Автовокзал Умань

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Київська, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 04744-36245

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:00Київ — Тульчин
00:10Київ — Миколаїв
00:15Кропивницький (Кіровоград) — Київ
00:30Чечельник — Київ
01:05аеропорт Бориспіль — Одеса
01:10Одеса — аеропорт Бориспіль
01:30Київ — Миколаїв
01:40Чернівці — Миколаїв
01:50Харків — Хмельницький
02:00Київ — Херсон
02:05Чернівці — Одеса
02:05Чернівці — Одеса
02:20Миколаїв — Мінськ (Біл)
02:20Одеса — аеропорт Бориспіль
02:25Херсон — Хмільник
02:35Київ — Кропивницький (Кіровоград)
02:45Городківка — Київ
02:45Миколаїв — Київ
02:50Київ — Миколаїв
02:55Черкаси — Одеса
03:30Лазурне — Київ
03:30Монастирище — Черкаси
03:40Одеса — аеропорт Бориспіль
04:15Южноукраїнськ — Київ
04:15Івано-Франківськ — Одеса
04:30Умань — Черкаси
04:35Херсон — Київ
04:45Умань — Гайворон
04:50Умань — Черкаси
04:50Миколаїв — Бориспіль
05:00Умань — Острівець
05:00Хуст — Одеса
05:05Умань — Вінниця
05:05Умань — Удич
05:10Умань — Коржовий Кут
05:15Умань — Оксанина
05:15Умань — Велика Севастянівка
05:15Христинівка — Черкаси
05:15Умань — Антонівка
05:20Умань — Серединка
05:20Умань — Ладижинка
05:20Христинівка — Київ
05:20Умань — Підвисоке
05:20Умань — Ятранівка
05:25Умань — Черповоди
05:25Умань — Коржова Слобода
05:30Умань — Косенівка
05:30Умань — Затишок
05:35Монастирище — Одеса
05:40Умань — Черкаси
06:00Умань — Кочубеївка
06:00Умань — Городниця
06:00Умань — Старі Бабани
06:00Умань — Христинівка
06:05Умань — Черкаси
06:15Умань — Черкаси
06:15Умань — Черкаси
06:15Смоліне — Київ
06:20Умань — Київ
06:30Умань — Христинівка
06:30Умань — Теплик
06:30Умань — Грузьке
06:30Умань — Фурманка
06:35Умань — Черкаси
06:45Умань — Одеса
06:50Саврань — Київ
06:55Умань — Заячківка
07:00Умань — Черкаси
07:15Благовіщенське (Ульянівка) — Київ
07:15Монастирище — Черкаси
07:20Умань — Бершадь
07:20Умань — Христинівка
07:30Гайсин — Київ
07:30Умань — Черкаси
07:35Умань — Вінниця
07:45Умань — Криві Коліна
07:45Умань — Монастирище
07:50Умань — Маньківка
07:55Гайворон — Київ
08:00Умань — Ладижинка
08:00Херсон — Слупськ (Пол)
08:05Тростянець — Київ
08:05Умань — Полянецьке
08:10Умань — Київ
08:10Умань — Миколаїв
08:10Ватутіне — Одеса
08:10Умань — Черкаси
08:15Умань — Монастирище
08:20Умань — Гайворон
08:30Херсон — Познань (Пол)
08:40Умань — Углуватка
08:40Умань — Дніпро (Дніпропетровськ)
08:40Умань — Дніпро (Дніпропетровськ)
08:45Умань — Гайворон
08:50Умань — Буки
08:55Умань — Черкаси
08:55Христинівка — Київ
09:00Умань — Христинівка
09:05Первомайськ — Київ
09:15Київ — Миколаїв
09:20Гайворон — Київ
09:20Умань — Одеса
09:20Умань — Вінниця
09:25Монастирище — Черкаси
09:25Піщанка — Київ
09:35Южноукраїнськ — Київ
09:35Умань — Монастирище
09:45Умань — Велика Севастянівка
09:50Теплик — Київ
09:50Монастирище — Черкаси
