Автовокзал Новомосковськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул.195 Стрілкової Дівізії, 1А (показати на мапі)

Телефон довідки: 05693-75382

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:50Новомосковськ — Дніпро
05:00Новомосковськ — Привільне
05:15Орлівщина — Дніпро
05:20Новомосковськ — Гарасимівка
05:25Новомосковськ — Василівка
05:30Новомосковськ — Перещепине
05:45Новомосковськ — Знаменівка
05:45Новомосковськ — Дніпро
05:45Новомосковськ — Орілька
05:55Дніпро — Курахове
06:00Новомосковськ — Дмитрівка
06:00Новомосковськ — Василівка
06:00Новомосковськ — Перещепине
06:15Миколаївка — Дніпро
06:15Новомосковськ — Піщанка
06:15Новомосковськ — Миколаївка
06:20Новомосковськ — Дніпро
06:20Новомосковськ — Меліоративне
06:20Новомосковськ — Новотроїцьке
06:25Новомосковськ — Хащеве
06:30Новомосковськ — Перещепине
06:35Новомосковськ — Нове
06:40Новомосковськ — Орлівщина
06:40Новомосковськ — Меліоративне
06:40Новомосковськ — Знаменівка
06:40Новомосковськ — Дніпро
06:41Дніпро — Новоселівка
06:47Дніпро — Новоселівка
06:50Солоний Лиман — Дніпро
06:50Новомосковськ — Миколаївка
06:50Дніпро — Новоселівка
06:53Дніпро — Новоселівка
06:59Дніпро — Новоселівка
07:00Новомосковськ — Хащеве
07:00Дніпро — Курахове
07:00Новомосковськ — Перещепине
07:00Дніпро — Солоний Лиман
07:00Новомосковськ — Дніпро
07:00Новомосковськ — Орлівщина
07:00Новомосковськ — Піщанка
07:05Дніпро — Новоселівка
07:05Дніпро — Новоселівка
07:10Новомосковськ — Знаменівка
07:10Новомосковськ — Миколаївка
07:11Дніпро — Новоселівка
07:15Дніпро — Солоний Лиман
07:15Дніпро — Орлівщина
07:15Новомосковськ — Дніпро
07:15Дніпро — Харків
07:15Новомосковськ — Піщанка
07:17Дніпро — Новоселівка
07:20Дніпро — Новоселівка
07:23Дніпро — Новоселівка
07:25Новомосковськ — Орлівщина
07:25Новомосковськ — Надеждівка
07:25Новомосковськ — Меліоративне
07:27Солоний Лиман — Дніпро
07:29Дніпро — Новоселівка
07:30Новомосковськ — Губиниха
07:30Новомосковськ — Голубівка
07:30Новомосковськ — Дніпро
07:30Дніпро — Орлівщина
07:35Дніпро — Новоселівка
07:35Дніпро — Новоселівка
07:41Дніпро — Новоселівка
07:45Новомосковськ — Дніпро
07:45Новомосковськ — Перещепине
07:45Новомосковськ — Меліоративне
07:48Дніпро — Новоселівка
07:50Дніпро — Новоселівка
07:50Новомосковськ — Орлівщина
07:54Новомосковськ — Павлоград
07:55Дніпро — Черкаське
07:55Новомосковськ — Павлоград
08:00Новомосковськ — Дмитрівка
08:00Новомосковськ — Черкаське
08:00Новомосковськ — Василівка
08:00Новомосковськ — Дніпро
08:00Дніпро — Харків
08:05Новомосковськ — Меліоративне
08:05Дніпро — Новоселівка
08:06Дніпро — Новоселівка
08:06Дніпро — Новоселівка
08:10Новомосковськ — Черкаське
08:10Новомосковськ — Піщанка
08:15Новомосковськ — Черкаське
08:15Новомосковськ — Перещепине
08:15Новомосковськ — Піщанка
08:15Новомосковськ — Хащеве
