Автовокзал Львів АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Богдана Хмельницького, 225 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0322-520489

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:05Ужгород — Луцьк
05:50Львів — Броди
06:00Львів — Сокаль
06:15Львів — Сокаль
06:20Львів — Радехів
06:25Львів — Броди
06:35Львів — Лопатин
06:45Миколаїв — Люблін (Пол) (кр Нд)
06:50Львів — Сокаль
06:55Львів — Глиняни (кр Нд)
07:00Львів — Броди
07:00Львів — Задвір'я (кр Нд)
07:00Львів — Дальнич
07:00Львів — Цеперів (кр Сб-Нд)
07:00Львів — Червоноград
07:05Львів — Радехів
07:10Львів — Луцьк
07:10Львів — Сокаль
07:10Львів — Шацьк база «Медик»
07:15Львів — Переволочно
07:15Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
07:15Львів — Сілець (кр Сб-Нд)
07:20Львів — Буськ ч/з Ріпнів
07:20Львів — Новий Яричів
07:20Львів — Радехів
07:20Львів — Сокаль
07:20Львів — Якимів (кр Нд)
07:25Львів — Бортків
07:30Львів — Ковель
07:30Львів — Майдан
07:30Львів — Рава-Руська (кр Нд)
07:30Львів — Соснівка
07:35Львів — Броди
07:35Львів — Кременець
07:35Львів — Радехів
07:40Львів — Гута (кр Нд)
07:40Львів — Новий Яричів
07:40Львів — Сокаль
07:45Львів — Зубів Міст
07:45Львів — Волиця
07:45Львів — Луцьк
07:50Львів — Долина (кр Нд)
07:50Львів — Опліцько
07:50Львів — Сокаль
07:50Львів — Соколя ч/з Грабова (кр Нд)
07:50Львів — Убині
07:55Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Ожидів
07:55Львів — Полонична (кр Нд)
08:00Львів — Ковель
08:00Львів — Карів
08:00Львів — Кам'янка-Бузька (Нд)
08:00Львів — Новий Яричів
08:00Львів — Червоноград
08:05Львів — Дунів (кр Нд)
08:10Львів — Золочів
08:10Львів — Сокаль
08:10Львів — Соколів
08:10Львів — Стриганка (кр Сб-Нд)
08:15Львів — Луцьк
08:15Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
08:20Львів — Новий Яричів
08:20Львів — Павлів
08:20Львів — Сокаль
08:28Львів — Боложинів
08:30Львів — Берестя (Біл)
08:30Львів — Кам'янка-Бузька
08:30Львів — Новий Яричів
08:30Львів — Сокаль
08:30Ковель — Трускавець
08:35Львів — Броди
08:35Львів — Думичі
08:35Львів — Печихвости
08:35Львів — Радехів (Пн,Пт)
08:40Львів — Долина
08:40Львів — Новий Яричів
08:40Львів — Пирятин
08:40Львів — Ракобовти
08:40Львів — Сокаль
08:45Львів — Казумин
08:45Львів — Хитрейки
08:50Львів — Майдан
08:50Львів — Радехів
08:50Львів — Сокаль
08:54Львів — Соколя ч/з Ланерівка
08:55Львів — Броди
08:55Львів — Соснівка
09:00Львів — Ковель
09:00Львів — Кам'янка-Бузька
09:00Львів — Дев'ятир
09:00Львів — Новий Яричів
09:00Львів — Сокаль
09:05Львів — Броди ч/з Лопатин
09:05Львів — Забір'я
09:05Львів — Лопатин
09:05Львів — Луцьк
09:08Львів — Сокаль
09:10Львів — Тишиця
09:10Львів — Циків
09:15Львів — Броди ч/з Заболотці
09:15Львів — Верени
