Автовокзал Новомосковськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул.195 Стрілкової Дівізії, 1А (показати на мапі)

Телефон довідки: 05693-75382

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:45Новомосковськ — Дніпропетровськ
05:00Новомосковськ — Привільне
05:15Орлівщина — Дніпропетровськ
05:20Новомосковськ — Гарасимівка
05:20Новомосковськ — Голубівка
05:35Черкаське — Дніпропетровськ
05:45Новомосковськ — Перещепине
05:45Новомосковськ — Дніпропетровськ
05:55Дніпропетровськ — Донецьк
05:55Новомосковськ — Дніпропетровськ
06:00Новомосковськ — Орілька
06:00Новомосковськ — Дмитрівка
06:00Черкаське — Дніпропетровськ
06:00Новомосковськ — Губиниха
06:00Новомосковськ — Василівка
06:02Новомосковськ — Дніпропетровськ
06:05Черкаське — Дніпропетровськ
06:10Новомосковськ — Черкаське
06:10Новомосковськ — Дніпропетровськ
06:15Новомосковськ — Перещепине
06:15Новомосковськ — Миколаївка
06:15Новомосковськ — Черкаське
06:20Новомосковськ — Черкаське
06:20Новомосковськ — Дніпропетровськ
06:25Новомосковськ — Хащеве
06:30Новомосковськ — Черкаське
06:30Черкаське — Дніпропетровськ
06:35Новомосковськ — Дніпропетровськ
06:40Новомосковськ — Голубівка
06:40Новомосковськ — Губиниха
06:40Новомосковськ — Черкаське
06:40Новомосковськ — Дніпропетровськ
06:45Новомосковськ — Перещепине
06:45Черкаське — Дніпропетровськ
06:45Новомосковськ — Черкаське
06:50Новомосковськ — Черкаське
06:50Новомосковськ — Миколаївка
06:50Солоний Лиман — Дніпропетровськ
07:00Новомосковськ — Черкаське
07:00Дніпропетровськ — Донецьк
07:00Новомосковськ — Дніпропетровськ
07:00Дніпропетровськ — Солоний Лиман
07:10Новомосковськ — Черкаське
07:10Новомосковськ — Дніпропетровськ
07:10Новомосковськ — Миколаївка
07:10Дніпропетровськ — Черкаське
07:15Черкаське — Дніпропетровськ
07:15Новомосковськ — Черкаське
07:15Дніпропетровськ — Харків
07:15Новомосковськ — Перещепине
07:15Дніпропетровськ — Орлівщина
07:15Дніпропетровськ — Солоний Лиман
07:20Новомосковськ — Дніпропетровськ
07:20Новомосковськ — Черкаське
07:25Солоний Лиман — Дніпропетровськ
07:25Дніпропетровськ — Черкаське
07:25Новомосковськ — Хащеве
07:25Новомосковськ — Надеждівка
07:27Солоний Лиман — Дніпропетровськ
07:30Новомосковськ — Черкаське
07:30Новомосковськ — Голубівка
07:30Дніпропетровськ — Орлівщина
07:30Новомосковськ — Губиниха
07:30Новомосковськ — Дніпропетровськ
07:35Новомосковськ — Дніпропетровськ
07:40Черкаське — Дніпропетровськ
07:40Новомосковськ — Черкаське
07:45Новомосковськ — Перещепине
07:45Новомосковськ — Черкаське
07:45Дніпропетровськ — Чорноглазівка
07:50Новомосковськ — Дніпропетровськ
07:50Новомосковськ — Черкаське
07:50Дніпропетровськ — Черкаське
07:55Новомосковськ — Павлоград
07:55Дніпропетровськ — Черкаське
08:00Новомосковськ — Губиниха
08:00Дніпропетровськ — Харків
08:00Новомосковськ — Дніпропетровськ
08:00Новомосковськ — Черкаське
08:00Новомосковськ — Василівка
08:00Новомосковськ — Дмитрівка
08:05Черкаське — Дніпропетровськ
08:10Новомосковськ — Черкаське
08:10Дніпропетровськ — Луганськ
08:10Новомосковськ — Дніпропетровськ
08:10Новомосковськ — Миколаївка
08:15Новомосковськ — Хащеве
08:15Дніпропетровськ — Куп'янськ
08:15Дніпропетровськ — Черкаське
08:15Новомосковськ — Черкаське
08:20Новомосковськ — Голубівка
08:20Новомосковськ — Черкаське
08:20Новомосковськ — Дніпропетровськ
08:23Солоний Лиман — Дніпропетровськ
08:25Дніпропетровськ — Черкаське
08:25Черкаське — Дніпропетровськ
08:30Новомосковськ — Губиниха
08:30Новомосковськ — Черкаське
08:30Новомосковськ — Дніпропетровськ
08:31Дніпропетровськ — Голубівка
08:35Новомосковськ — Дніпропетровськ
08:40Дніпропетровськ — Хащеве
08:40Новомосковськ — Черкаське
08:40Черкаське — Дніпропетровськ
08:45Новомосковськ — Перещепине