08:17Дніпро — Соколове
08:20Новомосковськ — Черкаське
08:20Новомосковськ — Дніпро
08:20Кам`янське — Сєвєродонецьк
08:20Новомосковськ — Новотроїцьке
08:20Дніпро — Новоселівка
08:20Новомосковськ — Голубівка
08:20Новомосковськ — Орлівщина
08:23Солоний Лиман — Дніпро
08:24Дніпро — Новоселівка
08:24Дніпро — Новоселівка
08:25Новомосковськ — Меліоративне
08:30Дніпро — Черкаське
08:30Дніпро — Миколаївка
08:30Новомосковськ — Губиниха
08:30Новомосковськ — Черкаське
08:35Дніпро — Хащеве
08:35Дніпро — Новоселівка
08:40Новомосковськ — Дніпро
08:40Новомосковськ — Знаменівка
08:40Новомосковськ — Черкаське
08:42Дніпро — Новоселівка
08:45Новомосковськ — Черкаське
08:45Новомосковськ — Меліоративне
08:45Новомосковськ — Перещепине
08:45Дніпро — Солоний Лиман
08:49Дніпро — Новоселівка
08:50Новомосковськ — Орлівщина
08:50Дніпро — Новоселівка
08:50Новомосковськ — Черкаське
08:55Дніпро — Новоселівка
09:00Дніпро — Солоний Лиман
09:00Кам`янське — Харків
09:00Новомосковськ — Черкаське
09:01Дніпро — Новоселівка
09:05Дніпро — Черкаське
09:05Дніпро — Новоселівка
09:05Новомосковськ — Меліоративне
09:05Новомосковськ — Дніпро
09:07Дніпро — Новоселівка
09:10Новомосковськ — Черкаське
09:10Солоний Лиман — Дніпро
09:13Дніпро — Новоселівка
09:15Новомосковськ — Перещепине
09:15Новомосковськ — Черкаське
09:19Дніпро — Новоселівка
09:20Дніпро — Новоселівка
09:20Новомосковськ — Черкаське
09:20Новомосковськ — Піщанка
09:20Новомосковськ — Знаменівка
09:20Новомосковськ — Орлівщина
09:20Новомосковськ — Голубівка
09:25Дніпро — Новоселівка
09:30Новомосковськ — Дніпро
09:30Дніпро — Черкаське
09:30Новомосковськ — Черкаське
09:30Дніпро — Черкаське
09:31Новомосковськ — Меліоративне
09:31Дніпро — Новоселівка
09:35Дніпро — Солоний Лиман
09:35Хащеве — Дніпро
09:35Дніпро — Новоселівка
09:37Дніпро — Новоселівка
09:40Новомосковськ — Черкаське
09:43Дніпро — Новоселівка
09:45Новомосковськ — Перещепине
09:45Новомосковськ — Орлівщина
09:45Новомосковськ — Миколаївка
09:45Новомосковськ — Черкаське
09:49Дніпро — Новоселівка
09:50Дніпро — Харків
09:50Новомосковськ — Черкаське
09:50Дніпро — Новоселівка
09:50Новомосковськ — Дніпро
09:55Новомосковськ — Гарасимівка
09:55Новомосковськ — Меліоративне
09:55Новомосковськ — Піщанка
09:55Дніпро — Новоселівка
10:00Дніпро — Видвиженець
10:00Новомосковськ — Черкаське
10:00Дніпро — Солоний Лиман
10:01Дніпро — Новоселівка
10:05Дніпро — Новоселівка
10:05Новомосковськ — Орлівщина
10:08Дніпро — Новоселівка
10:10Новомосковськ — Черкаське
10:10Новомосковськ — Дніпро
10:15Новомосковськ — Перещепине
10:20Дніпро — Новоселівка
10:20Дніпро — Сєвєродонецьк
10:20Голубівка — Дніпро
10:20Новомосковськ — Черкаське
10:25Новомосковськ — Орлівщина
10:25Новомосковськ — Новотроїцьке
10:30Дніпро — Новоселівка
10:30Новомосковськ — Піщанка
10:30Новомосковськ — Дніпро
