Автовокзал Луганськ АС-3

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: кв. 60 років утворення СРСР (показати на мапі)

Телефон довідки: 0642-411024

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Луганськ АС-3 — Рибгосп
05:45Луганськ АС-3 — Вільхове
05:50Луганськ АС-3 — Рибгосп
05:50Луганськ АС-3 — Вільхове
05:55Луганськ АС-3 — Валуйське
05:59Луганськ — Марківка
06:00Луганськ АС-3 — Вільхове
06:10Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
06:10Луганськ АС-3 — Вільхове
06:10Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
06:20Луганськ АС-3 — Піонерське
06:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
06:30Луганськ АС-3 — Малинівське лісництво
06:30Луганськ АС-3 — Вільхове
06:30Луганськ — Мілове
06:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
06:40Луганськ АС-3 — Вільхове
06:40Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
06:45Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
06:45Луганськ АС-3 — Валуйське
06:50Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
06:55Луганськ АС-3 — Вільхове
07:00Луганськ АС-3 — Піонерське
07:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
07:00Луганськ АС-3 — Піонерське
07:00Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
07:05Луганськ АС-3 — Нижня Вільхова
07:08Луганськ — Марківка
07:10Луганськ АС-3 — Валуйське
07:15Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
07:15Луганськ АС-3 — Вільхове
07:20Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
07:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
07:30Луганськ АС-3 — Рибгосп
07:35Луганськ АС-3 — Валуйське
07:40Луганськ АС-3 — Піонерське
07:40Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
07:40Луганськ АС-3 — Малинове
07:40Луганськ АС-3 — Вільхове
07:45Луганськ АС-3 — Рибгосп
07:49Луганськ — Мілове
08:00Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
08:00Луганськ АС-3 — Піонерське
08:00Луганськ АС-3 — Вільхове
08:00Луганськ АС-3 — Рибгосп
08:00Луганськ АС-3 — Верхня Вільхова
08:10Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
08:15Луганськ АС-3 — Вільхове
08:15Луганськ АС-3 — Вільхове
08:20Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
08:25Луганськ АС-3 — Валуйське
08:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
08:34Луганськ — Мілове
08:40Луганськ АС-3 — Малинівське лісництво
08:45Луганськ АС-3 — Вільхове
08:50Луганськ АС-3 — Валуйське
09:00Луганськ АС-3 — Піонерське
09:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
09:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
09:00Луганськ АС-3 — Нижня Вільхова
09:00Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
09:05Луганськ АС-3 — Вільхове
09:10Луганськ АС-3 — Валуйське
09:10Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
09:10Луганськ — Марківка
09:15Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
09:20Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
09:20Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
09:20Луганськ АС-3 — Вільхове
09:30Луганськ АС-3 — Піонерське
09:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
09:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
09:35Луганськ АС-3 — Вільхове
09:40Луганськ АС-3 — Валуйське
09:45Луганськ — Біловодськ
09:45Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
09:50Луганськ АС-3 — Малинівське лісництво
09:50Луганськ АС-3 — Верхня Вільхова
09:55Луганськ АС-3 — Луганськ
09:55Луганськ — Н. Гарасимівка
09:55Луганськ АС-3 — Вільхове
10:00Луганськ АС-3 — Піонерське
10:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
10:10Луганськ — Марківка
10:10Луганськ АС-3 — Рибгосп
10:10Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
10:20Луганськ АС-3 — Вільхове
10:25Луганськ АС-3 — Рибгосп
10:30Луганськ АС-3 — Піонерське
10:35Луганськ АС-3 — Валуйське
10:40Луганськ АС-3 — Рибгосп
10:40Луганськ АС-3 — Вільхове
10:40Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
10:40Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
10:44Луганськ — Мілове
10:55Луганськ АС-3 — Вільхове
11:00Луганськ АС-3 — Валуйське
11:00Луганськ АС-3 — Малинівське лісництво
11:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
11:05Луганськ АС-3 — Нижня Вільхова
11:22Луганськ — Олександрівка
11:30Луганськ АС-3 — Вільхове
11:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
11:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
11:30Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
11:33Луганськ — Мілове
11:40Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
11:40Луганськ АС-3 — Валуйське
11:45Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
11:50Луганськ АС-3 — Вільхове
11:50Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
11:50Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
12:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
12:00Луганськ АС-3 — Лобачеве
12:00Луганськ АС-3 — Піонерське
12:00Луганськ АС-3 — Верхня Вільхова
12:05Луганськ — Мілове
12:05Луганськ АС-3 — Вільхове
12:15Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
12:20Луганськ АС-3 — Вільхове
12:20Луганськ АС-3 — Малинівське лісництво
12:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
12:35Луганськ АС-3 — Вільхове
12:38Ц. Рынок (нач) — Ц. Рынок
12:40Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
12:40Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
12:43Луганськ — Веселе
12:43Луганськ — Марківка
12:45Луганськ АС-3 — Валуйське
12:50Луганськ АС-3 — Рибгосп
12:55Луганськ АС-3 — Нижня Вільхова
13:00Луганськ — Височинівка
13:00Луганськ АС-3 — Вільхове
13:00Луганськ АС-3 — Піонерське
13:00Луганськ АС-3 — Піонерське
13:05Луганськ АС-3 — Рибгосп
13:05Луганськ АС-3 — Валуйське
13:10Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
13:10Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
13:19Луганськ — Мілове
13:20Луганськ АС-3 — Рибгосп
13:20Луганськ АС-3 — Вільхове
13:25Луганськ АС-3 — Валуйське
13:30Луганськ АС-3 — Малинове
13:40Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
13:45Луганськ АС-3 — Валуйське
13:48Луганськ — Марківка
13:50Луганськ АС-3 — Розквіт
14:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
14:00Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
14:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
14:00Луганськ АС-3 — Верхня Вільхова
14:05Луганськ АС-3 — Вільхове
14:05Луганськ — Н. Гарасимівка
14:15Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
14:19Луганськ — Марківка
14:20Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
14:20Луганськ АС-3 — Вільхове
14:20Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
14:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
14:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
14:35Луганськ АС-3 — Вільхове
14:45Луганськ — Благовіщенка
14:45Луганськ АС-3 — Валуйське
14:45Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
14:46Луганськ — Мілове
14:50Луганськ АС-3 — Вільхове
14:50Луганськ АС-3 — Малинівське лісництво
14:53Луганськ — Брусівка
15:00Луганськ АС-3 — Нижня Вільхова
15:00Луганськ АС-3 — Піонерське
15:00Луганськ АС-3 — Піонерське
15:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
15:05Луганськ АС-3 — Вільхове
15:10Луганськ АС-3 — Валуйське
15:10Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
15:20Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
15:20Луганськ АС-3 — Рибгосп
15:25Луганськ АС-3 — Валуйське
15:30Луганськ АС-3 — Вільхове
15:30Луганськ АС-3 — Піонерське
15:34Луганськ — Мілове
15:35Луганськ АС-3 — Рибгосп
15:40Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
15:40Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
15:50Луганськ АС-3 — Вільхове
15:50Луганськ АС-3 — Рибгосп
15:55Луганськ АС-3 — Валуйське
16:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
16:00Луганськ АС-3 — Малинівське лісництво
16:00Луганськ АС-3 — Верхня Вільхова
16:05Луганськ АС-3 — Вільхове
16:15Луганськ — Марківка
16:20Луганськ АС-3 — Піонерське
16:20Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
16:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
16:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
16:35Луганськ АС-3 — Вільхове
16:40Луганськ АС-3 — Піонерське
16:40Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
16:45Луганськ АС-3 — Валуйське
16:45Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
16:49Луганськ — Мілове
16:50Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
16:50Луганськ АС-3 — Вільхове
16:55Луганськ АС-3 — Нижня Вільхова
17:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
17:00Луганськ АС-3 — Малинівське лісництво
17:00Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
17:05Луганськ АС-3 — Валуйське
17:10Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
17:10Луганськ АС-3 — Вільхове
17:15Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
17:20Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
17:25Луганськ АС-3 — Вільхове
17:30Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
17:30Луганськ АС-3 — Піонерське
17:30Луганськ АС-3 — Валуйське
17:40Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
17:40Луганськ АС-3 — Вільхове

