Автовокзал Умань

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04744-36245

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Київ — Тульчин
00:30Чечельник — Київ
01:00Лазурне — Познань (Пол)
01:00Лазурне — Львів
01:10Одеса — аеропорт Бориспіль
01:10Херсон — Львів
01:10Херсон — Варшава (Пол)
01:30аеропорт Бориспіль — Одеса
02:00Херсон — Щецин (Пол)
02:00Київ — Херсон
02:00Херсон — Гданськ (Пол)
02:00Херсон — Львів
02:05Чернівці — Одеса
02:05Чернівці — Одеса
02:45Городківка — Київ
03:10Херсон — Барі (Іт)
03:10Херсон — Салерно (Іт)
03:25Одеса — аеропорт Бориспіль
04:00Львів — Херсон
04:05Херсон — Клайпеда (Лит)
04:30Умань — Черкаси
04:30Херсон — Гдиня (Пол)
04:35Херсон — Київ
04:45Умань — Гайворон
04:45Умань — Гайворон
04:50Умань — Черкаси
05:00Маріуполь — Прага (Чех)
05:00Хуст — Одеса
05:05Умань — Удич
05:05Умань — Удич
05:10Умань — Коржовий Кут
05:15Монастирище — Черкаси
05:15Умань — Оксанина
05:15Умань — Велика Севастянівка
05:20Умань — Ладижинка
05:20Христинівка — Київ
05:20Умань — Підвисоке
05:20Умань — Серединка
05:25Умань — Коржова Слобода
05:30Умань — Затишок
05:30Умань — Острівець
05:30Умань — Косенівка
05:50Умань — Ятранівка
05:50Умань — Антонівка
05:50Умань — Коржова Слобода
05:55Херсон — Львів
05:55Херсон — Щецин (Пол)
06:00Умань — Христинівка
06:00Умань — Старі Бабани
06:00Умань — Черповоди
06:00Умань — Косенівка
06:05Умань — Оксанина
06:05Умань — Черкаси
06:15Умань — Краснопілка
06:15Умань — Черкаси
06:20Запоріжжя — Львів
06:20Запоріжжя — Львів
06:20Запоріжжя — Познань (Пол)
06:20Запоріжжя — Познань (Пол)
06:30Умань — Грузьке
06:30Умань — Грузьке
06:30Умань — Фурманка
06:35Умань — Черкаси
06:35Генічеськ — Познань (Пол)
06:45Умань — Одеса
06:45Варшава (Пол) — Херсон
06:50Саврань — Київ
06:55Умань — Заячківка
07:00Херсон — Львів
07:00Херсон — Слупськ (Пол)
07:15Благовіщенське (Ульянівка) — Київ
07:15Монастирище — Черкаси
07:20Умань — Бершадь
07:30Гайсин — Київ
07:30Умань — Кочубіївка
07:35Умань — Вінниця
07:45Умань — Криві Коліна
07:45Умань — Монастирище
07:55Гайворон — Київ
08:00Умань — Косенівка
08:00Умань — Ладижинка
08:00Запоріжжя — Львів
08:00Запоріжжя — Слупськ (Пол)
08:05Умань — Полянецьке
08:05Тростянець — Київ
08:10Умань — Черкаси
08:20Херсон — Щецин (Пол)
08:25Ватутіне — Одеса
08:40Умань — Краснопілка
08:40Умань — Дніпро (Дніпропетровськ)
08:40Умань — Дніпро (Дніпропетровськ)
08:45Умань — Гайворон
08:45Умань — Гайворон
08:50Умань — Буки
08:55Умань — Черкаси
09:00Умань — Христинівка
09:00Умань — Углуватка
09:05Первомайськ — Київ
09:15Гайворон — Київ
09:15Київ — Миколаїв
09:20Умань — Вінниця
09:20Умань — Одеса
09:35Умань — Монастирище
09:35Южноукраїнськ — Київ
09:35Львів — Лазурне
09:45Херсон — Кобленц (Нім)
09:45Умань — Велика Севастянівка
09:45Херсон — Фрайбург (Нім)
09:50Умань — Черповоди
09:50Монастирище — Черкаси
09:50Херсон — Кобленц (Нім)
10:00Умань — Новоархангельськ
