Автовокзал Магдалинівка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 14 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05691-21692

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Магдалинівка — Дніпро
06:25Царичанка — Дніпро
07:25Дніпро — Полтава
07:35Дніпро — Бузівка
08:25Дніпро — Почино-Софіївка
08:25Магдалинівка — Дніпро
09:10Дніпро — Пролетарське
09:15Магдалинівка — Кам`янське
09:30Магдалинівка — Дніпро
09:55Дніпро — Царичанка
10:20Дніпро — Чернеччина
10:34Дніпро — Топчине
10:35Дніпро — Зачепилівка
10:45Магдалинівка — Дніпро
11:00Дніпро — Краснопілля
11:05Магдалинівка — Дніпро
12:00Дніпро — Личкове
12:00Магдалинівка — Дніпро
12:20Дніпро — Заплавка
13:30Царичанка — Дніпро
14:00Магдалинівка — Дніпро
14:15Дніпро — Бузівка
14:45Дніпро — Полтава
15:01Дніпро — Почино-Софіївка
15:40Магдалинівка — Дніпро
16:05Дніпро — Полтава
16:05Дніпро — Полтава
16:05Дніпро — Бузівка
16:15Дніпро — Пролетарське
17:00Магдалинівка — Дніпро
17:04Дніпро — Топчине
17:30Дніпро — Ряське
17:40Дніпро — Царичанка
17:40Дніпро — Царичанка
17:45Магдалинівка — Дніпро
18:05Дніпро — Личкове
18:10Дніпро — Заплавка
18:15Дніпро — Зачепилівка

за маршрутами автобусів

Дніпро — Бузівка
07:35 14:15 16:05

Дніпро — Заплавка
12:20 18:10

Дніпро — Зачепилівка
10:35 18:15

Дніпро — Краснопілля
11:00

Дніпро — Личкове
12:00 18:05

Дніпро — Полтава
07:25 14:45 16:05 16:05

Дніпро — Почино-Софіївка
08:25 15:01

Дніпро — Пролетарське
09:10 16:15

Дніпро — Ряське
17:30

Дніпро — Топчине
10:34 17:04

Дніпро — Царичанка
09:55 17:40 17:40

Дніпро — Чернеччина
10:20

Магдалинівка — Дніпро
05:40 08:25 09:30 10:45 11:05 12:00 14:00 15:40 17:00 17:45

Магдалинівка — Кам`янське
09:15

Царичанка — Дніпро
06:25 13:30

Інформація оновлена: 26.11.2019