Автовокзал Львів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул.Стрийська,109 (показати на мапі)

Телефон довідки: 032-2344444, 032-2424505

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Лодзь (Пол) — Львів
--Прага (Чех) — Львів
--Вроцлав (Пол) — Львів
--Савона (Іт) — Львів
--Ашаффенбург (Нім) — Львів
--Краків (Пол) — Львів
--Гамбург (Нім) — Львів
--Рига (Лат) — Львів
--Беневенто (Іт) — Львів
--Прага (Чех) — Львів
--Ряшів (Жешув) (Пол) — Львів
--Краків (Пол) — Львів
--Рига (Лат) — Львів
--Салерно (Іт) — Львів
--Люблін (Пол) — Львів
01:00Київ — Прага (Чех)
02:10Київ — Вроцлав (Пол)
03:35Київ — Хуст
03:35Київ — Хуст
04:10Ужгород — Луцьк
05:10Львів — Івано-Франківськ
05:40Львів — Томашів (Пол)
06:00Миколаїв — Люблін (Пол)
06:00Київ — Вроцлав (Пол)
06:10Львів — Івано-Франківськ
06:10Львів — Тернопіль
06:15Одеса — Неаполь (Іт)
06:15Київ — Трускавець
06:30Львів — Луцьк
06:40Львів — Чортків
06:45Львів — Івано-Франківськ
07:05Львів — Івано-Франківськ
07:05Львів — Луцьк
07:10Львів — Ужгород
07:15Львів — Хмільник
07:15Львів — Хмільник
07:20Вінниця — Беневенто (Іт)
07:30Львів — Кути
07:40Львів — Луцьк
07:40Львів — Хуст
08:00Львів — Люблін (Пол)
08:00Львів — Івано-Франківськ
08:00Львів — Могилів-Подільський
08:20Львів — Луцьк
08:30Львів — Заліщики
08:30Львів — Івано-Франківськ
08:50Львів — Снятин
09:00Львів — Мадрид (Ісп)
09:10Львів — Чернівці
09:10Новий Розділ — Луцьк
09:10Львів — Чернівці
09:15Львів — Хуст
09:20Золочів — Стальова Воля (Пол)
09:20Луцьк — Моршин
09:30Львів — Тернопіль
09:40Львів — Івано-Франківськ
09:40Львів — Варшава (Пол)
10:00Вроцлав (Пол) — Івано-Франківськ
10:00Львів — Луцьк
10:10Львів — Івано-Франківськ
10:15Львів — Кам'янець-Подільський
10:15Львів — Кам'янець-Подільський
10:35Буковель — Луцьк
10:35Львів — Івано-Франківськ
10:40Львів — Тульчин
10:40Львів — Ужгород
11:00Львів — Тернопіль
11:10Львів — Косів
11:10Львів — Косів
11:15Львів — Тячів
11:15Львів — Любешів
11:15Івано-Франківськ — Шацьк
11:20Львів — Калуш
11:30Львів — Прага (Чех)
11:30Львів — Прага (Чех)
11:35Львів — Чортків
11:50Львів — Коломия
11:50Львів — Коломия
11:50Трускавець — Луцьк
12:00Львів — Тернопіль
12:05Львів — Бориспіль (Аеропорт)
12:10Львів — Івано-Франківськ
12:25Львів — Луцьк
12:30Львів — Вижниця
12:30Львів — Вижниця
12:40Львів — Івано-Франківськ
12:50Львів — Підгайці
12:50Львів — Чернівці
13:00Чернівці — Рига (Лат)
13:05Львів — Луцьк
13:10Львів — Івано-Франківськ
13:30Львів — Хуст
13:30Львів — Луцьк
13:30Дрогобич — Пльзень (Чех)
13:30Львів — Хуст
13:30Золочів — Карлові Вари (Чех)
13:35Львів — Городенка
13:40Львів — Гусятин
13:55Львів — Калуш
13:55Львів — Тернопіль
13:55Львів — Бучач
14:00Львів — Ворохта
14:00Львів — Кузнецовськ
14:00Львів — Рівне
14:25Львів — Прага (Чех)
14:25Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