08:45Новомосковськ — Дніпропетровськ
08:45Новомосковськ — Черкаське
08:45Дніпропетровськ — Солоний Лиман
08:50Новомосковськ — Черкаське
08:50Дніпропетровськ — Черкаське
08:55Новомосковськ — Дніпропетровськ
08:55Новомосковськ — Голубівка
09:00Дніпропетровськ — Солоний Лиман
09:00Новомосковськ — Черкаське
09:00Дніпропетровськ — Харків
09:00Новомосковськ — Миколаївка
09:00Черкаське — Дніпропетровськ
09:00Дніпропетровськ — Миколаївка
09:05Новомосковськ — Дніпропетровськ
09:10Новомосковськ — Черкаське
09:10Солоний Лиман — Дніпропетровськ
09:10Дніпропетровськ — Черкаське
09:15Новомосковськ — Хащеве
09:15Новомосковськ — Перещепине
09:15Новомосковськ — Черкаське
09:15Черкаське — Дніпропетровськ
09:20Дніпропетровськ — Черкаське
09:20Новомосковськ — Голубівка
09:20Новомосковськ — Черкаське
09:20Новомосковськ — Дніпропетровськ
09:30Новомосковськ — Черкаське
09:30Черкаське — Дніпропетровськ
09:35Дніпропетровськ — Солоний Лиман
09:40Дніпропетровськ — Орлівщина
09:40Новомосковськ — Черкаське
09:40Новомосковськ — Дніпропетровськ
09:45Новомосковськ — Миколаївка
09:45Новомосковськ — Черкаське
09:45Новомосковськ — Перещепине
09:50Дніпропетровськ — Черкаське
09:50Новомосковськ — Черкаське
09:50Черкаське — Дніпропетровськ
09:55Новомосковськ — Голубівка
09:55Новомосковськ — Дніпропетровськ
09:55Новомосковськ — Гарасимівка
09:55Новомосковськ — Губиниха
10:00Дніпропетровськ — Солоний Лиман
10:00Новомосковськ — Черкаське
10:00Новомосковськ — Дніпропетровськ
10:00Дніпропетровськ — Видвиженець
10:00Новомосковськ — Губиниха
10:10Новомосковськ — Черкаське
10:10Черкаське — Дніпропетровськ
10:15Новомосковськ — Перещепине
10:20Новомосковськ — Черкаське
10:20Новомосковськ — Дніпропетровськ
10:20Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
10:30Новомосковськ — Миколаївка
10:30Новомосковськ — Орілька
10:30Дніпропетровськ — Черкаське
10:30Новомосковськ — Черкаське
10:30Новомосковськ — Дніпропетровськ
10:35Новомосковськ — Василівка
10:35Черкаське — Дніпропетровськ
10:35Харків — Нова Каховка
10:35Дніпропетровськ — Суми
10:37Солоний Лиман — Дніпропетровськ
10:40Новомосковськ — Хащеве
10:40Новомосковськ — Дніпропетровськ
10:40Новомосковськ — Черкаське
10:45Новомосковськ — Перещепине
10:45Дніпропетровськ — Харків
10:45Черкаське — Дніпропетровськ
10:50Новомосковськ — Черкаське
10:50Черкаське — Дніпропетровськ
10:50Дніпропетровськ — Черкаське
10:55Новомосковськ — Голубівка
11:00Новомосковськ — Синельникове
11:00Новомосковськ — Губиниха
11:00Дніпропетровськ — Солоний Лиман
11:00Новомосковськ — Черкаське
11:00Новомосковськ — Дніпропетровськ
11:05Новомосковськ — Дніпропетровськ
11:10Дніпропетровськ — Черкаське
11:10Новомосковськ — Черкаське
11:15Новомосковськ — Перещепине
11:15Новомосковськ — Дніпропетровськ
11:20Новомосковськ — Дніпропетровськ
11:20Новомосковськ — Черкаське
11:25Новомосковськ — Дніпропетровськ
11:30Новомосковськ — Черкаське
11:30Новомосковськ — Дмитрівка
11:30Новомосковськ — Привільне
11:30Солоний Лиман — Дніпропетровськ
11:30Дніпропетровськ — Орлівщина
11:35Черкаське — Дніпропетровськ
11:35Дніпропетровськ — Черкаське
11:40Черкаське — Дніпропетровськ
11:40Новомосковськ — Черкаське
11:45Новомосковськ — Павлоград
11:45Новомосковськ — Перещепине
11:50Новомосковськ — Дніпропетровськ
11:50Новомосковськ — Голубівка
11:50Новомосковськ — Черкаське
11:55Дніпропетровськ — Солоний Лиман
11:55Харків — Нікополь
12:00Новомосковськ — Миколаївка
12:00Новомосковськ — Губиниха
12:00Новомосковськ — Черкаське
12:05Дніпропетровськ — Василівка
12:05Черкаське — Дніпропетровськ
12:10Новомосковськ — Черкаське
12:10Новомосковськ — Дніпропетровськ
12:10Новомосковськ — Казначеївка
12:10Дніпропетровськ — Хащеве
12:15Орлівщина — Дніпропетровськ
12:15Новомосковськ — Перещепине
