Автовокзал Свердловськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: кв. 50 років Жовтня, 41 (показати на мапі)

Телефон довідки: 06434-22276

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

--Харків — Свердловськ
--Харків — Свердловськ
04:30Свердловськ — Любиме
04:45Свердловськ — Донецьк
05:10Свердловськ — сел. шахти 74
05:10Свердловськ — сел. Харківське
05:20Свердловськ — Луганськ
05:20Свердловськ — Астахове
05:20Свердловськ — Куряче
05:30Свердловськ — Бобриківка
05:30Свердловськ — Карпове-Кріпенське
05:30Свердловськ — Дар'їно-Єрмаківка
05:35Свердловськ — сел. Харківське
05:40Свердловськ — Нагольно-Тарасівка
05:45Свердловськ — Луганськ
05:50Свердловськ — Бірюкове
06:00Свердловськ — сел. Харківське
06:00Свердловськ — Донецьк
06:05Червонопартизанськ — Луганськ
06:10Свердловськ — Червонопартизанськ
06:10Свердловськ — сел. Хмельницький
06:25Свердловськ — Луганськ
06:30Свердловськ — Ровеньки
06:30Свердловськ — Червонопартизанськ
06:35Свердловськ — Гуково (РФ)
06:40Свердловськ — Ростов-на-Дону (РФ)
06:45Свердловськ — Червонопартизанськ
06:45Свердловськ — сел. Харківське
06:50Свердловськ — сел. шахти 74
06:50Свердловськ — Бірюкове
06:55Довжанська — Червонопартизанськ
06:55Свердловськ — Луганськ
07:00Свердловськ — Ровеньки
07:00Свердловськ — Калінінський
07:00Свердловськ — Провалля
07:00Свердловськ — сел. Харківське
07:10Бірюкове — Червонопартизанськ
07:10Свердловськ — Медвежанка
07:15Свердловськ — сел. Харківське
07:15Червонопартизанськ — Луганськ
07:30Свердловськ — Луганськ
07:30Свердловськ — Володарськ
07:40Свердловськ — Ровеньки
07:45Свердловськ — Червонопартизанськ
07:50Свердловськ — Бірюкове
07:55Свердловськ — сел. Хмельницький
07:55Свердловськ — сел. Харківське
07:55Свердловськ — Луганськ
08:00Свердловськ — Червонопартизанськ
08:00Свердловськ — Миколаївка
08:10Свердловськ — сел. Харківське
08:20Свердловськ — Гуково (РФ)
08:20Свердловськ — Ровеньки
08:20Свердловськ — Бобриківка
08:25Свердловськ — Луганськ
08:25Свердловськ — сел. Харківське
08:30Свердловськ — Червонопартизанськ
08:30Свердловськ — Червонопартизанськ
08:40Свердловськ — Донецьк
08:40Свердловськ — сел. Харківське
08:45Свердловськ — Калінінський
08:45Свердловськ — Червонопартизанськ
08:50Краснодон — Харків
08:50Свердловськ — Червонопартизанськ
08:50Свердловськ — Бірюкове
08:50Краснодон — Харків
08:55Свердловськ — Луганськ
09:05Свердловськ — Червонопартизанськ
09:05Свердловськ — сел. Харківське
09:05Сочі (РФ) — Луганськ
09:15Свердловськ — Ровеньки
09:15Червонопартизанськ — Луганськ
09:25Свердловськ — Луганськ
09:25Свердловськ — Червонопартизанськ
09:30Свердловськ — сел. Харківське
09:30Свердловськ — Володарськ
09:40Свердловськ — Червонопартизанськ
09:45Свердловськ — сел. шахти 74
09:45Червонопартизанськ — Луганськ
09:50Свердловськ — Бірюкове
09:50Свердловськ — сел. Хмельницький
09:55Свердловськ — Червонопартизанськ
10:00Свердловськ — Миколаївка
10:05Свердловськ — сел. Харківське
10:05Свердловськ — Луганськ
10:10Свердловськ — Червонопартизанськ
10:15Свердловськ — Ровеньки
10:15Свердловськ — Калінінський
10:20Свердловськ — Гуково (РФ)
10:20Свердловськ — Червонопартизанськ
10:20Свердловськ — Провалля
10:25Свердловськ — Луганськ
10:30Свердловськ — Донецьк
10:35Свердловськ — Валянівський
10:35Свердловськ — Червонопартизанськ
10:40Свердловськ — Червонопартизанськ
10:45Свердловськ — Луганськ
10:46Луганськ — Червонопартизанськ
10:50Свердловськ — Харків
10:50Свердловськ — Дар'їно-Єрмаківка
10:50Свердловськ — Харків
10:50Свердловськ — Бірюкове
10:55Свердловськ — сел. Харківське
11:00Свердловськ — Ровеньки
11:00Свердловськ — Куряче
11:00Свердловськ — Панченкове
11:00Свердловськ — Медвежанка
11:05Свердловськ — Луганськ
