Автовокзал Херсон АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Маяковського, 22 / вул. Артема, 1 (показати на мапі)

Телефон довідки: 055-2499211

Поділитися в Facebook Додати в Twitter Додати в Telegram

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:20Херсон — Мірошниківка
05:25Херсон — Кринки
05:30Херсон — Хуторище
05:30Херсон — Мірошниківка
05:35Херсон — Микільське
05:40Херсон — Садове
05:45Херсон — Дар'ївка
05:45Херсон — Зализний Порт
05:50Херсон — Музиківка
05:50Херсон — Микільське
05:55Херсон — Великі Копані
06:00Херсон — Дніпровське
06:00Херсон — Музиківка
06:05Херсон — Зализний Порт
06:10Херсон — Ясна Поляна
06:10Херсон — Садове
06:15Херсон — Зализний Порт
06:20Херсон — Білозерка
06:20Херсон — Білозерка
06:25Херсон — Петрівка
06:30Херсон — Кізомис
06:30Херсон — Іванівка
06:30Херсон — Великая Александровка
06:30Херсон — Хуторище
06:40Херсон — Музиківка
06:40Херсон — Зализний Порт
06:40Херсон — Олександрівка
06:40Херсон — Музиківка
06:45Херсон — Білозерка
06:50Херсон — Микільське
06:50Херсон — Східне
06:50Херсон — Кірове
06:50Херсон — Кізомис
06:50Херсон — Садове
06:55Херсон — Нова Збур'ївка
07:00Херсон — Хорли
07:10Херсон — Мірошниківка
07:10Херсон — Мірошниківка
07:10Херсон — Дніпровське
07:15Херсон — Нова Збур'ївка
07:20Херсон — Кізомис
07:20Херсон — Микільське
07:20Херсон — Зализний Порт
07:30Херсон — Рибальче
07:30Херсон — Олександрівка
07:40Херсон — Мірошниківка
07:40Херсон — Мірошниківка
07:40Херсон — Білозерка
07:45Херсон — Більшовик
07:50Херсон — Дар'ївка
07:50Херсон — Садове
07:50Херсон — Кізомис
08:00Херсон — Снігурівка
08:00Херсон — Очаківське
08:00Херсон — Нова Каховка
08:00Херсон — Хуторище
08:00Херсон — Хуторище
08:02Херсон — Киселівка
08:05Херсон — Більшовик
08:06Херсон — Микільське
08:10Херсон — Олександрівка
08:10Херсон — Білозерка
08:10Херсон — Білозерка
08:12Херсон — Федорівка
08:15Херсон — Гола Пристань
08:20Херсон — Інгулець
08:20Херсон — Кізомис
08:30Херсон — Зализний Порт
08:30Херсон — Нова Маячка
08:30Херсон — Білозерка
08:30Херсон — Березнегувате
08:30Херсон — Іванівка
08:40Херсон — Дніпровське
08:40Херсон — Малі Копані
08:40Херсон — Музиківка
08:45Херсон — Рибальче
08:45Херсон — Федорівка
08:50Херсон — Музиківка
08:50Херсон — Білозерка
08:50Херсон — Білозерка
08:50Херсон — Іванівка
08:50Херсон — Садове
09:00Херсон — Кізомис
09:00Херсон — Хуторище
09:00Херсон — Хорли
09:00Херсон — Нова Збур'ївка
09:00Херсон — Зализний Порт
09:00Херсон — Хуторище
09:05Херсон — Ковтуни
09:10Херсон — Микільське
09:10Херсон — Петрівське
09:10Херсон — Олександрівка
09:10Херсон — Лазурне
09:10Херсон — Білозерка
09:15Херсон — Виноградове
09:15Херсон — Таврійське
09:20Херсон — Зализний Порт
09:20Херсон — Іванівка Дачі
09:20Херсон — Кірове
09:22Херсон — Кохани
09:25Херсон — Великі Копані
09:25Херсон — Білозерка
09:25Херсон — Петрівка
09:25Херсон — Правдине
09:30Херсон — Стара Збур'ївка
09:30Херсон — Хуторище
09:30Херсон — Кізомис
09:30Херсон — Хуторище
09:30Херсон — Кринки
09:35Херсон — Музиківка
09:35Херсон — Кардашинка
09:35Херсон — Музиківка
09:40Херсон — Чулаківка
09:40Херсон — Тягінка
09:40Херсон — Білозерка
09:40Херсон — Білозерка
09:45Херсон — Малі Копані
09:45Херсон — Більшовик
09:50Херсон — Орлове
09:55Херсон — Білозерка
10:00Херсон — Зализний Порт
10:00Херсон — Садове
10:00Херсон — Дар'ївка
10:00Херсон — Хорли
10:00Херсон — Хуторище
10:00Херсон — Кізомис
10:05Херсон — Київка
10:10Херсон — Олександрівка
10:10Херсон — Микільське
10:10Херсон — Стара Збур'ївка
10:10Херсон — Петрівка
10:15Херсон — Білозерка
10:15Херсон — Очаківське
10:20Херсон — Білозерка
10:25Херсон — Дніпровське
10:30Херсон — Федорівка
10:30Херсон — Більшовик
10:30Херсон — Кізомис
