Автовокзал Тальне

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Соборна, 150 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04731-31778

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:10Тальне — Криві Коліна
05:30Тальне — Київ
05:35Умань — Черкаси
05:40Тальне — Піщана
05:45Тальне — Лісове
05:50Тальне — Заліське
05:50Тальне — Вишнопіль
06:15Тальне — Колодисте
06:20Тальне — Романівка
06:20Монастирище — Черкаси
06:25Криві Коліна — Умань
06:50Ватутіне — Одеса
07:00Умань — Черкаси
07:25Умань — Черкаси
07:50Тальне — Папужинці
08:00Тальне — Поташ
08:00Тальне — Павлівка
08:20Монастирище — Черкаси
08:35Черкаси — Умань
09:05Умань — Черкаси
09:05Умань — Криві Коліна
09:25Новоархангельськ — Черкаси
09:30Запоріжжя — Ужгород
09:30Запоріжжя — Слупськ (Пол)
09:35Черкаси — Умань
09:50Умань — Черкаси
10:00Черкаси — Хеб (Чех)
10:05Корсунь-Шевченківський — Умань
10:25Черкаси — Умань
10:50Монастирище — Черкаси
10:52Черкаси — Умань
10:55Черкаси — Умань
11:55Черкаси — Умань
12:00Умань — Черкаси
12:20Черкаси — Ужгород
12:20Черкаси — Львів
12:20Черкаси — Колобжег (Пол)
12:20Черкаси — Колобжег (Пол)
12:20Черкаси — Колобжег (Пол)
12:30Тальне — Київ
12:45Черкаси — Умань
12:50Тальне — Поташ
13:00Тальне — Папужинці
13:30Тальне — Заліське
13:30Тальне — Колодисте
13:50Тальне — Піщана
13:50Умань — Черкаси
14:10Тальне — Лісове
14:10Тальне — Романівка
14:25Черкаси — Вінниця
14:25Черкаси — Вінниця
14:30Тальне — Вишнопіль
14:35Умань — Корсунь-Шевченківський
14:55Умань — Черкаси
15:00Тальне — Павлівка
15:05Тальне — Криві Коліна
15:05Черкаси — Умань
15:45Вінниця — Черкаси
15:45Вінниця — Черкаси
16:00Тальне — Київ
16:20Криві Коліна — Умань
16:30Умань — Черкаси
17:00Тальне — Київ
17:05Черкаси — Умань
17:33Черкаси — Монастирище
17:45Умань — Черкаси
18:05Черкаси — Умань
18:40Черкаси — Монастирище
19:00Умань — Криві Коліна

за маршрутами автобусів

Ватутіне — Одеса
06:50

Вінниця — Черкаси
15:45 15:45

Запоріжжя — Слупськ (Пол)
09:30

Запоріжжя — Ужгород
09:30

Корсунь-Шевченківський — Умань
10:05

Криві Коліна — Умань
06:25 16:20

Монастирище — Черкаси
06:20 08:20 10:50

Новоархангельськ — Черкаси
09:25

Тальне — Вишнопіль
05:50 14:30

Тальне — Заліське
05:50 13:30

Тальне — Київ
05:30 12:30 16:00 17:00

Тальне — Колодисте
06:15 13:30

Тальне — Криві Коліна
05:10 15:05

Тальне — Лісове
05:45 14:10

Тальне — Павлівка
08:00 15:00

Тальне — Папужинці
07:50 13:00

Тальне — Поташ
08:00 12:50

Тальне — Піщана
05:40 13:50

Тальне — Романівка
06:20 14:10

Умань — Корсунь-Шевченківський
14:35

Умань — Криві Коліна
09:05 19:00

Умань — Черкаси
05:35 07:00 07:25 09:05 09:50 12:00 13:50 14:55 16:30 17:45

Черкаси — Вінниця
14:25 14:25

Черкаси — Колобжег (Пол)
12:20 12:20 12:20

Черкаси — Львів
12:20

Черкаси — Монастирище
17:33 18:40

Черкаси — Ужгород
12:20

Черкаси — Умань
08:35 09:35 10:25 10:52 10:55 11:55 12:45 15:05 17:05 18:05

Черкаси — Хеб (Чех)
10:00

Інформація оновлена: 14.03.2021