Автовокзал Львів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул.Стрийська,109 (показати на мапі)

Телефон довідки: 032-2344444, 032-2424505

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Барі (Іт) — Львів
--Краків (Пол) — Львів
--Росток (Нім) — Львів
--Севілья (Ісп) — Львів
--Карлсруе (Нім) — Львів
--Краків (Пол) — Львів
--Салерно (Іт) — Львів
--Кельн (Нім) — Львів
--Лодзь (Пол) — Львів
--Беневенто (Іт) — Львів
--Салерно (Іт) — Львів
--Дортмунд (Нім) — Львів
--Відень (Ав) — Львів
--Бонн (Нім) — Львів
01:25Лодзь (Пол) — Івано-Франківськ
04:10Ужгород — Луцьк
04:30Гамбург (Нім) — Херсон
05:15Варшава (Пол) — Дрогобич
05:30Львів — Тернопіль
05:30Колобжег (Пол) — Одеса
06:30Львів — Луцьк
06:35Львів — Москва (РФ)
06:40Львів — Чортків
07:00Львів — Люблін (Пол)
07:05Львів — Івано-Франківськ
07:10Львів — Ужгород
07:20Чернівці — Барі (Іт)
07:20Вінниця — Беневенто (Іт)
07:30Харків — Поляниця (Буковель)
07:50Вроцлав (Пол) — Київ
08:00Львів — Івано-Франківськ
08:15Бонн (Нім) — Херсон
08:15Херне (Нім) — Херсон
08:15Бонн (Нім) — Херсон
08:20Херсон — Познань (Пол)
08:25Кельн (Нім) — Херсон
08:25Кельн (Нім) — Херсон
08:30Львів — Івано-Франківськ
09:00Пфорцгайм (Нім) — Херсон
09:00Львів — Херсон
09:00Карлсруе (Нім) — Херсон
09:00Прага (Чех) — Запоріжжя
09:10Новий Розділ — Луцьк
09:10Львів — Чернівці
09:10Львів — Будапешт (Уг)
09:10Львів — Чернівці
09:20Луцьк — Моршин
09:30Львів — Хуст
09:30Львів — Тернопіль
09:40Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
10:10Львів — Івано-Франківськ
10:20Кельн (Нім) — Харків
10:35Поляниця (Буковель) — Луцьк
10:35Львів — Івано-Франківськ
10:45Львів — Кам'янець-Подільський
11:15Львів — Любешів
11:20Львів — Калуш
11:25Львів — Бережани
11:55Львів — Луцьк
12:00Гданськ (Пол) — Херсон
12:00Познань (Пол) — Київ
12:00Львів — Краків (Пол)
12:00Львів — Тернопіль
12:10Львів — Івано-Франківськ
12:20Маріуполь — Бартошиці (Пол)
12:20Херсон — Щецин (Пол)
12:25Львів — Луцьк
12:40Львів — Івано-Франківськ
12:40Старий Самбір — Бидгощ (Пол)
12:45Львів — Вижниця
12:50Львів — Підгайці
12:50Миколаїв — Салерно (Іт)
13:00Голенюв (Пол) — Запоріжжя
13:00Львів — Люблін (Пол)
13:00Колобжег (Пол) — Черкаси
13:10Львів — Івано-Франківськ
13:10Чернівці — Ченстохова (Пол)
13:30Херсон — Пфорцгайм (Нім)
13:30Херсон — Гамбург (Нім)
13:30Львів — Виноградів
13:30Херсон — Карлсруе (Нім)
13:30Львів — Луцьк
13:30Золочів — Карлові Вари
13:35Львів — Городенка