09:55Монастирище — Черкаси
10:00Умань — Новоархангельськ
10:00Умань — Маньківка
10:00Умань — Бершадь
10:00Київ — Білгород-Дністровський
10:00Умань — Коритня
10:00Бершадь — Київ
10:10Ольгопіль — Київ
10:20Умань — Христинівка
10:20Вінниця — Світловодськ
10:25Умань — Черкаси
10:30Умань — Фурманка
10:30Умань — Гданськ (Пол)
10:30аеропорт Бориспіль — Одеса
10:35Умань — Помічна
10:40Київ — Миколаїв
10:40Одеса — Карлові Вари
10:40Київ — Миколаїв
10:40Одеса — Карлові Вари
10:45Умань — Христинівка
10:45Умань — Лисянка
10:50Одеса — Київ
10:55Новоархангельськ — Київ
11:00Умань — Вінниця
11:00Умань — Серединка
11:00Херсон — Прага (Чех)
11:00Умань — Київ
11:00Умань — Черкаси
11:10Умань — Кути
11:10Саврань — Київ
11:10Умань — Багва
11:15Херсон — Прага (Чех)
11:20Одеса — аеропорт Бориспіль
11:25Умань — Черкаси
11:30Миколаїв — Київ
11:30Київ — Ободівка
11:30Умань — Монастирище
11:35Вінниця — Кривий Ріг
11:35Вінниця — Генічеськ
11:35Вінниця — Кривий Ріг
11:40Умань — Ятранівка
12:00Умань — Ладижинка
12:00Умань — Черкаси
12:00Умань — Христинівка
12:00Умань — Київ
12:00Умань — Бершадь
12:05Умань — Підвисоке
12:05Київ — Побузьке
12:15Умань — Монастирище
12:15Умань — Вінниця
12:15Білгород-Дністровський — Київ
12:20Хмільник — Одеса
12:20Ободівка — Київ
12:20Київ — Подільськ (Котовськ)
12:30Умань — Удич
12:30Умань — Острівець
12:30Умань — Черкаси
12:40Умань — Углуватка
12:45Умань — Київ
12:45Умань — Канів
12:50Умань — Кочержинці
12:50Київ — Бершадь
12:50Умань — Жашків
12:50Умань — Христинівка
12:50Умань — Громи
13:00Київ — Херсон
13:00Умань — Антонівка
13:00Умань — Полянецьке
13:00Умань — Городниця
13:05Новоархангельськ — Київ
13:20Умань — Монастирище
13:20Умань — Черкаси
13:20Могилів-Подільський — Одеса
13:20Умань — Маньківка
13:25Умань — Київ
13:30Умань — Вапнярка
13:35аеропорт Бориспіль — Одеса
13:40Умань — Корсунь-Шевченківський
13:41Київ — Ямпіль
13:45Київ — Южноукраїнськ
13:50Подільськ (Котовськ) — Київ
13:50Київ — Подільськ (Котовськ)
13:50Кривий Ріг — Вінниця
13:50Умань — Черкаси
13:50Умань — Старі Бабани
13:50Одеса — Москва (РФ)
13:50Кривий Ріг — Вінниця
13:55Умань — Христинівка
14:00Умань — Грузьке
14:00Умань — Буки
14:00Умань — Київ
14:00Умань — Фурманка
14:00Умань — Косенівка
14:05Одеса — Варшава (Пол)
14:05Умань — Чигирин
14:10Кропивницький (Кіровоград) — Київ
14:10Київ — Кропивницький (Кіровоград)
14:15Умань — Коржова Слобода
14:20Київ — Подільськ (Котовськ)
14:20Умань — Черповоди
14:20Умань — Велика Севастянівка
14:20Умань — Косенівка
14:25Умань — Громи
14:26Вознесенськ — Хмельницький
14:26Вознесенськ — Хмельницький
14:30Кишинів (Мол) — Київ
14:30Умань — Ятранівка
14:32Вінниця — Черкаси
14:32Вінниця — Черкаси
14:35Одеса — Мінськ (Біл)
14:35Умань — Новоархангельськ
14:40Умань — Коржовий Кут
14:45Подільськ (Котовськ) — Київ
14:50Умань — Ладижинка
14:55Умань — Київ