10:00Бершадь — Київ
10:00Київ — Білгород-Дністровський
10:00Умань — Коритня
10:00Умань — Бершадь
10:00Умань — Маньківка
10:20Умань — Вінниця
10:20Вінниця — Світловодськ
10:30аеропорт Бориспіль — Одеса
10:30Одеса — Ужгород
10:30Умань — Фурманка
10:30Одеса — Згожелець (Пол)
10:30Херсон — Львів
10:30Херсон — Гданськ (Пол)
10:35Умань — Помічна
10:40Київ — Миколаїв
10:45Умань — Лисянка
10:50Одеса — Київ
10:55Новоархангельськ — Київ
11:00Познань (Пол) — Запоріжжя
11:00Умань — Ятранівка
11:00Умань — Вінниця
11:00Умань — Плзень (Чех)
11:00Черкаси — Хеб (Чех)
11:00Львів — Запоріжжя
11:00Умань — Черкаси
11:00Умань — Монастирище
11:00Одеса — аеропорт Бориспіль
11:00Львів — Запоріжжя
11:10Умань — Кути
11:10Умань — Багва
11:15Умань — Серединка
11:20Умань — Коржова Слобода
11:25Умань — Черкаси
11:30Миколаїв — Київ
11:30Київ — Ободівка
11:35Вінниця — Кривий Ріг
11:35Вінниця — Кривий Ріг
11:40Умань — Антонівка
12:00Умань — Бершадь
12:00Умань — Жашків
12:00Умань — Косенівка
12:00Умань — Ладижинка
12:00Умань — Черкаси
12:00Умань — Христинівка
12:05Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
12:05Умань — Підвисоке
12:05Херсон — Щецин (Пол)
12:05Херсон — Кошалин (Пол)
12:05Херсон — Львів
12:10Херсон — Львів
12:10Херсон — Зелена Гура (Пол)
12:15Білгород-Дністровський — Київ
12:15Умань — Монастирище
12:15Умань — Вінниця
12:20Ободівка — Київ
12:20Хмільник — Одеса
12:30Умань — Удич
12:30Умань — Удич
12:30Умань — Черкаси
12:30Умань — Острівець
12:40Львів — Херсон
12:40Львів — Херсон
12:40Щецин (Пол) — Херсон
12:40Щецин (Пол) — Херсон
12:45Запоріжжя — Зелена Гура (Пол)
12:45Умань — Канів
12:50Київ — Бершадь
12:50Умань — Громи
12:50Умань — Кочержинці
13:00Київ — Херсон
13:00Умань — Краснопілка
13:00Умань — Маньківка
13:00Умань — Углуватка
13:00Умань — Ятранівка
13:00Умань — Полянецьке
13:05Новоархангельськ — Київ
13:20Могилів-Подільський — Одеса
13:20Одеса — аеропорт Бориспіль
13:20Умань — Монастирище
13:30Черкаси — Колобжег (Пол)
13:30Херсон — Гдиня (Пол)
13:30Черкаси — Плзень (Чех)
13:30Херсон — Щецин (Пол)
13:30Херсон — Львів
13:30Черкаси — Колобжег (Пол)
13:30Херсон — Львів
13:30Херсон — Щецин (Пол)
13:30Умань — Крижопіль
13:30Черкаси — Ужгород
13:30Черкаси — Львів
13:30Херсон — Львів
13:35аеропорт Бориспіль — Одеса
13:40Умань — Корсунь-Шевченківський
13:40Умань — Коржова Слобода
13:41Київ — Ямпіль
13:50Київ — Подільськ (Котовськ)
13:50Кривий Ріг — Вінниця
13:50Умань — Черкаси
13:50Подільськ (Котовськ) — Київ
13:50Кривий Ріг — Вінниця
13:50Умань — Старі Бабани
13:50Одеса — Москва (РФ)
13:55Умань — Христинівка
14:00Умань — Фурманка
14:00Умань — Буки
14:00Умань — Грузьке
14:00Умань — Косенівка
14:00Умань — Грузьке
14:15Умань — Коржова Слобода
14:20Умань — Велика Севастянівка
14:20Київ — Подільськ (Котовськ)
14:25Умань — Громи
14:30Володимир-Волинський — Миколаїв
14:30Херсон — Санкт-Петербург (РФ)
14:32Вінниця — Черкаси
