Автовокзал Старобільськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Базарна, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 06461-22735

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:15Сватове — Станиця Луганська
05:20Старобільськ — Курячівка
05:45Старобільськ — Сєвєродонецьк
05:55Білокуракине — Станиця Луганська
06:05Орлівка — Сєвєродонецьк
06:10Білокуракине — Харків
06:20Нижня Дуванка — Станиця Луганська
06:30Білолуцьк — Сєвєродонецьк
06:30Старобільськ — Лиман
06:40Троїцьке — Станиця Луганська
06:45Білокуракине — Станиця Луганська
07:10Лизине — Лисичанськ
07:20Старобільськ — Курячівка
07:25Олександропіль — Станиця Луганська
07:25Старобільськ — Чмирівка
07:27Мілове — Рубіжне
07:30Старобільськ — Курячівка
07:35Марківка — Сєвєродонецьк
07:40Троїцьке — Станиця Луганська
07:50Новопсков — Харків
07:55Лисичанськ — Лизине
07:58Танюшівка — Сєвєродонецьк
08:05Просторе — Кремінна
08:10р-п Родина — Станиця Луганська
08:16Сєвєродонецьк — Мілове
08:21Рубіжне — Кам'янка
08:25Просторе — Лисичанськ
08:25Білокуракине — Лисичанськ
08:34Сєвєродонецьк — Новопсков
08:46Марківка — Сватове
08:55Марківка — Сєвєродонецьк
09:00Старобільськ — Курячівка
09:10Коноплянівка — Станиця Луганська
09:20Старобільськ — Лиман
09:30Старобільськ — Станиця Луганська
09:40Сєвєродонецьк — Новобіла
10:00Старобільськ — Лозовівка
10:00Старобільськ — Білокуракине
10:05Новобіла — Станиця Луганська
10:15Сєвєродонецьк — Орлівка
10:20Старобільськ — Білокуракине
10:30Старобільськ — Караяшник
10:30Новоайдар — Харків
10:30Старобільськ — Тецьке
10:34Сєвєродонецьк — Новопсков
10:35Старобільськ — Курячівка
10:50Лизине — Лисичанськ
11:00Старобільськ — Новоборове
11:00Старобільськ — Курячівка
11:00Старобільськ — Колядівка
11:25Старобільськ — Козлове
11:30Старобільськ — Караяшник
11:45Старобільськ — Станиця Луганська
12:00Старобільськ — Тецьке
12:19Кам'янка — Рубіжне
12:20Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
12:25Краматорськ — Москва (РФ)
12:30Старобільськ — Станиця Луганська
12:30Станиця Луганська — Троїцьке
12:45Рубіжне — Марківка
13:15Мілове — Сєвєродонецьк
13:20Старобільськ — Марківка
13:49Сєвєродонецьк — Білолуцьк
13:54Станиця Луганська — Троїцьке
14:01Новопсков — Сєвєродонецьк
14:15Станиця Луганська — Олександропіль
14:20Станиця Луганська — Нижня Дуванка
14:30Старобільськ — Лозовівка
14:30Старобільськ — Сєвєродонецьк
14:35Сєвєродонецьк — Марківка
14:42Сватове — Марківка
15:05Орлівка — Сєвєродонецьк
15:10Лисичанськ — Білокуракине
15:10Лисичанськ — Просторе
15:29Новопсков — Сєвєродонецьк
15:30Сєвєродонецьк — Марківка
15:30Станиця Луганська — Білокуракине
15:35Харків — Новоайдар
15:45Станиця Луганська — р-п Родина
15:50Білокуракине — Харків
16:00Старобільськ — Курячівка
16:00Старобільськ — Лозовівка
16:11Рубіжне — Мілове
16:37Новобіла — Сєвєродонецьк
16:50Сєвєродонецьк — Танюшівка
17:00Старобільськ — Лозовівка
17:05Кремінна — Просторе
17:05Марківка — Рубіжне
17:10Старобільськ — Лиман
18:00Лозно-Олександрівка — Сєвєродонецьк
18:05Лисичанськ — Лизине

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Лисичанськ
08:25

Білокуракине — Станиця Луганська
05:55 06:45

Білокуракине — Харків
06:10 15:50

Білолуцьк — Сєвєродонецьк
06:30

Кам'янка — Рубіжне
12:19

Коноплянівка — Станиця Луганська
09:10

Краматорськ — Москва (РФ)
12:25

Кремінна — Просторе
17:05

Лизине — Лисичанськ
07:10 10:50

Лисичанськ — Білокуракине
15:10

Лисичанськ — Лизине
07:55 18:05

Лисичанськ — Просторе
15:10

Лозно-Олександрівка — Сєвєродонецьк
18:00

Марківка — Рубіжне
17:05

Марківка — Сватове
08:46

Марківка — Сєвєродонецьк
07:35 08:55

Мілове — Рубіжне
07:27

Мілове — Сєвєродонецьк
13:15

Нижня Дуванка — Станиця Луганська
06:20

Новоайдар — Харків
10:30

Новобіла — Станиця Луганська
10:05

Новобіла — Сєвєродонецьк
16:37

Новопсков — Сєвєродонецьк
14:01 15:29

Новопсков — Харків
07:50

Олександропіль — Станиця Луганська
07:25

Орлівка — Сєвєродонецьк
06:05 15:05

Просторе — Кремінна
08:05

Просторе — Лисичанськ
08:25

Рубіжне — Кам'янка
08:21

Рубіжне — Марківка
12:45

Рубіжне — Мілове
16:11

Сватове — Марківка
14:42

Сватове — Станиця Луганська
05:15

Станиця Луганська — Білокуракине
15:30

Станиця Луганська — Нижня Дуванка
14:20

Станиця Луганська — Олександропіль
14:15

Станиця Луганська — Троїцьке
12:30 13:54

Станиця Луганська — р-п Родина
15:45

Старобільськ — Білокуракине
10:00 10:20

Старобільськ — Караяшник
10:30 11:30

Старобільськ — Козлове
11:25

Старобільськ — Колядівка
11:00

Старобільськ — Курячівка
05:20 07:20 07:30 09:00 10:35 11:00 16:00

Старобільськ — Лиман
06:30 09:20 17:10

Старобільськ — Лозовівка
10:00 14:30 16:00 17:00

Старобільськ — Марківка
13:20

Старобільськ — Новоборове
11:00

Старобільськ — Станиця Луганська
09:30 11:45 12:30

Старобільськ — Сєвєродонецьк
05:45 14:30

Старобільськ — Тецьке
10:30 12:00

Старобільськ — Чмирівка
07:25

Сєвєродонецьк — Білолуцьк
13:49

Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
12:20

Сєвєродонецьк — Марківка
14:35 15:30

Сєвєродонецьк — Мілове
08:16

Сєвєродонецьк — Новобіла
09:40

Сєвєродонецьк — Новопсков
08:34 10:34

Сєвєродонецьк — Орлівка
10:15

Сєвєродонецьк — Танюшівка
16:50

Танюшівка — Сєвєродонецьк
07:58

Троїцьке — Станиця Луганська
06:40 07:40

Харків — Новоайдар
15:35

р-п Родина — Станиця Луганська
08:10

Інформація оновлена: 09.12.2019