Автовокзал Берегове

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Мужайська, 52 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03141-23368

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Берегове — Ужгород
06:10Берегове — Мукачеве
06:35Берегове — Іршава
06:45Виноградів — Ужгород
07:00Берегове — Мукачеве
07:17Чорнотисів — Ужгород
07:30Берегове — Іршава
07:30Виноградів — Ужгород
07:50Берегове — Мукачеве
07:55Берегове — Гут
08:00Берегове — Пийтерфолво
08:00Берегове — Вилок
08:00Берегове — Мукачеве
08:05Мукачеве — Коломия
08:05Мукачеве — Коломия
08:25Берегове — Виноградів
08:25Ужгород — Виноградів
08:46Берегове — Мукачеве
08:50Берегове — Чоп
09:05Берегове — Іршава
09:07Берегове — Мукачеве
09:25Виноградів — Ужгород
09:25Берегове — Гут
09:55Берегове — Мукачеве
10:15Берегове — Мукачеве
10:15Берегове — Бакош
10:20Берегове — Іршава
10:25Виноградів — Ужгород
10:35Ужгород — Чернівці
10:35Ужгород — Чернівці
10:35Берегове — Мукачеве
11:05Берегове — Мукачеве
11:15Ужгород — Виноградів
11:15Берегове — Виноградів
12:00Берегове — Гут
12:00Берегове — Вилок
12:05Берегове — Пийтерфолво
12:10Берегове — Мукачеве
12:20Ужгород — Івано-Франківськ
12:25Берегове — Бакош
12:30Берегове — Іршава
12:38Берегове — Мукачеве
12:40Берегове — Гут
12:45Берегове — Виноградів
12:45Ужгород — Виноградів
13:00Берегове — Ужгород
13:20Берегове — Іршава
13:30Ужгород — Виноградів
13:30Берегове — Мукачеве
13:30Берегове — Виноградів
13:40Виноградів — Ужгород
14:05Ясіня — Ужгород
14:10Берегове — Чоп
14:15Ужгород — Ясіня
14:15Берегове — Виноградів
14:25Берегове — Гут
14:25Берегове — Мукачеве
14:41Берегове — Мукачеве
14:55Ужгород — Виноградів
14:55Берегове — Виноградів
15:00Берегове — Мукачеве
15:00Берегове — Іршава
15:20Берегове — Неветленфолу
15:25Виноградів — Мукачеве
15:50Берегове — Мукачеве
15:50Берегове — Виноградів
16:10Берегове — Мукачеве
16:35Берегове — Бакош
16:35Берегове — Мукачеве
16:45Берегове — Виноградів
16:45Ужгород — Виноградів
16:55Виноградів — Ужгород
17:00Берегове — Іршава
17:05Берегове — Іршава
17:10Берегове — Виноградів
17:10Мукачеве — Виноградів
17:15Берегове — Мукачеве
17:35Берегове — Мукачеве
18:00Ужгород — Чорнотисів
18:20Берегове — Чоп
18:25Ужгород — Виноградів
18:25Берегове — Виноградів
18:35Виноградів — Ужгород
19:06Івано-Франківськ — Ужгород

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ужгород
19:06

Берегове — Іршава
06:35 07:30 09:05 10:20 12:30 13:20 15:00 17:00 17:05

Берегове — Бакош
10:15 12:25 16:35

Берегове — Вилок
08:00 12:00

Берегове — Виноградів
08:25 11:15 12:45 13:30 14:15 14:55 15:50 16:45 17:10 18:25

Берегове — Гут
07:55 09:25 12:00 12:40 14:25

Берегове — Мукачеве
06:10 07:00 07:50 08:00 08:46 09:07 09:55 10:15 10:35 11:05 12:10 12:38 13:30 14:25 14:41 15:00 15:50 16:10 16:35 17:15 17:35

Берегове — Неветленфолу
15:20

Берегове — Пийтерфолво
08:00 12:05

Берегове — Ужгород
05:50 13:00

Берегове — Чоп
08:50 14:10 18:20

Виноградів — Мукачеве
15:25

Виноградів — Ужгород
06:45 07:30 09:25 10:25 13:40 16:55 18:35

Мукачеве — Виноградів
17:10

Мукачеве — Коломия
08:05 08:05

Ужгород — Івано-Франківськ
12:20

Ужгород — Виноградів
08:25 11:15 12:45 13:30 14:55 16:45 18:25

Ужгород — Чернівці
10:35 10:35

Ужгород — Чорнотисів
18:00

Ужгород — Ясіня
14:15

Чорнотисів — Ужгород
07:17

Ясіня — Ужгород
14:05

Інформація оновлена: 20.11.2019