Автовокзал Старобільськ

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Базарна, 1а (показати на мапі)

Телефон довідки: 06461-22735

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:30Сватове — Станиця Луганська
05:55Старобільськ — Сєвєродонецьк
05:55Білокуракине — Станиця Луганська
06:05Орлівка — Сєвєродонецьк
06:10Білокуракине — Харків
06:40Нижня Дуванка — Станиця Луганська
07:10Марківка — Станиця Луганська
07:10Старобільськ — Харків
07:25Олександропіль — Станиця Луганська
07:25Старобільськ — Чмирівка
07:27Мілове — Рубіжне
07:45Троїцьке — Станиця Луганська
07:50Новопсков — Харків
07:55Лисичанськ — Лизине
07:58Танюшівка — Сєвєродонецьк
08:08Рубіжне — Кам'янка
08:10р-п Родина — Станиця Луганська
08:16Сєвєродонецьк — Мілове
08:25Білокуракине — Лисичанськ
08:34Сєвєродонецьк — Новопсков
08:55Марківка — Сєвєродонецьк
09:10Коноплянівка — Станиця Луганська
09:20Старобільськ — Лиман
09:40Сєвєродонецьк — Новобіла
09:45Білолуцьк — Лисичанськ
09:50Старобільськ — Щастя
10:00Старобільськ — Білокуракине
10:00Старобільськ — Лозовівка
10:15Сєвєродонецьк — Орлівка
10:20Старобільськ — Білокуракине
10:29Сєвєродонецьк — Новопсков
10:30Старобільськ — Тецьке
10:30Старобільськ — Караяшник
10:30Шарівка — Станиця Луганська
10:30Луганськ — Харків
10:35Станиця Луганська — Білокуракине
10:35Старобільськ — Курячівка
10:50Лизине — Лисичанськ
11:00Старобільськ — Солідарне
11:00Старобільськ — Курячівка
11:25Старобільськ — Козлове
11:30Старобільськ — Караяшник
11:45Старобільськ — Станиця Луганська
11:55Харків — Щастя
12:00Старобільськ — Тецьке
12:14Кам'янка — Рубіжне
12:20Донецьк — Воронеж (РФ)
12:20Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
12:45Рубіжне — Марківка
13:15Мілове — Сєвєродонецьк
13:25Білокуракине — Станиця Луганська
14:01Новопсков — Сєвєродонецьк
14:02Станиця Луганська — Нижня Дуванка
14:10Станиця Луганська — Марківка
14:15Станиця Луганська — Олександропіль
14:30Старобільськ — Сєвєродонецьк
14:30Старобільськ — Лозовівка
14:35Сєвєродонецьк — Марківка
15:05Орлівка — Сєвєродонецьк
15:10Лисичанськ — Білокуракине
15:30Станиця Луганська — Білокуракине
15:35Харків — Луганськ
15:41Новопсков — Сєвєродонецьк
15:45Станиця Луганська — р-п Родина
15:50Білокуракине — Харків
16:00Старобільськ — Курячівка
16:10Старобільськ — Щастя
16:25Сєвєродонецьк — Танюшівка
16:28Станиця Луганська — Сватове
16:37Новобіла — Сєвєродонецьк
16:56Сєвєродонецьк — Мілове
17:05Марківка — Рубіжне
17:10Старобільськ — Лиман
17:16Станиця Луганська — Коноплянівка
18:00Лозно-Олександрівка — Сєвєродонецьк
18:05Станиця Луганська — Шарівка
18:20Станиця Луганська — Троїцьке

за маршрутами автобусів

Білокуракине — Лисичанськ
08:25

Білокуракине — Станиця Луганська
05:55 13:25

Білокуракине — Харків
06:10 15:50

Білолуцьк — Лисичанськ
09:45

Донецьк — Воронеж (РФ)
12:20

Кам'янка — Рубіжне
12:14

Коноплянівка — Станиця Луганська
09:10

Лизине — Лисичанськ
10:50

Лисичанськ — Білокуракине
15:10

Лисичанськ — Лизине
07:55

Лозно-Олександрівка — Сєвєродонецьк
18:00

Луганськ — Харків
10:30

Марківка — Рубіжне
17:05

Марківка — Станиця Луганська
07:10

Марківка — Сєвєродонецьк
08:55

Мілове — Рубіжне
07:27

Мілове — Сєвєродонецьк
13:15

Нижня Дуванка — Станиця Луганська
06:40

Новобіла — Сєвєродонецьк
16:37

Новопсков — Сєвєродонецьк
14:01 15:41

Новопсков — Харків
07:50

Олександропіль — Станиця Луганська
07:25

Орлівка — Сєвєродонецьк
06:05 15:05

Рубіжне — Кам'янка
08:08

Рубіжне — Марківка
12:45

Сватове — Станиця Луганська
05:30

Станиця Луганська — Білокуракине
10:35 15:30

Станиця Луганська — Коноплянівка
17:16

Станиця Луганська — Марківка
14:10

Станиця Луганська — Нижня Дуванка
14:02

Станиця Луганська — Олександропіль
14:15

Станиця Луганська — Сватове
16:28

Станиця Луганська — Троїцьке
18:20

Станиця Луганська — Шарівка
18:05

Станиця Луганська — р-п Родина
15:45

Старобільськ — Білокуракине
10:00 10:20

Старобільськ — Караяшник
10:30 11:30

Старобільськ — Козлове
11:25

Старобільськ — Курячівка
10:35 11:00 16:00

Старобільськ — Лиман
09:20 17:10

Старобільськ — Лозовівка
10:00 14:30

Старобільськ — Солідарне
11:00

Старобільськ — Станиця Луганська
11:45

Старобільськ — Сєвєродонецьк
05:55 14:30

Старобільськ — Тецьке
10:30 12:00

Старобільськ — Харків
07:10

Старобільськ — Чмирівка
07:25

Старобільськ — Щастя
09:50 16:10

Сєвєродонецьк — Лозно-Олександрівка
12:20

Сєвєродонецьк — Марківка
14:35

Сєвєродонецьк — Мілове
08:16 16:56

Сєвєродонецьк — Новобіла
09:40

Сєвєродонецьк — Новопсков
08:34 10:29

Сєвєродонецьк — Орлівка
10:15

Сєвєродонецьк — Танюшівка
16:25

Танюшівка — Сєвєродонецьк
07:58

Троїцьке — Станиця Луганська
07:45

Харків — Луганськ
15:35

Харків — Щастя
11:55

Шарівка — Станиця Луганська
10:30

р-п Родина — Станиця Луганська
08:10

Інформація оновлена: 31.07.2016