14:25Львів — Коломия
14:30Чернівці — Савона (Іт)
14:30Херсон — Кельн (Нім)
14:30Борислав — Карлові Вари (Чех)
14:30Миколаїв — Салерно (Іт)
14:30Кіровоград — Трір (Нім)
14:30Київ — Бонн (Нім)
14:30Київ — Дортмунд (Нім)
14:30Львів — Луцьк
14:30Львів — Тячів
14:35Одеса — Барі (Іт)
14:55Львів — Заліщики
14:55Львів — Івано-Франківськ
15:00Київ — Дюссельдорф (Нім)
15:00Чернівці — Дуйсбург (Нім)
15:00Львів — Люблін (Пол)
15:00Київ — Кельн (Нім)
15:05Львів — Рожище
15:10Львів — Калуш
15:10Львів — Бережани
15:25Львів — Івано-Франківськ
15:25Львів — Хоростків
15:30Київ — Ашаффенбург (Нім)
15:30Львів — Борщів
15:30Київ — Росток (Нім)
15:45Моршин — Луцьк
15:50Львів — Ряшів (Жешув) (Пол)
15:50Львів — Кам'янець-Подільський
15:50Львів — Ясень
16:00Львів — Соколув-Подляський (Пол)
16:00Трускавець — Рига (Лат)
16:00Київ — Констанц (Нім)
16:05Львів — Луцьк
16:05Львів — Яремче
16:10Львів — Волочиськ
16:20Львів — Івано-Франківськ
16:30Київ — Неаполь (Іт)
16:30Львів — Луцьк
16:30Київ — Фоджа (Іт)
16:30Івано-Франківськ — Прага (Чех)
16:30Київ — Відень (Ав)
16:30Івано-Франківськ — Прага (Чех)
16:30Київ — Мурсія (Ісп)
16:35Львів — Городок (Хмельн)
16:40Київ — Рим (Іт)
16:40Львів — Городенка
16:45Львів — Богородчани
16:50Львів — Бурштин
16:50Київ — Прага (Чех)
16:50Київ — Прага (Чех)
16:55Львів — Івано-Франківськ
17:00Київ — Прага (Чех)
17:00Рахів — Ліберець (Чех)
17:00Львів — Вроцлав (Пол)
17:00Львів — Кишинів (Мол)
17:00Львів — Луцьк
17:00Чернігів — Севілья (Іс)
17:00Київ — Кобленц (Нім)
17:00Київ — Прага (Чех)
17:05Львів — Чортків
17:10Луцьк — Буковель
17:10Львів — Томашів (Пол)
17:10Львів — Монастириська
17:15Київ — Салерно (Іт)
17:15Київ — Вроцлав (Пол)
17:15Львів — Солотвино
17:20Тячів — Москва (РФ)
17:25Львів — Івано-Франківськ
17:30Трускавець — Луцьк
17:40Львів — Козова
17:43Львів — Калуш
17:45Львів — Тернопіль
18:00Львів — Варшава (Пол)
18:10Львів — Снятин
18:10Львів — Вільнюс (Лит)
18:15Львів — Тернопіль
18:15Львів — Ужгород
18:20Моршин — Луцьк
18:30Львів — Івано-Франківськ
18:40Львів — Лодзь (Пол)
18:45Львів — Бучач
19:00Львів — Рогатин
19:00Львів — Луцьк
19:00Львів — Тернопіль
19:10Львів — Калуш
19:10Хуст — Київ
19:10Хуст — Київ
19:25Львів — Яремче
19:25Луцьк — Новий Розділ
19:30Чернівці — Вроцлав (Пол)
19:30Трускавець — Бориспіль (Аеропорт)
20:10Львів — Луцьк
20:20Львів — Варшава (Пол)
20:20Шацьк — Івано-Франківськ
20:20Львів — Варшава (Пол)
20:40Івано-Франківськ — Прага (Чех)
21:00Київ — Манчестер (Вел)
21:10Львів — Луцьк
21:30Львів — Варшава (Пол)
22:00Херсон — Прага (Чех)
22:00Львів — Краків (Пол)
22:00Київ — Париж (Фр)
22:00Львів — Краків (Пол)
22:45Львів — Київ
23:00Київ — Ополе (Пол)
23:00Трускавець — Гданськ (Пол)
23:00Одеса — Карлові Вари (Чех)
23:00Трускавець — Гданськ (Пол)
23:10Луцьк — Ужгород

