Автовокзал Новопсков

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Українська, 95 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06463-91344

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:31Білолуцьк — Сєвєродонецьк
06:30Марківка — Сєвєродонецьк
06:50Новопсков — Осинове
07:02Танюшівка — Сєвєродонецьк
07:05Новопсков — Харків
07:35Козлове — Старобільськ
07:50Марківка — Сєвєродонецьк
09:21Рубіжне — Кам'янка
09:40Новопсков — Кубань
10:00Новопсков — Новобіла
10:45Сєвєродонецьк — Новобіла
11:00Новопсков — Березівка
11:00Новопсков — Ганусівка
11:25Кам'янка — Рубіжне
12:00Новопсков — Сєвєродонецьк
12:45Старобільськ — Козлове
13:10Новопсков — Станиця Луганська
14:00Рубіжне — Марківка
14:10Новопсков — Сєвєродонецьк
14:10Лисичанськ — Москва (РФ)
14:49Сєвєродонецьк — Білолуцьк
15:30Новопсков — Осинове
15:41Новобіла — Сєвєродонецьк
15:45Сєвєродонецьк — Марківка
16:20Марківка — Рубіжне
16:35Сєвєродонецьк — Марківка
17:45Сєвєродонецьк — Танюшівка

за маршрутами автобусів

Білолуцьк — Сєвєродонецьк
05:31

Кам'янка — Рубіжне
11:25

Козлове — Старобільськ
07:35

Лисичанськ — Москва (РФ)
14:10

Марківка — Рубіжне
16:20

Марківка — Сєвєродонецьк
06:30 07:50

Новобіла — Сєвєродонецьк
15:41

Новопсков — Березівка
11:00

Новопсков — Ганусівка
11:00

Новопсков — Кубань
09:40

Новопсков — Новобіла
10:00

Новопсков — Осинове
06:50 15:30

Новопсков — Станиця Луганська
13:10

Новопсков — Сєвєродонецьк
12:00 14:10

Новопсков — Харків
07:05

Рубіжне — Кам'янка
09:21

Рубіжне — Марківка
14:00

Старобільськ — Козлове
12:45

Сєвєродонецьк — Білолуцьк
14:49

Сєвєродонецьк — Марківка
15:45 16:35

Сєвєродонецьк — Новобіла
10:45

Сєвєродонецьк — Танюшівка
17:45

Танюшівка — Сєвєродонецьк
07:02

Інформація оновлена: 09.12.2019