Автовокзал Львів АС-8

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Двiрцева, 1 (Зал.вокзал) (приховати карту)

Телефон довідки: 0322-388308

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Львів — Долина
06:15Львів — Трускавець
06:35Львів — Івано-Франківськ
06:55Львів — Ковель
06:55Львів — Трускавець
07:00Львів — Кути
07:15Львів — Кременець
07:20Львів — Східниця
07:35Львів — Івано-Франківськ
08:00Львів — Люблін (Пол)
08:05Львів — Трускавець
08:10Львів — Долина
08:30Львів — Хуст
08:35Львів — Східниця
08:50Львів — Долина
09:00Івано-Франківськ — Лодзь (Пол)
09:00Львів — Трускавець
09:55Львів — Трускавець
10:15Львів — Варшава (Пол)
10:15Львів — Долина
10:30Трускавець — Варшава (Пол)
10:30Трускавець — Варшава (Пол)
10:35Львів — Трускавець
10:45Львів — Косів
10:45Львів — Тячів
10:55Львів — Східниця
11:20Херсон — Варшава (Пол)
11:30Львів — Трускавець
12:05Львів — Славське
12:10Львів — Вижниця
12:10Львів — Вижниця
12:20Скадовськ — Познань (Пол)
12:20Скадовськ — Познань (Пол)
12:20Львів — Трускавець
12:20Скадовськ — Познань (Пол)
12:20Скадовськ — Познань (Пол)
12:30Львів — Івано-Франківськ
12:30Плзень (Чех) — Херсон
12:40Львів — Східниця
12:50Львів — Долина
13:00Скадовськ — Варшава (Пол)
13:00Херсон — Щецин (Пол)
13:00Львів — Виноградів
13:00Херсон — Щецин (Пол)
13:30Львів — Ворохта
13:30Львів — Трускавець
13:50Запоріжжя — Щецин (Пол)
13:50Львів — Долина
13:50Львів — Східниця
13:55Львів — Тячів
14:00Львів — Люблін (Пол)
14:00Золочів — Карлові Вари
14:05Львів — Ужгород
14:20Стебник — Карлові Вари
14:30Турка — Прага (Чех)
14:35Львів — Трускавець
15:00Львів — Східниця
15:00Львів — Перегінське
15:00Надвірна — Плзень (Чех)
15:00Херсон — Гданськ (Пол)
15:00Херсон — Гданськ (Пол)
15:15Львів — Яремче
15:30Львів — Трускавець
15:45Львів — Івано-Франківськ
16:00Львів — Трускавець
16:25Львів — Східниця
16:28Львів — Долина
16:30Хмільник — Прага (Чех)
16:30Херсон — Щецин (Пол)
16:30Турка — Гдиня (Пол)
16:45Львів — Івано-Франківськ
16:50Львів — Славське
16:50Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
17:00Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
17:00Львів — Трускавець
17:10Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
17:30Львів — Східниця
17:40Львів — Чернівці
18:00Львів — Варшава (Пол)
18:00Чернівці — Вроцлав (Пол)
18:15Львів — Лодзь (Пол)
18:15Львів — Долина
18:20Херсон — Слупськ (Пол)
18:20Херсон — Щецин (Пол)
18:20Херсон — Колобжег (Пол)
18:20Херсон — Щецин (Пол)
18:25Львів — Трускавець
18:30Стебник — Вроцлав (Пол)
18:40Теребовля — Єленя-Гура (Пол)
18:45Чернівці — Вроцлав (Пол)
19:00Львів — Східниця
19:00Львів — Кошице (Сл)
19:00Львів — Кошице (Сл)
19:00Вінниця — Слупськ (Пол)
19:10Львів — Познань (Пол)
19:30Дніпро — Щецин (Пол)
19:30Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
19:40Львів — Зелена-Гура (Пол)
19:50Трускавець — Брест (Біл)
19:50Трускавець — Брест (Біл)
20:00Львів — Трускавець
20:40Кам'янець-Подільський — Бидгощ (Пол)
20:40Червоноград — Вроцлав (Пол)
20:50Дрогобич — Варшава (Пол)
20:50Дрогобич — Варшава (Пол)
21:15Львів — Краків (Пол)
21:15Львів — Краків (Пол)
21:20Львів — Трускавець
21:30Київ — Легніца (Пол)
21:30Львів — Варшава (Пол)
22:00Київ — Познань (Пол)
22:10Херсон — Гданськ (Пол)
22:20Умань — Свиноуйсьце (Пол)
22:40Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
22:40Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
22:45Долина — Лодзь (Пол)
23:10Херсон — Гдиня (Пол)
23:10Херсон — Плзень (Чех)
23:25Івано-Франківськ — Гданськ (Пол)
23:55Київ — Щецин (Пол)