12:15Нікополь — Харків
12:15Дніпропетровськ — Черкаське
12:20Новомосковськ — Черкаське
12:20Дніпропетровськ — Чаплинка
12:22Солоний Лиман — Дніпропетровськ
12:30Новомосковськ — Дніпропетровськ
12:30Новомосковськ — Черкаське
12:35Дніпропетровськ — Орлівщина
12:40Дніпропетровськ — Голубівка
12:40Черкаське — Дніпропетровськ
12:40Дніпропетровськ — Михайлівка
12:40Новомосковськ — Черкаське
12:50Новомосковськ — Черкаське
12:50Новомосковськ — Дніпропетровськ
12:55Новомосковськ — Губиниха
12:55Дніпропетровськ — Черкаське
12:55Дніпропетровськ — Солоний Лиман
12:55Дніпропетровськ — Сніжне
13:00Черкаське — Дніпропетровськ
13:00Новомосковськ — Черкаське
13:00Новомосковськ — Голубівка
13:00Новомосковськ — Губиниха
13:05Новомосковськ — Дніпропетровськ
13:05Новомосковськ — Миколаївка
13:10Новомосковськ — Василівка
13:10Новомосковськ — Дніпропетровськ
13:10Новомосковськ — Черкаське
13:15Дніпропетровськ — Черкаське
13:15Новомосковськ — Перещепине
13:20Дніпропетровськ — Черкаське
13:20Черкаське — Дніпропетровськ
13:20Новомосковськ — Хащеве
13:20Новомосковськ — Черкаське
13:25Солоний Лиман — Дніпропетровськ
13:30Новомосковськ — Дніпропетровськ
13:30Новомосковськ — Черкаське
13:30Дніпропетровськ — Миколаївка
13:35Дніпропетровськ — Солоний Лиман
13:40Черкаське — Дніпропетровськ
13:40Новомосковськ — Черкаське
13:45Новомосковськ — Перещепине
13:45Новомосковськ — Дніпропетровськ
13:50Дніпропетровськ — Черкаське
13:50Новомосковськ — Голубівка
13:50Новомосковськ — Дніпропетровськ
13:50Новомосковськ — Черкаське
13:55Новомосковськ — Орілька
14:00Новомосковськ — Павлоград
14:00Черкаське — Дніпропетровськ
14:00Новомосковськ — Черкаське
14:05Новомосковськ — Дніпропетровськ
14:05Дніпропетровськ — Солоний Лиман
14:10Новомосковськ — Черкаське
14:10Дніпропетровськ — Черкаське
14:10Новомосковськ — Дніпропетровськ
14:10Дніпропетровськ — Орлівщина
14:15Новомосковськ — Дніпропетровськ
14:15Дніпропетровськ — Сахновщина
14:15Новомосковськ — Перещепине
14:20Черкаське — Дніпропетровськ
14:20Новомосковськ — Черкаське
14:20Новомосковськ — Голубівка
14:25Дніпропетровськ — Донецьк
14:25Новомосковськ — Дніпропетровськ
14:25Дніпропетровськ — Черкаське
14:30Новомосковськ — Піщанка
14:30Новомосковськ — Черкаське
14:30Черкаське — Дніпропетровськ
14:35Солоний Лиман — Дніпропетровськ
14:40Дніпропетровськ — Чорноглазівка
14:40Дніпропетровськ — Солоний Лиман
14:40Новомосковськ — Дніпропетровськ
14:40Новомосковськ — Черкаське
14:45Новомосковськ — Перещепине
14:45Новомосковськ — Дніпропетровськ
14:50Новомосковськ — Черкаське
14:50Дніпропетровськ — Черкаське
14:50Новомосковськ — Голубівка
14:55Черкаське — Дніпропетровськ
15:00Орлівщина — Дніпропетровськ
15:00Дніпропетровськ — Видвиженець
15:00Новомосковськ — Черкаське
15:00Новомосковськ — Миколаївка
15:00Дніпропетровськ — Солоний Лиман
15:00Новомосковськ — Губиниха
15:05Новомосковськ — Дніпропетровськ
15:10Черкаське — Дніпропетровськ
15:10Харків — Кам'янка-Дніпровська
15:10Новомосковськ — Черкаське
15:15Новомосковськ — Перещепине
15:20Новомосковськ — Дніпропетровськ
15:20Дніпропетровськ — Орлівщина
15:20Новомосковськ — Черкаське
15:25Новомосковськ — Черкаське
15:30Солоний Лиман — Дніпропетровськ
15:30Новомосковськ — Черкаське
15:30Новомосковськ — Губиниха
15:30Дніпропетровськ — Черкаське
15:35Черкаське — Дніпропетровськ
15:40Дніпропетровськ — Хащеве
15:40Новомосковськ — Попасне (Новоайдар)
15:40Новомосковськ — Черкаське
15:40Дніпропетровськ — Солоний Лиман
15:45Новомосковськ — Дніпропетровськ
15:45Новомосковськ — Василівка
15:45Дніпропетровськ — Харків
15:45Новомосковськ — Миколаївка
15:45Новомосковськ — Перещепине
15:50Новомосковськ — Черкаське
15:55Новомосковськ — Черкаське
15:55Новомосковськ — Дніпропетровськ