13:40Херсон — Клайпеда (Лит)
13:40Львів — Гусятин
13:45Турка — Прага (Чех)
13:55Львів — Бучач
13:55Львів — Калуш
14:00Одеса — Барі (Іт)
14:00Львів — Вараш
14:00Херсон — Кельн (Нім)
14:00Херсон — Бонн (Нім)
14:00Херсон — Херне (Нім)
14:00Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
14:10Поляниця (Буковель) — Варшава (Пол)
14:25Львів — Коломия
14:30Поляниця (Буковель) — Харків
14:30Київ — Бонн (Нім)
14:30Надвірна — Плзень (Чех)
14:30Київ — Дортмунд (Нім)
14:30Львів — Луцьк
14:30Львів — Солотвино
14:30Херсон — Гданськ (Пол)
14:55Львів — Заліщики
14:55Львів — Івано-Франківськ
15:00Івано-Франківськ — Ліберець (Чех)
15:00Київ — Карлсруе (Нім)
15:00Львів — Сарни
15:00Харків — Кельн (Нім)
15:00Львів — Рожище
15:00Київ — Росток (Нім)
15:00Київ — Кельн (Нім)
15:10Львів — Бережани
15:25Львів — Хоростків
15:40Київ — Салерно (Іт)
15:40Одеса — Барі (Іт)
15:45Моршин — Луцьк
15:55Херсон — Щецин (Пол)
16:00Київ — Відень (Ав)
16:00Херсон — Оснабрюк (Нім)
16:05Львів — Яремче
16:10Львів — Кам'янець-Подільський
16:30Львів — Заліщики
16:30Львів — Луцьк
16:40Львів — Городенка
16:50Львів — Бурштин
17:00Рахів — Ліберець (Чех)
17:00Чернігів — Севілья (Ісп)
17:00Київ — Салерно (Іт)
17:00Київ — Познань (Пол)
17:00Львів — Одеса
17:00Київ — Мадрид (Іс)
17:00Херсон — Барі (Іт)
17:05Львів — Чортків
17:10Луцьк — Поляниця (Буковель)
17:30Херсон — Колобжег (Пол)
17:30Херсон — Слупськ (Пол)
17:30Львів — Лодзь (Пол)
17:30Херсон — Щецин (Пол)
17:45Львів — Тернопіль
17:50Харків — Колобжег (Пол)
17:50Генічеськ — Устка (Пол)
17:50Запоріжжя — Свиноуйсьце (Пол)
17:50Херсон — Щецин (Пол)
18:10Львів — Чернівці
18:15Львів — Тернопіль
18:20Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
18:30Львів — Івано-Франківськ
18:30Київ — Відень (Ав)
18:45Львів — Бучач
18:45Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
18:50Барі (Іт) — Чернівці
19:00Дрогобич — Варшава (Пол)
19:00Львів — Рогатин
19:00Вінниця — Єленя-Гура (Пол)
19:03Львів — Калуш
19:25Львів — Яремче
19:35Київ — Плзень (Чех)
20:00Одеса — Згожелець (Пол)
20:10Львів — Луцьк
20:30Львів — Краків (Пол)
20:30Львів — Краків (Пол)
20:40Херсон — Прага (Чех)
21:15Івано-Франківськ — Гдиня (Пол)
21:15Київ — Познань (Пол)
21:40Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
22:25Вроцлав (Пол) — Івано-Франківськ
22:30Харків — Прага (Чех)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Вроцлав (Пол)
09:40 18:45

