Автовокзал Новопсков

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Українська, 95 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06463-91344

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:46Білолуцьк — Сєвєродонецьк
06:45Танюшівка — Сєвєродонецьк
06:50Новопсков — Осинове
07:05Новопсков — Харків
07:50Марківка — Сєвєродонецьк
09:00Новопсков — Старобільськ
09:21Рубіжне — Кам'янка
09:40Новопсков — Білолуцьк
10:00Новопсков — Новобіла
10:45Сєвєродонецьк — Новобіла
11:25Кам'янка — Рубіжне
12:00Новопсков — Сєвєродонецьк
12:15Новопсков — Ганусівка
14:10Новопсков — Сєвєродонецьк
14:49Сєвєродонецьк — Білолуцьк
14:55Новопсков — Старобільськ
15:30Новопсков — Осинове

за маршрутами автобусів

Білолуцьк — Сєвєродонецьк
05:46

Кам'янка — Рубіжне
11:25

Марківка — Сєвєродонецьк
07:50

Новопсков — Білолуцьк
09:40

Новопсков — Ганусівка
12:15

Новопсков — Новобіла
10:00

Новопсков — Осинове
06:50 15:30

Новопсков — Старобільськ
09:00 14:55

Новопсков — Сєвєродонецьк
12:00 14:10

Новопсков — Харків
07:05

Рубіжне — Кам'янка
09:21

Сєвєродонецьк — Білолуцьк
14:49

Сєвєродонецьк — Новобіла
10:45

Танюшівка — Сєвєродонецьк
06:45

Інформація оновлена: 20.08.2021