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Гданськ (Пол)
23:25

Івано-Франківськ — Лодзь (Пол)
09:00

Івано-Франківськ — Щецин (Пол)
16:50 17:00

Вінниця — Слупськ (Пол)
19:00

Дніпро — Щецин (Пол)
19:30

Долина — Лодзь (Пол)
22:45

Дрогобич — Варшава (Пол)
20:50 20:50

Заліщики — Кралупи-на-Влтаві (Чех)
17:10

Запоріжжя — Щецин (Пол)
13:50

Золочів — Карлові Вари
14:00

Кам'янець-Подільський — Бидгощ (Пол)
20:40

Кам'янець-Подільський — Гдиня (Пол)
22:40 22:40

Київ — Легніца (Пол)
21:30

Київ — Познань (Пол)
22:00

Київ — Щецин (Пол)
23:55

Львів — Івано-Франківськ
06:35 07:35 12:30 15:45 16:45

Львів — Варшава (Пол)
10:15 18:00 21:30

Львів — Вижниця
12:10 12:10

Львів — Виноградів
13:00

Львів — Ворохта
13:30

Львів — Долина
06:10 08:10 08:50 10:15 12:50 13:50 16:28 18:15

Львів — Зелена-Гура (Пол)
19:40

Львів — Ковель
06:55

Львів — Косів
10:45

Львів — Кошице (Сл)
19:00 19:00

Львів — Краків (Пол)
21:15 21:15

Львів — Кременець
07:15

Львів — Кути
07:00

Львів — Лодзь (Пол)
18:15

Львів — Люблін (Пол)
08:00 14:00

Львів — Перегінське
15:00

Львів — Познань (Пол)
19:10

Львів — Славське
12:05 16:50

Львів — Східниця
07:20 08:35 10:55 12:40 13:50 15:00 16:25 17:30 19:00

Львів — Трускавець
06:15 06:55 08:05 09:00 09:55 10:35 11:30 12:20 13:30 14:35 15:30 16:00 17:00 18:25 20:00 21:20

Львів — Тячів
10:45 13:55

Львів — Ужгород
14:05

Львів — Хуст
08:30

Львів — Чернівці
17:40

Львів — Яремче
15:15

Надвірна — Плзень (Чех)
15:00

Плзень (Чех) — Херсон
12:30

Скадовськ — Варшава (Пол)
13:00

Скадовськ — Познань (Пол)
12:20 12:20 12:20 12:20

Стебник — Вроцлав (Пол)
18:30

Стебник — Карлові Вари
14:20

Теребовля — Єленя-Гура (Пол)
18:40

Трускавець — Брест (Біл)
19:50 19:50

Трускавець — Варшава (Пол)
10:30 10:30

Турка — Гдиня (Пол)
16:30

Турка — Прага (Чех)
14:30

Умань — Свиноуйсьце (Пол)
22:20

Херсон — Варшава (Пол)
11:20

Херсон — Гданськ (Пол)
15:00 15:00 22:10

Херсон — Гдиня (Пол)
23:10

Херсон — Колобжег (Пол)
18:20

Херсон — Плзень (Чех)
23:10

Херсон — Слупськ (Пол)
18:20

Херсон — Щецин (Пол)
13:00 13:00 16:30 18:20 18:20

Хмільник — Прага (Чех)
16:30

Червоноград — Вроцлав (Пол)
20:40

Чернівці — Вроцлав (Пол)
18:00 18:45

Чернівці — Свиноуйсьце (Пол)
19:30

Інформація оновлена: 01.12.2019