09:15Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
09:16Львів — Сокаль
09:20Львів — Безброди (кр Нд)
09:20Львів — Луцьк (Пт-Нд)
09:20Львів — Майдан
09:20Львів — Цеперів
09:24Львів — Сокаль
09:30Львів — Кам'янка-Бузька
09:30Сокаль — Івано-Франківськ
09:30Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
09:32Львів — Сокаль
09:35Львів — Броди
09:35Львів — Радехів (кр Нд)
09:40Львів — Новий Яричів
09:40Львів — Радванці (кр Сб)
09:40Львів — Сокаль
09:40Львів — Соколя ч/з Побужани
09:45Новий Розділ — Луцьк
09:45Львів — Рава-Руська ч/з Магерів (кр Нд)
09:48Львів — Сокаль
09:50Львів — Нивиці
09:50Львів — Радехів
09:50Львів — Тишиця
09:50Львів — Якимів
09:55Львів — Високофедорівка
09:55Львів — Соснівка
09:56Львів — Сокаль
10:00Львів — Кам'янка-Бузька
10:00Львів — Новий Яричів
10:00Львів — Середкевичі
10:04Львів — Сокаль
10:05Львів — Стоянів
10:05Львів — Утішків
10:10Львів — Задвір'я
10:12Львів — Червоноград
10:15Львів — Броди
10:15Львів — Радехів
10:20Львів — Новий Яричів
10:20Львів — Сокаль
10:20Львів — Стриганка
10:25Львів — Бортків
10:25Львів — Ковель
10:28Львів — Сокаль
10:30Львів — Буськ ч/з Ріпнів
10:30Львів — Кам'янка-Бузька
10:30Львів — Новий Яричів
10:35Львів — Броди ч/з Заболотці
10:35Львів — Сморжів
10:36Львів — Сокаль
10:40Львів — Глиняни
10:40Львів — Луцьк
10:40Львів — Новий Яричів
10:40Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
10:44Львів — Червоноград
10:45Львів — Клебани
10:50Львів — Павлів
10:50Львів — Світязь "Шацькі озера"
10:52Львів — Сокаль
10:53Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
10:55Львів — Броди
10:55Львів — Соснівка
11:00Львів — Кам'янка-Бузька
11:00Львів — Дунів (Пт-Нд)
11:00Львів — Цеперів
11:05Львів — Гійче
11:08Львів — Червоноград
11:10Львів — Золочів
11:15Львів — Долина
11:15Львів — Підкамінь
11:16Львів — Сокаль
11:20Львів — Броди ч/з Лопатин
11:20Львів — Карів
11:20Трускавець — Ковель
11:20Львів — Новий Яричів
11:20Львів — Радехів
11:24Львів — Сокаль
11:25Львів — Бортків
11:25Львів — Полонична
11:30Львів — Кам'янка-Бузька
11:30Сокаль — Івано-Франківськ
11:30Львів — Новий Яричів
11:32Львів — Червоноград
11:35Львів — Броди
11:35Львів — Лопатин
11:35Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
11:40Львів — Новий Яричів
11:40Львів — Сокаль
11:40Львів — Стриганка
11:47Львів — Ракобовти
11:48Львів — Сокаль
11:50Львів — Сушно
11:56Львів — Червоноград
12:00Львів — Варяж (кр Ср)
12:00Львів — Броди
12:00Львів — Кам'янка-Бузька
12:00Львів — Казумин
12:00Львів — Лісова Пісня
12:00Львів — Новий Яричів
12:00Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
12:00Львів — Санаторій "Лісова Пісня"
12:00Львів — Хитрейки
12:03Львів — Боложинів
12:04Львів — Червоноград
12:05Львів — Радехів
