Автовокзал Магдалинівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0569-21692

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Почино-Софіївка — Дніпропетровськ
05:40Магдалинівка — Дніпропетровськ
05:50Краснопілля — Дніпропетровськ
05:55Йосипівка — Дніпропетровськ
06:10Бабайківка — Дніпропетровськ
06:15Зачепилівка — Дніпропетровськ
06:25Царичанка — Дніпропетровськ
06:40Чернеччина — Дніпропетровськ
06:55Топчине — Дніпропетровськ
07:10Бузівка — Дніпропетровськ
07:25Дніпропетровськ — Полтава
07:30Заплавка — Дніпропетровськ
07:35Дніпропетровськ — Бузівка
07:45Личкове — Дніпропетровськ
08:00Ряське — Дніпропетровськ
08:25Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
08:25Магдалинівка — Дніпропетровськ
08:30Дніпропетровськ — Полтава
09:00Полтава — Дніпропетровськ
09:15Магдалинівка — Дніпродзержинськ АС-2
09:25Дніпропетровськ — Йосипівка
09:30Магдалинівка — Дніпропетровськ
09:50Полтава — Дніпропетровськ
09:55Дніпропетровськ — Царичанка
10:12Бузівка — Дніпропетровськ
10:20Дніпропетровськ — Чернеччина
10:30Почино-Софіївка — Дніпропетровськ
10:35Дніпропетровськ — Зачепилівка
10:45Магдалинівка — Дніпропетровськ
11:00Дніпропетровськ — Краснопілля
11:05Магдалинівка — Дніпропетровськ
11:45Йосипівка — Дніпропетровськ
11:45Дніпропетровськ — Личкове
12:00Магдалинівка — Дніпропетровськ
12:20Дніпропетровськ — Заплавка
12:55Топчине — Дніпропетровськ
13:00Дніпропетровськ — Нехвороща
13:10Краснопілля — Дніпропетровськ
13:20Чернеччина — Дніпропетровськ
13:30Царичанка — Дніпропетровськ
13:45Личкове — Дніпропетровськ
14:00Магдалинівка — Дніпропетровськ
14:10Дніпропетровськ — Бабайківка
14:15Зачепилівка — Дніпропетровськ
14:15Дніпропетровськ — Бузівка
14:30Бабайківка — Дніпропетровськ
14:45Дніпропетровськ — Полтава
14:50Заплавка — Дніпропетровськ
15:01Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
15:20Полтава — Дніпропетровськ
15:40Магдалинівка — Дніпропетровськ
16:05Дніпропетровськ — Полтава
16:05Дніпропетровськ — Полтава
16:05Дніпропетровськ — Бузівка
16:15Почино-Софіївка — Дніпропетровськ
16:26Бузівка — Дніпропетровськ
16:30Полтава — Дніпропетровськ
16:43Нехвороща — Дніпропетровськ
16:50Дніпропетровськ — Йосипівка
17:00Магдалинівка — Дніпропетровськ
17:30Дніпропетровськ — Ряське
17:30Дніпропетровськ — Ряське
17:40Дніпропетровськ — Царичанка
17:40Дніпропетровськ — Царичанка
17:45Магдалинівка — Дніпропетровськ
18:00Бузівка — Дніпропетровськ
18:10Дніпропетровськ — Личкове
18:10Дніпропетровськ — Личкове
18:10Дніпропетровськ — Заплавка
18:10Дніпропетровськ — Заплавка
18:15Дніпропетровськ — Зачепилівка

за маршрутами автобусів

Бабайківка — Дніпропетровськ
06:10 14:30

Бузівка — Дніпропетровськ
07:10 10:12 16:26 18:00

Дніпропетровськ — Бабайківка
14:10

Дніпропетровськ — Бузівка
07:35 14:15 16:05

Дніпропетровськ — Заплавка
12:20 18:10 18:10

Дніпропетровськ — Зачепилівка
10:35 18:15

Дніпропетровськ — Йосипівка
09:25 16:50

Дніпропетровськ — Краснопілля
11:00

Дніпропетровськ — Личкове
11:45 18:10 18:10

Дніпропетровськ — Нехвороща
13:00

Дніпропетровськ — Полтава
07:25 08:30 14:45 16:05 16:05

Дніпропетровськ — Почино-Софіївка
08:25 15:01

Дніпропетровськ — Ряське
17:30 17:30

Дніпропетровськ — Царичанка
09:55 17:40 17:40

Дніпропетровськ — Чернеччина
10:20

Заплавка — Дніпропетровськ
07:30 14:50

Зачепилівка — Дніпропетровськ
06:15 14:15

Йосипівка — Дніпропетровськ
05:55 11:45

Краснопілля — Дніпропетровськ
05:50 13:10

Личкове — Дніпропетровськ
07:45 13:45

Магдалинівка — Дніпродзержинськ АС-2
09:15

Магдалинівка — Дніпропетровськ
05:40 08:25 09:30 10:45 11:05 12:00 14:00 15:40 17:00 17:45

Нехвороща — Дніпропетровськ
16:43

Полтава — Дніпропетровськ
09:00 09:50 15:20 16:30

Почино-Софіївка — Дніпропетровськ
05:20 10:30 16:15

Ряське — Дніпропетровськ
08:00

Топчине — Дніпропетровськ
06:55 12:55

Царичанка — Дніпропетровськ
06:25 13:30

Чернеччина — Дніпропетровськ
06:40 13:20

Інформація оновлена: 25.09.2013