Автовокзал Одеса Привоз

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Новощепний Ряд, 5 (приховати карту)

Телефон довідки: 048-7777-481, 048-7777-482

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Одеса — Холодна Балка
06:00Одеса — Велика Балка
06:15Одеса — Кишинів (Мол)
06:15Одеса — Южне
06:20Одеса — Миколаїв
06:20Одеса — Холодна Балка
06:20Одеса — Теплодар
06:25Одеса — Вилкове
06:30Одеса — Біляївка
06:30Одеса — Чорноморськ
06:30Одеса — Великодолинське
06:30Одеса — Велика Балка
06:35Одеса — Петродолинське
06:35Одеса — Дмитрівка
06:40Одеса — Ст. Аккаржа
06:40Одеса — Теплодар
06:49Одеса — НАТІ
06:49Одеса — НАТІ
06:50Одеса — Овідіополь
06:50Одеса — Олександрівка
06:50Одеса — Великодолинське
06:50Одеса — Петродолинське
07:00Одеса — Кароліно-Бугаз
07:00Одеса — Петрівка
07:00Одеса — Ст. Аккаржа
07:00Одеса — Маринівка
07:00Одеса — Кишинів (Мол)
07:00Одеса — Біляївка
07:00Одеса — Чорноморськ
07:00Одеса — Теплодар
07:00Одеса — Надлиманське
07:00Одеса — Гвардійське
07:00Одеса — Велика Балка
07:00Одеса — Конопляне
07:01Одеса — НАТІ
07:01Одеса — НАТІ
07:05Одеса — Петродолинське
07:05Одеса — НАТІ
07:10Одеса — Великодолинське
07:10Одеса — Кароліно-Бугаз
07:13Одеса — НАТІ
07:13Одеса — НАТІ
07:15Одеса — Болград
07:20Одеса — Теплодар
07:20Одеса — Миколаїв
07:20Одеса — Чорноморськ
07:20Одеса — Великодолинське
07:20Одеса — Нова Долина
07:20Одеса — Гвардійське
07:20Одеса — Холодна Балка
07:20Одеса — Овідіополь
07:20Одеса — Ст. Аккаржа
07:20Одеса — Петродолинське
07:20Одеса — НАТІ
07:21Одеса — НАТІ
07:25Одеса — НАТІ
07:29Одеса — НАТІ
07:30Одеса — Вилкове
07:30Одеса — Южноукраїнськ
07:30Одеса — Велика Балка
07:30Одеса — Великодолинське
07:30Одеса — Миколаївка
07:30Одеса — Градениці
07:35Одеса — Петродолинське
07:37Одеса — НАТІ
07:37Одеса — НАТІ
07:40Одеса — Теплодар
07:40Одеса — Чорноморськ
07:40Одеса — Холодна Балка
07:40Одеса — Іванівка
07:40Одеса — Великодолинське
07:40Одеса — Ст. Аккаржа
07:40Одеса — Петродолинське
07:40Одеса — Южне
07:40Одеса — Теплодар
07:40Одеса — Біляївка
07:40Одеса — Гвардійське
07:45Одеса — НАТІ
07:49Одеса — НАТІ
07:50Одеса — Кароліно-Бугаз
07:50Одеса — Великодолинське
07:50Одеса — Овідіополь
07:50Одеса — Кишинів (Мол)
07:50Одеса — Петродолинське
07:50Одеса — Біляївка
07:50Одеса — Кислиця
07:50Одеса — Велика Балка
07:53Одеса — НАТІ
07:55Одеса — Кілія
08:00Одеса — Гвардійське
08:00Одеса — Холодна Балка
08:00Одеса — Ст. Аккаржа
08:00Одеса — Липецьке
08:00Одеса — Великодолинське
08:00Одеса — Миколаїв
08:00Одеса — Первомайськ
08:00Одеса — Краснодар (РФ)
08:00Одеса — Біляївка
08:00Одеса — Чорноморськ
08:00Одеса — Холодна Балка
08:00Одеса — Надлиманське
08:00Одеса — Козацьке
08:01Одеса — НАТІ
08:01Одеса — НАТІ
08:05Одеса — Петродолинське
08:09Одеса — НАТІ
08:10Одеса — Великодолинське
08:10Одеса — Визирка
08:10Одеса — Теплодар
08:10Одеса — Овідіополь
08:13Одеса — НАТІ
08:15Одеса — Чорноморськ
08:17Одеса — НАТІ
08:20Одеса — Чорноморськ
08:20Одеса — Велика Балка
08:20Одеса — Великодолинське
08:20Одеса — Гвардійське
08:20Одеса — Петродолинське
08:20Одеса — Приморське
08:20Одеса — Кароліно-Бугаз
08:20Одеса — Холодна Балка
08:20Одеса — Ст. Аккаржа
08:20Одеса — Біляївка
08:25Одеса — НАТІ
08:25Одеса — Великодолинське
08:25Одеса — НАТІ
08:30Одеса — Бессарабка (Мол)
08:30Одеса — Теплодар
08:30Одеса — Маринівка
08:30Одеса — Градениці
08:30Одеса — НАТІ
08:30Одеса — Овідіополь
08:30Одеса — Михайлопіль