12:12Львів — Сокаль
12:15Львів — Долина
12:15Львів — Гута
12:15Львів — Санаторій «Немирів»
12:20Львів — Новий Яричів
12:20Львів — Радехів
12:20Львів — Сокаль
12:20Івано-Франківськ — Шацьк
12:25Львів — Золочів
12:25Львів — Майдан
12:25Львів — Печихвости
12:25Львів — Соснівка
12:28Львів — Сокаль
12:30Львів — Броди
12:30Львів — Кам'янка-Бузька
12:30Трускавець — Луцьк
12:30Львів — Новий Яричів
12:35Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
12:35Львів — Стоянів
12:35Львів — Якимів
12:36Львів — Сокаль
12:40Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Ожидів
12:40Львів — Новий Яричів
12:50Львів — Рава-Руська
12:50Львів — Соколя ч/з Ланерівка
12:52Львів — Сокаль
12:55Львів — Броди
12:55Львів — Діброва
12:55Львів — Тишиця
13:00Львів — Безброди
13:00Львів — Кам'янка-Бузька
13:00Львів — Новий Яричів
13:00Львів — Червоноград
13:05Львів — Задвір'я
13:05Львів — Радехів
13:10Львів — Думичі
13:10Львів — Високофедорівка
13:10Львів — Ковель
13:15Львів — Тишиця
13:15Львів — Утішків
13:16Львів — Сокаль
13:20Львів — Новий Яричів
13:20Львів — Павлів
13:24Львів — Сокаль
13:30Львів — Кам'янка-Бузька
13:30Львів — Луцьк (кр Сб)
13:30Львів — Новий Яричів
13:30Львів — Пирятин
13:30Львів — Соколя ч/з Побужани
13:30Львів — Соколів
13:32Львів — Сокаль
13:35Львів — Броди
13:35Львів — Рава-Руська
13:35Львів — Радехів
13:40Львів — Новий Яричів
13:40Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
13:40Львів — Сокаль
13:45Львів — Переволочно
13:45Львів — Шепетівка (кр Сб)
13:48Львів — Сокаль
13:50Львів — Стриганка
13:52Львів — Бортків
13:55Львів — Радехів
13:55Львів — Ратне
13:55Львів — Соснівка
13:56Львів — Сокаль
14:00Львів — Буськ ч/з Ріпнів
14:00Львів — Кам'янка-Бузька
14:00Львів — Дунів
14:00Львів — Волиця
14:00Львів — Новий Яричів
14:04Львів — Червоноград
14:05Львів — Сморжів
14:10Львів — Глиняни
14:10Львів — Убині
14:12Львів — Сокаль
14:15Львів — Броди
14:20Львів — Камінь-Каширський (кр Сб)
14:20Львів — Нивиці
14:20Львів — Новий Яричів
14:20Львів — Сокаль
14:25Львів — Рокети (кр Ср,Сб-Нд)
14:28Львів — Сокаль
14:30Львів — Броди ч/з Заболотці
14:30Львів — Кам'янка-Бузька
14:30Львів — Новий Яричів
14:34Львів — Циків
14:35Львів — Луцьк
14:35Львів — Печихвости
14:35Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
14:35Львів — Радехів
14:36Львів — Сокаль
14:40Львів — Новий Яричів
14:44Львів — Сокаль
14:45Львів — Бортків
14:47Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
14:50Львів — Радехів
14:52Львів — Сокаль
14:55Львів — Броди
14:55Львів — Соснівка
15:00Львів — Кам'янка-Бузька
15:00Львів — Зубів Міст
15:00Львів — Сокаль
15:00Львів — Цеперів
15:05Львів — Забір'я
15:05Львів — Радехів
15:08Львів — Ракобовти
15:08Львів — Сокаль
