Автовокзал Херсон

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Будьонного, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 055-2337080

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:10Одеса — Маріуполь
00:15Херсон — Тернопіль
02:10Запоріжжя — Одеса
02:10Запоріжжя — Одеса
02:15Харків — Одеса
02:15Харків — Одеса
02:30Маріуполь — Прага (Чех)
04:55Маріуполь — Одеса
05:30Херсон — Каланчак КПП
05:55Вільнюс (Лит) — Залізний Порт
06:00Херсон — Гдиня (Пол)
06:00Херсон — Скадовськ
06:00Херсон — Кривий Ріг
06:15Херсон — Генічеськ
06:30Херсон — Червоний Маяк
06:30Херсон — Скадовськ
06:55Херсон — Верхній Рогачик
07:00Херсон — Вилкове
07:00Херсон — Вилкове
07:00Херсон — Нововоронцовка
07:00Херсон — Гдиня (Пол)
07:10Херсон — Київ
07:10Херсон — Нижні Сірогози
07:20Херсон — Чаплинка
07:30Херсон — Генічеськ
07:30Херсон — Скадовськ
07:35Херсон — Ізмаїл
07:45Херсон — Великая Александровка
07:45Херсон — Вільнюс (Лит)
07:50Каховка — Одеса
08:00Херсон — Кам`янське
08:00Херсон — Скадовськ
08:05Херсон — Генічеськ
08:20Херсон — Запоріжжя
08:20Херсон — Запоріжжя
08:30Херсон — Хорли
08:30Херсон — Скадовськ
08:45Каховка — Одеса
08:45Херсон — Генічеськ
08:50Херсон — Високопілля
08:55Херсон — Мелітополь
09:15Херсон — Нова Каховка
09:20Велика Лепетиха — Миколаїв
09:25Херсон — Горностаївка
09:30Херсон — Скадовськ
09:35Кишинів (Мол) — Запоріжжя
09:35Кишинів (Мол) — Запоріжжя
09:45Херсон — Щасливцеве
09:45Скадовськ — Миколаїв
09:50Єдинці (Мол) — Бердянськ
10:00Херсон — Антонівка
10:00Херсон — Москва (РФ)
10:00Херсон — Берислав
10:10Херсон — Чорнянка
10:15Херсон — Іванівка
10:20Херсон — Скадовськ
10:30Херсон — Каховка
10:30Миколаїв — Запоріжжя
10:35Херсон — Одеса
10:40Херсон — Скадовськ
10:40Херсон — Мала Лепетиха
10:45Херсон — Скадовка
10:50Херсон — Великая Александровка
10:50Херсон — Київ
11:00Херсон — Нова Каховка
11:00Херсон — Скадовськ
11:10Херсон — Генічеськ
11:15Одеса — Енергодар
11:15Херсон — Скадовськ
11:25Херсон — Нижні Сірогози
11:30Миколаїв — Маріуполь
11:35Херсон — Одеса
11:35Херсон — Асканія-Нова
11:35Херсон — Приморське
11:40Херсон — Червоний Маяк
11:50Херсон — Новотроїцьке
11:55Херсон — Скадовськ
12:00Скадовськ — Миколаїв
12:05Штефан-Воде (Мол) — Генічеськ
12:05Генічеськ — Вінниця
12:10Херсон — Рубанівка
12:15Херсон — Великая Александровка
12:15Нікополь — Одеса
12:15Херсон — Скадовка
12:15Нікополь — Одеса
12:20Херсон — Нова Каховка
12:20Одеса — Нікополь
12:20Херсон — Красне
12:20Одеса — Нікополь
12:25Одеса — Мелітополь
12:30Херсон — Познань (Пол)
12:30Херсон — Скадовськ
12:40Херсон — Генічеськ
12:40Одеса — Дніпро
12:50Херсон — Іванівка
12:55Херсон — Скадовськ
13:00Херсон — Іванівка
13:10Херсон — Скадовськ
13:10Херсон — Високопілля
13:10Херсон — Балтазарівка
