Автовокзал Новоград-Волинський

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: ул. Шевченка, 45 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04141-52066

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Новоград-Волинський — Велика Цвіля
05:30Новоград-Волинський — Корець
05:40Новоград-Волинський — Красилівка
05:50Новоград-Волинський — Анастасівка
06:00Новоград-Волинський — Немильня
06:00Новоград-Волинський — Житомир
06:00Новоград-Волинський — Корець
06:00Новоград-Волинський — Абрамок
06:05Новоград-Волинський — Забара
06:05Новоград-Волинський — Мокре
06:10Новоград-Волинський — Косенів
06:10Новоград-Волинський — Ємільчине
06:10Новоград-Волинський — Червона Воля
06:10Новоград-Волинський — Будище
06:15Новоград-Волинський — Суховоля
06:20Новоград-Волинський — Киянка
06:30Новоград-Волинський — Ярунь
06:30Новоград-Волинський — Київ
06:30Новоград-Волинський — Поліянівка
06:30Новоград-Волинський — Корець
06:40Новоград-Волинський — Михіївка
06:40Новоград-Волинський — Баранівка
06:45Новоград-Волинський — Дублинки
06:50Новоград-Волинський — Київ
06:50Новоград-Волинський — Житомир
06:50Новоград-Волинський — Городниця
06:55Червона Воля — Житомир
06:55Новоград-Волинський — Любар
07:00Новоград-Волинський — Велика Горбаша
07:00Новоград-Волинський — Корець
07:10Новоград-Волинський — Кам'янка
07:10Новоград-Волинський — Яворівка
07:15Дубрівка — Житомир
07:20Новоград-Волинський — Баранівка
07:20Новоград-Волинський — Першотравенськ
07:20Новоград-Волинський — Федорівка
07:30Новоград-Волинський — Корець
07:35Олевськ — Житомир
07:35Одеса — Рівне
07:45Новоград-Волинський — Вінниця
07:45Новоград-Волинський — Вінниця
07:45Новоград-Волинський — Вінниця
07:45Новоград-Волинський — Вінниця
07:50Новоград-Волинський — Ярунь
07:55Новоград-Волинський — Груд
08:00Новоград-Волинський — Городище
08:00Лопатичі — Житомир
08:00Рівне — Хмельницький
08:00Новоград-Волинський — Корець
08:10Новоград-Волинський — Київ
08:15Новоград-Волинський — Варварівка
08:15Житомир — Ярунь
08:30Новоград-Волинський — Корець
08:30Велика Цвіля — Житомир
08:47Рівне — Вінниця
08:50Ємільчине — Київ
09:00Новоград-Волинський — Корець
09:00Рівне — Овруч
09:05Новоград-Волинський — Київ
09:25Городниця — Житомир
09:30Житомир — Луцьк
09:30Новоград-Волинський — Броницька Гута
09:30Новоград-Волинський — Корець
09:35Новоград-Волинський — Житомир
09:45Новоград-Волинський — Баранівка
09:50Ярунь — Житомир
09:58Лопатичі — Житомир
10:00Новоград-Волинський — Корець
10:00Дубно — Київ
10:10Житомир — Олевськ
10:10Херсон — Берестя (Біл)
10:10Колодянка — Житомир
10:15Рокитне — Житомир
10:20Житомир — Пилиповичі
10:20Новоград-Волинський — Ярунь
10:30Першотравенськ — Житомир
10:30Новоград-Волинський — Корець
10:45Новоград-Волинський — Киянка
10:55Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський
10:55Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський
10:55Новоград-Волинський — Житомир
11:00Новоград-Волинський — Корець
11:00Житомир — Ємільчине
11:15Київ — Дубно
11:15Новоград-Волинський — Кам'янка
11:20Новоград-Волинський — Анастасівка
11:20Новоград-Волинський — Абрамок
11:20Новоград-Волинський — Баранівка
11:25Луцьк — Вінниця
11:25Новоград-Волинський — Городище
11:25Луцьк — Вінниця
11:30Новоград-Волинський — Красилівка
11:30Новоград-Волинський — Корець
11:45Новоград-Волинський — Забара
11:45Новоград-Волинський — Косенів
11:45Новоград-Волинський — Мокре
11:45Пилиповичі — Житомир
11:55Дубно — Київ
12:00Житомир — Олевськ
12:00Новоград-Волинський — Корець