10:30Новомосковськ — Орілька
10:30Дніпро — Новоселівка
10:30Новомосковськ — Черкаське
10:35Новомосковськ — Меліоративне
10:35Дніпро — Новоселівка
10:35Дніпро — Черкаське
10:35Новомосковськ — Василівка
10:37Солоний Лиман — Дніпро
10:40Новомосковськ — Черкаське
10:40Новомосковськ — Хащеве
10:45Новомосковськ — Орлівщина
10:50Новомосковськ — Дніпро
10:50Новомосковськ — Черкаське
10:50Дніпро — Соколове
10:50Дніпро — Новоселівка
10:53Дніпро — Новоселівка
10:53Дніпро — Новоселівка
11:00Новомосковськ — Королівка
11:00Дніпро — Солоний Лиман
11:00Новомосковськ — Черкаське
11:00Новомосковськ — Синельникове
11:00Новомосковськ — Губиниха
11:00Новомосковськ — Дніпро
11:00Новомосковськ — Синельникове
11:02Дніпро — Новоселівка
11:05Новомосковськ — Орлівщина
11:05Дніпро — Новоселівка
11:09Дніпро — Новоселівка
11:10Солоний Лиман — Дніпро
11:10Новомосковськ — Черкаське
11:15Новомосковськ — Перещепине
11:15Дніпро — Новоселівка
11:20Дніпро — Новоселівка
11:20Новомосковськ — Черкаське
11:20Новомосковськ — Меліоративне
11:20Новомосковськ — Дніпро
11:21Дніпро — Новоселівка
11:25Новомосковськ — Орлівщина
11:27Дніпро — Новоселівка
11:30Солоний Лиман — Дніпро
11:30Новомосковськ — Знаменівка
11:30Новомосковськ — Черкаське
11:30Новомосковськ — Привільне
11:30Новомосковськ — Дмитрівка
11:33Дніпро — Новоселівка
11:35Новомосковськ — Піщанка
11:35Дніпро — Новоселівка
11:35Новомосковськ — Піщанка
11:37Дніпро — Чорноглазівка
11:39Дніпро — Новоселівка
11:40Новомосковськ — Черкаське
11:44Новомосковськ — Павлоград
11:45Новомосковськ — Орлівщина
11:45Кривий Ріг — Харків
11:45Новомосковськ — Меліоративне
11:45Дніпро — Новоселівка
11:45Новомосковськ — Перещепине
11:45Новомосковськ — Павлоград
11:50Дніпро — Новоселівка
11:50Кривий Ріг — Бахмут
11:50Новомосковськ — Черкаське
11:50Новомосковськ — Дніпро
11:50Новомосковськ — Голубівка
11:51Дніпро — Новоселівка
11:55Дніпро — Солоний Лиман
11:57Дніпро — Новоселівка
12:00Дніпро — Хащеве
12:00Новомосковськ — Черкаське
12:00Новомосковськ — Миколаївка
12:03Дніпро — Новоселівка
12:05Черкаське — Дніпро
12:05Новомосковськ — Орлівщина
12:05Дніпро — Василівка
12:05Дніпро — Новоселівка
12:09Дніпро — Новоселівка
12:10Новомосковськ — Казначеївка
12:10Новомосковськ — Меліоративне
12:10Новомосковськ — Дніпро
12:10Новомосковськ — Черкаське
12:15Орлівщина — Дніпро
12:15Дніпро — Орлівщина
12:15Новомосковськ — Перещепине
12:15Дніпро — Новоселівка
12:20Дніпро — Чаплинка
12:20Новомосковськ — Черкаське
12:20Дніпро — Новоселівка
12:20Бердянськ — Москва (РФ)
12:21Дніпро — Новоселівка
12:22Солоний Лиман — Дніпро
12:25Новомосковськ — Новотроїцьке
12:28Дніпро — Новоселівка
12:30Новомосковськ — Орлівщина
12:30Новомосковськ — Дніпро
12:30Новомосковськ — Черкаське
12:35Дніпро — Новоселівка
12:40Новомосковськ — Черкаське
12:40Черкаське — Дніпро
