Нові жертви Євро-2012

Однозначно в Україну уболівальників футболу більше, ніж цінителів культури, у всякому разі нинішнє керівництво країни до останніх не відноситься вже точно!

Адже заради одноразового проведення цього заходу знищуються пам’ятники, величезні суми грошей витрачаються на одноразові готелі, які після будуть стояти порожні, кошти місцевих бюджетів перенаправляються в пов’язані з євро напрямки на шкоду соціальним програмам.

Останнім «досягненням» євро 2012 став початок знищення Військового валу на якому знаходиться пам’ятник оборонної споруди XIX століття Косий капонір, що відноситься до експонатів музею «Київська фортеця». Куди вже встояти кам’яно-цегельному вкопаному у землю капоніру пороти жменьки оскаженілих фанатів, хоча він успішно витримував атаки з 1844 року, раніше захищений ще ровом і підковоподібним капоніром.

Цілком зрозуміло, що за показовою підготовкою до чемпіонату з футболу мільйонні суми йдуть в кишені чиновників, от тільки не ясно чим завадили перший Київський військовий телеграф і садиба Казанського. А на згадку про євро 2012 українцям залишаться лише купи сміття, потворні остови стадіонів, нікому не потрібні готелі і відчуття безповоротної втрати частинки себе, адже історія – це і є ми.

10-05-2011 Вікторія Шовчко

Обговорити статтю в спільноті

Поділитися в FacebookДодати в TwitterДодати в Telegram

Коментар

Залишити коментар

Відповідь на Нові жертви Євро-2012