15:15Львів — Броди ч/з Лопатин
15:15Львів — Дев'ятир
15:15Львів — Середкевичі
15:16Львів — Червоноград
15:20Львів — Долина
15:20Львів — Новий Яричів
15:20Львів — Павлів
15:22Львів — Боложинів
15:24Львів — Сокаль
15:25Львів — Броди
15:30Львів — Кам'янка-Бузька
15:30Львів — Демидівка
15:30Львів — Новий Яричів
15:30Львів — Соколя ч/з Грабова
15:32Львів — Сокаль
15:35Львів — Золочів
15:35Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
15:35Львів — Радехів
15:40Львів — Верени
15:40Львів — Новий Яричів
15:40Львів — Сокаль
15:40Львів — Устилуг
15:45Львів — Майдан
15:45Львів — Стриганка
15:48Львів — Сокаль
15:50Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
15:50Львів — Нововолинськ
15:50Львів — Радехів (кр Сб)
15:55Львів — Броди ч/з Заболотці
15:55Львів — Клебани
15:55Львів — Кременець
15:55Львів — Полонична
15:55Львів — Соснівка
15:55Львів — Якимів
15:56Львів — Сокаль
16:00Львів — Варяж
16:00Львів — Кам'янка-Бузька
16:00Львів — Новий Яричів
16:04Львів — Сокаль
16:05Львів — Гійче
16:05Львів — Радехів
16:05Львів — Утішків
16:10Львів — Долина
16:12Львів — Червоноград
16:15Львів — Казумин
16:15Львів — Рава-Руська ч/з Магерів (кр Нд)
16:20Львів — Броди
16:20Львів — Дубечне
16:20Львів — Новий Яричів
16:20Львів — Сокаль
16:25Львів — Високофедорівка
16:28Львів — Червоноград
16:30Львів — Кам'янка-Бузька
16:30Львів — Новий Яричів
16:35Львів — Безброди
16:35Львів — Рава-Руська
16:35Львів — Сморжів
16:36Львів — Сокаль
16:40Львів — Задвір'я
16:40Львів — Новий Яричів
16:44Львів — Червоноград
16:45Львів — Лісова Пісня (кр Нд)
16:45Львів — Санаторій "Лісова Пісня"
16:45Львів — Тишиця
16:50Львів — Радехів
16:52Львів — Сокаль
16:52Львів — Соколя ч/з Побужани
16:55Львів — Броди
16:55Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
16:55Львів — Соснівка
16:55Львів — Тишиця
17:00Львів — Кам'янка-Бузька
17:00Львів — Новий Яричів
17:00Львів — Червоноград
17:05Львів — Гута
17:05Львів — Радехів
17:08Львів — Сокаль
17:10Львів — Бортків
17:10Львів — Хитрейки
17:15Львів — Підкамінь
17:15Львів — Стриганка
17:16Львів — Червоноград
17:20Львів — Карів
17:20Львів — Новий Яричів
17:20Львів — Сушно
17:24Львів — Сокаль
17:30Трускавець — Ковель
17:30Львів — Новий Яричів
17:30Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
17:30Львів — Соколя ч/з Ланерівка
17:30Львів — Соколів
17:30Львів — Сілець
17:32Львів — Червоноград
17:35Львів — Броди
17:35Львів — Дунів
17:35Львів — Радехів
17:40Львів — Новий Яричів
17:40Львів — Переволочно
17:40Львів — Сокаль
17:45Львів — Рокети (кр Ср,Сб-Нд)
17:48Львів — Сокаль
17:50Львів — Золочів
17:50Львів — Радехів
17:55Львів — Броди ч/з Лопатин
17:55Львів — Думичі
17:55Львів — Соснівка
17:56Львів — Сокаль
18:00Львів — Зубів Міст