Івано-Франківськ — Гдиня (Пол)
21:15

Івано-Франківськ — Ліберець (Чех)
15:00

Барі (Іт) — Львів
--

Барі (Іт) — Чернівці
18:50

Беневенто (Іт) — Львів
--

Бонн (Нім) — Львів
--

Бонн (Нім) — Херсон
08:15 08:15

Варшава (Пол) — Дрогобич
05:15

Вроцлав (Пол) — Івано-Франківськ
22:25

Вроцлав (Пол) — Київ
07:50

Відень (Ав) — Львів
--

Вінниця — Єленя-Гура (Пол)
19:00

Вінниця — Беневенто (Іт)
07:20

Гамбург (Нім) — Херсон
04:30

Гданськ (Пол) — Херсон
12:00

Генічеськ — Устка (Пол)
17:50

Голенюв (Пол) — Запоріжжя
13:00

Дортмунд (Нім) — Львів
--

Дрогобич — Варшава (Пол)
19:00

Запоріжжя — Свиноуйсьце (Пол)
17:50

Золочів — Карлові Вари
13:30

Кам'янець-Подільський — Колобжег (Пол)
21:40

Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
14:00

Кам'янець-Подільський — Свиноуйсьце (Пол)
18:20

Карлсруе (Нім) — Львів
--

Карлсруе (Нім) — Херсон
09:00

Кельн (Нім) — Львів
--

Кельн (Нім) — Харків
10:20

Кельн (Нім) — Херсон
08:25 08:25

Київ — Бонн (Нім)
14:30

Київ — Відень (Ав)
16:00 18:30

Київ — Дортмунд (Нім)
14:30

Київ — Карлсруе (Нім)
15:00

Київ — Кельн (Нім)
15:00

Київ — Мадрид (Іс)
17:00

Київ — Плзень (Чех)
19:35

Київ — Познань (Пол)
17:00 21:15

Київ — Росток (Нім)
15:00

Київ — Салерно (Іт)
15:40 17:00

Колобжег (Пол) — Одеса
05:30

Колобжег (Пол) — Черкаси
13:00

Краків (Пол) — Львів
-- --

Лодзь (Пол) — Івано-Франківськ
01:25

Лодзь (Пол) — Львів
--

Луцьк — Моршин
09:20

Луцьк — Поляниця (Буковель)
17:10

Львів — Івано-Франківськ
07:05 08:00 08:30 10:10 10:35 12:10 12:40 13:10 14:55 18:30

Львів — Бережани
11:25 15:10

Львів — Будапешт (Уг)
09:10

Львів — Бурштин
16:50

Львів — Бучач
13:55 18:45

Львів — Вараш
14:00

Львів — Вижниця
12:45

Львів — Виноградів
13:30

Львів — Городенка
13:35 16:40

Львів — Гусятин
13:40

Львів — Заліщики
14:55 16:30

Львів — Калуш
11:20 13:55 19:03

Львів — Кам'янець-Подільський
10:45 16:10

Львів — Коломия
14:25

Львів — Краків (Пол)
12:00 20:30 20:30

Львів — Лодзь (Пол)
17:30

Львів — Луцьк
06:30 11:55 12:25 13:30 14:30 16:30 20:10

Львів — Любешів
11:15

Львів — Люблін (Пол)
07:00 13:00

Львів — Москва (РФ)
06:35

Львів — Одеса
17:00

Львів — Підгайці
12:50

Львів — Рогатин
19:00

Львів — Рожище
15:00

Львів — Сарни
15:00

Львів — Солотвино
14:30

Львів — Тернопіль
05:30 09:30 12:00 17:45 18:15

Львів — Ужгород
07:10

Львів — Херсон
09:00

Львів — Хоростків
15:25

Львів — Хуст
09:30

Львів — Чернівці
09:10 09:10 18:10

Львів — Чортків
06:40 17:05

Львів — Яремче
16:05 19:25

Маріуполь — Бартошиці (Пол)
12:20

Миколаїв — Салерно (Іт)
12:50

Моршин — Луцьк
15:45

Надвірна — Плзень (Чех)
14:30

Новий Розділ — Луцьк
09:10

Одеса — Барі (Іт)
14:00 15:40

Одеса — Згожелець (Пол)
20:00

Познань (Пол) — Київ
12:00

Поляниця (Буковель) — Варшава (Пол)
14:10

Поляниця (Буковель) — Луцьк
10:35

Поляниця (Буковель) — Харків
14:30

Прага (Чех) — Запоріжжя
09:00

Пфорцгайм (Нім) — Херсон
09:00

Рахів — Ліберець (Чех)
17:00

Росток (Нім) — Львів
--

Салерно (Іт) — Львів
-- --

Севілья (Ісп) — Львів
--

Старий Самбір — Бидгощ (Пол)
12:40

Турка — Прага (Чех)
13:45

Ужгород — Луцьк
04:10

Харків — Кельн (Нім)
15:00

Харків — Колобжег (Пол)
17:50

Харків — Поляниця (Буковель)
07:30

Харків — Прага (Чех)
22:30

Херне (Нім) — Херсон
08:15

Херсон — Барі (Іт)
17:00

Херсон — Бонн (Нім)
14:00

Херсон — Гамбург (Нім)
13:30

Херсон — Гданськ (Пол)
14:30

Херсон — Карлсруе (Нім)
13:30

Херсон — Кельн (Нім)
14:00

Херсон — Клайпеда (Лит)
13:40

Херсон — Колобжег (Пол)
17:30

Херсон — Оснабрюк (Нім)
16:00

Херсон — Познань (Пол)
08:20

Херсон — Прага (Чех)
20:40

Херсон — Пфорцгайм (Нім)
13:30

Херсон — Слупськ (Пол)
17:30

Херсон — Херне (Нім)
14:00

Херсон — Щецин (Пол)
12:20 15:55 17:30 17:50

Чернівці — Барі (Іт)
07:20

Чернівці — Ченстохова (Пол)
13:10

Чернігів — Севілья (Ісп)
17:00

Інформація оновлена: 07.09.2021