Автовокзал Херсон

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Будьонного, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 055-2337080

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:10Одеса — Маріуполь
00:35Одеса — Каланчак КПП
01:00Херсон — Познань (Пол)
01:00Херсон — Варшава (Пол)
02:10Запоріжжя — Одеса
02:10Запоріжжя — Одеса
02:15Харків — Одеса
02:15Харків — Одеса
02:40Маріуполь — Одеса
03:50Каланчак КПП — Одеса
04:55Маріуполь — Одеса
05:10Чаплинка КПП — Миколаїв
05:30Херсон — Дніпропетровськ
05:30Маріуполь — Одеса
06:00Херсон — Кривий Ріг
06:00Херсон — Скадовськ
06:15Херсон — Генічеськ
06:20Херсон — Червоний Маяк
06:30Херсон — Скадовськ
06:55Херсон — Верхній Рогачик
07:00Херсон — Вилкове
07:00Херсон — Нововоронцовка
07:00Херсон — Вилкове
07:10Херсон — Київ
07:10Херсон — Нижні Сірогози
07:20Херсон — Чаплинка
07:20Херсон — Каланчак
07:25Миколаїв — Москва (РФ)
07:30Херсон — Скадовськ
07:30Херсон — Генічеськ
07:35Херсон — Ізмаїл
07:35Херсон — Ізмаїл
07:45Херсон — Великая Александровка
07:50Каховка — Одеса
08:00Херсон — Дніпродзержинськ
08:05Херсон — Генічеськ
08:20Херсон — Запоріжжя
08:20Херсон — Запоріжжя
08:20Херсон — Кривий Ріг
08:30Херсон — Скадовськ
08:30Херсон — Хорли
08:35Херсон — Генічеськ
08:45Каховка — Одеса
08:50Херсон — Високопілля
08:55Херсон — Мелітополь
09:00Херсон — Скадовськ
09:15Херсон — Нова Каховка
09:20Велика Лепетиха — Миколаїв
09:25Київ — Каховка
09:30Херсон — Скадовськ
09:45Херсон — Щасливцеве
10:00Херсон — Антонівка
10:05Херсон — Берислав
10:10Херсон — Чорнянка
10:15Херсон — Іванівка
10:30Миколаїв — Запоріжжя
10:30Херсон — Скадовськ
10:30Херсон — Каховка
10:35Херсон — Одеса
10:40Херсон — Мала Лепетиха
10:45Херсон — Скадовка
10:50Херсон — Київ
10:55Херсон — Архангельське
11:00Херсон — Нова Каховка
11:00Херсон — Варшава (Пол)
11:00Херсон — Скадовськ
11:00Херсон — Варшава (Пол)
11:10Херсон — Генічеськ
11:15Одеса — Енергодар
11:25Херсон — Нижні Сірогози
11:30Миколаїв — Маріуполь
11:30Миколаїв — Маріуполь
11:33Херсон — Приморське
11:35Херсон — Асканія-Нова
11:35Херсон — Одеса
11:40Херсон — Червоний Маяк
11:50Херсон — Новотроїцьке
12:00Херсон — Красне
12:00Скадовськ — Миколаїв
12:05Генічеськ — Вінниця
12:10Херсон — Рубанівка
12:15Херсон — Скадовка
12:15Херсон — Великая Александровка
12:15Нікополь — Одеса
12:15Нікополь — Одеса
12:20Одеса — Нікополь
12:20Херсон — Нова Каховка
12:20Одеса — Нікополь
12:25Одеса — Мелітополь
12:30Херсон — Скадовськ
12:40Одеса — Дніпропетровськ
12:40Херсон — Генічеськ
12:40Херсон — Скадовськ
12:50Херсон — Чорноморськ (Іллічівськ)
12:50Херсон — Іванівка
13:00Херсон — Іванівка
