:00 16:36

Сєвєродонецьк — Краматорськ
13:50

Сєвєродонецьк — Маріуполь
08:10

Сєвєродонецьк — Нижнє
08:10 11:50 15:49

Сєвєродонецьк — Попасна
10:12

Сєвєродонецьк — Слов'янськ
06:40

Інформація оновлена: 09.12.2019