12:40Дніпро — Михайлівка
12:43Дніпро — Новоселівка
12:43Дніпро — Новоселівка
12:45Новомосковськ — Панасівка
12:45Новомосковськ — Перещепине
12:50Новомосковськ — Меліоративне
12:50Дніпро — Новоселівка
12:50Новомосковськ — Орлівщина
12:50Новомосковськ — Черкаське
12:50Новомосковськ — Дніпро
12:55Дніпро — Солоний Лиман
12:55Новомосковськ — Піщанка
12:58Дніпро — Новоселівка
12:58Дніпро — Новоселівка
13:00Новомосковськ — Черкаське
13:00Дніпро — Черкаське
13:00Новомосковськ — Голубівка
13:00Новомосковськ — Губиниха
13:05Новомосковськ — Миколаївка
13:05Дніпро — Новоселівка
13:07Черкаське — Дніпро
13:10Новомосковськ — Василівка
13:10Новомосковськ — Дніпро
13:10Новомосковськ — Черкаське
13:10Новомосковськ — Орлівщина
13:13Дніпро — Новоселівка
13:15Новомосковськ — Меліоративне
13:15Хащеве — Дніпро
13:15Дніпро — Соколове
13:15Новомосковськ — Перещепине
13:20Новомосковськ — Черкаське
13:20Дніпро — Черкаське
13:20Новомосковськ — Хащеве
13:20Дніпро — Новоселівка
13:22Дніпро — Новоселівка
13:25Солоний Лиман — Дніпро
13:29Дніпро — Новоселівка
13:30Новомосковськ — Черкаське
13:30Новомосковськ — Знаменівка
13:35Дніпро — Новоселівка
13:35Дніпро — Солоний Лиман
13:35Дніпро — Новоселівка
13:35Новомосковськ — Орлівщина
13:40Черкаське — Дніпро
13:40Новомосковськ — Черкаське
13:41Дніпро — Новоселівка
13:45Новомосковськ — Дніпро
13:47Дніпро — Новоселівка
13:50Дніпро — Новоселівка
13:50Новомосковськ — Меліоративне
13:50Новомосковськ — Черкаське
13:53Дніпро — Новоселівка
13:55Новомосковськ — Орілька
13:55Новомосковськ — Знаменівка
13:59Дніпро — Новоселівка
13:59Новомосковськ — Павлоград
14:00Новомосковськ — Нове
14:00Новомосковськ — Павлоград
14:00Новомосковськ — Перещепине
14:00Новомосковськ — Орлівщина
14:00Новомосковськ — Дніпро
14:00Новомосковськ — Дмитрівка
14:00Новомосковськ — Черкаське
14:05Дніпро — Новоселівка
14:05Дніпро — Новоселівка
14:05Дніпро — Солоний Лиман
14:10Дніпро — Черкаське
14:10Новомосковськ — Черкаське
14:10Дніпро — Орлівщина
14:10Новомосковськ — Меліоративне
14:11Дніпро — Новоселівка
14:15Дніпро — Сахновщина
14:17Дніпро — Новоселівка
14:20Новомосковськ — Черкаське
14:20Новомосковськ — Голубівка
14:20Дніпро — Новоселівка
14:20Новомосковськ — Дніпро
14:20Новомосковськ — Новотроїцьке
14:23Дніпро — Новоселівка
14:25Новомосковськ — Орлівщина
14:25Новомосковськ — Піщанка
14:29Дніпро — Новоселівка
14:30Черкаське — Дніпро
14:30Новомосковськ — Піщанка
14:30Новомосковськ — Черкаське
14:35Новомосковськ — Меліоративне
14:35Солоний Лиман — Дніпро
14:35Дніпро — Новоселівка
14:35Дніпро — Новоселівка
14:40Дніпро — Солоний Лиман
14:40Новомосковськ — Черкаське
14:41Дніпро — Новоселівка
14:45Новомосковськ — Орлівщина
14:45Новомосковськ — Перещепине
14:48Дніпро — Новоселівка
14:50Черкаське — Дніпро
14:50Новомосковськ — Дніпро
