Автовокзал Бобринець

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Кірова, 78 (приховати карту)

Телефон довідки: 05257-31100

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:05Олексіївка — Кропивницький
07:00Буховецьке — Кропивницький
07:10Докучаєве — Кропивницький
07:20Златопілля — Кропивницький
07:50Кропивницький — Веселівка
07:50Кетрисанівка — Кропивницький
08:25Павлогірківка — Кропивницький
08:40Кропивницький — Миколаїв
09:10Бобринець — Кропивницький
09:50Веселівка — Кропивницький
10:25Кропивницький — Златопілля
10:30Бобринець — Кропивницький
10:35Миколаїв — Кропивницький
11:45Херсон — Київ
12:00Кропивницький — Кетрисанівка
12:23Кропивницький — Павлогірківка
12:40Бобринець — Кропивницький
13:20Бобринець — Кривий Ріг
13:30Златопілля — Кропивницький
13:38Кропивницький — Олексіївка
14:40Кропивницький — Миколаїв
14:40Бобринець — Кропивницький
14:40Олексіївка — Кропивницький
15:00Бобринець — Олександрія
15:10Кропивницький — Веселівка
15:30Кетрисанівка — Кропивницький
15:50Павлогірківка — Кропивницький
16:05Кропивницький — Докучаєве
16:15Київ — Херсон
16:30Бобринець — Кропивницький
17:30Бобринець — Кропивницький
17:45Кропивницький — Буховецьке
17:50Веселівка — Кропивницький

за маршрутами автобусів

Бобринець — Кривий Ріг
13:20

Бобринець — Кропивницький
09:10 10:30 12:40 14:40 16:30 17:30

Бобринець — Олександрія
15:00

Буховецьке — Кропивницький
07:00

Веселівка — Кропивницький
09:50 17:50

Докучаєве — Кропивницький
07:10

Златопілля — Кропивницький
07:20 13:30

Кетрисанівка — Кропивницький
07:50 15:30

Київ — Херсон
16:15

Кропивницький — Буховецьке
17:45

Кропивницький — Веселівка
07:50 15:10

Кропивницький — Докучаєве
16:05

Кропивницький — Златопілля
10:25

Кропивницький — Кетрисанівка
12:00

Кропивницький — Миколаїв
08:40 14:40

Кропивницький — Олексіївка
13:38

Кропивницький — Павлогірківка
12:23

Миколаїв — Кропивницький
10:35

Олексіївка — Кропивницький
06:05 14:40

Павлогірківка — Кропивницький
08:25 15:50

Херсон — Київ
11:45

Інформація оновлена: 23.11.2019