Автовокзал Одеса Привокзальна

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: пл. Старосінна, 1Б (показати на мапі)

Телефон довідки: 048-7225070, 048-7044422, 098-3224422

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:10Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
01:30Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
04:20Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
05:50Одеса — Бершадь
06:00Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
06:10Одеса — Київ
06:30Одеса — Миколаївка
07:25Одеса — Ялта
07:25Одеса — Ялта
07:30Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
08:00Одеса — Білгород-Дністровський
08:30Одеса — Маринівка
08:40Одеса — Черевичне
08:45Одеса — Лиманське
09:00Одеса — Білгород-Дністровський
10:00Одеса — Арциз
10:00Одеса — Білгород-Дністровський
10:00Одеса — Михайлівка
10:50Одеса — Арциз
11:00Одеса — Білгород-Дністровський
11:10Одеса — Лиманське
11:30Одеса — Черевичне
11:50Одеса — Затишшя
11:50Одеса — Арциз
12:00Одеса — Хуст
12:00Одеса — Хуст
12:00Одеса — Білгород-Дністровський
12:20Одеса — Делень
12:25Одеса — Лиманське
12:30Одеса — Смоленськ (РФ)
12:30Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
13:00Одеса — Білгород-Дністровський
13:00Одеса — Маринівка
13:00Одеса — Нова Одеса
13:00Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
13:00Одеса — Арциз
13:40Одеса — Арциз
14:00Одеса — Білгород-Дністровський
14:00Одеса — Луганськ
14:00Одеса — Луганськ
14:30Одеса — Арциз
14:50Одеса — Лиманське
15:00Одеса — Крутоярівка
15:00Одеса — Білгород-Дністровський
15:00Одеса — Затишшя
15:10Одеса — Тульчин
15:30Одеса — Черевичне
15:45Одеса — Білгород-Дністровський
16:00Одеса — Затишшя
16:00Одеса — Маринівка
16:00Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
16:00Одеса — Білгород-Дністровський
16:15Одеса — Арциз
16:15Одеса — Білгород-Дністровський
16:25Одеса — Лиманське
16:35Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
16:40Одеса — Сочі (РФ)
16:45Одеса — Білгород-Дністровський
17:00Одеса — Білгород-Дністровський
17:15Одеса — Білгород-Дністровський
17:30Одеса — Михайлівка
17:30Одеса — Лиманське
17:30Одеса — Запоріжжя
17:45Одеса — Білгород-Дністровський
18:00Одеса — Білгород-Дністровський
18:00Одеса — Арциз
18:30Одеса — Черевичне
18:30Одеса — Арциз
18:35Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
19:00Одеса — Маріуполь
19:20Одеса — Маринівка
19:30Одеса — Білгород-Дністровський
19:50Одеса — Ялта
19:50Одеса — Ялта
20:10Одеса — Арциз
20:35Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
21:00Одеса — Ялта
22:10Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
23:55Одеса — Бориспіль (Аеропорт)

за маршрутами автобусів

Одеса — Арциз
10:00 10:50 11:50 13:00 13:40 14:30 16:15 18:00 18:30 20:10

Одеса — Бершадь
05:50

Одеса — Бориспіль (Аеропорт)
00:10 01:30 04:20 06:00 07:30 12:30 13:00 16:00 16:35 18:35 20:35 22:10 23:55

Одеса — Білгород-Дністровський
08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 15:45 16:00 16:15 16:45 17:00 17:15 17:45 18:00 19:30

Одеса — Делень
12:20

Одеса — Запоріжжя
17:30

Одеса — Затишшя
11:50 15:00 16:00

Одеса — Київ
06:10

Одеса — Крутоярівка
15:00

Одеса — Лиманське
08:45 11:10 12:25 14:50 16:25 17:30

Одеса — Луганськ
14:00 14:00

Одеса — Маринівка
08:30 13:00 16:00 19:20

Одеса — Маріуполь
19:00

Одеса — Миколаївка
06:30

Одеса — Михайлівка
10:00 17:30

Одеса — Нова Одеса
13:00

Одеса — Смоленськ (РФ)
12:30

Одеса — Сочі (РФ)
16:40

Одеса — Тульчин
15:10

Одеса — Хуст
12:00 12:00

Одеса — Черевичне
08:40 11:30 15:30 18:30

Одеса — Ялта
07:25 07:25 19:50 19:50 21:00

Інформація оновлена: 25.09.2013