Автовокзал Тячів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Маяковського, 4а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03134-21252

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:55Рахів — Ужгород
05:35Ясіня — Ужгород
05:55Великий Бичків — Ужгород
06:00Тячів — Івано-Франківськ
06:20Тячів — Львів
06:35Тарасівка — Ужгород
06:45Київ — Вишково
06:45Широкий Луг — Ужгород
06:45Київ — Вишково
07:15Рахів — Ужгород
07:15Хуст — Івано-Франківськ
07:15Одеса — Хуст
07:45Мукачеве — Рахів
08:00Лопухів — Ужгород
08:15Ужгород — Косівська Поляна
08:16Свалява — Солотвине
08:30Ясіня — Ужгород
08:31Хуст — Чернівці
08:40Рахів — Ужгород
08:50Тячів — Угля
09:00Тячів — Кричово
09:03Мукачеве — Івано-Франківськ
09:03Мукачеве — Івано-Франківськ
09:10Рахів — Ужгород
09:20Тячів — Кричово
09:25Ужгород — Рахів
09:55Тячів — Львів
10:00Рахів — Ужгород
10:10Ужгород — Рахів
10:19Ужгород — Солотвине
10:20Тячів — Угля
10:30Рахів — Ужгород
11:00Тячів — Нижня Апша (Діброва)
11:05Мукачеве — Коломия
11:05Косівська Поляна — Ужгород
11:05Тячів — Чумальово
11:05Мукачеве — Коломия
11:10Тячів — Велика Уголька
11:15Ясіня — Ужгород
11:30Тячів — Глибокий Потік
11:30Солотвине — Львів
11:30Мукачеве — Рахів
11:30Тячів — Кричово
11:30Солотвине — Львів
11:33Коломия — Хуст
11:40Солотвине — Свалява
11:45Солотвине — Ужгород
12:00Тячів — Угля
12:20Великий Бичків — Ужгород
12:20Ужгород — Великий Бичків
12:40Тячів — Топчино
12:45Хуст — Одеса
12:45Рахів — Ужгород
13:20Коломия — Мукачеве
13:20Коломия — Мукачеве
13:20Ужгород — Рахів
13:20Тячів — Велика Уголька
13:40Тячів — Кричово
13:40Ужгород — Чернівці
13:40Ужгород — Чернівці
13:45Рахів — Ужгород
13:55Ужгород — Рахів
14:05Тячів — Чумальово
14:10Великий Бичків — Ужгород
14:23Хуст — Коломия
14:30Тячів — Чумальово
14:40Рахів — Мукачеве
14:55Ужгород — Великий Бичків
15:10Тячів — Велика Уголька
15:10Вишково — Київ
15:10Вишково — Київ
15:12Івано-Франківськ — Мукачеве
15:12Івано-Франківськ — Мукачеве
15:30Тячів — Кричово
15:35Рахів — Ужгород
15:40Ужгород — Рахів
15:57Чернівці — Хуст
16:00Рахів — Прага (Чех)
16:05Ужгород — Рахів
16:30Мукачеве — Івано-Франківськ
16:30Тячів — Угля
16:35Чернівці — Ужгород
16:35Чернівці — Ужгород
16:35Ужгород — Угля
16:50Рахів — Мукачеве
17:05Тячів — Чумальово
17:05Ужгород — Ясіня
17:15Тячів — Прага (Чех)
17:15Ужгород — Ясіня
17:30Тячів — Угля
17:30Тячів — Велика Уголька
17:30Івано-Франківськ — Мукачеве
17:30Ужгород — Богдан
17:45Ужгород — Рахів
18:00Тячів — Угля
18:15Рахів — Ужгород
18:20Ужгород — Тарасівка
18:40Ужгород — Рахів
18:45Ужгород — Широкий Луг
18:55Івано-Франківськ — Хуст
19:00Ужгород — Рахів
19:25Ужгород — Лопухів

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
15:12 15:12 17:30

Івано-Франківськ — Хуст
18:55

Великий Бичків — Ужгород
05:55 12:20 14:10

Вишково — Київ
15:10 15:10

Київ — Вишково
06:45 06:45

Коломия — Мукачеве
13:20 13:20

Коломия — Хуст
11:33

Косівська Поляна — Ужгород
11:05

Лопухів — Ужгород
08:00

Мукачеве — Івано-Франківськ
09:03 09:03 16:30

Мукачеве — Коломия
11:05 11:05

Мукачеве — Рахів
07:45 11:30

Одеса — Хуст
07:15

Рахів — Мукачеве
14:40 16:50

Рахів — Прага (Чех)
16:00

Рахів — Ужгород
04:55 07:15 08:40 09:10 10:00 10:30 12:45 13:45 15:35 18:15

Свалява — Солотвине
08:16

Солотвине — Львів
11:30 11:30

Солотвине — Свалява
11:40

Солотвине — Ужгород
11:45

Тарасівка — Ужгород
06:35

Тячів — Івано-Франківськ
06:00

Тячів — Велика Уголька
11:10 13:20 15:10 17:30

Тячів — Глибокий Потік
11:30

Тячів — Кричово
09:00 09:20 11:30 13:40 15:30

Тячів — Львів
06:20 09:55

Тячів — Нижня Апша (Діброва)
11:00

Тячів — Прага (Чех)
17:15

Тячів — Топчино
12:40

Тячів — Угля
08:50 10:20 12:00 16:30 17:30 18:00

Тячів — Чумальово
11:05 14:05 14:30 17:05

Ужгород — Богдан
17:30

Ужгород — Великий Бичків
12:20 14:55

Ужгород — Косівська Поляна
08:15

Ужгород — Лопухів
19:25

Ужгород — Рахів
09:25 10:10 13:20 13:55 15:40 16:05 17:45 18:40 19:00

Ужгород — Солотвине
10:19

Ужгород — Тарасівка
18:20

Ужгород — Угля
16:35

Ужгород — Чернівці
13:40 13:40

Ужгород — Широкий Луг
18:45

Ужгород — Ясіня
17:05 17:15

Хуст — Івано-Франківськ
07:15

Хуст — Коломия
14:23

Хуст — Одеса
12:45

Хуст — Чернівці
08:31

Чернівці — Ужгород
16:35 16:35

Чернівці — Хуст
15:57

Широкий Луг — Ужгород
06:45

Ясіня — Ужгород
05:35 08:30 11:15

Інформація оновлена: 25.09.2013