14:32Вінниця — Черкаси
14:40Умань — Коржовий Кут
14:45Подільськ (Котовськ) — Київ
14:50Умань — Ладижинка
14:55Херсон — Щецин (Пол)
15:00Умань — Полянецьке
15:00Умань — Монастирище
15:00Київ — Благовіщенське (Ульянівка)
15:00Умань — Оксанина
15:05Одеса — Могилів-Подільський
15:10Миколаїв — Лодзь (Пол)
15:10Миколаїв — Київ
15:10Умань — Антонівка
15:10Миколаїв — Володимир-Волинський
15:10Умань — Кочубіївка
15:15Львів — Запоріжжя
15:15Львів — Генічеськ
15:15Львів — Білгород-Дністровський
15:15Львів — Кременчук
15:20Умань — Гайворон
15:20Умань — Гайворон
15:20Світловодськ — Вінниця
15:20Умань — Черповоди
15:20Умань — Краснопілка
15:30Умань — Монастирище
15:30Тульчин — Київ
15:30Умань — Черкаси
15:30Умань — Монастирище
15:35Подільськ (Котовськ) — Київ
15:40Умань — Затишок
15:40Умань — Липовець
15:45аеропорт Бориспіль — Одеса
16:00Умань — Старі Бабани
16:00Київ — Христинівка
16:00Умань — Черкаси
16:03Черкаси — Вінниця
16:03Черкаси — Вінниця
16:05Херсон — Москва (РФ)
16:10Львів — Херсон
16:10Умань — Монастирище
16:15Київ — Ладижин
16:30Умань — Новоархангельськ
16:30Одеса — аеропорт Бориспіль
16:35Умань — Полянецьке
16:50Умань — Удич
16:50Умань — Удич
16:50Одеса — Хмільник
16:50Умань — Черкаси
16:55Умань — Коритня
17:00Умань — Серединка
17:05Одеса — Хуст
17:10Умань — Підвисоке
17:10Черкаси — Монастирище
17:20Умань — Острівець
17:20Умань — Фурманка
17:26Ямпіль — Київ
17:30Київ — Саврань
17:30Умань — Бершадь
17:30Київ — Гайсин
17:30Херсон — Київ
17:30Умань — Одеса
17:35Умань — Кочубіївка
17:40Умань — Краснопілка
17:40Умань — Косенівка
17:40Бершадь — Київ
17:40Умань — Маньківка
17:45Херсон — Варшава (Пол)
17:45Херсон — Варшава (Пол)
17:45Умань — Монастирище
17:45Херсон — Львів
18:00Київ — Тростянець
18:00Умань — Коржова Слобода
18:00Умань — Оксанина
18:00Умань — Христинівка
18:00Умань — Криві Коліна
18:05Київ — Городківка
18:10Київ — Одеса
18:10Умань — Полянецьке
18:10Умань — Углуватка
18:10Умань — Ятранівка
18:20Черкаси — Монастирище
18:20Київ — Гайворон
18:25Київ — Новоархангельськ
18:40Умань — Монастирище
18:50Запоріжжя — Чернівці
18:50Запоріжжя — Сучава (Рум)
18:50Запоріжжя — Чернівці
19:00Київ — Чечельник
19:00Умань — Черкаси
19:05Київ — Первомайськ
19:05Ободівка — Київ
19:15аеропорт Бориспіль — Одеса
19:25Херсон — Львів
19:25Херсон — Познань (Пол)
19:40Умань — Монастирище
19:40Черкаси — Монастирище
19:55Київ — Гайворон
20:05Київ — Бершадь
20:05Київ — Ободівка
20:10Чернівці — Запоріжжя
20:10Чернівці — Запоріжжя
20:25Липкани (Мол) — Каланчак
20:25Чернівці — Каланчак
20:55Київ — Южноукраїнськ
21:15Одеса — Ватутіне
21:25Київ — Новоархангельськ
22:00Львів — Херсон
22:05Київ — Кілія
22:40Одеса — Чернівці
22:40Одеса — Чернівці
23:00Львів — Херсон
23:25Львів — Херсон
23:25Львів — Запоріжжя
23:25Львів — Черкаси
23:25Львів — Херсон
23:25Гдиня (Пол) — Херсон
23:40Каланчак — Чернівці
23:40Каланчак — Липкани (Мол)