13:15Енергодар — Одеса
13:20Херсон — Нижні Сірогози
13:25Миколаїв — Скадовськ
13:30Херсон — Ясна Поляна
13:35Херсон — Скадовськ
13:45Херсон — Козачі Лагері
13:45Херсон — Козачі Лагері
13:50Генічеськ — Штефан-Воде (Мол)
13:50Херсон — Скадовськ
13:50Херсон — Зміївка
13:55Херсон — Новотроїцьке
14:00Херсон — Стрілкове
14:00Херсон — Каланчак
14:08Херсон — Нижні Сірогози
14:10Херсон — Скадовськ
14:10Херсон — Суми
14:15Запоріжжя — Кишинів (Мол)
14:15Запоріжжя — Кишинів (Мол)
14:15Миколаїв — Велика Лепетиха
14:25Херсон — Партизани
14:30Херсон — Красне
14:30Херсон — Іванівка
14:35Херсон — Новорайськ
14:40Херсон — Горностаївка
14:45Херсон — Мар'янівка
14:45Херсон — Мар'янівка
14:45Херсон — Скадовськ
14:50Херсон — Зелене
14:50Мелітополь — Одеса
14:50Херсон — Великая Александровка
14:50Херсон — Зелене
15:00Херсон — Скадовськ
15:00Херсон — Іванівка
15:05Херсон — Шевченко
15:05Херсон — Шевченко
15:10Херсон — Нова Благовіщенка
15:15Херсон — Борозенське
15:15Херсон — Шевченко
15:15Херсон — Борозенське
15:20Херсон — Генічеськ
15:30Херсон — Скадовськ
15:30Херсон — Верхній Рогачик
15:30Херсон — Верхній Рогачик
15:30Херсон — Скадовськ
15:30Херсон — Іванівка
15:30Херсон — Високопілля
15:35Херсон — Нижні Сірогози
15:35Херсон — Скадовськ
15:35Херсон — Скадовськ
15:40Херсон — Каховка
15:55Херсон — Асканія-Нова
16:00Херсон — Великая Александровка
16:00Херсон — Балтазарівка
16:00Херсон — Стрілкове
16:00Херсон — Скадовськ
16:10Херсон — Чорнянка
16:20Херсон — Нижній Рогачик
16:25Херсон — Балтазарівка
16:30Скадовськ — Познань (Пол)
16:30Скадовськ — Познань (Пол)
16:30Миколаїв — Скадовськ
16:30Скадовськ — Познань (Пол)
16:30Скадовськ — Познань (Пол)
16:30Херсон — Кривий Ріг
16:40Херсон — Асканія-Нова
16:40Херсон — Білгород-Дністровський
16:45Херсон — Старолук’янівка
16:45Херсон — Скадовськ
17:00Херсон — Скадовськ
17:00Херсон — Питомник
17:00Херсон — Нова Каховка
17:15Херсон — Богданівка
17:15Херсон — Богданівка
17:30Херсон — Скадовськ
17:30Херсон — Високопілля
17:35Херсон — Нова Каховка
17:45Херсон — Скадовськ
17:45Херсон — Рубанівка
17:55Каушани (Мол) — Нова Каховка
18:05Вінниця — Генічеськ
18:15Херсон — Верхній Рогачик
18:15Херсон — Скадовськ
18:30Херсон — Скадовськ
18:30Херсон — Нова Каховка
18:40Запоріжжя — Миколаїв
18:55Маріуполь — Миколаїв
19:00Херсон — Красне
19:00Херсон — Харків
19:00Херсон — Харків
19:05Херсон — Нижні Сірогози
19:20Херсон — Скадовськ
19:30Одеса — Каховка
19:30Мелітополь — Франкфурт-на-Майні (Нім)
19:30Мелітополь — Кельн (Нім)
20:00Одеса — Каховка
21:00Херсон — Клайпеда (Лит)
21:30Херсон — Київ
21:40Херсон — Мінськ (Біл)
21:40Одеса — Харків
22:50Одеса — Запоріжжя
22:50Одеса — Запоріжжя
23:00Херсон — Карлові Вари
23:30Бердянськ — Єдинці (Мол)