18:00Львів — Волиця
18:00Львів — Новий Яричів
18:04Львів — Червоноград
18:05Львів — Ракобовти
18:10Львів — Бишів
18:10Львів — Печихвости (кр Сб-Нд)
18:10Львів — Рава-Руська
18:15Львів — Броди
18:15Львів — Діброва
18:15Львів — Долина
18:15Івано-Франківськ — Сокаль
18:18Львів — Сокаль
18:20Львів — Глиняни
18:20Львів — Новий Яричів
18:25Львів — Буськ ч/з Ріпнів
18:25Львів — Павлів
18:25Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
18:30Львів — Ковель
18:30Львів — Майдан (кр Сб-Нд)
18:30Львів — Новий Яричів
18:30Львів — Пирятин
18:32Львів — Сокаль
18:34Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Ожидів
18:40Львів — Кам'янка-Бузька
18:40Львів — Новий Яричів
18:43Львів — Бортків
18:44Львів — Сокаль
18:45Львів — Санаторій «Немирів»
18:45Львів — Радехів
18:50Луцьк — Новий Розділ
18:52Львів — Нивиці
18:52Львів — Сокаль
18:55Львів — Броди
18:55Львів — Долина
18:55Львів — Соснівка
19:00Львів — Кам'янка-Бузька
19:00Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
19:00Львів — Утішків
19:00Львів — Цеперів
19:00Львів — Червоноград
19:05Львів — Забір'я
19:05Львів — Радехів
19:05Львів — Якимів
19:10Львів — Верени
19:11Львів — Циків
19:15Львів — Сокаль
19:15Львів — Стриганка
19:20Львів — Новий Яричів
19:20Львів — Опліцько
19:20Львів — Соколя ч/з Грабова
19:25Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
19:30Львів — Кам'янка-Бузька
19:30Львів — Новий Яричів
19:30Львів — Сокаль
19:35Львів — Броди
19:35Львів — Середкевичі
19:38Львів — Боложинів
19:40Львів — Задвір'я
19:40Львів — Новий Яричів
19:40Калуш — Сокаль
19:40Львів — Сокаль
19:45Львів — Павлів
19:49Львів — Безброди
19:50Львів — Сокаль
19:55Львів — Броди ч/з Заболотці
19:55Львів — Високофедорівка
20:00Львів — Варяж
20:00Львів — Новий Яричів
20:00Львів — Сокаль
20:00Львів — Тишиця
20:05Львів — Сморжів
20:10Львів — Хитрейки
20:15Львів — Клебани
20:15Львів — Полонична (Пт)
20:15Львів — Сокаль
20:15Львів — Соколів
20:17Львів — Соколя ч/з Побужани
20:20Шацьк — Івано-Франківськ
20:20Львів — Новий Яричів
20:20Львів — Радехів
20:25Львів — Гійче
20:30Львів — Бортків
20:30Львів — Новий Яричів (Сб-Нд)
20:30Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
20:30Львів — Сокаль
20:35Львів — Броди
20:35Львів — Дунів
20:40Львів — Новий Яричів (кр Сб-Нд)
20:40Львів — Радехів
20:45Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
20:50Львів — Тишиця
20:55Івано-Франківськ — Сокаль
21:00Львів — Золочів
21:00Львів — Дев'ятир
21:00Львів — Новий Яричів
21:15Львів — Сокаль
21:20Львів — Радехів
21:25Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
21:30Львів — Новий Яричів
21:35Львів — Сокаль (Нд)
21:45Львів — Радехів
22:00Львів — Новий Яричів
22:00Львів — Рава-Руська
22:00Львів — Сокаль

