Автовокзал Бобринець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кірова, 78 (показати на мапі)

Телефон довідки: 05257-31100

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:05Олексіївка — Кіровоград
06:20Свердлове — Кіровоград
06:25Суми — Коблеве
06:45Новоградівка — Кіровоград
07:00Буховецьке — Кіровоград
07:10Докучаєве — Кіровоград
07:30Федіївка — Кіровоград
07:50Кіровоград — Веселівка
07:50Кіровоград — Кохане
07:50Кетрисанівка — Кіровоград
08:05Павлогірківка — Кіровоград
08:25Сугокліївка — Кіровоград
08:40Кіровоград — Миколаїв
09:10Бобринець — Кіровоград
09:50Кохане — Кіровоград
09:50Веселівка — Кіровоград
10:25Кіровоград — Свердлове
10:30Кіровоград — Херсон
10:30Бобринець — Кіровоград
10:35Миколаїв — Кіровоград
11:05Миколаїв — Черкаси
11:45Херсон — Київ
12:00Кіровоград — Кетрисанівка
12:23Кіровоград — Павлогірківка
12:35Черкаси — Миколаїв
12:40Бобринець — Кіровоград
13:20Бобринець — Кривий Ріг
13:30Свердлове — Кіровоград
14:40Бобринець — Кіровоград
14:40Кіровоград — Миколаїв
14:55Кіровоград — Сугокліївка
15:00Бобринець — Олександрія
15:10Кіровоград — Веселівка
15:10Кіровоград — Кохане
15:15Генічеськ — Київ
15:30Кетрисанівка — Кіровоград
15:45Кіровоград — Володимиро-Іллінка
15:45Кіровоград — Новоградівка
15:45Бобринець — Миколаїв
15:50Павлогірківка — Кіровоград
16:05Кіровоград — Докучаєве
16:15Київ — Херсон
16:30Бобринець — Кіровоград
17:05Кіровоград — Федіївка
17:30Бобринець — Кіровоград
17:45Кохане — Кіровоград
17:45Кіровоград — Буховецьке
17:50Веселівка — Кіровоград

за маршрутами автобусів

Бобринець — Кривий Ріг
13:20

Бобринець — Кіровоград
09:10 10:30 12:40 14:40 16:30 17:30

Бобринець — Миколаїв
15:45

Бобринець — Олександрія
15:00

Буховецьке — Кіровоград
07:00

Веселівка — Кіровоград
09:50 17:50

Генічеськ — Київ
15:15

Докучаєве — Кіровоград
07:10

Кетрисанівка — Кіровоград
07:50 15:30

Київ — Херсон
16:15

Кохане — Кіровоград
09:50 17:45

Кіровоград — Буховецьке
17:45

Кіровоград — Веселівка
07:50 15:10

Кіровоград — Володимиро-Іллінка
15:45

Кіровоград — Докучаєве
16:05

Кіровоград — Кетрисанівка
12:00

Кіровоград — Кохане
07:50 15:10

Кіровоград — Миколаїв
08:40 14:40

Кіровоград — Новоградівка
15:45

Кіровоград — Павлогірківка
12:23

Кіровоград — Свердлове
10:25

Кіровоград — Сугокліївка
14:55

Кіровоград — Федіївка
17:05

Кіровоград — Херсон
10:30

Миколаїв — Кіровоград
10:35

Миколаїв — Черкаси
11:05

Новоградівка — Кіровоград
06:45

Олексіївка — Кіровоград
06:05

Павлогірківка — Кіровоград
08:05 15:50

Свердлове — Кіровоград
06:20 13:30

Сугокліївка — Кіровоград
08:25

Суми — Коблеве
06:25

Федіївка — Кіровоград
07:30

Херсон — Київ
11:45

Черкаси — Миколаїв
12:35

Інформація оновлена: 25.09.2013