12:05Новоград-Волинський — Ярунь
12:10Новоград-Волинський — Баранівка
12:10Новоград-Волинський — Дублинки
12:15Новоград-Волинський — Житомир
12:25Вінниця — Луцьк
12:25Вінниця — Луцьк
12:30Новоград-Волинський — Липине
12:30Новоград-Волинський — Броницька Гута
12:30Новоград-Волинський — Велика Горбаша
12:35Новоград-Волинський — Михіївка
12:35Житомир — Ярунь
12:35Новоград-Волинський — Поліянівка
12:40Житомир — Ємільчине
12:40Новоград-Волинський — Корець
12:55Новоград-Волинський — Немильня
13:00Олевськ — Житомир
13:10Новоград-Волинський — Корець
13:10Броницька Гута — Житомир
13:15Новоград-Волинський — Федорівка
13:15Київ — Червоноград
13:15Київ — Дубно
13:20Новоград-Волинський — Яворівка
13:30Новоград-Волинський — Довбиш
13:30Новоград-Волинський — Груд
13:35Новоград-Волинський — Суховоля
13:40Ярунь — Житомир
13:45Новоград-Волинський — Ярунь
13:45Житомир — Баранівка
13:45Новоград-Волинський — Корець
13:50Червоноград — Київ
13:50Дубно — Київ
13:50Новоград-Волинський — Червона Воля
14:00Новоград-Волинський — Киянка
14:00Новоград-Волинський — Михіївка
14:00Новоград-Волинський — Варварівка
14:00Новоград-Волинський — Будище
14:00Новоград-Волинський — Баранівка
14:10Новоград-Волинський — Корець
14:10Житомир — Олевськ
14:20Ємільчине — Житомир
14:30Новоград-Волинський — Житомир
14:30Житомир — Городниця
14:30Житомир — Колодянка
14:35Новоград-Волинський — Корець
14:40Новоград-Волинський — Київ
14:45Нововолинськ — Київ
14:50Київ — Нововолинськ
15:00Ємільчине — Житомир
15:00Новоград-Волинський — Кам'янка
15:00Новоград-Волинський — Бердичів
15:15Новоград-Волинський — Федорівка
15:20Новоград-Волинський — Корець
15:20Новоград-Волинський — Житомир
15:20Новоград-Волинський — Велика Горбаша
15:20Житомир — Олевськ
15:30Новоград-Волинський — Коростень
15:30Новоград-Волинський — Баранівка
15:35Новоград-Волинський — Ярунь
15:40Житомир — Пилиповичі
15:50Пилиповичі — Житомир
16:00Новоград-Волинський — Корець
16:00Житомир — Лопатичі
16:00Житомир — Варшава (Пол)
16:05Житомир — Рокитне
16:10Хмельницький — Рівне
16:10Олевськ — Житомир
16:20Житомир — Червона Воля
16:20Житомир — Велика Цвіля
16:25Броницька Гута — Житомир
16:30Баранівка — Житомир
16:30Новоград-Волинський — Корець
16:30Новоград-Волинський — Баранівка
16:40Овруч — Рівне
16:40Колодянка — Житомир
16:55Нововолинськ — Київ
16:55Нововолинськ — Київ
17:00Київ — Нововолинськ
17:00Новоград-Волинський — Немильня
17:00Київ — Нововолинськ
17:00Новоград-Волинський — Забара
17:00Новоград-Волинський — Мокре
17:05Новоград-Волинський — Косенів
17:05Новоград-Волинський — Киянка
17:10Новоград-Волинський — Поліянівка
17:15Новоград-Волинський — Корець
17:15Житомир — Городниця
17:30Новоград-Волинський — Київ
17:30Житомир — Дубрівка
17:30Новоград-Волинський — Федорівка
17:35Новоград-Волинський — Ярунь
17:40Новоград-Волинський — Михіївка
17:40Новоград-Волинський — Красилівка
18:00Новоград-Волинський — Кам'янка
18:00Житомир — Ярунь
18:00Житомир — Комсомольське
18:00Новоград-Волинський — Будище
18:05Новоград-Волинський — Корець
18:15Олевськ — Житомир
18:15Житомир — Першотравенськ
18:20Новоград-Волинський — Велика Горбаша
18:20Житомир — Олевськ
18:40Новоград-Волинський — Киянка
18:55Новоград-Волинський — Брониця
19:05Київ — Городниця
19:10Вінниця — Рівне
19:10Ярунь — Житомир
19:20Новоград-Волинський — Корець
19:20Київ — Дубно
19:50Житомир — Ємільчине
19:50Луцьк — Житомир
20:10Київ — Ємільчине
20:15Одеса — Калінінград (РФ)
20:40Київ — Хуст
20:40Київ — Хуст
20:55Рівне — Одеса
21:00Житомир — Лопатичі