08:30Одеса — Лиманське
08:30Одеса — Теплодар
08:30Одеса — Кароліно-Бугаз
08:33Одеса — НАТІ
08:35Одеса — Чорноморськ
08:35Одеса — Петродолинське
08:35Одеса — Болград
08:37Одеса — НАТІ
08:40Одеса — Черевичне
08:40Одеса — Миколаїв
08:40Одеса — Холодна Балка
08:40Одеса — Кілія
08:40Одеса — Теплодар
08:40Одеса — Велика Балка
08:40Одеса — Біляївка
08:40Одеса — Ст. Аккаржа
08:40Одеса — Гвардійське
08:40Одеса — Великодолинське
08:41Одеса — НАТІ
08:50Одеса — Чорноморськ
08:50Одеса — Великодолинське
08:50Одеса — Петродолинське
08:50Одеса — Кароліно-Бугаз
08:50Одеса — Кишинів (Мол)
08:50Одеса — Овідіополь
08:50Одеса — Теплодар
08:50Одеса — Татарбунари
08:51Одеса — НАТІ
09:00Одеса — Холмське
09:00Одеса — Херсон
09:00Одеса — Роздільна
09:00Одеса — Гвардійське
09:00Одеса — Великодолинське
09:00Одеса — Точилове
09:00Одеса — Біляївка
09:00Одеса — Ст. Аккаржа
09:00Одеса — Надлиманське
09:05Одеса — Чорноморськ
09:05Одеса — Великодолинське
09:05Одеса — Петродолинське
09:10Одеса — Теплодар
09:10Одеса — Овідіополь
09:10Одеса — Велика Балка
09:10Одеса — Старосілля
09:15Одеса — НАТІ
09:15Одеса — НАТІ
09:20Одеса — Гвардійське
09:20Одеса — Чорноморськ
09:20Одеса — Великодолинське
09:20Одеса — Петродолинське
09:20Одеса — Кароліно-Бугаз
09:20Одеса — Ст. Аккаржа
09:20Одеса — Миколаїв
09:25Одеса — Великодолинське
09:30Одеса — Овідіополь
09:30Одеса — Холодна Балка
09:30Одеса — Рені
09:30Одеса — Теплодар
09:30Одеса — Гвардійське
09:30Одеса — Нова Долина
09:30Одеса — Рені
09:30Одеса — Градениці
09:35Одеса — Петродолинське
09:35Одеса — Чорноморськ
09:39Одеса — НАТІ
09:39Одеса — НАТІ
09:40Одеса — Гвардійське
09:40Одеса — Великодолинське
09:40Одеса — Ст. Аккаржа
09:40Одеса — Лиманське
09:40Одеса — Біляївка
09:45Одеса — Великодолинське
09:45Одеса — Чорноморськ
09:50Одеса — Гвардійське
09:50Одеса — Петродолинське
09:50Одеса — Виноградне
09:50Одеса — Овідіополь
09:50Одеса — Теплодар
09:50Одеса — Чорноморськ
10:00Одеса — Первомайськ
10:00Одеса — Конопляне
10:00Одеса — Ростов-на-Дону (РФ)
10:00Одеса — Надлиманське
10:00Одеса — Холодна Балка
10:00Одеса — Великодолинське
10:00Одеса — Сорока (Мол)
10:00Одеса — Михайлівка
10:00Одеса — Теплодар
10:00Одеса — Біляївка
10:00Одеса — Гвардійське
10:00Одеса — Знам'янка
10:00Одеса — Миколаїв
10:00Одеса — Холодна Балка
10:00Одеса — Ст. Аккаржа
10:03Одеса — НАТІ
10:05Одеса — Чорноморськ
10:05Одеса — Великодолинське
10:05Одеса — Дмитрівка
10:10Одеса — Южне
10:10Одеса — Петродолинське
10:10Одеса — Гвардійське
10:10Одеса — Петродолинське
10:10Одеса — Болград
10:10Одеса — Велика Балка
10:10Одеса — Маринівка
10:10Одеса — Теплодар
10:10Одеса — Малоярославець Перший
10:11Одеса — НАТІ
10:15Одеса — Кілія
10:20Одеса — Красні Окни
10:20Одеса — Олексіївка
10:20Одеса — Ст. Аккаржа
10:20Одеса — Кароліно-Бугаз
10:20Одеса — Великоплоске
10:20Одеса — НАТІ
10:20Одеса — Чорноморськ
10:20Одеса — Овідіополь
10:30Одеса — Петродолинське
10:30Одеса — Катерино-Платонівка
10:30Одеса — Гвардійське
10:30Одеса — Теплодар
10:30Одеса — Височанське
10:30Одеса — Теплодар
10:30Одеса — Градениці
10:35Херсон — Вроцлав (Пол)
10:35Херсон — Берестя (Біл)
10:35Херсон — Щецин (Пол)
10:35Одеса — Чорноморськ
10:35Херсон — Вільнюс (Лит)
10:35Херсон — Гдиня (Пол)
10:35Херсон — Мінськ (Біл)
10:40Одеса — Миколаїв
10:40Одеса — Ст. Аккаржа
10:40Одеса — Подільськ
10:40Одеса — Кілія
10:40Одеса — Біляївка
10:50Одеса — Теплодар
10:50Одеса — НАТІ
10:50Одеса — Петродолинське
