Автовокзал Марківка

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Соборна, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06464-91102

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:00Марківка — Старобільськ
05:10Марківка — Станиця Луганська
05:30Марківка — Сєвєродонецьк
06:00Марківка — Караван-Солодкий
06:00Височинівка — Станиця Луганська
06:30Марківка — Сватове
06:45Марківка — Сєвєродонецьк
10:00Марківка — Тернівка
10:00Марківка — Сєвєродонецьк
10:00Марківка — Курячівка
10:00Марківка — Крупчанське
11:00Марківка — Веселе
11:00Марківка — Первомайське
12:00Марківка — Лимарівка
15:30Марківка — Рубіжне

за маршрутами автобусів

Височинівка — Станиця Луганська
06:00

Марківка — Веселе
11:00

Марківка — Караван-Солодкий
06:00

Марківка — Крупчанське
10:00

Марківка — Курячівка
10:00

Марківка — Лимарівка
12:00

Марківка — Первомайське
11:00

Марківка — Рубіжне
15:30

Марківка — Сватове
06:30

Марківка — Станиця Луганська
05:10

Марківка — Старобільськ
05:00

Марківка — Сєвєродонецьк
05:30 06:45 10:00

Марківка — Тернівка
10:00

Інформація оновлена: 01.12.2019