Автовокзал Львів АС-4

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 105 (Янівський цвинтар) (показати на мапі)

Телефон довідки: 067-3239468

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:05Львів — Краковець
06:30Львів — Грушів
06:40Львів — Оселя
06:50Львів — Верещиця
07:00Львів — Поруби
07:10Львів — Мужиловичі
07:20Львів — Верещиця
07:35Львів — Яворів
07:45Львів — Залужжя
07:50Львів — Воля-Глиницька
08:00Львів — Верещиця
08:25Львів — Краковець
08:30Львів — Мужиловичі
08:35Львів — Немирів
08:40Львів — Липовець
08:45Львів — Верещиця
08:45Львів — Колониці
08:50Львів — Краковець
08:50Львів — Великі Макари
08:50Львів — Новини
08:55Львів — Молошковичі
09:05Львів — Залужжя
09:10Львів — Смолин
09:15Львів — Колониці
09:25Львів — Старичі
09:35Львів — Краковець
09:40Львів — Оселя
09:40Львів — Щеплоти
09:45Львів — Воля-Глиницька
09:50Львів — Яворів
09:55Львів — Верещиця
10:00Львів — Божа Воля
10:10Львів — Щеплоти
10:15Львів — Краковець
10:20Львів — Яворів
10:20Львів — Оселя
10:25Львів — Грушів
10:30Львів — Прилбичі
10:30Львів — Новини
10:35Львів — Іваники
10:35Львів — Старичі
10:40Львів — Мужиловичі
10:40Львів — Сарни
11:00Львів — Яворів
11:00Львів — Верещиця
11:00Львів — Іваники
11:05Львів — Коханівка
11:10Львів — Липовець
11:15Львів — Оселя
11:20Львів — Краковець
11:25Львів — Яворів
11:30Львів — Середкевичі
11:35Львів — Поруби
11:35Львів — Пісоцький
11:40Львів — Яворів
11:40Львів — Верещиця
11:50Львів — Малнів
12:00Львів — Бунів
12:05Львів — Немирів
12:10Львів — Краковець
12:15Львів — Грушів
12:20Львів — Глинець
12:25Львів — Поруби
12:25Львів — Молошковичі
12:35Львів — Краковець
12:40Львів — Поруби
12:50Львів — Вовча Гора
12:55Львів — Старичі
12:55Львів — Середина
13:00Львів — Верещиця
13:05Львів — Мужиловичі
13:05Львів — Воля Любинська
13:15Львів — Середкевичі
13:15Львів — Грушів
13:25Львів — Верещиця
13:25Львів — Воля-Глиницька
13:30Львів — Бунів
13:30Львів — Яворів
13:40Львів — Колониці
13:50Львів — Оселя
13:55Львів — Немирів
14:00Львів — Верещиця
14:05Львів — Яворів
14:10Львів — Щеплоти
14:10Львів — Залужжя
14:10Львів — Мужиловичі
14:15Львів — Краковець
14:20Львів — Яворів
14:25Львів — Новини
14:30Львів — Старичі
14:35Львів — Колониці
14:40Львів — Верещиця
14:40Львів — Смолин
14:45Львів — Краковець
14:45Львів — Яворів
14:50Львів — Залужжя
14:55Львів — Воля-Глиницька
15:00Львів — Яворів
15:10Львів — Щеплоти
15:20Львів — Іваники
15:25Львів — Краковець
15:30Львів — Грушів
15:35Львів — Прилбичі
15:40Львів — Яворів
15:45Львів — Оселя
15:55Львів — Поруби
16:00Львів — Верещиця
16:05Львів — Коханівка
16:10Львів — Старичі
16:10Львів — Бунів
16:20Львів — Краковець
16:25Львів — Яворів
16:35Львів — Поруби
16:35Львів — Немирів
16:40Львів — Липовець
16:45Львів — Сарни
16:45Львів — Яворів
16:50Львів — Божа Воля
16:55Львів — Новини
17:00Львів — Верещиця
17:00Львів — Глинець
17:05Львів — Мужиловичі
17:05Львів — Яворів
17:10Львів — Краковець
17:15Львів — Середкевичі
17:20Львів — Яворів
17:20Львів — Великі Макари
17:25Львів — Поруби
17:30Львів — Іваники
17:30Львів — Верещиця
17:35Львів — Яворів
17:40Львів — Пісоцький
17:45Львів — Оселя
17:50Львів — Воля Любинська
18:00Львів — Грушів
18:00Львів — Старичі
18:05Львів — Середина
18:10Львів — Краковець
18:15Львів — Колониці
18:20Львів — Вовча Гора
18:20Львів — Оселя
18:25Львів — Яворів
18:30Львів — Залужжя
18:30Львів — Молошковичі
18:35Львів — Липовець
18:40Львів — Малнів
18:45Львів — Середкевичі
18:50Львів — Мужиловичі
18:50Львів — Верещиця
18:55Львів — Краковець
18:55Львів — Немирів
19:00Львів — Бунів
19:10Львів — Воля-Глиницька
19:20Львів — Щеплоти
19:25Львів — Оселя
19:30Львів — Прилбичі
19:35Львів — Воля-Глиницька
19:40Львів — Грушів
19:45Львів — Яворів
19:50Львів — Верещиця
20:00Львів — Старичі
20:05Львів — Бунів
20:15Львів — Поруби
20:25Львів — Новини
20:50Львів — Липовець
21:10Львів — Новини
21:20Львів — Мужиловичі
21:20Львів — Старичі
22:00Львів — Залужжя