10:50Одеса — НАТІ
10:50Одеса — Гвардійське
10:50Одеса — Чорноморськ
10:50Одеса — Кароліно-Бугаз
10:50Одеса — Роздільна
10:50Одеса — Кам'янське
11:00Одеса — Біляївка
11:00Одеса — Великодолинське
11:00Одеса — Холодна Балка
11:00Одеса — Херсон
11:00Одеса — Ст. Аккаржа
11:00Одеса — Надлиманське
11:05Одеса — Чорноморськ
11:05Одеса — Велика Балка
11:05Одеса — Кишинів (Мол)
11:05Одеса — Михайлопіль
11:10Одеса — Вільне
11:10Одеса — Гвардійське
11:10Одеса — Ананьїв
11:10Одеса — Теплодар
11:10Одеса — Петродолинське
11:10Одеса — Великодолинське
11:15Одеса — Болград
11:15Одеса — Вилкове
11:20Одеса — Ст. Аккаржа
11:20Одеса — Біляївка
11:20Одеса — Овідіополь
11:20Одеса — Миколаїв
11:20Одеса — Чорноморськ
11:20Южне — Арциз
11:20Одеса — Великодолинське
11:22Одеса — НАТІ
11:25Одеса — Петродолинське
11:26Одеса — НАТІ
11:30Одеса — Кароліно-Бугаз
11:30Одеса — Градениці
11:30Одеса — Гвардійське
11:30Одеса — Холодна Балка
11:30Одеса — Черевичне
11:30Одеса — НАТІ
11:30Одеса — Кілія
11:35Одеса — Стара Некрасівка
11:35Одеса — Чорноморськ
11:35Одеса — Великодолинське
11:40Одеса — Визирка
11:40Одеса — Ст. Аккаржа
11:40Одеса — Теплодар
11:45Одеса — Петродолинське
11:45Одеса — Знам'янка
11:45Одеса — Теплодар
11:50Одеса — Овідіополь
11:50Одеса — Роздільна
11:50Херсон — Вилкове
11:50Одеса — Гвардійське
11:50Одеса — Чорноморськ
11:50Одеса — Біляївка
11:50Одеса — Великодолинське
11:50Херсон — Вилкове
11:50Одеса — Гвардійське
12:00Одеса — Височанське
12:00Одеса — Великодолинське
12:00Одеса — Чорноморськ
12:00Одеса — Новогеоргіївка
12:00Одеса — Теплодар
12:00Одеса — Надлиманське
12:00Одеса — Біляївка
12:00Одеса — Миколаїв
12:00Одеса — Ст. Аккаржа
12:00Одеса — Южноукраїнськ
12:00Одеса — Теплодар
12:02Одеса — НАТІ
12:02Одеса — НАТІ
12:05Одеса — Чорноморськ
12:05Одеса — Великодолинське
12:05Одеса — Петродолинське
12:05Одеса — Велика Балка
12:05Одеса — Кишинів (Мол)
12:10Одеса — Гвардійське
12:10Одеса — Кароліно-Бугаз
12:10Херсон — Ізмаїл
12:10Одеса — Гвардійське
12:15Одеса — Покровка
12:20Одеса — Теплодар
12:20Одеса — Кароліно-Бугаз
12:20Одеса — Ст. Аккаржа
12:20Одеса — Чорноморськ
12:20Одеса — Великодолинське
12:20Одеса — Овідіополь
12:25Одеса — Петродолинське
12:26Одеса — НАТІ
12:30Одеса — Кілія
12:30Одеса — Суворове
12:30Одеса — Градениці
12:30Одеса — Гвардійське
12:30Одеса — Холодна Балка
12:30Одеса — Конопляне
12:30Одеса — Гвардійське
12:30Одеса — Красні Окни
12:34Одеса — НАТІ
12:35Одеса — Чорноморськ
12:35Одеса — Великодолинське
12:35Одеса — Петрівка
12:35Одеса — Виноградівка
12:40Одеса — Біляївка
12:40Одеса — Петродолинське
12:40Одеса — Ст. Аккаржа
12:40Одеса — Теплодар
12:40Одеса — НАТІ
12:40Одеса — Овідіополь
12:40Одеса — Миколаїв
12:45Одеса — Біляївка
12:50Одеса — Чорноморськ
12:50Одеса — Великодолинське
12:50Одеса — Гвардійське
12:50Одеса — Олександрівка
12:50Одеса — Овідіополь
12:52Одеса — НАТІ
12:55Одеса — Велика Балка
12:55Одеса — Кароліно-Бугаз
12:55Одеса — Петродолинське
13:00Одеса — Теплодар
13:00Одеса — Надлиманське
13:00Одеса — Маринівка
13:00Вилкове — Херсон
13:00Одеса — Біляївка
13:00Вилкове — Херсон
13:00Одеса — Градениці
13:00Одеса — Холодна Балка
13:00Одеса — Штефан-Воде (Мол)
13:00Одеса — Бендери (Мол)
13:00Одеса — Великодолинське
13:00Одеса — Плавні
13:00Одеса — Ст. Аккаржа
13:00Одеса — НАТІ
13:05Одеса — Улянівка
13:05Одеса — Великодолинське
13:10Одеса — Чорноморськ
13:10Одеса — Петродолинське