16:00Новомосковськ — Синельникове
16:00Новомосковськ — Губиниха
16:00Новомосковськ — Орілька
16:00Новомосковськ — Черкаське
16:00Черкаське — Дніпропетровськ
16:10Новомосковськ — Хащеве
16:10Новомосковськ — Дніпропетровськ
16:10Новомосковськ — Черкаське
16:10Дніпропетровськ — Черкаське
16:15Новомосковськ — Перещепине
16:20Новомосковськ — Дніпропетровськ
16:20Новомосковськ — Черкаське
16:20Новомосковськ — Голубівка
16:20Новомосковськ — Казначеївка
16:25Солоний Лиман — Дніпропетровськ
16:25Дніпропетровськ — Полтава
16:30Дніпропетровськ — Черкаське
16:30Дніпропетровськ — Полтава
16:30Новомосковськ — Миколаївка
16:30Новомосковськ — Черкаське
16:30Черкаське — Дніпропетровськ
16:30Харків — Запоріжжя
16:35Черкаське — Дніпропетровськ
16:40Новомосковськ — Черкаське
16:45Новомосковськ — Перещепине
16:45Новомосковськ — Дніпропетровськ
16:45Дніпропетровськ — Черкаське
16:50Дніпропетровськ — Солоний Лиман
16:50Новомосковськ — Черкаське
16:50Новомосковськ — Голубівка
16:50Новомосковськ — Дніпропетровськ
16:50Дніпропетровськ — Голубівка
16:55Новомосковськ — Черкаське
16:55Новомосковськ — Дніпропетровськ
17:00Новомосковськ — Черкаське
17:00Новомосковськ — Губиниха
17:07Солоний Лиман — Дніпропетровськ
17:10Новомосковськ — Дніпропетровськ
17:10Новомосковськ — Перещепине
17:10Новомосковськ — Черкаське
17:15Дніпропетровськ — Черкаське
17:15Дніпропетровськ — Солоний Лиман
17:15Черкаське — Дніпропетровськ
17:20Новомосковськ — Дніпропетровськ
17:20Новомосковськ — Черкаське
17:25Новомосковськ — Хащеве
17:25Новомосковськ — Дніпропетровськ
17:25Новомосковськ — Черкаське
17:30Новомосковськ — Черкаське
17:30Новомосковськ — Миколаївка
17:30Дніпропетровськ — Орлівщина
17:30Новомосковськ — Дніпропетровськ
17:35Новомосковськ — Дніпропетровськ
17:35Дніпропетровськ — Черкаське
17:40Новомосковськ — Черкаське
17:40Новомосковськ — Дніпропетровськ
17:45Новомосковськ — Голубівка
17:45Дніпропетровськ — Солоний Лиман
17:50Новомосковськ — Черкаське
17:50Новомосковськ — Дніпропетровськ
17:55Новомосковськ — Черкаське
18:00Дніпропетровськ — Черкаське
18:00Новомосковськ — Черкаське
18:00Новомосковськ — Губиниха
18:05Дніпропетровськ — Черкаське
18:10Новомосковськ — Черкаське
18:10Солоний Лиман — Дніпропетровськ
18:10Дніпропетровськ — Миколаївка
18:15Черкаське — Дніпропетровськ
18:15Новомосковськ — Перещепине
18:15Новомосковськ — Голубівка
18:20Дніпропетровськ — Солоний Лиман
18:20Новомосковськ — Черкаське
18:20Черкаське — Дніпропетровськ
18:20Новомосковськ — Дніпропетровськ
18:25Новомосковськ — Черкаське
18:27Дніпропетровськ — Чаплинка
18:30Дніпропетровськ — Харків
18:30Новомосковськ — Черкаське
18:30Дніпропетровськ — Черкаське
18:35Дніпропетровськ — Орлівщина
18:40Дніпропетровськ — Солоний Лиман
18:40Черкаське — Дніпропетровськ
18:40Новомосковськ — Черкаське
18:45Дніпропетровськ — Черкаське
18:50Новомосковськ — Черкаське
18:50Новомосковськ — Дніпропетровськ
18:50Дніпропетровськ — Михайлівка
18:55Новомосковськ — Черкаське
19:00Новомосковськ — Губиниха
19:00Новомосковськ — Черкаське
19:00Дніпропетровськ — Хащеве
19:00Дніпропетровськ — Чорноглазівка
19:10Солоний Лиман — Дніпропетровськ
19:10Новомосковськ — Черкаське
19:20Черкаське — Дніпропетровськ
19:20Новомосковськ — Черкаське
19:25Новомосковськ — Черкаське
19:28Дніпропетровськ — Солоний Лиман
19:30Дніпропетровськ — Черкаське
19:30Новомосковськ — Черкаське
19:40Дніпропетровськ — Черкаське
19:40Новомосковськ — Черкаське
19:45Черкаське — Дніпропетровськ
19:50Новомосковськ — Черкаське
19:55Новомосковськ — Черкаське
20:05Новомосковськ — Дніпропетровськ
20:10Солоний Лиман — Дніпропетровськ
20:10Дніпропетровськ — Голубівка
20:10Дніпропетровськ — Черкаське
20:15Дніпропетровськ — Солоний Лиман

