Автовокзал Перечин

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Червоноармійська, 28 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03145-21240

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

06:30Тур'ї Ремети — Ужгород
06:40Перечин — Ужгород
06:40Тихий — Ужгород
06:51Зарічово — Ужгород
06:57Тур'я-Бистра — Ужгород
07:00Перечин — Зарічово
07:05Ворочево — Ужгород
07:10Ужгород — Львів
07:10Лумшори — Ужгород
07:11Порошково — Ужгород
07:13Забрідь — Ужгород
07:15Чорноголова — Ужгород
07:19Туриця — Ужгород
07:30Ужгород — Великий Березний
07:33Великий Березний — Ужгород
07:35Перечин — Ужгород
07:40Тур'я-Бистра — Ужгород
07:45Перечин — Пастілки
07:45Перечин — Ужгород
07:45Свалява — Ужгород
07:50Люта — Ужгород
07:55Перечин — Тур'ї Ремети
07:56Вільшинки — Ужгород
07:58Великий Березний — Ужгород
08:00Ужгород — Великий Березний
08:05Перечин — Туриця
08:06Тур'я-Бистра — Ужгород
08:10Перечин — Сімерки
08:11Полянська Гута — Ужгород
08:15Ужгород — Ворочево
08:15Перечин — Новоселиця
08:20Великий Березний — Ужгород
08:20Перечин — Ужгород
08:25Ужгород — Лумшори
08:30Ужгород — Великий Березний
08:35Перечин — Зарічово
08:36Полянська Гута — Ужгород
08:38Руський Мочар — Ужгород
08:40Ужгород — Свалява
08:40Ужок — Ужгород
08:45Перечин — Ужгород
08:48Зарічово — Ужгород
08:50Порошково — Ужгород
08:50Перечин — Тур'ї Ремети
08:55Ворочево — Ужгород
08:55Сімерки — Ужгород
08:57Ворочево — Ужгород
08:59Ужгород — Великий Березний
09:00Люта — Ужгород
09:03Свалява — Ужгород
09:09Великий Березний — Ужгород
09:11Зарічово — Ужгород
09:15Ужгород — Тур'я-Бистра
09:15Ужгород — Турка
09:20Ужгород — Зарічово
09:32Ужгород — Великий Березний
09:33Великий Березний — Ужгород
09:35Тур'я-Бистра — Ужгород
09:35Перечин — Тур'ї Ремети
09:35Ужгород — Полянська Гута
09:55Вільшинки — Ужгород
10:00Новоселиця — Ужгород
10:00Ужгород — Великий Березний
10:05Перечин — Ужгород
10:10Лумшори — Ужгород
10:15Великий Березний — Ужгород
10:15Зарічово — Ужгород
10:15Перечин — Туриця
10:18Великий Березний — Ужгород
10:25Ужгород — Руський Мочар
10:27Тур'я-Бистра — Ужгород
10:30Перечин — Зарічово
10:30Перечин — Ужгород
10:40Ужгород — Ворочево
10:40Ужгород — Ворочево
10:47Свалява — Ужгород
10:48Ужгород — Великий Березний
10:55Люта — Ужгород
11:01Ужгород — Тур'я-Бистра
11:10Ужгород — Чорноголова
11:10Перечин — Ужгород
11:15Ужгород — Великий Березний
11:17Великий Березний — Ужгород
11:25Ворочево — Ужгород
11:32Ужгород — Полянська Гута
11:35Ворочево — Ужгород
11:35Перечин — Ужгород
11:37Великий Березний — Ужгород
11:45Перечин — Зарічово
11:50Перечин — Тур'ї Ремети
11:50Ужгород — Великий Березний
11:54Свалява — Ужгород
11:55Полянська Гута — Ужгород
12:00Перечин — Ужгород
12:00Перечин — Сімерки
12:05Ужгород — Забрідь
12:14Ужгород — Туриця
12:15Ужгород — Новоселиця
12:19Ужгород — Великий Березний
12:20Перечин — Ужгород
12:20Ужгород — Свалява
12:26Ужгород — Свалява
12:28Великий Березний — Ужгород