за маршрутами автобусів

Ємільчине — Житомир
14:20 15:00

Ємільчине — Київ
08:50

Баранівка — Житомир
16:30

Броницька Гута — Житомир
13:10 16:25

Велика Цвіля — Житомир
08:30

Вінниця — Луцьк
12:25 12:25

Вінниця — Рівне
19:10

Городниця — Житомир
09:25

Дубно — Київ
10:00 11:55 13:50

Дубрівка — Житомир
07:15

Житомир — Ємільчине
11:00 12:40 19:50

Житомир — Баранівка
13:45

Житомир — Варшава (Пол)
16:00

Житомир — Велика Цвіля
16:20

Житомир — Городниця
14:30 17:15

Житомир — Дубрівка
17:30

Житомир — Колодянка
14:30

Житомир — Комсомольське
18:00

Житомир — Лопатичі
16:00 21:00

Житомир — Луцьк
09:30

Житомир — Олевськ
10:10 12:00 14:10 15:20 18:20

Житомир — Першотравенськ
18:15

Житомир — Пилиповичі
10:20 15:40

Житомир — Рокитне
16:05

Житомир — Червона Воля
16:20

Житомир — Ярунь
08:15 12:35 18:00

Київ — Ємільчине
20:10

Київ — Городниця
19:05

Київ — Дубно
11:15 13:15 19:20

Київ — Нововолинськ
14:50 17:00 17:00

Київ — Хуст
20:40 20:40

Київ — Червоноград
13:15

Колодянка — Житомир
10:10 16:40

Лопатичі — Житомир
08:00 09:58

Луцьк — Вінниця
11:25 11:25

Луцьк — Житомир
19:50

Нововолинськ — Київ
14:45 16:55 16:55

Новоград-Волинський — Ємільчине
06:10

Новоград-Волинський — Абрамок
06:00 11:20

Новоград-Волинський — Анастасівка
05:50 11:20

Новоград-Волинський — Баранівка
06:40 07:20 09:45 11:20 12:10 14:00 15:30 16:30

Новоград-Волинський — Бердичів
15:00

Новоград-Волинський — Броницька Гута
09:30 12:30

Новоград-Волинський — Брониця
18:55

Новоград-Волинський — Будище
06:10 14:00 18:00

Новоград-Волинський — Варварівка
08:15 14:00

Новоград-Волинський — Велика Горбаша
07:00 12:30 15:20 18:20

Новоград-Волинський — Велика Цвіля
05:20

Новоград-Волинський — Вінниця
07:45 07:45 07:45 07:45

Новоград-Волинський — Городище
08:00 11:25

Новоград-Волинський — Городниця
06:50

Новоград-Волинський — Груд
07:55 13:30

Новоград-Волинський — Довбиш
13:30

Новоград-Волинський — Дублинки
06:45 12:10

Новоград-Волинський — Житомир
06:00 06:50 09:35 10:55 12:15 14:30 15:20

Новоград-Волинський — Забара
06:05 11:45 17:00

Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський
10:55 10:55

Новоград-Волинський — Кам'янка
07:10 11:15 15:00 18:00

Новоград-Волинський — Киянка
06:20 10:45 14:00 17:05 18:40

Новоград-Волинський — Київ
06:30 06:50 08:10 09:05 14:40 17:30

Новоград-Волинський — Корець
05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:40 13:10 13:45 14:10 14:35 15:20 16:00 16:30 17:15 18:05 19:20

Новоград-Волинський — Коростень
15:30

Новоград-Волинський — Косенів
06:10 11:45 17:05

Новоград-Волинський — Красилівка
05:40 11:30 17:40

Новоград-Волинський — Липине
12:30

Новоград-Волинський — Любар
06:55

Новоград-Волинський — Михіївка
06:40 12:35 14:00 17:40

Новоград-Волинський — Мокре
06:05 11:45 17:00

Новоград-Волинський — Немильня
06:00 12:55 17:00

Новоград-Волинський — Першотравенськ
07:20

Новоград-Волинський — Поліянівка
06:30 12:35 17:10

Новоград-Волинський — Суховоля
06:15 13:35

Новоград-Волинський — Федорівка
07:20 13:15 15:15 17:30

Новоград-Волинський — Червона Воля
06:10 13:50

Новоград-Волинський — Яворівка
07:10 13:20

Новоград-Волинський — Ярунь
06:30 07:50 10:20 12:05 13:45 15:35 17:35

Овруч — Рівне
16:40

Одеса — Калінінград (РФ)
20:15

Одеса — Рівне
07:35

Олевськ — Житомир
07:35 13:00 16:10 18:15

Першотравенськ — Житомир
10:30

Пилиповичі — Житомир
11:45 15:50

Рокитне — Житомир
10:15

Рівне — Вінниця
08:47

Рівне — Овруч
09:00

Рівне — Одеса
20:55

Рівне — Хмельницький
08:00

Херсон — Берестя (Біл)
10:10

Хмельницький — Рівне
16:10

Червона Воля — Житомир
06:55

Червоноград — Київ
13:50

Ярунь — Житомир
09:50 13:40 19:10

Інформація оновлена: 25.09.2013