14:50Новомосковськ — Голубівка
14:50Солоний Лиман — Дніпро
14:50Новомосковськ — Черкаське
14:55Дніпро — Новоселівка
14:55Дніпро — Черкаське
14:55Новомосковськ — Меліоративне
15:00Дніпро — Видвиженець
15:00Дніпро — Солоний Лиман
15:00Новомосковськ — Губиниха
15:00Новомосковськ — Миколаївка
15:00Орлівщина — Дніпро
15:00Новомосковськ — Черкаське
15:05Новомосковськ — Орлівщина
15:06Дніпро — Новоселівка
15:06Дніпро — Новоселівка
15:10Новомосковськ — Черкаське
15:10Новомосковськ — Дніпро
15:15Новомосковськ — Перещепине
15:15Дніпро — Новоселівка
15:20Новомосковськ — Черкаське
15:20Дніпро — Хащеве
15:20Новомосковськ — Новотроїцьке
15:24Дніпро — Новоселівка
15:24Дніпро — Новоселівка
15:25Новомосковськ — Черкаське
15:25Новомосковськ — Орлівщина
15:25Миколаївка — Дніпро
15:30Новомосковськ — Черкаське
15:30Новомосковськ — Меліоративне
15:30Солоний Лиман — Дніпро
15:35Новомосковськ — Дніпро
15:35Новомосковськ — Піщанка
15:35Дніпро — Черкаське
15:35Дніпро — Новоселівка
15:40Дніпро — Солоний Лиман
15:40Новомосковськ — Попасне (Новоайдар)
15:40Новомосковськ — Черкаське
15:42Дніпро — Новоселівка
15:45Запоріжжя — Суми
15:45Новомосковськ — Миколаївка
15:45Новомосковськ — Василівка
15:45Новомосковськ — Перещепине
15:49Дніпро — Новоселівка
15:50Новомосковськ — Черкаське
15:50Новомосковськ — Дніпро
15:55Дніпро — Новоселівка
15:55Дніпро — Новоселівка
15:55Новомосковськ — Черкаське
16:00Новомосковськ — Орлівщина
16:00Дніпро — Харків
16:00Новомосковськ — Черкаське
16:00Новомосковськ — Меліоративне
16:00Новомосковськ — Синельникове
16:00Новомосковськ — Орілька
16:01Дніпро — Новоселівка
16:07Дніпро — Новоселівка
16:10Дніпро — Черкаське
16:10Новомосковськ — Черкаське
16:10Новомосковськ — Хащеве
16:10Новомосковськ — Дніпро
16:13Дніпро — Новоселівка
16:14Новомосковськ — Павлоград
16:15Новомосковськ — Павлоград
16:15Дніпро — Новоселівка
16:15Новомосковськ — Перещепине
16:15Новомосковськ — Піщанка
16:19Дніпро — Новоселівка
16:20Новомосковськ — Орлівщина
16:20Новомосковськ — Черкаське
16:20Новомосковськ — Дніпро
16:25Солоний Лиман — Дніпро
16:25Дніпро — Полтава
16:25Новомосковськ — Новотроїцьке
16:25Дніпро — Новоселівка
16:25Новомосковськ — Черкаське
16:30Новомосковськ — Черкаське
16:30Новомосковськ — Миколаївка
16:31Дніпро — Новоселівка
16:35Новомосковськ — Миколаївка
16:35Дніпро — Новоселівка
16:35Новомосковськ — Казначеївка
16:35Черкаське — Дніпро
16:37Дніпро — Новоселівка
16:40Хащеве — Дніпро
16:40Новомосковськ — Черкаське
16:40Новомосковськ — Орлівщина
16:43Дніпро — Новоселівка
16:45Новомосковськ — Перещепине
16:49Дніпро — Новоселівка
16:50Новомосковськ — Дніпро
16:50Новомосковськ — Черкаське
16:50Дніпро — Черкаське
16:50Дніпро — Солоний Лиман
16:50Новомосковськ — Голубівка
16:55Новомосковськ — Черкаське
16:55Дніпро — Новоселівка
16:55Дніпро — Новоселівка