за маршрутами автобусів

Луганськ — Благовіщенка
14:45

Луганськ — Брусівка
14:53

Луганськ — Біловодськ
09:45

Луганськ — Веселе
12:43

Луганськ — Височинівка
13:00

Луганськ — Марківка
05:59 07:08 09:10 10:10 12:43 13:48 14:19 16:15

Луганськ — Мілове
06:30 07:49 08:34 10:44 11:33 12:05 13:19 14:46 15:34 16:49

Луганськ — Н. Гарасимівка
09:55 14:05

Луганськ — Олександрівка
11:22

Луганськ АС-3 — Валуйське
05:55 06:45 07:10 07:35 08:25 08:50 09:10 09:40 10:35 11:00 11:40 12:45 13:05 13:25 13:45 14:45 15:10 15:25 15:55 16:45 17:05 17:30

Луганськ АС-3 — Верхня Вільхова
08:00 09:50 12:00 14:00 16:00

Луганськ АС-3 — Вільхове
05:45 05:50 06:00 06:10 06:30 06:40 06:55 07:15 07:40 08:00 08:15 08:15 08:45 09:05 09:20 09:35 09:55 10:20 10:40 10:55 11:30 11:50 12:05 12:20 12:35 13:00 13:20 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05 15:30 15:50 16:05 16:35 16:50 17:10 17:25 17:40

Луганськ АС-3 — Вільхові Дачі
06:10 06:30 06:30 06:40 06:45 06:50 07:00 07:15 07:30 07:40 08:10 08:30 09:00 09:00 09:10 09:15 09:20 09:30 09:30 09:45 10:00 10:40 11:00 11:30 11:30 11:40 11:45 11:50 12:00 12:15 12:30 12:40 13:10 13:40 14:00 14:00 14:15 14:20 14:30 14:30 14:45 15:00 15:20 15:40 16:00 16:30 16:30 16:45 16:50 17:00 17:00 17:10 17:15 17:30

Луганськ АС-3 — Лобачеве
12:00

Луганськ АС-3 — Луганськ
09:55

Луганськ АС-3 — Малинове
07:40 13:30

Луганськ АС-3 — Малинівське лісництво
06:30 08:40 09:50 11:00 12:20 14:50 16:00 17:00

Луганськ АС-3 — Нижня Вільхова
07:05 09:00 11:05 12:55 15:00 16:55

Луганськ АС-3 — Піонерське
06:20 07:00 07:00 07:40 08:00 09:00 09:30 10:00 10:30 12:00 13:00 13:00 15:00 15:00 15:30 16:20 16:40 17:30

Луганськ АС-3 — Рибгосп
05:40 05:50 07:30 07:45 08:00 10:10 10:25 10:40 12:50 13:05 13:20 15:20 15:35 15:50

Луганськ АС-3 — Розквіт
13:50

Луганськ АС-3 — ст. Кондрашевская-Новая‎
06:10 07:00 07:20 08:00 08:20 09:00 09:20 10:10 10:40 11:30 11:50 12:40 13:10 14:00 14:20 15:10 15:40 16:20 16:40 17:20 17:40

Ц. Рынок (нач) — Ц. Рынок
12:38

Інформація оновлена: 25.09.2013