за маршрутами автобусів

Єдинці (Мол) — Бердянськ
09:50

Бердянськ — Єдинці (Мол)
23:30

Велика Лепетиха — Миколаїв
09:20

Вільнюс (Лит) — Залізний Порт
05:55

Вінниця — Генічеськ
18:05

Генічеськ — Вінниця
12:05

Генічеськ — Штефан-Воде (Мол)
13:50

Енергодар — Одеса
13:15

Запоріжжя — Кишинів (Мол)
14:15 14:15

Запоріжжя — Миколаїв
18:40

Запоріжжя — Одеса
02:10 02:10

Каушани (Мол) — Нова Каховка
17:55

Каховка — Одеса
07:50 08:45

Кишинів (Мол) — Запоріжжя
09:35 09:35

Маріуполь — Миколаїв
18:55

Маріуполь — Одеса
04:55

Маріуполь — Прага (Чех)
02:30

Мелітополь — Кельн (Нім)
19:30

Мелітополь — Одеса
14:50

Мелітополь — Франкфурт-на-Майні (Нім)
19:30

Миколаїв — Велика Лепетиха
14:15

Миколаїв — Запоріжжя
10:30

Миколаїв — Маріуполь
11:30

Миколаїв — Скадовськ
13:25 16:30

Нікополь — Одеса
12:15 12:15

Одеса — Дніпро
12:40

Одеса — Енергодар
11:15

Одеса — Запоріжжя
22:50 22:50

Одеса — Каховка
19:30 20:00

Одеса — Маріуполь
00:10

Одеса — Мелітополь
12:25

Одеса — Нікополь
12:20 12:20

Одеса — Харків
21:40

Скадовськ — Миколаїв
09:45 12:00

Скадовськ — Познань (Пол)
16:30 16:30 16:30 16:30

Харків — Одеса
02:15 02:15

Херсон — Іванівка
10:15 12:50 13:00 14:30 15:00 15:30

Херсон — Ізмаїл
07:35

Херсон — Антонівка
10:00

Херсон — Асканія-Нова
11:35 15:55 16:40

Херсон — Балтазарівка
13:10 16:00 16:25

Херсон — Берислав
10:00

Херсон — Богданівка
17:15 17:15

Херсон — Борозенське
15:15 15:15

Херсон — Білгород-Дністровський
16:40

Херсон — Великая Александровка
07:45 10:50 12:15 14:50 16:00

Херсон — Верхній Рогачик
06:55 15:30 15:30 18:15

Херсон — Вилкове
07:00 07:00

Херсон — Високопілля
08:50 13:10 15:30 17:30

Херсон — Вільнюс (Лит)
07:45

Херсон — Гдиня (Пол)
06:00 07:00

Херсон — Генічеськ
06:15 07:30 08:05 08:45 11:10 12:40 15:20

Херсон — Горностаївка
09:25 14:40

Херсон — Запоріжжя
08:20 08:20

Херсон — Зелене
14:50 14:50

Херсон — Зміївка
13:50

Херсон — Каланчак
14:00

Херсон — Каланчак КПП
05:30

Херсон — Кам`янське
08:00

Херсон — Карлові Вари
23:00

Херсон — Каховка
10:30 15:40

Херсон — Київ
07:10 10:50 21:30

Херсон — Клайпеда (Лит)
21:00

Херсон — Козачі Лагері
13:45 13:45

Херсон — Красне
12:20 14:30 19:00

Херсон — Кривий Ріг
06:00 16:30

Херсон — Мала Лепетиха
10:40

Херсон — Мар'янівка
14:45 14:45

Херсон — Мелітополь
08:55

Херсон — Москва (РФ)
10:00

Херсон — Мінськ (Біл)
21:40

Херсон — Нижні Сірогози
07:10 11:25 13:20 14:08 15:35 19:05

Херсон — Нижній Рогачик
16:20

Херсон — Нова Благовіщенка
15:10

Херсон — Нова Каховка
09:15 11:00 12:20 17:00 17:35 18:30

Херсон — Нововоронцовка
07:00

Херсон — Новорайськ
14:35

Херсон — Новотроїцьке
11:50 13:55

Херсон — Одеса
10:35 11:35

Херсон — Партизани
14:25

Херсон — Питомник
17:00

Херсон — Познань (Пол)
12:30

Херсон — Приморське
11:35

Херсон — Рубанівка
12:10 17:45

Херсон — Скадовка
10:45 12:15

Херсон — Скадовськ
06:00 06:30 07:30 08:00 08:30 09:30 10:20 10:40 11:00 11:15 11:55 12:30 12:55 13:10 13:35 13:50 14:10 14:45 15:00 15:30 15:30 15:35 15:35 16:00 16:45 17:00 17:30 17:45 18:15 18:30 19:20

Херсон — Старолук’янівка
16:45

Херсон — Стрілкове
14:00 16:00

Херсон — Суми
14:10

Херсон — Тернопіль
00:15

Херсон — Харків
19:00 19:00

Херсон — Хорли
08:30

Херсон — Чаплинка
07:20

Херсон — Червоний Маяк
06:30 11:40

Херсон — Чорнянка
10:10 16:10

Херсон — Шевченко
15:05 15:05 15:15

Херсон — Щасливцеве
09:45

Херсон — Ясна Поляна
13:30

Штефан-Воде (Мол) — Генічеськ
12:05

Інформація оновлена: 19.02.2020