13:00Херсон — Фоджа (Іт)
13:00Херсон — Скадовськ
13:10Херсон — Балтазарівка
13:10Херсон — Високопілля
13:15Енергодар — Одеса
13:20Херсон — Нижні Сірогози
13:30Херсон — Скадовськ
13:30Херсон — Ясна Поляна
13:35Херсон — Новорайськ
13:35Херсон — Скадовськ
13:40Херсон — Генічеськ
13:52Херсон — Скадовськ
13:55Херсон — Новотроїцьке
14:00Херсон — Каланчак
14:00Херсон — Скадовськ
14:00Херсон — Стрілкове
14:00Херсон — Зміївка
14:08Херсон — Нижні Сірогози
14:10Херсон — Суми
14:10Херсон — Суми
14:15Миколаїв — Велика Лепетиха
14:25Херсон — Партизани
14:30Херсон — Качкарівка
14:30Херсон — Красне
14:30Херсон — Іванівка
14:30Херсон — Республіканець
14:35Херсон — Заводівка
14:40Каланчак КПП — Миколаїв
14:50Херсон — Великая Александровка
14:50Херсон — Мар'янівка
14:50Мелітополь — Одеса
14:55Херсон — Зелене
15:00Херсон — Скадовськ
15:00Херсон — Генічеськ
15:00Херсон — Генічеськ
15:05Херсон — Шевченко
15:05Херсон — Шевченко
15:10Херсон — Таврійськ
15:10Чонгар ПП — Миколаїв
15:15Херсон — Шевченко
15:15Херсон — Борозенське
15:20Херсон — Генічеськ
15:30Херсон — Скадовськ
15:30Херсон — Іванівка
15:30Херсон — Верхній Рогачик
15:30Херсон — Високопілля
15:30Херсон — Мар'янівка
15:30Херсон — Верхній Рогачик
15:30Херсон — Скадовськ
15:35Херсон — Нижні Сірогози
15:40Херсон — Скадовськ
15:40Херсон — Скадовськ
15:45Херсон — Великая Александровка
15:55Херсон — Асканія-Нова
16:00Херсон — Стрілкове
16:00Херсон — Високопілля
16:00Херсон — Балтазарівка
16:00Херсон — Скадовськ
16:05Дніпропетровськ — Варна (Бол)
16:10Херсон — Чорнянка
16:20Херсон — Нижній Рогачик
16:25Херсон — Балтазарівка
16:30Херсон — Кривий Ріг
16:30Миколаїв — Скадовськ
16:40Херсон — Білгород-Дністровський
16:40Херсон — Асканія-Нова
16:45Херсон — Скадовськ
16:45Херсон — Старолук’янівка
17:00Херсон — Питомник
17:00Херсон — Нова Каховка
17:00Херсон — Скадовськ
17:00Херсон — Червоний Маяк
17:10Херсон — Богданівка
17:10Херсон — Богданівка
17:15Херсон — Чернівці
17:30Херсон — Скадовськ
17:30Херсон — Високопілля
17:45Херсон — Рубанівка
18:00Херсон — Скадовськ
18:00Херсон — Нова Каховка
18:05Вінниця — Генічеськ
18:15Херсон — Верхній Рогачик
18:30Херсон — Скадовськ
18:30Херсон — Нова Каховка
18:40Запоріжжя — Миколаїв
18:55Маріуполь — Миколаїв
18:55Маріуполь — Миколаїв
19:00Херсон — Красне
19:00Херсон — Харків
19:00Херсон — Харків
19:05Херсон — Нижні Сірогози
19:15Херсон — Верхній Рогачик
19:20Херсон — Скадовськ
19:30Одеса — Каховка
20:00Одеса — Каховка
20:00Каланчак КПП — Миколаїв
20:20Одеса — Маріуполь
21:30Херсон — Київ
21:40Одеса — Харків
21:40Одеса — Харків
22:20Одеса — Маріуполь
22:50Одеса — Запоріжжя
22:50Одеса — Запоріжжя