12:44Ужгород — Великий Березний
12:50Перечин — Зарічово
13:00Перечин — Ужгород
13:05Ужгород — Люта
13:05Борислав — Ужгород
13:09Великий Березний — Ужгород
13:10Ужгород — Тур'я-Бистра
13:12Тур'я-Бистра — Ужгород
13:15Ужгород — Великий Березний
13:28Ужгород — Вільшинки
13:32Ужгород — Великий Березний
13:35Великий Березний — Ужгород
13:35Ужгород — Полянська Гута
13:50Перечин — Ужгород
13:50Ужгород — Свалява
13:53Ужгород — Зарічово
13:58Тур'я-Бистра — Ужгород
14:00Перечин — Сімерки
14:00Ужгород — Зарічово
14:02Ужгород — Великий Березний
14:05Перечин — Туриця
14:05Забрідь — Ужгород
14:10Перечин — Новоселиця
14:15Ужгород — Чорноголова
14:22Ужгород — Тур'я-Бистра
14:23Великий Березний — Ужгород
14:25Перечин — Тур'ї Ремети
14:30Перечин — Ужгород
14:35Ужгород — Лумшори
14:38Зарічово — Ужгород
14:45Перечин — Ужгород
14:45Свалява — Ужгород
14:49Ужгород — Люта
14:50Ужгород — Сімерки
14:53Ужгород — Тур'я-Бистра
14:55Великий Березний — Ужгород
14:55Ужгород — Зарічово
15:00Перечин — Ужгород
15:05Ужгород — Великий Березний
15:05Великий Березний — Ужгород
15:20Ужгород — Вільшинки
15:25Ужгород — Великий Березний
15:27Великий Березний — Ужгород
15:30Ужгород — Тур'я-Бистра
15:34Ужгород — Забрідь
15:34Великий Березний — Ужгород
15:37Ужгород — Порошково
15:38Тур'я-Бистра — Ужгород
15:45Ужгород — Борислав
15:45Перечин — Зарічово
15:57Ужгород — Люта
16:10Перечин — Туриця
16:10Полянська Гута — Ужгород
16:10Люта — Ужгород
16:14Лумшори — Ужгород
16:15Ужгород — Ужок
16:15Ужгород — Великий Березний
16:20Тур'я-Бистра — Ужгород
16:20Ужгород — Тур'я-Бистра
16:25Великий Березний — Ужгород
16:30Перечин — Ужгород
16:35Ужгород — Свалява
16:40Ужгород — Ворочево
16:44Ужгород — Великий Березний
16:45Ужгород — Ворочево
16:46Чорноголова — Ужгород
16:59Перечин — Ужгород
17:05Забрідь — Ужгород
17:06Турка — Ужгород
17:10Перечин — Новоселиця
17:10Перечин — Сімерки
17:10Ужгород — Великий Березний
17:10Перечин — Зарічово
17:10Ворочево — Ужгород
17:11Ужгород — Зарічово
17:13Зарічово — Ужгород
17:15Свалява — Ужгород
17:15Ужгород — Тур'я-Бистра
17:19Туриця — Ужгород
17:20Перечин — Ужгород
17:35Ужгород — Вільшинки
17:39Великий Березний — Ужгород
17:47Ужгород — Великий Березний
17:48Великий Березний — Ужгород
17:50Перечин — Ужгород
17:53Ужгород — Полянська Гута
18:00Ужгород — Лумшори
18:05Перечин — Пастілки
18:08Зарічово — Ужгород
18:10Порошково — Ужгород
18:12Ужгород — Великий Березний
18:25Ужгород — Ворочево
18:26Ужгород — Свалява
18:35Великий Березний — Ужгород
18:40Ужгород — Люта
18:43Ужгород — Зарічово
18:48Великий Березний — Ужгород
18:52Полянська Гута — Ужгород
19:04Ужгород — Забрідь
19:09Ужгород — Туриця
19:20Ужгород — Великий Березний
19:25Ужгород — Чорноголова
19:25Ужгород — Тур'я-Бистра
19:30Великий Березний — Ужгород
19:32Ужгород — Порошково
19:42Ужгород — Зарічово
19:50Львів — Ужгород
20:04Ужгород — Великий Березний
20:10Ужгород — Тур'я-Бистра
20:45Ужгород — Тур'ї Ремети
21:02Ужгород — Полянська Гута