11:05Свердловськ — Червонопартизанськ
11:08Луганськ — Червонопартизанськ
11:10Свердловськ — сел. Харківське
11:10Свердловськ — Нагольно-Тарасівка
11:15Свердловськ — сел. Харківське
11:15Свердловськ — Бобриківка
11:25Свердловськ — Червонопартизанськ
11:26Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
11:30Свердловськ — Володарськ
11:35Свердловськ — сел. Харківське
11:40Свердловськ — Червонопартизанськ
11:40Свердловськ — Луганськ
11:50Свердловськ — Бірюкове
11:50Свердловськ — Ровеньки
11:50Свердловськ — сел. Хмельницький
11:55Свердловськ — сел. Харківське
11:55Свердловськ — Червонопартизанськ
12:00Свердловськ — Миколаївка
12:10Свердловськ — Червонопартизанськ
12:11Свердловськ — Матвіївка
12:15Червонопартизанськ — Луганськ
12:20Свердловськ — Гуково (РФ)
12:25Свердловськ — Донецьк
12:25Свердловськ — Червонопартизанськ
12:30Свердловськ — Червонопартизанськ
12:35Свердловськ — Ровеньки
12:35Свердловськ — сел. Харківське
12:36Луганськ — Червонопартизанськ
12:40Свердловськ — Червонопартизанськ
12:40Свердловськ — Луганськ
12:40Ростов-на-Дону (РФ) — Луганськ
12:40Свердловськ — Червонопартизанськ
12:45Свердловськ — Калінінський
12:55Свердловськ — сел. Харківське
12:55Свердловськ — Бірюкове
13:05Свердловськ — Луганськ
13:20Свердловськ — сел. Харківське
13:25Свердловськ — Червонопартизанськ
13:25Червонопартизанськ — Луганськ
13:30Свердловськ — Володарськ
13:30Свердловськ — Провалля
13:30Свердловськ — Ровеньки
13:40Свердловськ — Астахове
13:40Свердловськ — сел. Харківське
13:45Свердловськ — Луганськ
13:45Свердловськ — Любиме
13:50Свердловськ — Бірюкове
13:50Свердловськ — Дар'їно-Єрмаківка
13:55Свердловськ — Червонопартизанськ
13:57Луганськ — Червонопартизанськ
14:00Свердловськ — Медвежанка
14:00Свердловськ — Куряче
14:05Свердловськ — сел. Харківське
14:10Свердловськ — Ровеньки
14:10Свердловськ — Червонопартизанськ
14:20Свердловськ — Луганськ
14:25Свердловськ — Гуково (РФ)
14:25Свердловськ — сел. Харківське
14:30Свердловськ — Червонопартизанськ
14:40Свердловськ — Червонопартизанськ
14:45Свердловськ — сел. Харківське
14:45Свердловськ — Луганськ
14:50Свердловськ — Червонопартизанськ
14:55Свердловськ — Бірюкове
14:56Свердловськ — Матвіївка
15:00Свердловськ — Володарськ
15:00Свердловськ — Червонопартизанськ
15:00Свердловськ — Ровеньки
15:05Червонопартизанськ — Луганськ
15:15Свердловськ — Луганськ
15:25Свердловськ — Луганськ
15:30Свердловськ — сел. Харківське
15:40Свердловськ — Червонопартизанськ
15:40Свердловськ — Павлівка
15:43Луганськ — Червонопартизанськ
15:45Свердловськ — Луганськ
15:50Свердловськ — Ровеньки
15:50Свердловськ — сел. Харківське
16:00Свердловськ — Миколаївка
16:00Свердловськ — Панченкове
16:05Свердловськ — сел. Хмельницький
16:10Свердловськ — сел. Харківське
16:10Свердловськ — сел. Харківське
16:10Свердловськ — Луганськ
16:15Свердловськ — Калінінський
16:20Свердловськ — Ровеньки
16:25Червонопартизанськ — Луганськ
16:25Свердловськ — Червонопартизанськ
16:25Свердловськ — Медвежанка
16:30Свердловськ — Гуково (РФ)
16:35Свердловськ — сел. Харківське
16:45Свердловськ — Луганськ
16:50Свердловськ — Луганськ
16:50Свердловськ — Дар'їно-Єрмаківка
17:00Свердловськ — Володарськ
17:00Свердловськ — Ровеньки
17:05Червонопартизанськ — Луганськ
17:15Свердловськ — сел. Харківське
17:25Свердловськ — Луганськ
17:30Свердловськ — Червонопартизанськ
17:41Луганськ — Червонопартизанськ
17:50Свердловськ — Луганськ
18:00Свердловськ — Ровеньки
18:00Свердловськ — Володарськ
18:05Свердловськ — Червонопартизанськ
18:10Свердловськ — сел. Харківське
18:20Свердловськ — Луганськ
18:20Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
18:30Свердловськ — Луганськ
18:35Луганськ — Сочі (РФ)