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Прага (Чех)
16:30 16:30 20:40

Івано-Франківськ — Шацьк
11:15

Ашаффенбург (Нім) — Львів
--

Беневенто (Іт) — Львів
--

Борислав — Карлові Вари (Чех)
14:30

Буковель — Луцьк
10:35

Вроцлав (Пол) — Івано-Франківськ
10:00

Вроцлав (Пол) — Львів
--

Вінниця — Беневенто (Іт)
07:20

Гамбург (Нім) — Львів
--

Дрогобич — Пльзень (Чех)
13:30

Золочів — Карлові Вари (Чех)
13:30

Золочів — Стальова Воля (Пол)
09:20

Кам'янець-Подільський — Прага (Чех)
14:25

Київ — Ашаффенбург (Нім)
15:30

Київ — Бонн (Нім)
14:30

Київ — Вроцлав (Пол)
02:10 06:00 17:15

Київ — Відень (Ав)
16:30

Київ — Дортмунд (Нім)
14:30

Київ — Дюссельдорф (Нім)
15:00

Київ — Кельн (Нім)
15:00

Київ — Кобленц (Нім)
17:00

Київ — Констанц (Нім)
16:00

Київ — Манчестер (Вел)
21:00

Київ — Мурсія (Ісп)
16:30

Київ — Неаполь (Іт)
16:30

Київ — Ополе (Пол)
23:00

Київ — Париж (Фр)
22:00

Київ — Прага (Чех)
01:00 16:50 16:50 17:00 17:00

Київ — Рим (Іт)
16:40

Київ — Росток (Нім)
15:30

Київ — Салерно (Іт)
17:15

Київ — Трускавець
06:15

Київ — Фоджа (Іт)
16:30

Київ — Хуст
03:35 03:35

Краків (Пол) — Львів
-- --

Кіровоград — Трір (Нім)
14:30

Лодзь (Пол) — Львів
--

Луцьк — Буковель
17:10

Луцьк — Моршин
09:20

Луцьк — Новий Розділ
19:25

Луцьк — Ужгород
23:10

Львів — Івано-Франківськ
05:10 06:10 06:45 07:05 08:00 08:30 09:40 10:10 10:35 12:10 12:40 13:10 14:55 15:25 16:20 16:55 17:25 18:30

Львів — Бережани
15:10

Львів — Богородчани
16:45

Львів — Бориспіль (Аеропорт)
12:05

Львів — Борщів
15:30

Львів — Бурштин
16:50

Львів — Бучач
13:55 18:45

Львів — Варшава (Пол)
09:40 18:00 20:20 20:20 21:30

Львів — Вижниця
12:30 12:30

Львів — Волочиськ
16:10

Львів — Ворохта
14:00

Львів — Вроцлав (Пол)
17:00

Львів — Вільнюс (Лит)
18:10

Львів — Городенка
13:35 16:40

Львів — Городок (Хмельн)
16:35

Львів — Гусятин
13:40

Львів — Заліщики
08:30 14:55

Львів — Калуш
11:20 13:55 15:10 17:43 19:10

Львів — Кам'янець-Подільський
10:15 10:15 15:50

Львів — Кишинів (Мол)
17:00

Львів — Київ
22:45

Львів — Козова
17:40

Львів — Коломия
11:50 11:50 14:25

Львів — Косів
11:10 11:10

Львів — Краків (Пол)
22:00 22:00

Львів — Кузнецовськ
14:00

Львів — Кути
07:30

Львів — Лодзь (Пол)
18:40

Львів — Луцьк
06:30 07:05 07:40 08:20 10:00 12:25 13:05 13:30 14:30 16:05 16:30 17:00 19:00 20:10 21:10

Львів — Любешів
11:15

Львів — Люблін (Пол)
08:00 15:00

Львів — Мадрид (Ісп)
09:00

Львів — Могилів-Подільський
08:00

Львів — Монастириська
17:10

Львів — Прага (Чех)
11:30 11:30 14:25

Львів — Підгайці
12:50

Львів — Рогатин
19:00

Львів — Рожище
15:05

Львів — Ряшів (Жешув) (Пол)
15:50

Львів — Рівне
14:00

Львів — Снятин
08:50 18:10

Львів — Соколув-Подляський (Пол)
16:00

Львів — Солотвино
17:15

Львів — Тернопіль
06:10 09:30 11:00 12:00 13:55 17:45 18:15 19:00

Львів — Томашів (Пол)
05:40 17:10

Львів — Тульчин
10:40

Львів — Тячів
11:15 14:30

Львів — Ужгород
07:10 10:40 18:15

Львів — Хмільник
07:15 07:15

Львів — Хоростків
15:25

Львів — Хуст
07:40 09:15 13:30 13:30

Львів — Чернівці
09:10 09:10 12:50

Львів — Чортків
06:40 11:35 17:05

Львів — Яремче
16:05 19:25

Львів — Ясень
15:50

Люблін (Пол) — Львів
--

Миколаїв — Люблін (Пол)
06:00

Миколаїв — Салерно (Іт)
14:30

Моршин — Луцьк
15:45 18:20

Новий Розділ — Луцьк
09:10

Одеса — Барі (Іт)
14:35

Одеса — Карлові Вари (Чех)
23:00

Одеса — Неаполь (Іт)
06:15

Прага (Чех) — Львів
-- --

Рахів — Ліберець (Чех)
17:00

Рига (Лат) — Львів
-- --

Ряшів (Жешув) (Пол) — Львів
--

Савона (Іт) — Львів
--

Салерно (Іт) — Львів
--

Трускавець — Бориспіль (Аеропорт)
19:30

Трускавець — Гданськ (Пол)
23:00 23:00

Трускавець — Луцьк
11:50 17:30

Трускавець — Рига (Лат)
16:00

Тячів — Москва (РФ)
17:20

Ужгород — Луцьк
04:10

Херсон — Кельн (Нім)
14:30

Херсон — Прага (Чех)
22:00

Хуст — Київ
19:10 19:10

Чернівці — Вроцлав (Пол)
19:30

Чернівці — Дуйсбург (Нім)
15:00

Чернівці — Рига (Лат)
13:00

Чернівці — Савона (Іт)
14:30

Чернігів — Севілья (Іс)
17:00

Шацьк — Івано-Франківськ
20:20

Інформація оновлена: 25.09.2013