Автовокзал Новоград-Волинський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: ул. Шевченка, 45 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04141-52066

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:10Новгород-Волинський — Червона Воля
06:10Ємільчине — Житомир
06:30Новгород-Волинський — Житомир
06:40Новгород-Волинський — Баранівка
06:50Новгород-Волинський — Городниця
06:50Новгород-Волинський — Житомир
06:55Новгород-Волинський — Любар
06:55Брониця — Житомир
07:00Новгород-Волинський — Яворівка
07:15Дубрівка — Житомир
07:20Новгород-Волинський — Першотравенськ
07:35Олевськ — Житомир
07:50Новгород-Волинський — Вінниця
07:50Новгород-Волинський — Вінниця
08:00Олевськ — Житомир
08:15Житомир — Ярунь
08:20Майстрів — Житомир
08:40Велика Цвіля — Житомир
08:47Рівне — Вінниця
08:50Новгород-Волинський — Житомир
09:10Новгород-Волинський — Житомир
09:30Городниця — Житомир
09:30Новгород-Волинський — Броницька Гута
09:30Житомир — Луцьк
09:40Москва (РФ) — Косів
09:45Новгород-Волинський — Баранівка
09:45Залізний Порт — Ковель
09:50Ярунь — Житомир
10:10Житомир — Олевськ
10:10Колодянка — Житомир
10:15Житомир — Пилиповичі
10:30Новгород-Волинський — Баранівка
10:30Першотравенськ — Житомир
10:40Рокитне — Житомир
10:55Новгород-Волинський — Житомир
10:55Новгород-Волинський — Кам'янець-Подільський
11:00Житомир — Ємільчине
11:15Київ — Дубно
11:20Новгород-Волинський — Анастасівка
11:25Луцьк — Вінниця
11:45Пилиповичі — Житомир
11:55Дубно — Київ
12:00Житомир — Олевськ
12:10Харків — Колобжег (Пол)
12:10Харків — Колобжег (Пол)
12:10Харків — Львів
12:10Новгород-Волинський — Баранівка
12:15Новгород-Волинський — Житомир
12:25Вінниця — Луцьк
12:30Новгород-Волинський — Броницька Гута
13:00Олевськ — Житомир
13:15Київ — Дубно
13:15Броницька Гута — Житомир
13:20Новгород-Волинський — Яворівка
13:30Бориспіль — Голенюв (Пол)
13:30Дубно — Київ
13:30Новгород-Волинський — Довбиш
13:45Житомир — Баранівка
13:50Новгород-Волинський — Червона Воля
14:10Житомир — Олевськ
14:20Ємільчине — Житомир
14:30Новгород-Волинський — Житомир
14:30Житомир — Колодянка
14:40Новгород-Волинський — Коростень
14:45Нововолинськ — Київ
14:50Київ — Нововолинськ
15:00Ємільчине — Житомир
15:00Новгород-Волинський — Бердичів
15:20Новгород-Волинський — Житомир
15:20Житомир — Олевськ
15:20Ковель — Залізний Порт
15:20Житомир — Пилиповичі
15:30Новгород-Волинський — Баранівка
15:35Кропивницький — Гдиня (Пол)
15:50Пилиповичі — Житомир
16:05Житомир — Рокитне
16:10Олевськ — Житомир
16:10Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
16:20Житомир — Велика Цвіля
16:20Житомир — Брониця
16:21Новгород-Волинський — Брониця
16:30Баранівка — Житомир
16:30Новгород-Волинський — Баранівка
16:40Колодянка — Житомир
16:40Овруч — Рівне
16:45Новгород-Волинський — Київ
17:30Житомир — Дубрівка
17:35Чернівці — Москва (РФ)
17:50Новгород-Волинський — Житомир
18:00Житомир — Олевськ
18:00Житомир — Ярунь
18:00Житомир — Покровське
18:15Житомир — Першотравенськ
18:15Олевськ — Житомир
18:20Житомир — Олевськ
18:35Поляниця (Буковель) — Мінськ (Біл)
18:55Новгород-Волинський — Брониця
19:00Ярунь — Житомир
19:05Вінниця — Рівне
19:40Запоріжжя — Познань (Пол)
19:50Луцьк — Житомир
19:50Житомир — Ємільчине

за маршрутами автобусів

Ємільчине — Житомир
06:10 14:20 15:00

Баранівка — Житомир
16:30

Бориспіль — Голенюв (Пол)
13:30

Броницька Гута — Житомир
13:15

Брониця — Житомир
06:55

Велика Цвіля — Житомир
08:40

Вінниця — Луцьк
12:25

Вінниця — Рівне
19:05

Городниця — Житомир
09:30

Дубно — Київ
11:55 13:30

Дубрівка — Житомир
07:15

Житомир — Ємільчине
11:00 19:50

Житомир — Баранівка
13:45

Житомир — Брониця
16:20

Житомир — Велика Цвіля
16:20

Житомир — Дубрівка
17:30

Житомир — Колодянка
14:30

Житомир — Луцьк
09:30

Житомир — Олевськ
10:10 12:00 14:10 15:20 18:00 18:20

Житомир — Першотравенськ
18:15

Житомир — Пилиповичі
10:15 15:20

Житомир — Покровське
18:00

Житомир — Рокитне
16:05

Житомир — Ярунь
08:15 18:00

Залізний Порт — Ковель
09:45

Запоріжжя — Познань (Пол)
19:40

Кам'янець-Подільський — Москва (РФ)
16:10

Київ — Дубно
11:15 13:15

Київ — Нововолинськ
14:50

Ковель — Залізний Порт
15:20

Колодянка — Житомир
10:10 16:40

Кропивницький — Гдиня (Пол)
15:35

Луцьк — Вінниця
11:25

Луцьк — Житомир
19:50

Майстрів — Житомир
08:20

Москва (РФ) — Косів
09:40

Новгород-Волинський — Анастасівка
11:20

Новгород-Волинський — Баранівка
06:40 09:45 10:30 12:10 15:30 16:30

Новгород-Волинський — Бердичів
15:00

Новгород-Волинський — Броницька Гута
09:30 12:30

Новгород-Волинський — Брониця
16:21 18:55

Новгород-Волинський — Вінниця
07:50 07:50

Новгород-Волинський — Городниця
06:50

Новгород-Волинський — Довбиш
13:30

Новгород-Волинський — Житомир
06:30 06:50 08:50 09:10 10:55 12:15 14:30 15:20 17:50

Новгород-Волинський — Кам'янець-Подільський
10:55

Новгород-Волинський — Київ
16:45

Новгород-Волинський — Коростень
14:40

Новгород-Волинський — Любар
06:55

Новгород-Волинський — Першотравенськ
07:20

Новгород-Волинський — Червона Воля
06:10 13:50

Новгород-Волинський — Яворівка
07:00 13:20

Нововолинськ — Київ
14:45

Овруч — Рівне
16:40

Олевськ — Житомир
07:35 08:00 13:00 16:10 18:15

Першотравенськ — Житомир
10:30

Пилиповичі — Житомир
11:45 15:50

Поляниця (Буковель) — Мінськ (Біл)
18:35

Рокитне — Житомир
10:40

Рівне — Вінниця
08:47

Харків — Колобжег (Пол)
12:10 12:10

Харків — Львів
12:10

Чернівці — Москва (РФ)
17:35

Ярунь — Житомир
09:50 19:00

Інформація оновлена: 17.11.2019