13:10Одеса — Гвардійське
13:20Одеса — Великодолинське
13:20Одеса — Кароліно-Бугаз
13:20Одеса — Миколаїв
13:20Одеса — Овідіополь
13:20Одеса — Ст. Аккаржа
13:20Одеса — Знам'янка
13:20Одеса — Роздільна
13:24Одеса — НАТІ
13:25Одеса — Петродолинське
13:28Одеса — НАТІ
13:30Одеса — Теплодар
13:30Одеса — Холодна Балка
13:30Одеса — Гвардійське
13:30Одеса — Нова Долина
13:30Одеса — Градениці
13:30Одеса — Холмське
13:30Одеса — Чорноморськ
13:30Одеса — Петродолинське
13:30Одеса — Березанка
13:35Одеса — Великодолинське
13:40Одеса — Криничне
13:40Одеса — Ст. Аккаржа
13:40Одеса — НАТІ
13:40Одеса — Петродолинське
13:40Одеса — Біляївка
13:40Одеса — Кілія
13:45Одеса — Великодолинське
13:50Одеса — Теплодар
13:50Одеса — Чорноморськ
13:50Одеса — НАТІ
13:50Одеса — Гвардійське
13:50Одеса — Овідіополь
13:50Одеса — Лісне
13:55Одеса — Велика Балка
14:00Одеса — Надлиманське
14:00Одеса — Ст. Аккаржа
14:00Одеса — Петродолинське
14:00Ізмаїл — Херсон
14:00Одеса — Тростянець
14:00Одеса — Миколаїв
14:00Одеса — Біляївка
14:00Одеса — Великодолинське
14:04Одеса — НАТІ
14:10Одеса — Чорноморськ
14:10Одеса — Гвардійське
14:10Одеса — Теплодар
14:12Одеса — НАТІ
14:15Одеса — Чорноморськ
14:15Одеса — Южне
14:15Одеса — Задунаївка
14:15Одеса — Кодима
14:15Одеса — Великодолинське
14:20Одеса — Ст. Аккаржа
14:20Одеса — Кишинів (Мол)
14:20Одеса — Петродолинське
14:20Одеса — Кароліно-Бугаз
14:20Одеса — Гвардійське
14:20Одеса — Овідіополь
14:25Одеса — Приморське
14:30Одеса — Москва (РФ)
14:30Одеса — Холодна Балка
14:30Одеса — Тополине
14:30Одеса — Градениці
14:30Одеса — Теплодар
14:30Одеса — Дубоссари (Мол)
14:30Одеса — Кароліно-Бугаз
14:30Одеса — Красні Окни
14:30Одеса — Кілія
14:30Одеса — Гвардійське
14:30Одеса — Великодолинське
14:30Одеса — Теплодар
14:30Одеса — Чорноморськ
14:33Одеса — НАТІ
14:35Одеса — Нові Трояни
14:40Одеса — Ст. Аккаржа
14:40Одеса — Олександрівка
14:40Одеса — Петродолинське
14:40Одеса — Миколаїв
14:40Одеса — Сирове
14:40Одеса — Глибоке
14:40Одеса — Гвардійське
14:40Одеса — Біляївка
14:45Одеса — Великодолинське
14:45Одеса — Вилкове
14:45Одеса — Дмитрівка
14:45Одеса — Теплодар
14:45Южне — Кишинів (Мол)
14:50Одеса — Гвардійське
14:50Одеса — Чорноморськ
14:50Одеса — Южне
14:50Одеса — Овідіополь
14:50Одеса — Теплодар
14:55Одеса — Велика Балка
15:00Одеса — Ананьїв
15:00Одеса — Покровка
15:00Одеса — Великодолинське
15:00Одеса — Біляївка
15:00Одеса — Гвардійське
15:00Одеса — Надлиманське
15:00Одеса — Ст. Аккаржа
15:00Одеса — Петродолинське
15:04Одеса — НАТІ
15:04Одеса — НАТІ
15:05Одеса — Мирнопілля
15:09Одеса — НАТІ
15:10Одеса — Чорноморськ
15:10Одеса — Довга Пристань
15:10Одеса — Теплодар
15:10Одеса — Кілія
15:10Одеса — Кароліно-Бугаз
15:15Одеса — Великодолинське
15:15Одеса — Петродолинське
15:15Одеса — Іванівка
15:20Одеса — Кароліно-Бугаз
15:20Одеса — Овідіополь
15:20Одеса — Біляївка
15:20Одеса — Гвардійське
15:20Одеса — Ст. Аккаржа
15:20Одеса — Миколаїв
15:25Одеса — НАТІ
15:30Одеса — НАТІ
15:30Одеса — Холодна Балка
15:30Одеса — Конопляне
15:30Одеса — Теплодар
15:30Одеса — Кишинів (Мол)
15:30Одеса — Великодолинське
15:30Одеса — Чорноморськ
15:30Одеса — Залізничне
15:30Одеса — Теплодар
15:30Одеса — Черевичне
15:33Одеса — НАТІ
15:35Одеса — Петродолинське
15:40Одеса — Успенівка
15:40Одеса — Гвардійське
15:40Одеса — Миколаївка
15:40Одеса — Ст. Аккаржа
15:45Одеса — Вилкове
15:45Одеса — Чорноморськ
15:45Одеса — Біляївка
15:45Одеса — Великодолинське