17:00Новомосковськ — Орлівщина
17:00Новомосковськ — Черкаське
17:01Дніпро — Новоселівка
17:05Новомосковськ — Піщанка
17:07Солоний Лиман — Дніпро
17:08Дніпро — Новоселівка
17:10Дніпро — Черкаське
17:10Новомосковськ — Черкаське
17:10Новомосковськ — Дніпро
17:15Дніпро — Солоний Лиман
17:15Дніпро — Новоселівка
17:20Новомосковськ — Губиниха
17:20Новомосковськ — Черкаське
17:25Новомосковськ — Орлівщина
17:25Новомосковськ — Черкаське
17:25Новомосковськ — Меліоративне
17:25Новомосковськ — Хащеве
17:26Дніпро — Новоселівка
17:26Дніпро — Новоселівка
17:30Новомосковськ — Миколаївка
17:30Новомосковськ — Перещепине
17:30Дніпро — Орлівщина
17:30Новомосковськ — Черкаське
17:30Новомосковськ — Дніпро
17:35Новомосковськ — Знаменівка
17:35Новомосковськ — Піщанка
17:35Дніпро — Новоселівка
17:40Новомосковськ — Черкаське
17:44Дніпро — Новоселівка
17:44Дніпро — Новоселівка
17:45Дніпро — Солоний Лиман
17:45Новомосковськ — Губиниха
17:45Новомосковськ — Голубівка
17:50Новомосковськ — Дніпро
17:50Новомосковськ — Орлівщина
17:50Новомосковськ — Черкаське
17:55Новомосковськ — Черкаське
17:55Дніпро — Новоселівка
18:00Новомосковськ — Черкаське
18:02Дніпро — Новоселівка
18:10Дніпро — Миколаївка
18:10Новомосковськ — Черкаське
18:10Новомосковськ — Дніпро
18:10Солоний Лиман — Дніпро
18:10Новомосковськ — Орлівщина
18:14Новомосковськ — Павлоград
18:15Новомосковськ — Павлоград
18:15Дніпро — Новоселівка
18:15Черкаське — Дніпро
18:15Дніпро — Новоселівка
18:19Дніпро — Новоселівка
18:20Дніпро — Черкаське
18:20Дніпро — Солоний Лиман
18:20Новомосковськ — Черкаське
18:20Новомосковськ — Новотроїцьке
18:21Дніпро — Новоселівка
18:25Новомосковськ — Черкаське
18:27Дніпро — Чаплинка
18:27Дніпро — Новоселівка
18:30Новомосковськ — Орлівщина
18:30Новомосковськ — Дніпро
18:30Новомосковськ — Перещепине
18:30Новомосковськ — Черкаське
18:33Дніпро — Новоселівка
18:35Дніпро — Новоселівка
18:38Дніпро — Новоселівка
18:40Дніпро — Солоний Лиман
18:40Новомосковськ — Черкаське
18:45Дніпро — Хащеве
18:45Дніпро — Новоселівка
18:50Дніпро — Черкаське
18:50Новомосковськ — Черкаське
18:50Новомосковськ — Дніпро
18:50Дніпро — Михайлівка
18:51Дніпро — Новоселівка
18:55Дніпро — Новоселівка
18:55Новомосковськ — Черкаське
18:57Дніпро — Новоселівка
19:00Дніпро — Чорноглазівка
19:00Новомосковськ — Черкаське
19:03Дніпро — Новоселівка
19:09Дніпро — Новоселівка
19:10Солоний Лиман — Дніпро
19:15Дніпро — Новоселівка
19:15Дніпро — Новоселівка
19:20Новомосковськ — Знаменівка
19:21Дніпро — Новоселівка
19:28Дніпро — Новоселівка
19:28Дніпро — Солоний Лиман
19:30Новомосковськ — Орлівщина
19:35Дніпро — Новоселівка
19:40Миколаївка — Дніпро
19:40Дніпро — Черкаське
19:46Дніпро — Новоселівка
19:46Дніпро — Новоселівка
19:55Дніпро — Новоселівка
20:00Новомосковськ — Дніпро
20:00Новомосковськ — Знаменівка

