Автовокзал Тальне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Соборна, 150 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04731-31778

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:55Черкаси — Одеса
05:10Тальне — Криві Коліна
05:10Тальне — Київ
05:35Умань — Черкаси
05:40Тальне — Піщана
05:45Тальне — Лісове
05:45Умань — Черкаси
05:50Тальне — Заліське
05:50Тальне — Вишнопіль
05:50Тальне — Кобиляки
05:55Тальне — Чеснопіль
05:57Маньківка — Черкаси
06:15Тальне — Колодисте
06:20Христинівка — Черкаси
06:20Тальне — Романівка
06:20Тальне — Папужинці
06:25Криві Коліна — Умань
06:32Монастирище — Черкаси
06:50Ватутіне — Одеса
07:00Умань — Черкаси
07:25Умань — Черкаси
07:40Тальне — Червоне
07:55Умань — Черкаси
08:00Тальне — Поташ
08:15Тальне — Київ
08:28Умань — Черкаси
08:35Черкаси — Умань
09:05Умань — Криві Коліна
09:05Сміла — Умань
09:05Умань — Черкаси
09:20Черкаси — Умань
09:25Новоархангельськ — Черкаси
09:35Черкаси — Умань
09:50Умань — Черкаси
10:05Корсунь-Шевченківський — Умань
10:20Монастирище — Черкаси
10:25Черкаси — Умань
10:50Монастирище — Черкаси
10:52Черкаси — Умань
10:55Черкаси — Умань
10:55Монастирище — Черкаси
11:05Канів — Умань
11:20Умань — Черкаси
11:25Чигирин — Умань
11:55Черкаси — Умань
12:00Умань — Черкаси
12:20Тальне — Червоне
12:30Черкаси — Умань
12:35Умань — Черкаси
12:50Золотоноша — Умань
12:50Тальне — Поташ
13:00Тальне — Папужинці
13:00Тальне — Чеснопіль
13:20Кам'янка — Умань
13:30Тальне — Заліське
13:30Тальне — Колодисте
13:50Умань — Черкаси
13:50Тальне — Піщана
13:55Умань — Канів
13:55Черкаси — Умань
14:10Тальне — Романівка
14:10Тальне — Лісове
14:15Умань — Черкаси
14:25Черкаси — Вінниця
14:25Черкаси — Вінниця
14:30Тальне — Кобиляки
14:30Тальне — Вишнопіль
14:35Умань — Корсунь-Шевченківський
14:55Умань — Черкаси
15:05Тальне — Криві Коліна
15:05Черкаси — Умань
15:15Умань — Чигирин
15:30Тальне — Київ
15:40Черкаси — Монастирище
15:45Вінниця — Черкаси
15:45Вінниця — Черкаси
15:50Черкаси — Маньківка
15:52Монастирище — Черкаси
15:55Черкаси — Умань
16:00Тальне — Київ
16:20Криві Коліна — Умань
16:20Умань — Кам'янка
16:30Тальне — Умань
16:55Умань — Золотоноша
17:05Черкаси — Умань
17:10Умань — Черкаси
17:33Черкаси — Монастирище
17:45Умань — Черкаси
18:05Черкаси — Умань
18:25Одеса — Черкаси
18:26Черкаси — Монастирище
18:40Черкаси — Монастирище

за маршрутами автобусів

Ватутіне — Одеса
06:50

Вінниця — Черкаси
15:45 15:45

Золотоноша — Умань
12:50

Кам'янка — Умань
13:20

Канів — Умань
11:05

Корсунь-Шевченківський — Умань
10:05

Криві Коліна — Умань
06:25 16:20

Маньківка — Черкаси
05:57

Монастирище — Черкаси
06:32 10:20 10:50 10:55 15:52

Новоархангельськ — Черкаси
09:25

Одеса — Черкаси
18:25

Сміла — Умань
09:05

Тальне — Вишнопіль
05:50 14:30

Тальне — Заліське
05:50 13:30

Тальне — Київ
05:10 08:15 15:30 16:00

Тальне — Кобиляки
05:50 14:30

Тальне — Колодисте
06:15 13:30

Тальне — Криві Коліна
05:10 15:05

Тальне — Лісове
05:45 14:10

Тальне — Папужинці
06:20 13:00

Тальне — Поташ
08:00 12:50

Тальне — Піщана
05:40 13:50

Тальне — Романівка
06:20 14:10

Тальне — Умань
16:30

Тальне — Червоне
07:40 12:20

Тальне — Чеснопіль
05:55 13:00

Умань — Золотоноша
16:55

Умань — Кам'янка
16:20

Умань — Канів
13:55

Умань — Корсунь-Шевченківський
14:35

Умань — Криві Коліна
09:05

Умань — Черкаси
05:35 05:45 07:00 07:25 07:55 08:28 09:05 09:50 11:20 12:00 12:35 13:50 14:15 14:55 17:10 17:45

Умань — Чигирин
15:15

Христинівка — Черкаси
06:20

Черкаси — Вінниця
14:25 14:25

Черкаси — Маньківка
15:50

Черкаси — Монастирище
15:40 17:33 18:26 18:40

Черкаси — Одеса
00:55

Черкаси — Умань
08:35 09:20 09:35 10:25 10:52 10:55 11:55 12:30 13:55 15:05 15:55 17:05 18:05

Чигирин — Умань
11:25

Інформація оновлена: 07.02.2017