15:45Одеса — Липецьке
15:50Одеса — Теплодар
15:50Одеса — Кілія
15:50Одеса — Нова Долина
15:50Одеса — Овідіополь
15:50Одеса — Чорноморськ
15:50Одеса — Великодолинське
15:50Одеса — Кочкувате
15:50Одеса — Кароліно-Бугаз
15:55Одеса — Петродолинське
15:55Одеса — Велика Балка
16:00Одеса — Очаків
16:00Одеса — Миколаїв
16:00Одеса — Холодна Балка
16:00Одеса — Градениці
16:00Одеса — Великодолинське
16:00Одеса — Визирка
16:00Одеса — Харків
16:00Одеса — Городнє
16:00Одеса — Надлиманське
16:00Одеса — Маринівка
16:00Одеса — Роздільна
16:00Одеса — Гвардійське
16:00Одеса — Харків
16:00Одеса — Ст. Аккаржа
16:00Одеса — Южноукраїнськ
16:05Одеса — Чорноморськ
16:05Одеса — Бородіно
16:05Одеса — НАТІ
16:05Одеса — Великодолинське
16:10Одеса — Теплодар
16:11Одеса — НАТІ
16:15Одеса — Петродолинське
16:15Одеса — Струмок
16:20Одеса — Гвардійське
16:20Одеса — Чорноморськ
16:20Одеса — Ст. Аккаржа
16:20Одеса — Великодолинське
16:20Одеса — Овідіополь
16:20Одеса — Кароліно-Бугаз
16:27Одеса — НАТІ
16:30Одеса — Біляївка
16:30Одеса — Петродолинське
16:30Одеса — Кишинів (Мол)
16:30Одеса — Кам'янське
16:30Одеса — Болград
16:30Одеса — Знам'янка
16:30Одеса — Ватутіне
16:35Одеса — Великодолинське
16:35Одеса — Кілія
16:35Одеса — Кароліно-Бугаз
16:35Одеса — Чорноморськ
16:35Одеса — НАТІ
16:40Одеса — Олексіївка
16:40Одеса — Миколаїв
16:40Одеса — НАТІ
16:40Одеса — Роздільна
16:40Одеса — Гвардійське
16:40Одеса — Ст. Аккаржа
16:40Одеса — Теплодар
16:40Щецин (Пол) — Херсон
16:40Щецин (Пол) — Херсон
16:45Одеса — Михайлопіль
16:45Одеса — Біляївка
16:45Одеса — Петродолинське
16:45Одеса — Велика Балка
16:50Одеса — Главані
16:50Одеса — Овідіополь
16:50Одеса — Чорноморськ
16:50Одеса — Великодолинське
16:55Одеса — Рибниця (Мол)
17:00Одеса — Гвардійське
17:00Одеса — Ст. Аккаржа
17:00Одеса — Дубове
17:00Одеса — Великодолинське
17:00Одеса — Градениці
17:00Одеса — Гвардійське
17:00Одеса — Гребеники
17:00Одеса — Петродолинське
17:00Одеса — Надлиманське
17:00Одеса — Дмитрівка
17:03Одеса — НАТІ
17:05Одеса — Чорноморськ
17:05Одеса — Великодолинське
17:10Одеса — Серпневе
17:10Одеса — Теплодар
17:10Одеса — Петродолинське
17:11Одеса — НАТІ
17:15Одеса — Петродолинське
17:15Одеса — Ананьїв
17:15Одеса — Біляївка
17:20Одеса — Гвардійське
17:20Одеса — Великодолинське
17:20Одеса — Гвардійське
17:20Одеса — Теплодар
17:20Одеса — Ст. Аккаржа
17:20Одеса — Чорноморськ
17:20Одеса — Кілія
17:20Одеса — Овідіополь
17:20Одеса — Біляївка
17:20Одеса — Миколаїв
17:25Одеса — Болград
17:27Одеса — НАТІ
17:30Одеса — Біляївка
17:30Одеса — Надлиманське
17:30Одеса — Теплодар
17:30Одеса — Михайлівка
17:30Одеса — Бендери (Мол)
17:30Одеса — Маринівка
17:30Одеса — Холодна Балка
17:30Одеса — Петродолинське
17:35Одеса — Чорноморськ
17:35Одеса — НАТІ
17:35Одеса — Великодолинське
17:40Одеса — Ст. Аккаржа
17:40Одеса — Нова Іванівка
17:40Одеса — Гвардійське
17:45Одеса — Рені
17:45Одеса — Біляївка
17:45Одеса — Теплодар
17:45Одеса — Конопляне
17:50Одеса — Овідіополь
17:50Одеса — Кароліно-Бугаз
17:50Одеса — Нова Долина
17:50Одеса — Петродолинське
17:50Одеса — Великодолинське
17:50Одеса — Роздільна
17:50Одеса — Теплодар
17:50Одеса — Чорноморськ
17:59Одеса — НАТІ
17:59Одеса — НАТІ
18:00Одеса — Холодна Балка
18:00Одеса — Знам'янка
18:00Одеса — Кишинів (Мол)
18:00Одеса — Лиманське
18:00Одеса — Градениці
18:00Одеса — Холодна Балка
18:00Одеса — Чорноморськ
18:00Одеса — Василівка
18:00Одеса — Малоярославець Перший