10:30Херсон — Снігурівка
10:30Херсон — Хуторище
10:30Херсон — Хуторище
10:35Херсон — Музиківка
10:35Херсон — Музиківка
10:35Херсон — Білозерка
10:40Херсон — Зализний Порт
10:45Херсон — Правдине
10:45Херсон — Малі Копані
10:45Херсон — Мирне
10:55Херсон — Білозерка
10:55Херсон — Білозерка
10:55Херсон — Іванівка
10:55Херсон — Садове
11:00Херсон — Нова Каховка
11:00Херсон — Киселівка
11:00Херсон — Садове
11:00Херсон — Кізомис
11:00Херсон — Кірове
11:00Херсон — Олександрівка
11:05Херсон — Ковтуни
11:10Херсон — Більшовик
11:10Херсон — Ясна Поляна
11:15Херсон — Білозерка
11:15Херсон — Петрівка
11:15Херсон — Білозерка
11:15Херсон — Ліві Солонці
11:20Херсон — Іванівка
11:20Херсон — Садове
11:25Херсон — Дніпровське
11:30Херсон — Олександрівка
11:30Херсон — Хуторище
11:30Херсон — Хорли
11:30Херсон — Хуторище
11:30Херсон — Мірошниківка
11:30Херсон — Кринки
11:30Херсон — Рибальче
11:35Херсон — Облої
11:40Херсон — Олександрівка
11:40Херсон — Микільське
11:40Херсон — Білозерка
11:40Херсон — Зализний Порт
11:40Херсон — Білозерка
11:40Херсон — Кірове
11:45Херсон — Лиманівка
11:45Херсон — Нова Маячка
11:50Херсон — Мірошниківка
11:50Херсон — Буркути
11:55Херсон — Іванівка
11:55Херсон — Геройське
11:55Херсон — Білозерка
11:55Херсон — Білозерка
12:00Херсон — Каланчак
12:00Херсон — Олександрівка
12:00Херсон — Кізомис
12:00Херсон — Садове
12:00Херсон — Хуторище
12:00Херсон — Східне
12:00Херсон — Калінівське
12:05Херсон — Інгулець
12:10Херсон — Зализний Порт
12:10Херсон — Микільське
12:15Херсон — Білозерка
12:15Херсон — Кринки
12:15Херсон — Жовтневе
12:15Херсон — Білозерка
12:15Херсон — Чайкіне
12:20Херсон — Петрівка
12:25Херсон — Малі Копані
12:30Херсон — Федорівка
12:30Херсон — Більшовик
12:30Херсон — Хуторище
12:30Херсон — Хуторище
12:35Херсон — Білозерка
12:35Херсон — Білозерка
12:35Херсон — Калинівка
12:40Херсон — Ольгівка
12:40Херсон — Кізомис
12:40Херсон — Кірове
12:45Херсон — Стара Збур'ївка
12:45Херсон — Виноградове
12:45Херсон — Підстепне
12:50Херсон — Кардашинка
12:50Херсон — Петрівське
12:55Херсон — Білозерка
12:55Херсон — Білозерка
13:00Херсон — Снігурівка
13:00Херсон — Хуторище
13:00Херсон — Очаківське
13:00Херсон — Садове
13:00Херсон — Олександрівка
13:00Херсон — Мірошниківка
13:05Херсон — Дніпровське
13:07Херсон — Микільське
13:10Херсон — Лазурне
13:15Херсон — Хорли
13:15Херсон — Білозерка
13:18Херсон — Більшовик
13:20Херсон — Іванівка Дачі
13:20Херсон — Кізомис
13:30Херсон — Музиківка
13:30Херсон — Гола Пристань
13:30Херсон — Хуторище
13:30Херсон — Олександрівка
13:30Херсон — Хуторище
13:35Херсон — Білозерка
13:35Херсон — Білозерка
13:35Херсон — Новочорномор'я
13:40Херсон — Федорівка
13:45Херсон — Нова Маячка
13:45Херсон — Нова Маячка
13:50Херсон — Микільське
13:55Херсон — Ковтуни
13:55Херсон — Білозерка
13:55Херсон — Білозерка
14:00Херсон — Хуторище
14:00Херсон — Березнегувате
14:00Херсон — Хуторище
14:00Херсон — Кірове
14:05Херсон — Краснознамянка
14:05Херсон — Дніпровське
14:05Херсон — Гола Пристань
14:10Херсон — Зализний Порт
14:10Херсон — Кізомис
14:15Херсон — Нова Каховка
14:15Херсон — Правдине
14:15Херсон — Білозерка
14:20Херсон — Білозерка
14:20Херсон — Зализний Порт
14:20Херсон — Олександрівка
14:20Херсон — Щасливе
14:30Херсон — Хуторище
14:30Херсон — Мірошниківка
14:30Херсон — Білозерка
14:30Херсон — Хуторище
14:30Херсон — Мірошниківка
14:30Херсон — Долинське
14:30Херсон — Садове
14:35Херсон — Великі Копані
14:35Херсон — Тягінка
14:40Херсон — Кізомис
14:40Херсон — Таврійське
14:44Херсон — Киселівка
14:45Херсон — Більшовик
14:45Херсон — Білозерка
14:45Херсон — Білозерка
14:45Херсон — Ковтуни
14:45Херсон — Кринки
14:50Херсон — Зализний Порт
14:50Херсон — Федорівка
14:55Херсон — Лазурне
