Автовокзал Магдалинівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05691-21692

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Магдалинівка — Дніпропетровськ
06:25Царичанка — Дніпропетровськ
07:25Дніпропетровськ — Полтава
07:35Дніпропетровськ — Бузівка
08:25Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
08:25Магдалинівка — Дніпропетровськ
09:10Дніпропетровськ — Пролетарське
09:15Магдалинівка — Дніпродзержинськ
09:30Магдалинівка — Дніпропетровськ
09:55Дніпропетровськ — Царичанка
10:20Дніпропетровськ — Чернеччина
10:34Дніпропетровськ — Топчине
10:35Дніпропетровськ — Зачепилівка
10:45Магдалинівка — Дніпропетровськ
11:00Дніпропетровськ — Краснопілля
11:05Магдалинівка — Дніпропетровськ
12:00Дніпропетровськ — Личкове
12:00Магдалинівка — Дніпропетровськ
12:20Дніпропетровськ — Заплавка
13:30Царичанка — Дніпропетровськ
14:00Магдалинівка — Дніпропетровськ
14:15Дніпропетровськ — Бузівка
14:45Дніпропетровськ — Полтава
15:01Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
15:40Магдалинівка — Дніпропетровськ
16:05Дніпропетровськ — Полтава
16:05Дніпропетровськ — Полтава
16:05Дніпропетровськ — Бузівка
16:15Дніпропетровськ — Пролетарське
17:00Магдалинівка — Дніпропетровськ
17:04Дніпропетровськ — Топчине
17:30Дніпропетровськ — Ряське
17:40Дніпропетровськ — Царичанка
17:40Дніпропетровськ — Царичанка
17:45Магдалинівка — Дніпропетровськ
18:05Дніпропетровськ — Личкове
18:10Дніпропетровськ — Заплавка
18:15Дніпропетровськ — Зачепилівка

за маршрутами автобусів

Дніпропетровськ — Бузівка
07:35 14:15 16:05

Дніпропетровськ — Заплавка
12:20 18:10

Дніпропетровськ — Зачепилівка
10:35 18:15

Дніпропетровськ — Краснопілля
11:00

Дніпропетровськ — Личкове
12:00 18:05

Дніпропетровськ — Полтава
07:25 14:45 16:05 16:05

Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
08:25 15:01

Дніпропетровськ — Пролетарське
09:10 16:15

Дніпропетровськ — Ряське
17:30

Дніпропетровськ — Топчине
10:34 17:04

Дніпропетровськ — Царичанка
09:55 17:40 17:40

Дніпропетровськ — Чернеччина
10:20

Магдалинівка — Дніпродзержинськ
09:15

Магдалинівка — Дніпропетровськ
05:40 08:25 09:30 10:45 11:05 12:00 14:00 15:40 17:00 17:45

Царичанка — Дніпропетровськ
06:25 13:30

Інформація оновлена: 26.11.2019