за маршрутами автобусів

Бершадь — Київ
10:00 17:40

Благовіщенське (Ульянівка) — Київ
07:15

Білгород-Дністровський — Київ
12:15

Варшава (Пол) — Херсон
06:45

Ватутіне — Одеса
08:25

Володимир-Волинський — Миколаїв
14:30

Вінниця — Кривий Ріг
11:35 11:35

Вінниця — Світловодськ
10:20

Вінниця — Черкаси
14:32 14:32

Гайворон — Київ
07:55 09:15

Гайсин — Київ
07:30

Гдиня (Пол) — Херсон
23:25

Генічеськ — Познань (Пол)
06:35

Городківка — Київ
02:45

Запоріжжя — Зелена Гура (Пол)
12:45

Запоріжжя — Львів
06:20 06:20 08:00

Запоріжжя — Познань (Пол)
06:20 06:20

Запоріжжя — Слупськ (Пол)
08:00

Запоріжжя — Сучава (Рум)
18:50

Запоріжжя — Чернівці
18:50 18:50

Каланчак — Липкани (Мол)
23:40

Каланчак — Чернівці
23:40

Київ — Бершадь
12:50 20:05

Київ — Благовіщенське (Ульянівка)
15:00

Київ — Білгород-Дністровський
10:00

Київ — Гайворон
18:20 19:55

Київ — Гайсин
17:30

Київ — Городківка
18:05

Київ — Кілія
22:05

Київ — Ладижин
16:15

Київ — Миколаїв
09:15 10:40

Київ — Новоархангельськ
18:25 21:25

Київ — Ободівка
11:30 20:05

Київ — Одеса
18:10

Київ — Первомайськ
19:05

Київ — Подільськ (Котовськ)
13:50 14:20

Київ — Саврань
17:30

Київ — Тростянець
18:00

Київ — Тульчин
00:00

Київ — Херсон
02:00 13:00

Київ — Христинівка
16:00

Київ — Чечельник
19:00

Київ — Южноукраїнськ
20:55

Київ — Ямпіль
13:41

Кривий Ріг — Вінниця
13:50 13:50

Лазурне — Львів
01:00

Лазурне — Познань (Пол)
01:00

Липкани (Мол) — Каланчак
20:25

Львів — Білгород-Дністровський
15:15

Львів — Генічеськ
15:15

Львів — Запоріжжя
11:00 11:00 15:15 23:25

Львів — Кременчук
15:15

Львів — Лазурне
09:35

Львів — Херсон
04:00 12:40 12:40 16:10 22:00 23:00 23:25 23:25

Львів — Черкаси
23:25

Маріуполь — Прага (Чех)
05:00

Миколаїв — Володимир-Волинський
15:10

Миколаїв — Київ
11:30 15:10

Миколаїв — Лодзь (Пол)
15:10

Могилів-Подільський — Одеса
13:20

Монастирище — Черкаси
05:15 07:15 09:50

Новоархангельськ — Київ
10:55 13:05

Ободівка — Київ
12:20 19:05

Одеса — Ватутіне
21:15

Одеса — Згожелець (Пол)
10:30

Одеса — Київ
10:50

Одеса — Могилів-Подільський
15:05

Одеса — Москва (РФ)
13:50

Одеса — Ужгород
10:30

Одеса — Хмільник
16:50

Одеса — Хуст
17:05

Одеса — Чернівці
22:40 22:40

Одеса — аеропорт Бориспіль
01:10 03:25 11:00 13:20 16:30

Первомайськ — Київ
09:05

Подільськ (Котовськ) — Київ
13:50 14:45 15:35

Познань (Пол) — Запоріжжя
11:00

Саврань — Київ
06:50

Світловодськ — Вінниця
15:20

Тростянець — Київ
08:05

Тульчин — Київ
15:30

Умань — Антонівка
05:50 11:40 15:10

Умань — Багва
11:10

Умань — Бершадь
07:20 10:00 12:00 17:30

Умань — Буки
08:50 14:00

Умань — Велика Севастянівка
05:15 09:45 14:20

Умань — Вінниця
07:35 09:20 10:20 11:00 12:15

Умань — Гайворон
04:45 04:45 08:45 08:45 15:20 15:20

Умань — Громи
12:50 14:25

Умань — Грузьке
