Автовокзал Тячів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Маяковського, 4а (показати на мапі)

Телефон довідки: 03134-21252

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:55Рахів — Ужгород
05:05Усть-Чорна — Ужгород
05:55Великий Бичків — Ужгород
06:00Тячів — Львів
06:00Тячів — Івано-Франківськ
06:20Рахів — Ужгород
06:35Тарасівка — Ужгород
06:45Широкий Луг — Ужгород
06:55Тячів — Угля
07:15Хуст — Івано-Франківськ
07:15Рахів — Ужгород
07:45Рахів — Ужгород
07:55Мукачеве — Рахів
08:00Лопухів — Ужгород
08:00Тячів — Округла
08:16Свалява — Солотвине
08:30Ясіня — Ужгород
08:35Ужгород — Чернівці
08:50Тячів — Угля
09:03Мукачеве — Івано-Франківськ
09:03Мукачеве — Івано-Франківськ
09:10Рахів — Ужгород
09:20Тячів — Угля
09:40Ліберець (Чех) — Рахів
09:40Прага (Чех) — Рахів
09:55Тячів — Львів
10:10Ужгород — Рахів
10:30Тячів — Лопухів
10:30Рахів — Ужгород
10:35Ужгород — Рахів
10:40Дубове — Прага (Чех)
11:00Тячів — Нижня Апша
11:05Мукачеве — Коломия
11:05Мукачеве — Коломия
11:05Тячів — Чумальово
11:15Ясіня — Ужгород
11:20Тячів — Широкий Луг
11:30Тячів — Глибокий Потік
11:30Мукачеве — Рахів
11:30Тячів — Угля
11:30Тячів — Кричово
11:33Коломия — Хуст
11:40Солотвине — Свалява
12:00Тячів — Топчино
12:00Тячів — Велика Уголька
12:21Великий Бичків — Ужгород
12:30Тячів — Мала Уголька
12:45Рахів — Ужгород
12:45Тячів — Велика Уголька
13:00Тячів — Округла
13:20Коломия — Мукачеве
13:20Коломия — Мукачеве
13:20Тячів — Широкий Луг
13:20Ужгород — Рахів
13:40Ужгород — Чернівці
13:40Тячів — Німецька Мокра
13:40Тячів — Кричово
13:40Ужгород — Чернівці
14:00Тячів — Кричово
14:00Тячів — Новобарово
14:00Тячів — Німецька Мокра
14:05Тячів — Чумальово
14:20Рахів — Ліберець (Чех)
14:20Рахів — Прага (Чех)
14:23Хуст — Коломия
14:25Чернівці — Ужгород
14:30Тячів — Нижня Апша
14:40Рахів — Мукачеве
14:40Ужгород — Великий Бичків
14:45Тячів — Мала Уголька
15:00Тячів — Угля
15:12Івано-Франківськ — Мукачеве
15:12Івано-Франківськ — Мукачеве
15:15Тячів — Прага (Чех)
15:30Тячів — Широкий Луг
15:35Рахів — Ужгород
15:40Ужгород — Рахів
16:05Ужгород — Рахів
16:15Рахів — Ужгород
16:30Мукачеве — Івано-Франківськ
16:35Чернівці — Ужгород
16:35Чернівці — Ужгород
16:40Тячів — Лопухів
16:50Рахів — Мукачеве
17:00Тячів — Тарасівка
17:05Ужгород — Усть-Чорна
17:05Ужгород — Ясіня
17:15Ужгород — Ясіня
17:15Тячів — Прага (Чех)
17:20Тячів — Округла
17:30Івано-Франківськ — Мукачеве
17:30Ужгород — Богдан
17:40Львів — Ліберець (Чех)
17:45Ужгород — Рахів
18:10Ужгород — Тарасівка
18:15Рахів — Ужгород
18:35Ужгород — Широкий Луг
18:40Ужгород — Рахів
18:55Івано-Франківськ — Хуст
19:00Ужгород — Рахів
19:25Ужгород — Лопухів

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
15:12 15:12 17:30

Івано-Франківськ — Хуст
18:55

Великий Бичків — Ужгород
05:55 12:21

Дубове — Прага (Чех)
10:40

Коломия — Мукачеве
13:20 13:20

Коломия — Хуст
11:33

Лопухів — Ужгород
08:00

Львів — Ліберець (Чех)
17:40

Ліберець (Чех) — Рахів
09:40

Мукачеве — Івано-Франківськ
09:03 09:03 16:30

Мукачеве — Коломия
11:05 11:05

Мукачеве — Рахів
07:55 11:30

Прага (Чех) — Рахів
09:40

Рахів — Ліберець (Чех)
14:20

Рахів — Мукачеве
14:40 16:50

Рахів — Прага (Чех)
14:20

Рахів — Ужгород
04:55 06:20 07:15 07:45 09:10 10:30 12:45 15:35 16:15 18:15

Свалява — Солотвине
08:16

Солотвине — Свалява
11:40

Тарасівка — Ужгород
06:35

Тячів — Івано-Франківськ
06:00

Тячів — Велика Уголька
12:00 12:45

Тячів — Глибокий Потік
11:30

Тячів — Кричово
11:30 13:40 14:00

Тячів — Лопухів
10:30 16:40

Тячів — Львів
06:00 09:55

Тячів — Мала Уголька
12:30 14:45

Тячів — Нижня Апша
11:00 14:30

Тячів — Новобарово
14:00

Тячів — Німецька Мокра
13:40 14:00

Тячів — Округла
08:00 13:00 17:20

Тячів — Прага (Чех)
15:15 17:15

Тячів — Тарасівка
17:00

Тячів — Топчино
12:00

Тячів — Угля
06:55 08:50 09:20 11:30 15:00

Тячів — Чумальово
11:05 14:05

Тячів — Широкий Луг
11:20 13:20 15:30

Ужгород — Богдан
17:30

Ужгород — Великий Бичків
14:40

Ужгород — Лопухів
19:25

Ужгород — Рахів
10:10 10:35 13:20 15:40 16:05 17:45 18:40 19:00

Ужгород — Тарасівка
18:10

Ужгород — Усть-Чорна
17:05

Ужгород — Чернівці
08:35 13:40 13:40

Ужгород — Широкий Луг
18:35

Ужгород — Ясіня
17:05 17:15

Усть-Чорна — Ужгород
05:05

Хуст — Івано-Франківськ
07:15

Хуст — Коломия
14:23

Чернівці — Ужгород
14:25 16:35 16:35

Широкий Луг — Ужгород
06:45

Ясіня — Ужгород
08:30 11:15

Інформація оновлена: 22.11.2019