Автовокзал Новопсков

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Українська, 95 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06463-91344

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Харків — Новопсков
07:02Танюшівка — Сєвєродонецьк
07:05Новопсков — Харків
07:35Козлове — Старобільськ
07:50Марківка — Сєвєродонецьк
08:45Білолуцьк — Лисичанськ
09:02Рубіжне — Кам'янка
09:40Новопсков — Кубань
10:00Новопсков — Новобіла
10:45Сєвєродонецьк — Новобіла
11:00Новопсков — Березівка
11:00Новопсков — Ганусівка
11:20Кам'янка — Рубіжне
12:00Новопсков — Сєвєродонецьк
12:45Старобільськ — Козлове
13:05Донецьк — Воронеж (РФ)
13:40Новопсков — Сєвєродонецьк
14:00Рубіжне — Марківка
14:10Воронеж (РФ) — Донецьк
15:41Новобіла — Сєвєродонецьк
15:45Сєвєродонецьк — Марківка
16:20Марківка — Рубіжне
17:14Сєвєродонецьк — Танюшівка

за маршрутами автобусів

Білолуцьк — Лисичанськ
08:45

Воронеж (РФ) — Донецьк
14:10

Донецьк — Воронеж (РФ)
13:05

Кам'янка — Рубіжне
11:20

Козлове — Старобільськ
07:35

Марківка — Рубіжне
16:20

Марківка — Сєвєродонецьк
07:50

Новобіла — Сєвєродонецьк
15:41

Новопсков — Березівка
11:00

Новопсков — Ганусівка
11:00

Новопсков — Кубань
09:40

Новопсков — Новобіла
10:00

Новопсков — Сєвєродонецьк
12:00 13:40

Новопсков — Харків
07:05

Рубіжне — Кам'янка
09:02

Рубіжне — Марківка
14:00

Старобільськ — Козлове
12:45

Сєвєродонецьк — Марківка
15:45

Сєвєродонецьк — Новобіла
10:45

Сєвєродонецьк — Танюшівка
17:14

Танюшівка — Сєвєродонецьк
07:02

Харків — Новопсков
--

Інформація оновлена: 31.07.2016