18:00Одеса — Гвардійське
18:00Одеса — Новокрасне
18:00Одеса — Миколаїв
18:00Одеса — Надлиманське
18:00Одеса — Ананьїв
18:00Одеса — Ст. Аккаржа
18:05Одеса — Чорноморськ
18:05Одеса — Великодолинське
18:10Одеса — Кароліно-Бугаз
18:10Одеса — Петродолинське
18:10Одеса — Надеждівка
18:10Одеса — Теплодар
18:20Одеса — Овідіополь
18:20Одеса — Кароліно-Бугаз
18:20Одеса — Гвардійське
18:20Одеса — Теплодар
18:20Одеса — Ст. Аккаржа
18:20Одеса — Чорноморськ
18:20Одеса — Великоплоске
18:30Одеса — Катерино-Платонівка
18:30Одеса — Петродолинське
18:30Одеса — НАТІ
18:30Одеса — Великодолинське
18:30Одеса — Біляївка
18:34Одеса — НАТІ
18:34Одеса — НАТІ
18:35Одеса — Владичень
18:35Одеса — Чорноморськ
18:40Одеса — Гвардійське
18:40Одеса — Холодна Балка
18:40Одеса — Миколаїв
18:40Одеса — Ст. Аккаржа
18:40Одеса — Ананьїв
18:45Одеса — Великодолинське
18:45Одеса — Задунаївка
18:45Одеса — Знам'янка
18:45Одеса — Біляївка
18:50Одеса — Петродолинське
18:50Одеса — Кароліно-Бугаз
18:50Одеса — Теплодар
18:50Одеса — Чорноморськ
18:50Одеса — Овідіополь
18:55Одеса — Южне
18:58Одеса — НАТІ
18:58Одеса — НАТІ
19:00Одеса — Кишинів (Мол)
19:00Одеса — Гвардійське
19:00Одеса — Теплодар
19:00Гдиня (Пол) — Херсон
19:00Одеса — Ст. Аккаржа
19:00Одеса — Теплодар
19:00Одеса — Черевичне
19:00Одеса — Василівка
19:00Одеса — Градениці
19:00Одеса — Надлиманське
19:00Одеса — Великодолинське
19:05Одеса — Чорноморськ
19:05Одеса — Петродолинське
19:10Одеса — Теплодар
19:10Одеса — Велика Балка
19:10Одеса — Кароліно-Бугаз
19:15Одеса — Великодолинське
19:20Одеса — Маринівка
19:20Одеса — Чорноморськ
19:20Одеса — Миколаїв
19:20Одеса — Ст. Аккаржа
19:20Одеса — Овідіополь
19:20Одеса — Теплодар
19:20Одеса — Гвардійське
19:20Одеса — Холодна Балка
19:25Одеса — Петродолинське
19:25Одеса — Новокальчеве
19:26Одеса — НАТІ
19:30Одеса — Теплодар
19:30Одеса — Кароліно-Бугаз
19:30Одеса — Великодолинське
19:34Одеса — НАТІ
19:40Одеса — Ст. Аккаржа
19:40Одеса — Гвардійське
19:40Одеса — НАТІ
19:40Одеса — Вільне
19:45Одеса — Великодолинське
19:45Одеса — Петродолинське
19:50Одеса — Овідіополь
19:50Одеса — Нова Долина
19:50Одеса — Теплодар
20:00Одеса — Холодна Балка
20:00Одеса — Великодолинське
20:00Одеса — Кароліно-Бугаз
20:00Одеса — Надлиманське
20:00Одеса — Гвардійське
20:00Одеса — Ст. Аккаржа
20:00Одеса — Градениці
20:00Одеса — Чорноморськ
20:05Одеса — Петродолинське
20:06Одеса — НАТІ
20:10Одеса — Кароліно-Бугаз
20:10Одеса — Теплодар
20:10Одеса — НАТІ
20:15Одеса — Великодолинське
20:20Одеса — Петродолинське
20:20Одеса — Надрічне
20:20Одеса — Ст. Аккаржа
20:28Одеса — НАТІ
20:30Одеса — Велика Балка
20:30Одеса — Мозир (Біл)
20:30Одеса — Великодолинське
20:30Одеса — Овідіополь
20:35Одеса — Кишинів (Мол)
20:35Одеса — Петродолинське
20:40Одеса — Ст. Аккаржа
20:40Одеса — Мирнопілля
20:45Одеса — Великодолинське
20:48Одеса — НАТІ
20:50Одеса — Теплодар
20:50Одеса — Петродолинське
21:00Одеса — Ст. Аккаржа
21:00Одеса — Чорноморськ
21:00Одеса — Біляївка
21:00Одеса — Овідіополь
21:04Одеса — НАТІ
21:10Одеса — Теплодар
21:10Одеса — Петродолинське
21:20Одеса — Кароліно-Бугаз
21:24Одеса — НАТІ
21:28Одеса — НАТІ
21:30Одеса — Теплодар
21:30Одеса — Болград
21:30Одеса — Овідіополь
21:50Одеса — Теплодар
22:00Херсон — Гданськ (Пол)
22:00Одеса — Овідіополь
22:00Одеса — Южне
22:00Одеса — НАТІ
22:00Херсон — Щецин (Пол)
22:00Одеса — НАТІ
22:00Херсон — Щецин (Пол)
22:00Херсон — Гданськ (Пол)
23:30Одеса — Кишинів (Мол)

