Автовокзал Марківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Соборна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06464-91102

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:10Марківка — Станиця Луганська
05:00Марківка — Станиця Луганська
05:10Марківка — Станиця Луганська
06:00Марківка — Караван-Солодкий
06:45Марківка — Сєвєродонецьк
10:00Марківка — Крупчанське
10:00Марківка — Курячівка
10:00Марківка — Сєвєродонецьк
10:00Марківка — Тернівка
11:00Марківка — Веселе
11:00Марківка — Первомайське
12:00Марківка — Лимарівка
15:30Марківка — Рубіжне

за маршрутами автобусів

Марківка — Веселе
11:00

Марківка — Караван-Солодкий
06:00

Марківка — Крупчанське
10:00

Марківка — Курячівка
10:00

Марківка — Лимарівка
12:00

Марківка — Первомайське
11:00

Марківка — Рубіжне
15:30

Марківка — Станиця Луганська
04:10 05:00 05:10

Марківка — Сєвєродонецьк
06:45 10:00

Марківка — Тернівка
10:00

Інформація оновлена: 31.07.2016