Автовокзал Муровані Курилівці

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Комарова, 4 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04356-21059

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:00Муровані Курилівці — Конищів
06:00Муровані Курилівці — Вінниця
06:00Муровані Курилівці — Конищів
06:00Муровані Курилівці — Михайлівці
06:00Муровані Курилівці — Виноградне
06:20Муровані Курилівці — Рівне
06:40Муровані Курилівці — Вінниця
07:10Муровані Курилівці — Бар
07:20Муровані Курилівці — Морозівка
07:30Муровані Курилівці — Вінниця
07:50Муровані Курилівці — Могилів-Подільський
08:05Муровані Курилівці — Вінниця
08:10Муровані Курилівці — Біляни
08:30Муровані Курилівці — Вінниця
09:15Муровані Курилівці — Михайлівці
09:35Муровані Курилівці — Вінниця
09:35Муровані Курилівці — Вінниця
10:30Муровані Курилівці — Рівне
10:55Муровані Курилівці — Вінниця
11:10Муровані Курилівці — Вінниця
11:10Муровані Курилівці — Вінниця
11:40Муровані Курилівці — Вінниця
12:00Муровані Курилівці — Немерче
12:10Муровані Курилівці — Лучинець
12:10Муровані Курилівці — Михайлівці
12:20Муровані Курилівці — Конищів
12:20Муровані Курилівці — Конищів
12:50Муровані Курилівці — Вінниця
13:00Муровані Курилівці — Бар
14:15Муровані Курилівці — Могилів-Подільський
14:20Муровані Курилівці — Вінниця
14:40Муровані Курилівці — Михайлівці
15:30Муровані Курилівці — Вінниця
15:41Муровані Курилівці — Вінниця
16:30Муровані Курилівці — Вінниця
17:00Муровані Курилівці — Вінниця
18:30Муровані Курилівці — Вінниця
19:05Муровані Курилівці — Вінниця

за маршрутами автобусів

Муровані Курилівці — Бар
07:10 13:00

Муровані Курилівці — Біляни
08:10

Муровані Курилівці — Виноградне
06:00

Муровані Курилівці — Вінниця
06:00 06:40 07:30 08:05 08:30 09:35 09:35 10:55 11:10 11:10 11:40 12:50 14:20 15:30 15:41 16:30 17:00 18:30 19:05

Муровані Курилівці — Конищів
06:00 06:00 12:20 12:20

Муровані Курилівці — Лучинець
12:10

Муровані Курилівці — Михайлівці
06:00 09:15 12:10 14:40

Муровані Курилівці — Могилів-Подільський
07:50 14:15

Муровані Курилівці — Морозівка
07:20

Муровані Курилівці — Немерче
12:00

Муровані Курилівці — Рівне
06:20 10:30

Інформація оновлена: 25.09.2013