за маршрутами автобусів

Дніпропетровськ — Василівка
12:05

Дніпропетровськ — Видвиженець
10:00 15:00

Дніпропетровськ — Голубівка
08:31 12:40 16:50 20:10

Дніпропетровськ — Донецьк
05:55 07:00 14:25

Дніпропетровськ — Куп'янськ
08:15

Дніпропетровськ — Луганськ
08:10

Дніпропетровськ — Миколаївка
09:00 13:30 18:10

Дніпропетровськ — Михайлівка
12:40 18:50

Дніпропетровськ — Орлівщина
07:15 07:30 09:40 11:30 12:35 14:10 15:20 17:30 18:35

Дніпропетровськ — Полтава
16:25 16:30

Дніпропетровськ — Сахновщина
14:15

Дніпропетровськ — Сніжне
12:55

Дніпропетровськ — Солоний Лиман
07:00 07:15 08:45 09:00 09:35 10:00 11:00 11:55 12:55 13:35 14:05 14:40 15:00 15:40 16:50 17:15 17:45 18:20 18:40 19:28 20:15

Дніпропетровськ — Суми
10:35

Дніпропетровськ — Сєвєродонецьк
10:20

Дніпропетровськ — Харків
07:15 08:00 09:00 10:45 15:45 18:30

Дніпропетровськ — Хащеве
08:40 12:10 15:40 19:00

Дніпропетровськ — Чаплинка
12:20 18:27

Дніпропетровськ — Черкаське
07:10 07:25 07:50 07:55 08:15 08:25 08:50 09:10 09:20 09:50 10:30 10:50 11:10 11:35 12:15 12:55 13:15 13:20 13:50 14:10 14:25 14:50 15:30 16:10 16:30 16:45 17:15 17:35 18:00 18:05 18:30 18:45 19:30 19:40 20:10