за маршрутами автобусів

Бердянськ — Москва (РФ)
12:20

Голубівка — Дніпро
10:20

Дніпро — Василівка
12:05

Дніпро — Видвиженець
10:00 15:00

Дніпро — Курахове
05:55 07:00

Дніпро — Миколаївка
08:30 18:10

Дніпро — Михайлівка
12:40 18:50

Дніпро — Новоселівка
06:41 06:47 06:50 06:53 06:59 07:05 07:05 07:11 07:17 07:20 07:23 07:29 07:35 07:35 07:41 07:48 07:50 08:05 08:06 08:06 08:20 08:24 08:24 08:35 08:42 08:49 08:50 08:55 09:01 09:05 09:07 09:13 09:19 09:20 09:25 09:31 09:35 09:37 09:43 09:49 09:50 09:55 10:01 10:05 10:08 10:20 10:30 10:30 10:35 10:50 10:53 10:53 11:02 11:05 11:09 11:15 11:20 11:21 11:27 11:33 11:35 11:39 11:45 11:50 11:51 11:57 12:03 12:05 12:09 12:15 12:20 12:21 12:28 12:35 12:43 12:43 12:50 12:58 12:58 13:05 13:13 13:20 13:22 13:29 13:35 13:35 13:41 13:47 13:50 13:53 13:59 14:05 14:05 14:11 14:17 14:20 14:23 14:29 14:35 14:35 14:41 14:48 14:55 15:06 15:06 15:15 15:24 15:24 15:35 15:42 15:49 15:55 15:55 16:01 16:07 16:13 16:15 16:19 16:25 16:31 16:35 16:37 16:43 16:49 16:55 16:55 17:01 17:08 17:15 17:26 17:26 17:35 17:44 17:44 17:55 18:02 18:15 18:15 18:19 18:21 18:27 18:33 18:35 18:38 18:45 18:51 18:55 18:57 19:03 19:09 19:15 19:15 19:21 19:28 19:35 19:46 19:46 19:55

Дніпро — Орлівщина
07:15 07:30 12:15 14:10 17:30

Дніпро — Полтава
16:25

Дніпро — Сахновщина
14:15

Дніпро — Соколове
08:17 10:50 13:15

Дніпро — Солоний Лиман
07:00 07:15 08:45 09:00 09:35 10:00 11:00 11:55 12:55 13:35 14:05 14:40 15:00 15:40 16:50 17:15 17:45 18:20 18:40 19:28

Дніпро — Сєвєродонецьк
10:20

Дніпро — Харків
07:15 08:00 09:50 16:00

Дніпро — Хащеве
08:35 12:00 15:20 18:45

Дніпро — Чаплинка
12:20 18:27

Дніпро — Черкаське
07:55 08:30 09:05 09:30 09:30 10:35 13:00 13:20 14:10 14:55 15:35 16:10 16:50 17:10 18:20 18:50 19:40

Дніпро — Чорноглазівка
11:37 19:00

Запоріжжя — Суми
15:45

Кам`янське — Сєвєродонецьк
08:20

Кам`янське — Харків
09:00

Кривий Ріг — Бахмут
11:50

Кривий Ріг — Харків
11:45

Миколаївка — Дніпро
06:15 15:25 19:40

Новомосковськ — Василівка
05:25 06:00 08:00 10:35 13:10 15:45

Новомосковськ — Гарасимівка
05:20 09:55

Новомосковськ — Голубівка
07:30 08:20 09:20 11:50 13:00 14:20 14:50 16:50 17:45

Новомосковськ — Губиниха
07:30 08:30 11:00 13:00 15:00 17:20 17:45

Новомосковськ — Дмитрівка
06:00 08:00 11:30 14:00

Новомосковськ — Дніпро
04:50 05:45 06:20 06:40 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:20 08:40 09:05 09:30 09:50 10:10 10:30 10:50 11:00 11:20 11:50 12:10 12:30 12:50 13:10 13:45 14:00 14:20 14:50 15:10 15:35 15:50 16:10 16:20 16:50 17:10 17:30 17:50 18:10 18:30 18:50 20:00