за маршрутами автобусів

Львів — Іваники
10:35 11:00 15:20 17:30

Львів — Божа Воля
10:00 16:50

Львів — Бунів
12:00 13:30 16:10 19:00 20:05

Львів — Великі Макари
08:50 17:20

Львів — Верещиця
06:50 07:20 08:00 08:45 09:55 11:00 11:40 13:00 13:25 14:00 14:40 16:00 17:00 17:30 18:50 19:50

Львів — Вовча Гора
12:50 18:20

Львів — Воля Любинська
13:05 17:50

Львів — Воля-Глиницька
07:50 09:45 13:25 14:55 19:10 19:35

Львів — Глинець
12:20 17:00

Львів — Грушів
06:30 10:25 12:15 13:15 15:30 18:00 19:40

Львів — Залужжя
07:45 09:05 14:10 14:50 18:30 22:00

Львів — Колониці
08:45 09:15 13:40 14:35 18:15

Львів — Коханівка
11:05 16:05

Львів — Краковець
06:05 08:25 08:50 09:35 10:15 11:20 12:10 12:35 14:15 14:45 15:25 16:20 17:10 18:10 18:55

Львів — Липовець
08:40 11:10 16:40 18:35 20:50

Львів — Малнів
11:50 18:40

Львів — Молошковичі
08:55 12:25 18:30

Львів — Мужиловичі
07:10 08:30 10:40 13:05 14:10 17:05 18:50 21:20

Львів — Немирів
08:35 12:05 13:55 16:35 18:55

Львів — Новини
08:50 10:30 14:25 16:55 20:25 21:10

Львів — Оселя
06:40 09:40 10:20 11:15 13:50 15:45 17:45 18:20 19:25

Львів — Поруби
07:00 11:35 12:25 12:40 15:55 16:35 17:25 20:15

Львів — Прилбичі
10:30 15:35 19:30

Львів — Пісоцький
11:35 17:40

Львів — Сарни
10:40 16:45

Львів — Середина
12:55 18:05

Львів — Середкевичі
11:30 13:15 17:15 18:45

Львів — Смолин
09:10 14:40

Львів — Старичі
09:25 10:35 12:55 14:30 16:10 18:00 20:00 21:20

Львів — Щеплоти
09:40 10:10 14:10 15:10 19:20

Львів — Яворів
07:35 09:50 10:20 11:00 11:25 11:40 13:30 14:05 14:20 14:45 15:00 15:40 16:25 16:45 17:05 17:20 17:35 18:25 19:45

Інформація оновлена: 25.09.2013