за маршрутами автобусів

Борислав — Ужгород
13:05

Великий Березний — Ужгород
07:33 07:58 08:20 09:09 09:33 10:15 10:18 11:17 11:37 12:28 13:09 13:35 14:23 14:55 15:05 15:27 15:34 16:25 17:39 17:48 18:35 18:48 19:30

Ворочево — Ужгород
07:05 08:55 08:57 11:25 11:35 17:10

Вільшинки — Ужгород
07:56 09:55

Забрідь — Ужгород
07:13 14:05 17:05

Зарічово — Ужгород
06:51 08:48 09:11 10:15 14:38 17:13 18:08

Лумшори — Ужгород
07:10 10:10 16:14

Львів — Ужгород
19:50

Люта — Ужгород
07:50 09:00 10:55 16:10

Новоселиця — Ужгород
10:00

Перечин — Зарічово
07:00 08:35 10:30 11:45 12:50 15:45 17:10

Перечин — Новоселиця
08:15 14:10 17:10

Перечин — Пастілки
07:45 18:05

Перечин — Сімерки
08:10 12:00 14:00 17:10

Перечин — Тур'ї Ремети
07:55 08:50 09:35 11:50 14:25

Перечин — Туриця
08:05 10:15 14:05 16:10

Перечин — Ужгород
06:40 07:35 07:45 08:20 08:45 10:05 10:30 11:10 11:35 12:00 12:20 13:00 13:50 14:30 14:45 15:00 16:30 16:59 17:20 17:50

Полянська Гута — Ужгород
08:11 08:36 11:55 16:10 18:52

Порошково — Ужгород
07:11 08:50 18:10

Руський Мочар — Ужгород
08:38

Свалява — Ужгород
07:45 09:03 10:47 11:54 14:45 17:15

Сімерки — Ужгород
08:55

Тихий — Ужгород
06:40

Тур'я-Бистра — Ужгород
06:57 07:40 08:06 09:35 10:27 13:12 13:58 15:38 16:20

Тур'ї Ремети — Ужгород
06:30

Туриця — Ужгород
07:19 17:19

Турка — Ужгород
17:06

Ужгород — Борислав
15:45

Ужгород — Великий Березний
07:30 08:00 08:30 08:59 09:32 10:00 10:48 11:15 11:50 12:19 12:44 13:15 13:32 14:02 15:05 15:25 16:15 16:44 17:10 17:47 18:12 19:20 20:04

Ужгород — Ворочево
08:15 10:40 10:40 16:40 16:45 18:25

Ужгород — Вільшинки
13:28 15:20 17:35

Ужгород — Забрідь
12:05 15:34 19:04

Ужгород — Зарічово
09:20 13:53 14:00 14:55 17:11 18:43 19:42

Ужгород — Лумшори
08:25 14:35 18:00

Ужгород — Львів
07:10

Ужгород — Люта
13:05 14:49 15:57 18:40

Ужгород — Новоселиця
12:15

Ужгород — Полянська Гута
09:35 11:32 13:35 17:53 21:02

Ужгород — Порошково
15:37 19:32

Ужгород — Руський Мочар
10:25

Ужгород — Свалява
08:40 12:20 12:26 13:50 16:35 18:26

Ужгород — Сімерки
14:50

Ужгород — Тур'я-Бистра
09:15 11:01 13:10 14:22 14:53 15:30 16:20 17:15 19:25 20:10

Ужгород — Тур'ї Ремети
20:45

Ужгород — Туриця
12:14 19:09

Ужгород — Турка
09:15

Ужгород — Ужок
16:15

Ужгород — Чорноголова
11:10 14:15 19:25

Ужок — Ужгород
08:40

Чорноголова — Ужгород
07:15 16:46

Інформація оновлена: 25.09.2013