15:00Херсон — Хуторище
15:00Херсон — Микільське
15:00Херсон — Краснознамянка
15:00Херсон — Петрівка
15:05Херсон — Більшовик
15:05Херсон — Білозерка
15:05Херсон — Білозерка
15:10Херсон — Кізомис
15:10Херсон — Ясна Поляна
15:10Херсон — Олександрівка
15:15Херсон — Правдине
15:15Херсон — Стара Збур'ївка
15:15Херсон — Малі Копані
15:20Херсон — Чулаківка
15:20Херсон — Білозерка
15:25Херсон — Музиківка
15:25Херсон — Музиківка
15:30Херсон — Дніпровське
15:30Херсон — Орлове
15:30Херсон — Облої
15:30Херсон — Дар'ївка
15:30Херсон — Хуторище
15:30Херсон — Східне
15:30Херсон — Хуторище
15:35Херсон — Малі Копані
15:35Херсон — Білозерка
15:35Херсон — Білозерка
15:40Херсон — Садове
15:40Херсон — Кізомис
15:40Херсон — Іванівка
15:40Херсон — Садове
15:45Херсон — Зализний Порт
15:45Херсон — Кринки
15:50Херсон — Білозерка
15:50Херсон — Геройське
15:50Херсон — Чайкіне
15:50Херсон — Нова Маячка
15:52Херсон — Микільське
16:00Херсон — Петрівське
16:00Херсон — Хорли
16:00Херсон — Олександрівка
16:00Херсон — Нова Збур'ївка
16:00Херсон — Більшовик
16:00Херсон — Хуторище
16:05Херсон — Білозерка
16:05Херсон — Білозерка
16:10Херсон — Кардашинка
16:10Херсон — Кізомис
16:10Херсон — Стара Збур'ївка
16:15Херсон — Малі Копані
16:15Херсон — Інгулець
16:20Херсон — Білозерка
16:25Херсон — Ковтуни
16:25Херсон — Федорівка
16:30Херсон — Хуторище
16:30Херсон — Музиківка
16:30Херсон — Хуторище
16:30Херсон — Більшовик
16:30Херсон — Петрівка
16:35Херсон — Білозерка
16:35Херсон — Олександрівка
16:35Херсон — Білозерка
16:40Херсон — Братське
16:40Херсон — Садове
16:40Херсон — Кізомис
16:40Херсон — Микільське
16:40Херсон — Мирне
16:45Херсон — Нова Каховка
16:45Херсон — Рибальче
16:50Херсон — Ольгівка
16:50Херсон — Кірове
16:55Херсон — Білозерка
16:55Херсон — Малі Копані
17:00Херсон — Іванівка
17:00Херсон — Більшовик
17:05Херсон — Зализний Порт
17:10Херсон — Білозерка
17:10Херсон — Білозерка
17:10Херсон — Київка
17:15Херсон — Петрівка
17:20Херсон — Виноградове
17:20Херсон — Снігурівка
17:20Херсон — Ясна Поляна
17:20Херсон — Кізомис
17:30Херсон — Білозерка
17:30Херсон — Федорівка
17:30Херсон — Хуторище
17:30Херсон — Мірошниківка
17:30Херсон — Хуторище
17:30Херсон — Мірошниківка
17:30Херсон — Олександрівка
17:35Херсон — Буркути
17:35Херсон — Кірове
17:40Херсон — Кринки
17:40Херсон — Садове
17:40Херсон — Лиманівка
17:40Херсон — Микільське
17:45Херсон — Білозерка
17:45Херсон — Білозерка
17:45Херсон — Більшовик
17:45Херсон — Нова Маячка
17:50Херсон — Тягінка
17:55Херсон — Дніпровське
17:55Херсон — Петрівка
17:55Херсон — Малі Копані
18:00Херсон — Кірове
18:00Херсон — Гола Пристань
18:00Херсон — Кірове
18:00Херсон — Хуторище
18:00Херсон — Федорівка
18:00Херсон — Петрівка
18:05Херсон — Білозерка
18:10Херсон — Олександрівка
18:10Херсон — Ковтуни
18:10Херсон — Кізомис
18:10Херсон — Петрівське
18:15Херсон — Нова Збур'ївка
18:20Херсон — Дар'ївка
18:20Херсон — Музиківка
18:20Херсон — Музиківка
18:20Херсон — Більшовик
18:20Херсон — Каланчак
18:25Херсон — Білозерка
18:30Херсон — Хуторище
18:30Херсон — Лазурне
18:30Херсон — Хуторище
18:30Херсон — Олександрівка
18:30Херсон — Східне
18:30Херсон — Олександрівка
18:40Херсон — Гола Пристань
18:40Херсон — Садове
18:45Херсон — Білозерка
18:45Херсон — Білозерка
18:50Херсон — Кізомис
18:50Херсон — Гола Пристань
18:55Херсон — Таврійське
19:00Херсон — Зализний Порт
19:05Херсон — Білозерка
19:10Херсон — Облої
19:10Херсон — Олександрівка
19:20Херсон — Кізомис
19:20Херсон — Іванівка Дачі
19:20Херсон — Хуторище
19:20Херсон — Хуторище
19:30Херсон — Калинівка
19:30Херсон — Музиківка
19:45Херсон — Білозерка
19:45Херсон — Білозерка
19:55Херсон — Гола Пристань
20:00Херсон — Кізомис
20:30Херсон — Кізомис
20:30Херсон — Хуторище