14:55Херсон — Гдиня (Пол)
14:55Умань — Христинівка
15:00Умань — Полянецьке
15:00Монастирище — Черкаси
15:00Київ — Благовіщенське (Ульянівка)
15:00Умань — Монастирище
15:00Затока — Слуцьк (Біл)
15:05Херсон — Санкт-Петербург (РФ)
15:05Одеса — Могилів-Подільський
15:05Хмельницький — Вознесенськ
15:05Хмельницький — Вознесенськ
15:10Умань — Київ
15:10Миколаїв — Київ
15:10Миколаїв — Київ
15:15Умань — Кам'янка
15:20Умань — Гайворон
15:20Світловодськ — Вінниця
15:25Київ — Кишинів (Мол)
15:30Умань — Монастирище
15:30Умань — Монастирище
15:30Тульчин — Київ
15:35Подільськ (Котовськ) — Київ
15:40Умань — Затишок
15:40Тернопіль — Херсон
15:40Умань — Липовець
15:45Умань — Теплик
15:45Умань — Золотоноша
15:45аеропорт Бориспіль — Одеса
16:00Умань — Острівець
16:00Умань — Київ
16:00Умань — Старі Бабани
16:00Київ — Христинівка
16:03Черкаси — Вінниця
16:03Черкаси — Вінниця
16:10Умань — Київ
16:10Тульчин — Одеса
16:10Бориспіль — Миколаїв
16:10Умань — Монастирище
16:10Умань — Черкаси
16:15Київ — Ладижин
16:20Миколаїв — Київ
16:30Умань — Христинівка
16:30Умань — Новоархангельськ
16:35Умань — Полянецьке
16:40Умань — Косенівка
16:45Умань — Коритня
16:45Одеса — аеропорт Бориспіль
16:50Умань — Черкаси
16:50Одеса — Хмільник
16:50Умань — Удич
16:55Черкаси — Монастирище
17:00Умань — Серединка
17:00Умань — Городниця
17:05Одеса — Хуст
17:05Умань — Київ
17:10Умань — Підвисоке
17:10Черкаси — Монастирище
17:15Херсон — Москва (РФ)
17:20Побузьке — Київ
17:20Умань — Фурманка
17:25Одеса — Черкаси
17:25Умань — Маньківка
17:26Ямпіль — Київ
17:30Умань — Бершадь
17:30Умань — Христинівка
17:30Херсон — Київ
17:30Київ — Гайсин
17:30Київ — Саврань
17:35Хмельницький — Харків
17:40Бершадь — Київ
17:45Умань — Монастирище
17:45Херсон — Варшава (Пол)
17:45Херсон — Варшава (Пол)
17:50Одеса — Тульчин
18:00Умань — Ладижинка
18:00Київ — Тростянець
18:00Умань — Криві Коліна
18:00Умань — Оксанина
18:00Умань — Христинівка
18:05Київ — Городківка
18:10Умань — Углуватка
18:10Умань — Полянецьке
18:10Київ — Одеса
18:20Черкаси — Монастирище
18:20Київ — Гайворон
18:25Київ — Миколаїв
18:25Київ — Новоархангельськ
18:30Київ — Христинівка
18:50Генічеськ — Вінниця
19:00Умань — Черкаси
19:05Київ — Первомайськ
19:05Ободівка — Київ
19:10Київ — Смоліне
19:11Київ — Піщанка
19:15аеропорт Бориспіль — Одеса
19:20Черкаси — Монастирище
19:30Київ — Чечельник
19:30Київ — Ольгопіль
19:40Черкаси — Монастирище
19:50Дніпро (Дніпропетровськ) — Чернівці
19:55Черкаси — Монастирище
20:00Київ — Теплик
20:05Київ — Бершадь
20:05Київ — Ободівка
20:25Київ — Гайворон
20:30Миколаїв — Київ
20:35Чернівці — Севастополь
20:45Київ — Саврань
20:55Київ — Южноукраїнськ
21:25Київ — Новоархангельськ
21:30Одеса — Ватутіне
21:50Черкаси — Монастирище
22:00Чернівці — Дніпро (Дніпропетровськ)
22:15Черкаси — Монастирище
22:40Одеса — Чернівці
22:40Одеса — Чернівці
23:50Севастополь — Чернівці