за маршрутами автобусів

Велика Лепетиха — Миколаїв
09:20

Вінниця — Генічеськ
18:05

Генічеськ — Вінниця
12:05

Дніпропетровськ — Варна (Бол)
16:05

Енергодар — Одеса
13:15

Запоріжжя — Миколаїв
18:40

Запоріжжя — Одеса
02:10 02:10

Каланчак КПП — Миколаїв
14:40 20:00

Каланчак КПП — Одеса
03:50

Каховка — Одеса
07:50 08:45

Київ — Каховка
09:25

Маріуполь — Миколаїв
18:55 18:55

Маріуполь — Одеса
02:40 04:55 05:30

Мелітополь — Одеса
14:50

Миколаїв — Велика Лепетиха
14:15

Миколаїв — Запоріжжя
10:30

Миколаїв — Маріуполь
11:30 11:30

Миколаїв — Москва (РФ)
07:25

Миколаїв — Скадовськ
16:30

Нікополь — Одеса
12:15 12:15

Одеса — Дніпропетровськ
12:40

Одеса — Енергодар
11:15

Одеса — Запоріжжя
22:50 22:50

Одеса — Каланчак КПП
00:35

Одеса — Каховка
19:30 20:00

Одеса — Маріуполь
00:10 20:20 22:20

Одеса — Мелітополь
12:25

Одеса — Нікополь
12:20 12:20

Одеса — Харків
21:40 21:40

Скадовськ — Миколаїв
12:00

Харків — Одеса
02:15 02:15

Херсон — Іванівка
10:15 12:50 13:00 14:30 15:30

Херсон — Ізмаїл
07:35 07:35

Херсон — Антонівка
10:00

Херсон — Архангельське
10:55

Херсон — Асканія-Нова
11:35 15:55 16:40

Херсон — Балтазарівка
13:10 16:00 16:25

Херсон — Берислав
10:05

Херсон — Богданівка
17:10 17:10

Херсон — Борозенське
15:15

Херсон — Білгород-Дністровський
16:40

Херсон — Варшава (Пол)
01:00 11:00 11:00

Херсон — Великая Александровка
07:45 12:15 14:50 15:45

Херсон — Верхній Рогачик
06:55 15:30 15:30 18:15 19:15

Херсон — Вилкове
07:00 07:00

Херсон — Високопілля
08:50 13:10 15:30 16:00 17:30

Херсон — Генічеськ
06:15 07:30 08:05 08:35 11:10 12:40 13:40 15:00 15:00 15:20

Херсон — Дніпродзержинськ
08:00

Херсон — Дніпропетровськ
05:30

Херсон — Заводівка
14:35

Херсон — Запоріжжя
08:20 08:20

Херсон — Зелене
14:55

Херсон — Зміївка
14:00

Херсон — Каланчак
07:20 14:00

Херсон — Каховка
10:30

Херсон — Качкарівка
14:30

Херсон — Київ
07:10 10:50 21:30

Херсон — Красне
12:00 14:30 19:00

Херсон — Кривий Ріг
06:00 08:20 16:30

Херсон — Мала Лепетиха
10:40

Херсон — Мар'янівка
14:50 15:30

Херсон — Мелітополь
08:55

Херсон — Нижні Сірогози
07:10 11:25 13:20 14:08 15:35 19:05

Херсон — Нижній Рогачик
16:20

Херсон — Нова Каховка
09:15 11:00 12:20 17:00 18:00 18:30

Херсон — Нововоронцовка
07:00

Херсон — Новорайськ
13:35

Херсон — Новотроїцьке
11:50 13:55

Херсон — Одеса
10:35 11:35

Херсон — Партизани
14:25

Херсон — Питомник
17:00

Херсон — Познань (Пол)
01:00

Херсон — Приморське
11:33

Херсон — Республіканець
14:30

Херсон — Рубанівка
12:10 17:45

Херсон — Скадовка
10:45 12:15

Херсон — Скадовськ
06:00 06:30 07:30 08:30 09:00 09:30 10:30 11:00 12:30 12:40 13:00 13:30 13:35 13:52 14:00 15:00 15:30 15:30 15:40 15:40 16:00 16:45 17:00 17:30 18:00 18:30 19:20

Херсон — Старолук’янівка
16:45

Херсон — Стрілкове
14:00 16:00

Херсон — Суми
14:10 14:10

Херсон — Таврійськ
15:10

Херсон — Фоджа (Іт)
13:00

Херсон — Харків
19:00 19:00

Херсон — Хорли
08:30

Херсон — Чаплинка
07:20

Херсон — Червоний Маяк
06:20 11:40 17:00

Херсон — Чернівці
17:15

Херсон — Чорноморськ (Іллічівськ)
12:50

Херсон — Чорнянка
10:10 16:10

Херсон — Шевченко
15:05 15:05 15:15

Херсон — Щасливцеве
09:45

Херсон — Ясна Поляна
13:30

Чаплинка КПП — Миколаїв
05:10

Чонгар ПП — Миколаїв
15:10

Інформація оновлена: 06.02.2017