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Сокаль
18:15 20:55

Івано-Франківськ — Шацьк
12:20

Калуш — Сокаль
19:40

Ковель — Трускавець
08:30

Луцьк — Новий Розділ
18:50

Львів — Безброди
09:20(кр Нд) 13:00 16:35 19:49

Львів — Берестя (Біл)
08:30

Львів — Бишів
18:10

Львів — Боложинів
08:28 12:03 15:22 19:38

Львів — Бортків
07:25 10:25 11:25 13:52 14:45 17:10 18:43 20:30

Львів — Броди
05:50 06:25 07:00 07:35 08:35 08:55 09:35 10:15 10:55 11:35 12:00 12:30 12:55 13:35 14:15 14:55 15:25 16:20 16:55 17:35 18:15 18:55 19:35 20:35

Львів — Броди ч/з Заболотці
09:15 10:35 14:30 15:55 19:55

Львів — Броди ч/з Лопатин
09:05 11:20 15:15 17:55

Львів — Буськ ч/з Ріпнів
07:20 10:30 14:00 18:25

Львів — Варяж
12:00(кр Ср) 16:00 20:00

Львів — Верени
09:15 15:40 19:10

Львів — Високофедорівка
09:55 13:10 16:25 19:55

Львів — Волиця
07:45 14:00 18:00

Львів — Глиняни
06:55(кр Нд) 10:40 14:10 18:20

Львів — Гута
07:40(кр Нд) 12:15 17:05

Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Ожидів
07:55 12:40 18:34

Львів — Гутисько-Тур'янське ч/з Чаниж
09:30 10:53 14:47 15:50 19:25 20:45

Львів — Гійче
11:05 16:05 20:25

Львів — Дальнич
07:00

Львів — Дев'ятир
09:00 15:15 21:00

Львів — Демидівка
15:30

Львів — Долина
07:50(кр Нд) 08:40 11:15 12:15 15:20 16:10 18:15 18:55

Львів — Дубечне
16:20

Львів — Думичі
08:35 13:10 17:55

Львів — Дунів
08:05(кр Нд) 11:00(Пт-Нд) 14:00 17:35 20:35

Львів — Діброва
12:55 18:15

Львів — Забір'я
09:05 15:05 19:05

Львів — Задвір'я
07:00(кр Нд) 10:10 13:05 16:40 19:40

Львів — Золочів
08:10 11:10 12:25 15:35 17:50 21:00

Львів — Зубів Міст
07:45 15:00 18:00

Львів — Казумин
08:45 12:00 16:15

Львів — Кам'янка-Бузька
08:00(Нд) 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 18:40 19:00 19:30

Львів — Камінь-Каширський
14:20(кр Сб)

Львів — Карів
08:00 11:20 17:20

Львів — Клебани
10:45 15:55 20:15

Львів — Ковель
07:30 08:00 09:00 10:25 13:10 18:30

Львів — Кременець
07:35 15:55

Львів — Лопатин
06:35 09:05 11:35

Львів — Луцьк
07:10 07:45 08:15 09:05 09:20(Пт-Нд) 10:40 13:30(кр Сб) 14:35

Львів — Лісова Пісня
12:00 16:45(кр Нд)

Львів — Майдан
07:30 08:50 09:20 12:25 15:45 18:30(кр Сб-Нд)

Львів — Нивиці
09:50 14:20 18:52

Львів — Новий Яричів
07:20 07:40 08:00 08:20 08:30 08:40 09:00 09:40 10:00 10:20 10:30 10:40 11:20 11:30 11:40 12:00 12:20 12:30 12:40 13:00 13:20 13:30 13:40 14:00 14:20 14:30 14:40 15:20 15:30 15:40 16:00 16:20 16:30 16:40 17:00 17:20 17:30 17:40 18:00 18:20 18:30 18:40 19:20 19:30 19:40 20:00 20:20 20:30(Сб-Нд) 20:40(кр Сб-Нд) 21:00 21:30 22:00

Львів — Нововолинськ
15:50

Львів — Опліцько
07:50 19:20

Львів — Павлів
08:20 10:50 13:20 15:20 18:25 19:45

Львів — Переволочно
07:15 13:45 17:40

Львів — Печихвости
08:35 12:25 14:35 18:10(кр Сб-Нд)

Львів — Пирятин
08:40 13:30 18:30

Львів — Полонична
07:55(кр Нд) 11:25 15:55 20:15(Пт)

Львів — Підкамінь
11:15 17:15

Львів — Рава-Руська
07:30(кр Нд) 12:50 13:35 16:35 18:10 22:00

Львів — Рава-Руська ч/з Магерів
07:15 08:15 09:15 09:45(кр Нд) 10:40 11:35 12:00 12:35 13:40 14:35 15:35 16:15(кр Нд) 16:55 17:30 18:25 19:00 20:30 21:25