за маршрутами автобусів

Херсон — Іванівка
06:30 08:30 08:50 10:55 11:20 11:55 15:40 17:00

Херсон — Іванівка Дачі
09:20 13:20 19:20

Херсон — Інгулець
08:20 12:05 16:15

Херсон — Березнегувате
08:30 14:00

Херсон — Братське
16:40

Херсон — Буркути
11:50 17:35

Херсон — Білозерка
06:20 06:20 06:45 07:40 08:10 08:10 08:30 08:50 08:50 09:10 09:25 09:40 09:40 09:55 10:15 10:20 10:35 10:55 10:55 11:15 11:15 11:40 11:40 11:55 11:55 12:15 12:15 12:35 12:35 12:55 12:55 13:15 13:35 13:35 13:55 13:55 14:15 14:20 14:30 14:45 14:45 15:05 15:05 15:20 15:35 15:35 15:50 16:05 16:05 16:20 16:35 16:35 16:55 17:10 17:10 17:30 17:45 17:45 18:05 18:25 18:45 18:45 19:05 19:45 19:45

Херсон — Більшовик
07:45 08:05 09:45 10:30 11:10 12:30 13:18 14:45 15:05 16:00 16:30 17:00 17:45 18:20

Херсон — Великая Александровка
06:30

Херсон — Великі Копані
05:55 09:25 14:35

Херсон — Виноградове
09:15 12:45 17:20

Херсон — Геройське
11:55 15:50

Херсон — Гола Пристань
08:15 13:30 14:05 18:00 18:40 18:50 19:55

Херсон — Дар'ївка
05:45 07:50 10:00 15:30 18:20

Херсон — Дніпровське
06:00 07:10 08:40 10:25 11:25 13:05 14:05 15:30 17:55

Херсон — Долинське
14:30

Херсон — Жовтневе
12:15

Херсон — Зализний Порт
05:45 06:05 06:15 06:40 07:20 08:30 09:00 09:20 10:00 10:40 11:40 12:10 14:10 14:20 14:50 15:45 17:05 19:00