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Одеса
04:15

Бершадь — Київ
10:00 17:40

Благовіщенське (Ульянівка) — Київ
07:15

Бориспіль — Миколаїв
16:10

Білгород-Дністровський — Київ
12:15

Ватутіне — Одеса
08:10

Вознесенськ — Хмельницький
14:26 14:26

Вінниця — Генічеськ
11:35

Вінниця — Кривий Ріг
11:35 11:35

Вінниця — Світловодськ
10:20

Вінниця — Черкаси
14:32 14:32

Гайворон — Київ
07:55 09:20

Гайсин — Київ
07:30

Генічеськ — Вінниця
18:50

Городківка — Київ
02:45

Дніпро (Дніпропетровськ) — Чернівці
19:50

Затока — Слуцьк (Біл)
15:00

Кишинів (Мол) — Київ
14:30

Київ — Бершадь
12:50 20:05

Київ — Благовіщенське (Ульянівка)
15:00

Київ — Білгород-Дністровський
10:00

Київ — Гайворон
18:20 20:25

Київ — Гайсин
17:30

Київ — Городківка
18:05

Київ — Кишинів (Мол)
15:25

Київ — Кропивницький (Кіровоград)
02:35 14:10

Київ — Ладижин
16:15

Київ — Миколаїв
00:10 01:30 02:50 09:15 10:40 10:40 18:25

Київ — Новоархангельськ
18:25 21:25

Київ — Ободівка
11:30 20:05

Київ — Одеса
18:10

Київ — Ольгопіль
19:30

Київ — Первомайськ
19:05

Київ — Побузьке
12:05

Київ — Подільськ (Котовськ)
12:20 13:50 14:20

Київ — Піщанка
19:11

Київ — Саврань
17:30 20:45

Київ — Смоліне
19:10

Київ — Теплик
20:00

Київ — Тростянець
18:00

Київ — Тульчин
00:00

Київ — Херсон
02:00 13:00

Київ — Христинівка
16:00 18:30

Київ — Чечельник
19:30

Київ — Южноукраїнськ
13:45 20:55

Київ — Ямпіль
13:41

Кривий Ріг — Вінниця
13:50 13:50

Кропивницький (Кіровоград) — Київ
00:15 14:10

Лазурне — Київ
03:30

Миколаїв — Бориспіль
04:50

Миколаїв — Київ
02:45 11:30 15:10 15:10 16:20 20:30

Миколаїв — Мінськ (Біл)
02:20

Могилів-Подільський — Одеса
13:20

Монастирище — Одеса
05:35

Монастирище — Черкаси
03:30 07:15 09:25 09:50 09:55 15:00

Новоархангельськ — Київ
10:55 13:05

Ободівка — Київ
12:20 19:05

Одеса — Варшава (Пол)
14:05

Одеса — Ватутіне
21:30

Одеса — Карлові Вари
10:40 10:40

Одеса — Київ
10:50

Одеса — Могилів-Подільський
15:05

Одеса — Москва (РФ)
13:50

Одеса — Мінськ (Біл)
14:35

Одеса — Тульчин
17:50

Одеса — Хмільник
16:50

Одеса — Хуст
17:05

Одеса — Черкаси
17:25

Одеса — Чернівці
22:40 22:40

Одеса — аеропорт Бориспіль
01:10 02:20 03:40 11:20 16:45

Ольгопіль — Київ
10:10

Первомайськ — Київ
09:05

Побузьке — Київ
17:20

Подільськ (Котовськ) — Київ
13:50 14:45 15:35

Піщанка — Київ
09:25

Саврань — Київ
06:50 11:10

Світловодськ — Вінниця
15:20

Севастополь — Чернівці
23:50

Смоліне — Київ
06:15

Теплик — Київ
09:50

Тернопіль — Херсон
15:40

Тростянець — Київ
08:05

Тульчин — Київ
15:30

Тульчин — Одеса
16:10

Умань — Антонівка
05:15 13:00

Умань — Багва
11:10

Умань — Бершадь
07:20 10:00 12:00 17:30

Умань — Буки
08:50 14:00

Умань — Вапнярка
13:30

Умань — Велика Севастянівка