за маршрутами автобусів

Ізмаїл — Херсон
14:00

Вилкове — Херсон
13:00 13:00

Гдиня (Пол) — Херсон
19:00

Одеса — Іванівка
07:40 15:15

Одеса — Ананьїв
11:10 15:00 17:15 18:00 18:40

Одеса — Бендери (Мол)
13:00 17:30

Одеса — Березанка
13:30

Одеса — Бессарабка (Мол)
08:30

Одеса — Болград
07:15 08:35 10:10 11:15 16:30 17:25 21:30

Одеса — Бородіно
16:05

Одеса — Біляївка
06:30 07:00 07:40 07:50 08:00 08:20 08:40 09:00 09:40 10:00 10:40 11:00 11:20 11:50 12:00 12:40 12:45 13:00 13:40 14:00 14:40 15:00 15:20 15:45 16:30 16:45 17:15 17:20 17:30 17:45 18:30 18:45 21:00

Одеса — Василівка
18:00 19:00

Одеса — Ватутіне
16:30

Одеса — Велика Балка
06:00 06:30 07:00 07:30 07:50 08:20 08:40 09:10 10:10 11:05 12:05 12:55 13:55 14:55 15:55 16:45 19:10 20:30

Одеса — Великодолинське
06:30 06:50 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00 08:10 08:20 08:25 08:40 08:50 09:00 09:05 09:20 09:25 09:40 09:45 10:00 10:05 11:00 11:10 11:20 11:35 11:50 12:00 12:05 12:20 12:35 12:50 13:00 13:05 13:20 13:35 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 15:50 16:00 16:05 16:20 16:35 16:50 17:00 17:05 17:20 17:35 17:50 18:05 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45

Одеса — Великоплоске
10:20 18:20

Одеса — Визирка
08:10 11:40 16:00

Одеса — Вилкове
06:25 07:30 11:15 14:45 15:45

Одеса — Виноградне
09:50

Одеса — Виноградівка
12:35

Одеса — Височанське
10:30 12:00

Одеса — Владичень
18:35

Одеса — Вільне
11:10 19:40

Одеса — Гвардійське
07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:30 09:40 09:50 10:00 10:10 10:30 10:50 11:10 11:30 11:50 11:50 12:10 12:10 12:30 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:20 14:30 14:40 14:50 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:00 17:20 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00

Одеса — Главані
16:50

Одеса — Глибоке
14:40

Одеса — Городнє
16:00

Одеса — Градениці
07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:00 13:30 14:30 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00

Одеса — Гребеники
17:00

Одеса — Дмитрівка
06:35 10:05 14:45 17:00

Одеса — Довга Пристань
15:10

Одеса — Дубове
17:00

Одеса — Дубоссари (Мол)
14:30

Одеса — Задунаївка
14:15 18:45

Одеса — Залізничне
15:30

Одеса — Знам'янка
10:00 11:45 13:20 16:30 18:00 18:45

Одеса — Кам'янське
10:50 16:30

Одеса — Кароліно-Бугаз
07:00 07:10 07:50 08:20 08:30 08:50 09:20 10:20 10:50 11:30 12:10 12:20 12:55 13:20 14:20 14:30 15:10 15:20 15:50 16:20 16:35 17:50 18:10 18:20 18:50 19:10 19:30 20:00 20:10 21:20

Одеса — Катерино-Платонівка
10:30 18:30

Одеса — Кислиця
07:50

Одеса — Кишинів (Мол)
06:15 07:00 07:50 08:50 11:05 12:05 14:20 15:30 16:30 18:00 19:00 20:35 23:30

Одеса — Кодима
14:15

Одеса — Козацьке
08:00

Одеса — Конопляне
07:00 10:00 12:30 15:30 17:45

Одеса — Кочкувате
15:50

Одеса — Краснодар (РФ)
08:00

Одеса — Красні Окни
10:20 12:30 14:30

Одеса — Криничне
13:40

Одеса — Кілія
07:55 08:40 10:15 10:40 11:30 12:30 13:40 14:30 15:10 15:50 16:35 17:20

Одеса — Лиманське
08:30 09:40 18:00

Одеса — Липецьке
08:00 15:45

Одеса — Лісне
13:50

Одеса — Малоярославець Перший
10:10 18:00

Одеса — Маринівка
07:00 08:30 10:10 13:00 16:00 17:30 19:20

Одеса — Миколаїв
06:20 07:20 08:00 08:40 09:20 10:00 10:40 11:20 12:00 12:40 13:20 14:00 14:40 15:20 16:00 16:40 17:20 18:00 18:40 19:20