Херсон — Каланчак
12:00 18:20

Херсон — Калинівка
12:35 19:30

Херсон — Калінівське
12:00

Херсон — Кардашинка
09:35 12:50 16:10

Херсон — Киселівка
08:02 11:00 14:44

Херсон — Київка
10:05 17:10

Херсон — Ковтуни
09:05 11:05 13:55 14:45 16:25 18:10

Херсон — Кохани
09:22

Херсон — Краснознамянка
14:05 15:00

Херсон — Кринки
05:25 09:30 11:30 12:15 14:45 15:45 17:40

Херсон — Кізомис
06:30 06:50 07:20 07:50 08:20 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 12:00 12:40 13:20 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:20 18:10 18:50 19:20 20:00 20:30

Херсон — Кірове
06:50 09:20 11:00 11:40 12:40 14:00 16:50 17:35 18:00 18:00

Херсон — Лазурне
09:10 13:10 14:55 18:30

Херсон — Лиманівка
11:45 17:40

Херсон — Ліві Солонці
11:15

Херсон — Малі Копані
08:40 09:45 10:45 12:25 15:15 15:35 16:15 16:55 17:55

Херсон — Микільське
05:35 05:50 06:50 07:20 08:06 09:10 10:10 11:40 12:10 13:07 13:50 15:00 15:52 16:40 17:40

Херсон — Мирне
10:45 16:40

Херсон — Музиківка
05:50 06:00 06:40 06:40 08:40 08:50 09:35 09:35 10:35 10:35 13:30 15:25 15:25 16:30 18:20 18:20 19:30

Херсон — Мірошниківка
05:20 05:30 07:10 07:10 07:40 07:40 11:30 11:50 13:00 14:30 14:30 17:30 17:30

Херсон — Нова Збур'ївка
06:55 07:15 09:00 16:00 18:15

Херсон — Нова Каховка
08:00 11:00 14:15 16:45

Херсон — Нова Маячка
08:30 11:45 13:45 13:45 15:50 17:45

Херсон — Новочорномор'я
13:35

Херсон — Облої
11:35 15:30 19:10

Херсон — Олександрівка
06:40 07:30 08:10 09:10 10:10 11:00 11:30 11:40 12:00 13:00 13:30 14:20 15:10 16:00 16:35 17:30 18:10 18:30 18:30 19:10

Херсон — Ольгівка
12:40 16:50

Херсон — Орлове
09:50 15:30

Херсон — Очаківське
08:00 10:15 13:00

Херсон — Петрівка
06:25 09:25 10:10 11:15 12:20 15:00 16:30 17:15 17:55 18:00

Херсон — Петрівське
09:10 12:50 16:00 18:10

Херсон — Правдине
09:25 10:45 14:15 15:15

Херсон — Підстепне
12:45

Херсон — Рибальче
07:30 08:45 11:30 16:45

Херсон — Садове
05:40 06:10 06:50 07:50 08:50 10:00 10:55 11:00 11:20 12:00 13:00 14:30 15:40 15:40 16:40 17:40 18:40

Херсон — Снігурівка
08:00 10:30 13:00 17:20

Херсон — Стара Збур'ївка
09:30 10:10 12:45 15:15 16:10

Херсон — Східне
06:50 12:00 15:30 18:30

Херсон — Таврійське
09:15 14:40 18:55

Херсон — Тягінка
09:40 14:35 17:50

Херсон — Федорівка
08:12 08:45 10:30 12:30 13:40 14:50 16:25 17:30 18:00

Херсон — Хорли
07:00 09:00 10:00 11:30 13:15 16:00

Херсон — Хуторище
05:30 06:30 08:00 08:00 09:00 09:00 09:30 09:30 10:00 10:30 10:30 11:30 11:30 12:00 12:30 12:30 13:00 13:30 13:30 14:00 14:00 14:30 14:30 15:00 15:30 15:30 16:00 16:30 16:30 17:30 17:30 18:00 18:30 18:30 19:20 19:20 20:30

Херсон — Чайкіне
12:15 15:50

Херсон — Чулаківка
09:40 15:20

Херсон — Щасливе
14:20

Херсон — Ясна Поляна
06:10 11:10 15:10 17:20

Інформація оновлена: 19.02.2020