05:15 09:45 14:20

Умань — Вінниця
05:05 07:35 09:20 11:00 12:15

Умань — Гайворон
04:45 08:20 08:45 15:20

Умань — Гданськ (Пол)
10:30

Умань — Городниця
06:00 13:00 17:00

Умань — Громи
12:50 14:25

Умань — Грузьке
06:30 14:00

Умань — Дніпро (Дніпропетровськ)
08:40 08:40

Умань — Жашків
12:50

Умань — Затишок
05:30 15:40

Умань — Заячківка
06:55

Умань — Золотоноша
15:45

Умань — Кам'янка
15:15

Умань — Канів
12:45

Умань — Київ
06:20 08:10 11:00 12:00 12:45 13:25 14:00 14:55 15:10 16:00 16:10 17:05

Умань — Коржова Слобода
05:25 14:15

Умань — Коржовий Кут
05:10 14:40

Умань — Коритня
10:00 16:45

Умань — Корсунь-Шевченківський
13:40

Умань — Косенівка
05:30 14:00 14:20 16:40

Умань — Кочержинці
12:50

Умань — Кочубеївка
06:00

Умань — Криві Коліна
07:45 18:00

Умань — Кути
11:10

Умань — Ладижинка
05:20 08:00 12:00 14:50 18:00

Умань — Липовець
15:40

Умань — Лисянка
10:45

Умань — Маньківка
07:50 10:00 13:20 17:25

Умань — Миколаїв
08:10

Умань — Монастирище
07:45 08:15 09:35 11:30 12:15 13:20 15:00 15:30 15:30 16:10 17:45

Умань — Новоархангельськ
10:00 14:35 16:30

Умань — Одеса
06:45 09:20

Умань — Оксанина
05:15 18:00

Умань — Острівець
05:00 12:30 16:00

Умань — Полянецьке
08:05 13:00 15:00 16:35 18:10

Умань — Помічна
10:35

Умань — Підвисоке
05:20 12:05 17:10

Умань — Серединка
05:20 11:00 17:00

Умань — Старі Бабани
06:00 13:50 16:00

Умань — Теплик
06:30 15:45

Умань — Углуватка
08:40 12:40 18:10

Умань — Удич
05:05 12:30 16:50

Умань — Фурманка
06:30 10:30 14:00 17:20

Умань — Христинівка
06:00 06:30 07:20 09:00 10:20 10:45 12:00 12:50 13:55 14:55 16:30 17:30 18:00

Умань — Черкаси
04:30 04:50 05:40 06:05 06:15 06:15 06:35 07:00 07:30 08:10 08:55 10:25 11:00 11:25 12:00 12:30 13:20 13:50 16:10 16:50 19:00

Умань — Черповоди
05:25 14:20

Умань — Чигирин
14:05

Умань — Ятранівка
05:20 11:40 14:30

Харків — Хмельницький
01:50

Херсон — Варшава (Пол)
17:45 17:45

Херсон — Гдиня (Пол)
14:55

Херсон — Київ
04:35 17:30

Херсон — Москва (РФ)
17:15

Херсон — Познань (Пол)
08:30

Херсон — Прага (Чех)
11:00 11:15

Херсон — Санкт-Петербург (РФ)
15:05

Херсон — Слупськ (Пол)
08:00

Херсон — Хмільник
02:25

Хмельницький — Вознесенськ
15:05 15:05

Хмельницький — Харків
17:35

Хмільник — Одеса
12:20

Христинівка — Київ
05:20 08:55

Христинівка — Черкаси
05:15

Хуст — Одеса
05:00

Черкаси — Вінниця
16:03 16:03

Черкаси — Монастирище
16:55 17:10 18:20 19:20 19:40 19:55 21:50 22:15

Черкаси — Одеса
02:55

Чернівці — Дніпро (Дніпропетровськ)
22:00

Чернівці — Миколаїв
01:40

Чернівці — Одеса
02:05 02:05

Чернівці — Севастополь
20:35

Чечельник — Київ
00:30

Южноукраїнськ — Київ
04:15 09:35

Ямпіль — Київ
17:26

аеропорт Бориспіль — Одеса
01:05 10:30 13:35 15:45 19:15

Інформація оновлена: 07.02.2017