Новомосковськ — Знаменівка
05:45 06:40 07:10 08:40 09:20 11:30 13:30 13:55 17:35 19:20 20:00

Новомосковськ — Казначеївка
12:10 16:35

Новомосковськ — Королівка
11:00

Новомосковськ — Меліоративне
06:20 06:40 07:25 07:45 08:05 08:25 08:45 09:05 09:31 09:55 10:35 11:20 11:45 12:10 12:50 13:15 13:50 14:10 14:35 14:55 15:30 16:00 17:25

Новомосковськ — Миколаївка
06:15 06:50 07:10 09:45 12:00 13:05 15:00 15:45 16:30 16:35 17:30

Новомосковськ — Надеждівка
07:25

Новомосковськ — Нове
06:35 14:00

Новомосковськ — Новотроїцьке
06:20 08:20 10:25 12:25 14:20 15:20 16:25 18:20

Новомосковськ — Орлівщина
06:40 07:00 07:25 07:50 08:20 08:50 09:20 09:45 10:05 10:25 10:45 11:05 11:25 11:45 12:05 12:30 12:50 13:10 13:35 14:00 14:25 14:45 15:05 15:25 16:00 16:20 16:40 17:00 17:25 17:50 18:10 18:30 19:30

Новомосковськ — Орілька
05:45 10:30 13:55 16:00

Новомосковськ — Павлоград
07:54 07:55 11:44 11:45 13:59 14:00 16:14 16:15 18:14 18:15

Новомосковськ — Панасівка
12:45

Новомосковськ — Перещепине
05:30 06:00 06:30 07:00 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 14:00 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:30 18:30

Новомосковськ — Попасне (Новоайдар)
15:40

Новомосковськ — Привільне
05:00 11:30

Новомосковськ — Піщанка
06:15 07:00 07:15 08:10 08:15 09:20 09:55 10:30 11:35 11:35 12:55 14:25 14:30 15:35 16:15 17:05 17:35

Новомосковськ — Синельникове
11:00 11:00 16:00

Новомосковськ — Хащеве
06:25 07:00 08:15 10:40 13:20 16:10 17:25

Новомосковськ — Черкаське
08:00 08:10 08:15 08:20 08:30 08:40 08:45 08:50 09:00 09:10 09:15 09:20 09:30 09:40 09:45 09:50 10:00 10:10 10:20 10:30 10:40 10:50 11:00 11:10 11:20 11:30 11:40 11:50 12:00 12:10 12:20 12:30 12:40 12:50 13:00 13:10 13:20 13:30 13:40 13:50 14:00 14:10 14:20 14:30 14:40 14:50 15:00 15:10 15:20 15:25 15:30 15:40 15:50 15:55 16:00 16:10 16:20 16:25 16:30 16:40 16:50 16:55 17:00 17:10 17:20 17:25 17:30 17:40 17:50 17:55 18:00 18:10 18:20 18:25 18:30 18:40 18:50 18:55 19:00

Орлівщина — Дніпро
05:15 12:15 15:00

Солоний Лиман — Дніпро
06:50 07:27 08:23 09:10 10:37 11:10 11:30 12:22 13:25 14:35 14:50 15:30 16:25 17:07 18:10 19:10

Хащеве — Дніпро
09:35 13:15 16:40

Черкаське — Дніпро
12:05 12:40 13:07 13:40 14:30 14:50 16:35 18:15

Інформація оновлена: 26.11.2019