за маршрутами автобусів

Бірюкове — Червонопартизанськ
07:10

Довжанська — Червонопартизанськ
06:55

Краснодон — Харків
08:50 08:50

Луганськ — Ростов-на-Дону (РФ)
11:26 18:20

Луганськ — Сочі (РФ)
18:35

Луганськ — Червонопартизанськ
10:46 11:08 12:36 13:57 15:43 17:41

Ростов-на-Дону (РФ) — Луганськ
12:40

Свердловськ — Астахове
05:20 13:40

Свердловськ — Бобриківка
05:30 08:20 11:15

Свердловськ — Бірюкове
05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:55 13:50 14:55

Свердловськ — Валянівський
10:35

Свердловськ — Володарськ
07:30 09:30 11:30 13:30 15:00 17:00 18:00

Свердловськ — Гуково (РФ)
06:35 08:20 10:20 12:20 14:25 16:30

Свердловськ — Дар'їно-Єрмаківка
05:30 10:50 13:50 16:50

Свердловськ — Донецьк
04:45 06:00 08:40 10:30 12:25

Свердловськ — Калінінський
07:00 08:45 10:15 12:45 16:15

Свердловськ — Карпове-Кріпенське
05:30

Свердловськ — Куряче
05:20 11:00 14:00

Свердловськ — Луганськ
05:20 05:45 06:25 06:55 07:30 07:55 08:25 08:55 09:25 10:05 10:25 10:45 11:05 11:40 12:40 13:05 13:45 14:20 14:45 15:15 15:25 15:45 16:10 16:45 16:50 17:25 17:50 18:20 18:30

Свердловськ — Любиме
04:30 13:45

Свердловськ — Матвіївка
12:11 14:56

Свердловськ — Медвежанка
07:10 11:00 14:00 16:25

Свердловськ — Миколаївка
08:00 10:00 12:00 16:00

Свердловськ — Нагольно-Тарасівка
05:40 11:10

Свердловськ — Павлівка
15:40

Свердловськ — Панченкове
11:00 16:00

Свердловськ — Провалля
07:00 10:20 13:30

Свердловськ — Ровеньки
06:30 07:00 07:40 08:20 09:15 10:15 11:00 11:50 12:35 13:30 14:10 15:00 15:50 16:20 17:00 18:00

Свердловськ — Ростов-на-Дону (РФ)
06:40

Свердловськ — Харків
10:50 10:50

Свердловськ — Червонопартизанськ
06:10 06:30 06:45 07:45 08:00 08:30 08:30 08:45 08:50 09:05 09:25 09:40 09:55 10:10 10:20 10:35 10:40 11:05 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25 12:30 12:40 12:40 13:25 13:55 14:10 14:30 14:40 14:50 15:00 15:40 16:25 17:30 18:05

Свердловськ — сел. Харківське
05:10 05:35 06:00 06:45 07:00 07:15 07:55 08:10 08:25 08:40 09:05 09:30 10:05 10:55 11:10 11:15 11:35 11:55 12:35 12:55 13:20 13:40 14:05 14:25 14:45 15:30 15:50 16:10 16:10 16:35 17:15 18:10

Свердловськ — сел. Хмельницький
06:10 07:55 09:50 11:50 16:05

Свердловськ — сел. шахти 74
05:10 06:50 09:45

Сочі (РФ) — Луганськ
09:05

Харків — Свердловськ
-- --

Червонопартизанськ — Луганськ
06:05 07:15 09:15 09:45 12:15 13:25 15:05 16:25 17:05

Інформація оновлена: 25.09.2013