Одеса — Миколаївка
07:30 15:40

Одеса — Мирнопілля
15:05 20:40

Одеса — Михайлопіль
08:30 11:05 16:45

Одеса — Михайлівка
10:00 17:30

Одеса — Мозир (Біл)
20:30

Одеса — Москва (РФ)
14:30

Одеса — НАТІ
06:49 06:49 07:01 07:01 07:05 07:13 07:13 07:20 07:21 07:25 07:29 07:37 07:37 07:45 07:49 07:53 08:01 08:01 08:09 08:13 08:17 08:25 08:25 08:30 08:33 08:37 08:41 08:51 09:15 09:15 09:39 09:39 10:03 10:11 10:20 10:50 10:50 11:22 11:26 11:30 12:02 12:02 12:26 12:34 12:40 12:52 13:00 13:24 13:28 13:40 13:50 14:04 14:12 14:33 15:04 15:04 15:09 15:25 15:30 15:33 16:05 16:11 16:27 16:35 16:40 17:03 17:11 17:27 17:35 17:59 17:59 18:30 18:34 18:34 18:58 18:58 19:26 19:34 19:40 20:06 20:10 20:28 20:48 21:04 21:24 21:28 22:00 22:00

Одеса — Надеждівка
18:10

Одеса — Надлиманське
07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 17:30 18:00 19:00 20:00

Одеса — Надрічне
20:20

Одеса — Нова Іванівка
17:40

Одеса — Нова Долина
07:20 09:30 13:30 15:50 17:50 19:50

Одеса — Новогеоргіївка
12:00

Одеса — Новокальчеве
19:25

Одеса — Новокрасне
18:00

Одеса — Нові Трояни
14:35

Одеса — Овідіополь
06:50 07:20 07:50 08:10 08:30 08:50 09:10 09:30 09:50 10:20 11:20 11:50 12:20 12:40 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50 20:30 21:00 21:30 22:00

Одеса — Олександрівка
06:50 12:50 14:40

Одеса — Олексіївка
10:20 16:40

Одеса — Очаків
16:00

Одеса — Первомайськ
08:00 10:00

Одеса — Петродолинське
06:35 06:50 07:05 07:20 07:35 07:40 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50 10:10 10:10 10:30 10:50 11:10 11:25 11:45 12:05 12:25 12:40 12:55 13:10 13:25 13:30 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:15 15:35 15:55 16:15 16:30 16:45 17:00 17:10 17:15 17:30 17:50 18:10 18:30 18:50 19:05 19:25 19:45 20:05 20:20 20:35 20:50 21:10

Одеса — Петрівка
07:00 12:35

Одеса — Плавні
13:00

Одеса — Подільськ
10:40

Одеса — Покровка
12:15 15:00

Одеса — Приморське
08:20 14:25

Одеса — Рені
09:30 09:30 17:45

Одеса — Рибниця (Мол)
16:55

Одеса — Роздільна
09:00 10:50 11:50 13:20 16:00 16:40 17:50

Одеса — Ростов-на-Дону (РФ)
10:00

Одеса — Серпневе
17:10

Одеса — Сирове
14:40

Одеса — Сорока (Мол)
10:00

Одеса — Ст. Аккаржа
06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40 18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20 20:40 21:00

Одеса — Стара Некрасівка
11:35

Одеса — Старосілля
09:10

Одеса — Струмок
16:15

Одеса — Суворове
12:30

Одеса — Татарбунари
08:50

Одеса — Теплодар
06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 07:40 08:10 08:30 08:30 08:40 08:50 09:10 09:30 09:50 10:00 10:10 10:30 10:30 10:50 11:10 11:40 11:45 12:00 12:00 12:20 12:40 13:00 13:30 13:50 14:10 14:30 14:30 14:45 14:50 15:10 15:30 15:30 15:50 16:10 16:40 17:10 17:20 17:30 17:45 17:50 18:10 18:20 18:50 19:00 19:00 19:10 19:20 19:30 19:50 20:10 20:50 21:10 21:30 21:50

Одеса — Тополине
14:30

Одеса — Точилове
09:00

Одеса — Тростянець
14:00

Одеса — Улянівка
13:05

Одеса — Успенівка
15:40

Одеса — Харків
16:00 16:00

Одеса — Херсон
09:00 11:00

Одеса — Холмське
09:00 13:30

Одеса — Холодна Балка
05:40 06:20 07:20 07:40 08:00 08:00 08:20 08:40 09:30 10:00 10:00 11:00 11:30 12:30 13:00 13:30 14:30 15:30 16:00 17:30 18:00 18:00 18:40 19:20 20:00

Одеса — Черевичне
08:40 11:30 15:30 19:00

Одеса — Чорноморськ
06:30 07:00 07:20 07:40 08:00 08:15 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:45 09:50 10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:00 12:05 12:20 12:35 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:15 14:30 14:50 15:10 15:30 15:45 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:20 17:35 17:50 18:00 18:05 18:20 18:35 18:50 19:05 19:20 20:00 21:00

Одеса — Штефан-Воде (Мол)
13:00

Одеса — Южне
06:15 07:40 10:10 14:15 14:50 18:55 22:00

Одеса — Южноукраїнськ
07:30 12:00 16:00

Херсон — Ізмаїл
12:10

Херсон — Берестя (Біл)
10:35

Херсон — Вилкове
11:50 11:50

Херсон — Вроцлав (Пол)
10:35

Херсон — Вільнюс (Лит)
10:35

Херсон — Гданськ (Пол)
22:00 22:00

Херсон — Гдиня (Пол)
10:35

Херсон — Мінськ (Біл)
10:35

Херсон — Щецин (Пол)
10:35 22:00 22:00

Щецин (Пол) — Херсон
16:40 16:40

Южне — Арциз
11:20

Южне — Кишинів (Мол)
14:45

Інформація оновлена: 27.11.2019