Автовокзал Старобільськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Базарна, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 06461-22735

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Старобільськ — Курячівка
05:45Старобільськ — Сєвєродонецьк
05:55Білокуракине — Станиця Луганська
06:05Орлівка — Сєвєродонецьк
06:10Білокуракине — Харків
06:20Нижня Дуванка — Станиця Луганська
06:30Старобільськ — Новопсков
06:30Старобільськ — Лиман
06:34Лозно-Олександрівка — Лисичанськ
06:50Білолуцьк — Сєвєродонецьк
07:20Старобільськ — Курячівка
07:27Мілове — Рубіжне
07:30Старобільськ — Курячівка
07:40Троїцьке — Станиця Луганська
07:50Новопсков — Харків
07:58Танюшівка — Сєвєродонецьк
08:05Просторе — Кремінна
08:16Сєвєродонецьк — Мілове
08:21Рубіжне — Кам'янка
08:34Сєвєродонецьк — Новопсков
08:46Марківка — Сватове
08:55Марківка — Сєвєродонецьк
09:00Старобільськ — Курячівка
09:20Старобільськ — Лиман
09:40Сєвєродонецьк — Новобіла
10:00Старобільськ — Білокуракине
10:00Старобільськ — Лозовівка
10:07Шарівка — Станиця Луганська
10:15Сєвєродонецьк — Орлівка
10:20Старобільськ — Білокуракине
10:30Старобільськ — Тецьке
10:30Новоайдар — Харків
10:34Сєвєродонецьк — Новопсков
10:35Старобільськ — Курячівка
11:00Старобільськ — Новоборове
11:00Старобільськ — Курячівка
11:30Новоайдар — Харків
12:00Старобільськ — Тецьке
12:19Кам'янка — Рубіжне
12:25Лисичанськ — Лозно-Олександрівка
13:15Мілове — Сєвєродонецьк
13:20Старобільськ — Марківка
13:26Станиця Луганська — Білокуракине
13:30Старобільськ — Новопсков
13:49Сєвєродонецьк — Білолуцьк
13:54Станиця Луганська — Троїцьке
14:01Новопсков — Сєвєродонецьк
14:20Станиця Луганська — Нижня Дуванка
14:30Старобільськ — Сєвєродонецьк
14:30Старобільськ — Лозовівка
14:35Сєвєродонецьк — Марківка
14:42Сватове — Марківка
15:05Орлівка — Сєвєродонецьк
15:29Новопсков — Сєвєродонецьк
15:50Білокуракине — Харків
16:00Старобільськ — Курячівка
16:11Рубіжне — Мілове
17:00Старобільськ — Лозовівка
17:10Старобільськ — Лиман

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Станиця Луганська
05:55

Білокуракине — Харків
06:10 15:50

Білолуцьк — Сєвєродонецьк
06:50

Кам'янка — Рубіжне
12:19

Лисичанськ — Лозно-Олександрівка
12:25

Лозно-Олександрівка — Лисичанськ
06:34

Марківка — Сватове
08:46

Марківка — Сєвєродонецьк
08:55

Мілове — Рубіжне
07:27

Мілове — Сєвєродонецьк
13:15

Нижня Дуванка — Станиця Луганська
06:20

Новоайдар — Харків
10:30 11:30

Новопсков — Сєвєродонецьк
14:01 15:29

Новопсков — Харків
07:50

Орлівка — Сєвєродонецьк
06:05 15:05

Просторе — Кремінна
08:05

Рубіжне — Кам'янка
08:21

Рубіжне — Мілове
16:11

Сватове — Марківка
14:42

Станиця Луганська — Білокуракине
13:26

Станиця Луганська — Нижня Дуванка
14:20

Станиця Луганська — Троїцьке
13:54

Старобільськ — Білокуракине
10:00 10:20

Старобільськ — Курячівка
05:20 07:20 07:30 09:00 10:35 11:00 16:00

Старобільськ — Лиман
06:30 09:20 17:10

Старобільськ — Лозовівка
10:00 14:30 17:00

Старобільськ — Марківка
13:20

Старобільськ — Новоборове
11:00

Старобільськ — Новопсков
06:30 13:30

Старобільськ — Сєвєродонецьк
05:45 14:30

Старобільськ — Тецьке
10:30 12:00

Сєвєродонецьк — Білолуцьк
13:49

Сєвєродонецьк — Марківка
14:35

Сєвєродонецьк — Мілове
08:16

Сєвєродонецьк — Новобіла
09:40

Сєвєродонецьк — Новопсков
08:34 10:34

Сєвєродонецьк — Орлівка
10:15

Танюшівка — Сєвєродонецьк
07:58

Троїцьке — Станиця Луганська
07:40

Шарівка — Станиця Луганська
10:07

Інформація оновлена: 20.08.2021