Львів — Радванці
09:40(кр Сб)

Львів — Радехів
06:20 07:05 07:20 07:35 08:35(Пн,Пт) 08:50 09:35(кр Нд) 09:50 10:15 11:20 12:05 12:20 13:05 13:35 13:55 14:35 14:50 15:05 15:35 15:50(кр Сб) 16:05 16:50 17:05 17:35 17:50 18:45 19:05 20:20 20:40 21:20 21:45

Львів — Ракобовти
08:40 11:47 15:08 18:05

Львів — Ратне
13:55

Львів — Рокети
14:25(кр Ср,Сб-Нд) 17:45(кр Ср,Сб-Нд)

Львів — Санаторій "Лісова Пісня"
12:00 16:45

Львів — Санаторій «Немирів»
12:15 18:45

Львів — Світязь "Шацькі озера"
10:50

Львів — Середкевичі
10:00 15:15 19:35

Львів — Сморжів
10:35 14:05 16:35 20:05

Львів — Сокаль
06:00 06:15 06:50 07:10 07:20 07:40 07:50 08:10 08:20 08:30 08:40 08:50 09:00 09:08 09:16 09:24 09:32 09:40 09:48 09:56 10:04 10:20 10:28 10:36 10:52 11:16 11:24 11:40 11:48 12:12 12:20 12:28 12:36 12:52 13:16 13:24 13:32 13:40 13:48 13:56 14:12 14:20 14:28 14:36 14:44 14:52 15:00 15:08 15:24 15:32 15:40 15:48 15:56 16:04 16:20 16:36 16:52 17:08 17:24 17:40 17:48 17:56 18:18 18:32 18:44 18:52 19:15 19:30 19:40 19:50 20:00 20:15 20:30 21:15 21:35(Нд) 22:00

Львів — Соколя ч/з Грабова
07:50(кр Нд) 15:30 19:20

Львів — Соколя ч/з Ланерівка
08:54 12:50 17:30

Львів — Соколя ч/з Побужани
09:40 13:30 16:52 20:17

Львів — Соколів
08:10 13:30 17:30 20:15

Львів — Соснівка
07:30 08:55 09:55 10:55 12:25 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55

Львів — Стоянів
10:05 12:35

Львів — Стриганка
08:10(кр Сб-Нд) 10:20 11:40 13:50 15:45 17:15 19:15

Львів — Сушно
11:50 17:20

Львів — Сілець
07:15(кр Сб-Нд) 17:30

Львів — Тишиця
09:10 09:50 12:55 13:15 16:45 16:55 20:00 20:50

Львів — Убині
07:50 14:10

Львів — Устилуг
15:40

Львів — Утішків
10:05 13:15 16:05 19:00

Львів — Хитрейки
08:45 12:00 17:10 20:10

Львів — Цеперів
07:00(кр Сб-Нд) 09:20 11:00 15:00 19:00

Львів — Циків
09:10 14:34 19:11

Львів — Червоноград
07:00 08:00 10:12 10:44 11:08 11:32 11:56 12:04 13:00 14:04 15:16 16:12 16:28 16:44 17:00 17:16 17:32 18:04 19:00

Львів — Шацьк база «Медик»
07:10

Львів — Шепетівка
13:45(кр Сб)

Львів — Якимів
07:20(кр Нд) 09:50 12:35 15:55 19:05

Миколаїв — Люблін (Пол)
06:45(кр Нд)

Новий Розділ — Луцьк
09:45

Сокаль — Івано-Франківськ
09:30 11:30

Трускавець — Ковель
11:20 17:30

Трускавець — Луцьк
12:30

Ужгород — Луцьк
05:05

Шацьк — Івано-Франківськ
20:20

Інформація оновлена: 02.11.2013