Автовокзал Верхньодніпровськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Тітова, 10 (приховати карту)

Телефон довідки: 05658-32268

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Верхньодніпровськ — Вільногірськ
05:20Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
05:30Верхньодніпровськ — Любомирівка
05:30Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
05:40Верхньодніпровськ — Правобережне
05:40Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
05:45Верхньодніпровськ — Вільногірськ
06:15Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
06:15Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
06:20Суслівка — Дніпродзержинськ АС-2
06:25Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
06:35Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
06:50Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
07:00Верхньодніпровськ — Пушкарівка
07:00Вільногірськ — Кирилівка
07:00Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
07:10Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
07:20Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
07:20Мишурин Ріг — Дніпродзержинськ АС-2
07:25Дніпродзержинськ — Кіровоград
07:35Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
07:40Лихівка — Дніпродзержинськ АС-2
07:40Верхньодніпровськ — Пушкарівка
07:45Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
07:45Дніпропетровськ — Кременчук
07:50Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
08:10Дніпродзержинськ — Миргород
08:20Верхньодніпровськ — Заріччя
08:25Верхньодніпровськ — Мишурин Ріг
08:30Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
08:30Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
08:35Вільногірськ — Дніпродзержинськ АС-2
08:45Троїцьке — Дніпродзержинськ
08:45Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
09:00Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
09:15Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
09:30Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
09:30Дніпропетровськ — Кременчук
09:30Верхньодніпровськ — Любомирівка
09:50Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
09:55Верхньодніпровськ — Якимівка
10:00Дніпродзержинськ АС-2 — Суслівка
10:00Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
10:10Дніпропетровськ — Київ
10:10Дніпропетровськ — Комсомольськ
10:25Мишурин Ріг — Дніпродзержинськ
10:45Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
11:00Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
11:10Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
11:20Дніпропетровськ — Лубни
11:30Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
11:30Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
11:30Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
11:35Кременчук — Дніпропетровськ
11:35Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
11:40Дніпропетровськ — Лихівка
12:00Верхньодніпровськ — Правобережне
12:00Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг
12:00Верхньодніпровськ — Пушкарівка
12:10Дніпродзержинськ АС-2 — Лихівка
12:15Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
12:15Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
12:40Дніпропетровськ — Дніпровокам'янка
13:00Верхньодніпровськ — Любомирівка
13:00Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
13:20Суслівка — Дніпродзержинськ
13:25Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
13:30Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
13:35Кременчук — Дніпропетровськ
13:45Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
13:45Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
14:00Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг
14:20Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
14:30Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
14:30Верхньодніпровськ — Пушкарівка
14:40Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
15:00Верхньодніпровськ — Вільногірськ
15:10Лихівка — Дніпродзержинськ
15:10Верхньодніпровськ — Пушкарівка
15:15Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
15:25Дніпродзержинськ — Кіровоград
16:00Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
16:00Верхньодніпровськ — Заріччя
16:00Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
16:00Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
16:25Мишурин Ріг — Дніпродзержинськ
16:30Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
16:40Верхньодніпровськ — Любомирівка
16:45Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
16:50Дніпродзержинськ — Мишурин Ріг
16:50Верхньодніпровськ — Любомирівка
17:10Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
17:10Верхньодніпровськ — Правобережне
17:10Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
17:30Дніпродзержинськ — Суслівка
17:30Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
17:30Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
17:40Дніпропетровськ — Лихівка
17:40Дніпропетровськ — Лихівка
18:05Дніпродзержинськ — Троїцьке
18:15Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
18:15Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
18:15Дніпродзержинськ — Лихівка
18:30Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
19:05Дніпропетровськ — Черкаси
19:10Дніпропетровськ — Дніпровокам'янка
19:10Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ

за маршрутами автобусів

Верхньодніпровськ — Вільногірськ
05:15 05:45 15:00

Верхньодніпровськ — Дніпропетровськ
05:30 06:15 07:00 07:45 08:30 09:15 10:00 10:45 11:30 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:00 16:45 17:30 18:15

Верхньодніпровськ — Заріччя
08:20 16:00

Верхньодніпровськ — КПК Дніпровське
06:35 06:50 07:35 08:45 11:10 11:30 13:30 14:40 16:00 17:10 17:10

Верхньодніпровськ — Кривий Ріг
05:20 11:35

Верхньодніпровськ — Любомирівка
05:30 09:30 13:00 16:40 16:50

Верхньодніпровськ — Мишурин Ріг
08:25

Верхньодніпровськ — Правобережне
05:40 12:00 17:10

Верхньодніпровськ — Пушкарівка
07:00 07:40 12:00 14:30 15:10

Верхньодніпровськ — Якимівка
09:55

Верхньодніпровськ — з/д ст. Верхньодніпровськ
05:40 06:15 06:25 07:10 07:20 07:50 08:30 09:00 09:30 09:50 11:00 11:30 12:15 13:25 13:45 14:20 16:00 16:30 17:30 18:15 18:30 19:10

Вільногірськ — Дніпродзержинськ АС-2
08:35

Вільногірськ — Кирилівка
07:00

Дніпродзержинськ — Кіровоград
07:25 15:25

Дніпродзержинськ — Лихівка
18:15

Дніпродзержинськ — Миргород
08:10

Дніпродзержинськ — Мишурин Ріг
16:50

Дніпродзержинськ — Суслівка
17:30

Дніпродзержинськ — Троїцьке
18:05

Дніпродзержинськ АС-2 — Лихівка
12:10

Дніпродзержинськ АС-2 — Мишурин Ріг
12:00 14:00

Дніпродзержинськ АС-2 — Суслівка
10:00

Дніпропетровськ — Дніпровокам'янка
12:40 19:10

Дніпропетровськ — Київ
10:10

Дніпропетровськ — Комсомольськ
10:10

Дніпропетровськ — Кременчук
07:45 09:30

Дніпропетровськ — Лихівка
11:40 17:40 17:40

Дніпропетровськ — Лубни
11:20

Дніпропетровськ — Черкаси
19:05

Кременчук — Дніпропетровськ
11:35 13:35

Лихівка — Дніпродзержинськ
15:10

Лихівка — Дніпродзержинськ АС-2
07:40

Мишурин Ріг — Дніпродзержинськ
10:25 16:25

Мишурин Ріг — Дніпродзержинськ АС-2
07:20

Суслівка — Дніпродзержинськ
13:20

Суслівка — Дніпродзержинськ АС-2
06:20

Троїцьке — Дніпродзержинськ
08:45

Інформація оновлена: 25.09.2013