06:30 06:30 14:00 14:00

Умань — Дніпро (Дніпропетровськ)
08:40 08:40

Умань — Жашків
12:00

Умань — Затишок
05:30 15:40

Умань — Заячківка
06:55

Умань — Канів
12:45

Умань — Коржова Слобода
05:25 05:50 11:20 13:40 14:15 18:00

Умань — Коржовий Кут
05:10 14:40

Умань — Коритня
10:00 16:55

Умань — Корсунь-Шевченківський
13:40

Умань — Косенівка
05:30 06:00 08:00 12:00 14:00 17:40

Умань — Кочержинці
12:50

Умань — Кочубіївка
07:30 15:10 17:35

Умань — Краснопілка
06:15 08:40 13:00 15:20 17:40

Умань — Криві Коліна
07:45 18:00

Умань — Крижопіль
13:30

Умань — Кути
11:10

Умань — Ладижинка
05:20 08:00 12:00 14:50

Умань — Липовець
15:40

Умань — Лисянка
10:45

Умань — Маньківка
10:00 13:00 17:40

Умань — Монастирище
07:45 09:35 11:00 12:15 13:20 15:00 15:30 15:30 16:10 17:45 18:40 19:40

Умань — Новоархангельськ
10:00 16:30

Умань — Одеса
06:45 09:20 17:30

Умань — Оксанина
05:15 06:05 15:00 18:00

Умань — Острівець
05:30 12:30 17:20

Умань — Плзень (Чех)
11:00

Умань — Полянецьке
08:05 13:00 15:00 16:35 18:10

Умань — Помічна
10:35

Умань — Підвисоке
05:20 12:05 17:10

Умань — Серединка
05:20 11:15 17:00

Умань — Старі Бабани
06:00 13:50 16:00

Умань — Углуватка
09:00 13:00 18:10

Умань — Удич
05:05 05:05 12:30 12:30 16:50 16:50

Умань — Фурманка
06:30 10:30 14:00 17:20

Умань — Христинівка
06:00 09:00 12:00 13:55 18:00

Умань — Черкаси
04:30 04:50 06:05 06:15 06:35 08:10 08:55 11:00 11:25 12:00 12:30 13:50 15:30 16:00 16:50 19:00

Умань — Черповоди
06:00 09:50 15:20

Умань — Ятранівка
05:50 11:00 13:00 18:10

Херсон — Барі (Іт)
03:10

Херсон — Варшава (Пол)
01:10 17:45 17:45

Херсон — Гданськ (Пол)
02:00 10:30

Херсон — Гдиня (Пол)
04:30 13:30

Херсон — Зелена Гура (Пол)
12:10

Херсон — Київ
04:35 17:30

Херсон — Клайпеда (Лит)
04:05

Херсон — Кобленц (Нім)
09:45 09:50

Херсон — Кошалин (Пол)
12:05

Херсон — Львів
01:10 02:00 05:55 07:00 10:30 12:05 12:10 13:30 13:30 13:30 17:45 19:25

Херсон — Москва (РФ)
16:05

Херсон — Познань (Пол)
19:25

Херсон — Салерно (Іт)
03:10

Херсон — Санкт-Петербург (РФ)
14:30

Херсон — Свиноуйсьце (Пол)
12:05

Херсон — Слупськ (Пол)
07:00

Херсон — Фрайбург (Нім)
09:45

Херсон — Щецин (Пол)
02:00 05:55 08:20 12:05 13:30 13:30 14:55

Хмільник — Одеса
12:20

Христинівка — Київ
05:20

Хуст — Одеса
05:00

Черкаси — Вінниця
16:03 16:03

Черкаси — Колобжег (Пол)
13:30 13:30

Черкаси — Львів
13:30

Черкаси — Монастирище
17:10 18:20 19:40

Черкаси — Плзень (Чех)
13:30

Черкаси — Ужгород
13:30

Черкаси — Хеб (Чех)
11:00

Чернівці — Запоріжжя
20:10 20:10

Чернівці — Каланчак
20:25

Чернівці — Одеса
02:05 02:05

Чечельник — Київ
00:30

Щецин (Пол) — Херсон
12:40 12:40

Южноукраїнськ — Київ
09:35

Ямпіль — Київ
17:26

аеропорт Бориспіль — Одеса
01:30 10:30 13:35 15:45 19:15

Інформація оновлена: 14.03.2021