Автовокзал Берегове

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Мужайська, 52 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03141-23368

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Берегове — Ужгород
06:10Берегове — Мукачеве
06:45Виноградів — Ужгород
07:00Берегове — Довге
07:00Берегове — Мукачеве
07:17Чорнотисів — Ужгород
07:30Берегове — Іршава
07:30Виноградів — Ужгород
07:50Берегове — Мукачеве
07:50Берегове — Квасово
08:00Берегове — Мукачеве
08:00Берегове — Пийтерфолво
08:05Мукачеве — Коломия
08:05Мукачеве — Коломия
08:15Берегове — Мукачеве
08:20Шаян (санаторій) — Ужгород
08:25Ужгород — Виноградів
08:46Берегове — Мукачеве
08:50Берегове — Чоп
09:07Берегове — Мукачеве
09:15Берегове — Довге
09:20Виноградів — Ужгород
09:45Берегове — Пийтерфолво
09:55Берегове — Мукачеве
10:15Берегове — Свобода
10:20Берегове — Іршава
10:25Виноградів — Ужгород
10:30Берегове — Квасово
10:35Ужгород — Чернівці
10:35Ужгород — Чернівці
10:35Берегове — Мукачеве
10:45Берегове — Мукачеве
11:00Берегове — Мукачеве
11:10Берегове — Кушниця
11:15Ужгород — Виноградів
11:20Рахів — Ужгород
11:30Берегове — Квасово
11:40Берегове — Мукачеве
12:00Берегове — Дийда
12:00Берегове — Пийтерфолво
12:10Берегове — Мукачеве
12:20Ужгород — Івано-Франківськ
12:25Берегове — Свобода
12:30Берегове — Іршава
12:38Берегове — Мукачеве
12:45Ужгород — Виноградів
13:00Берегове — Ужгород
13:20Берегове — Іршава
13:25Ужгород — Виноградів
13:30Берегове — Мукачеве
13:40Виноградів — Ужгород
13:45Берегове — Квасово
13:50Берегове — Пийтерфолво
14:05Ясіня — Ужгород
14:10Берегове — Дийда
14:10Берегове — Чоп
14:15Берегове — Підвиноградів
14:15Ужгород — Ясіня
14:20Берегове — Мукачеве
14:30Берегове — Мукачеве
14:41Берегове — Мукачеве
14:55Ужгород — Виноградів
15:00Берегове — Іршава
15:00Берегове — Мукачеве
15:25Виноградів — Мукачеве
15:50Ужгород — Виноградів
15:50Берегове — Підвиноградів
16:00Берегове — Неветленфолу
16:10Берегове — Мукачеве
16:10Берегове — Іршава
16:30Берегове — Мукачеве
16:35Берегове — Свобода
16:45Ужгород — Виноградів
16:55Виноградів — Ужгород
17:00Берегове — Іршава
17:10Мукачеве — Виноградів
17:10Берегове — Квасово
17:15Берегове — Дийда
17:20Берегове — Мукачеве
17:35Берегове — Мукачеве
17:55Виноградів — Ужгород
18:00Ужгород — Чорнотисів
18:10Берегове — Іршава
18:20Берегове — Чоп
18:25Ужгород — Виноградів
18:35Виноградів — Ужгород
19:06Івано-Франківськ — Ужгород
19:40Ужгород — Шаян (санаторій)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ужгород
19:06

Берегове — Іршава
07:30 10:20 12:30 13:20 15:00 16:10 17:00 18:10

Берегове — Дийда
12:00 14:10 17:15

Берегове — Довге
07:00 09:15

Берегове — Квасово
07:50 10:30 11:30 13:45 17:10

Берегове — Кушниця
11:10

Берегове — Мукачеве
06:10 07:00 07:50 08:00 08:15 08:46 09:07 09:55 10:35 10:45 11:00 11:40 12:10 12:38 13:30 14:20 14:30 14:41 15:00 16:10 16:30 17:20 17:35

Берегове — Неветленфолу
16:00

Берегове — Пийтерфолво
08:00 09:45 12:00 13:50

Берегове — Підвиноградів
14:15 15:50

Берегове — Свобода
10:15 12:25 16:35

Берегове — Ужгород
05:50 13:00

Берегове — Чоп
08:50 14:10 18:20

Виноградів — Мукачеве
15:25

Виноградів — Ужгород
06:45 07:30 09:20 10:25 13:40 16:55 17:55 18:35

Мукачеве — Виноградів
17:10

Мукачеве — Коломия
08:05 08:05

Рахів — Ужгород
11:20

Ужгород — Івано-Франківськ
12:20

Ужгород — Виноградів
08:25 11:15 12:45 13:25 14:55 15:50 16:45 18:25

Ужгород — Чернівці
10:35 10:35

Ужгород — Чорнотисів
18:00

Ужгород — Шаян (санаторій)
19:40

Ужгород — Ясіня
14:15

Чорнотисів — Ужгород
07:17

Шаян (санаторій) — Ужгород
08:20

Ясіня — Ужгород
14:05

Інформація оновлена: 25.09.2013