Дніпропетровськ — Чорноглазівка
07:45 14:40 19:00

Новомосковськ — Василівка
06:00 08:00 10:35 13:10 15:45

Новомосковськ — Гарасимівка
05:20 09:55

Новомосковськ — Голубівка
05:20 06:40 07:30 08:20 08:55 09:20 09:55 10:55 11:50 13:00 13:50 14:20 14:50 16:20 16:50 17:45 18:15

Новомосковськ — Губиниха
06:00 06:40 07:30 08:00 08:30 09:55 10:00 11:00 12:00 12:55 13:00 15:00 15:30 16:00 17:00 18:00 19:00

Новомосковськ — Дмитрівка
06:00 08:00 11:30

Новомосковськ — Дніпропетровськ
04:45 05:45 05:55 06:02 06:10 06:20 06:35 06:40 07:00 07:10 07:20 07:30 07:35 07:50 08:00 08:10 08:20 08:30 08:35 08:45 08:55 09:05 09:20 09:40 09:55 10:00 10:20 10:30 10:40 11:00 11:05 11:15 11:20 11:25 11:50 12:10 12:30 12:50 13:05 13:10 13:30 13:45 13:50 14:05 14:10 14:15 14:25 14:40 14:45 15:05 15:20 15:45 15:55 16:10 16:20 16:45 16:50 16:55 17:10 17:20 17:25 17:30 17:35 17:40 17:50 18:20 18:50 20:05

Новомосковськ — Казначеївка
12:10 16:20

Новомосковськ — Миколаївка
06:15 06:50 07:10 08:10 09:00 09:45 10:30 12:00 13:05 15:00 15:45 16:30 17:30

Новомосковськ — Надеждівка
07:25

Новомосковськ — Орілька
06:00 10:30 13:55 16:00

Новомосковськ — Павлоград
07:55 11:45 14:00

Новомосковськ — Перещепине
05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:10 18:15

Новомосковськ — Попасне (Новоайдар)
15:40

Новомосковськ — Привільне
05:00 11:30

Новомосковськ — Піщанка
14:30

Новомосковськ — Синельникове
11:00 16:00

Новомосковськ — Хащеве
06:25 07:25 08:15 09:15 10:40 13:20 16:10 17:25

Новомосковськ — Черкаське
06:10 06:15 06:20 06:30 06:40 06:45 06:50 07:00 07:10 07:15 07:20 07:30 07:40 07:45 07:50 08:00 08:10 08:15 08:20 08:30 08:40 08:45 08:50 09:00 09:10 09:15 09:20 09:30 09:40 09:45 09:50 10:00 10:10 10:20 10:30 10:40 10:50 11:00 11:10 11:20 11:30 11:40 11:50 12:00 12:10 12:20 12:30 12:40 12:50 13:00 13:10 13:20 13:30 13:40 13:50 14:00 14:10 14:20 14:30 14:40 14:50 15:00 15:10 15:20 15:25 15:30 15:40 15:50 15:55 16:00 16:10 16:20 16:30 16:40 16:50 16:55 17:00 17:10 17:20 17:25 17:30 17:40 17:50 17:55 18:00 18:10 18:20 18:25 18:30 18:40 18:50 18:55 19:00 19:10 19:20 19:25 19:30 19:40 19:50 19:55

Нікополь — Харків
12:15

Орлівщина — Дніпропетровськ
05:15 12:15 15:00

Солоний Лиман — Дніпропетровськ
06:50 07:25 07:27 08:23 09:10 10:37 11:30 12:22 13:25 14:35 15:30 16:25 17:07 18:10 19:10 20:10

Харків — Запоріжжя
16:30

Харків — Кам'янка-Дніпровська
15:10

Харків — Нова Каховка
10:35

Харків — Нікополь
11:55

Черкаське — Дніпропетровськ
05:35 06:00 06:05 06:30 06:45 07:15 07:40 08:05 08:25 08:40 09:00 09:15 09:30 09:50 10:10 10:35 10:45 10:50 11:35 11:40 12:05 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:30 14:55 15:10 15:35 16:00 16:30 16:35 17:15 18:15 18:20 18:40 19:20 19:45

Інформація оновлена: 25.09.2013