Автовокзал Хмельницький

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: Вінницьке шосе, 23 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0382-789357, 0382-789355

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

00:20Київ — Косів
00:30Київ — Івано-Франківськ
00:30Київ — Івано-Франківськ
00:35Косів — Київ
01:00Чернівці — Київ
01:00Чернівці — Київ
01:00Одеса — Неаполь (Іт)
01:10Київ — Верховина
01:20Івано-Франківськ — Бориспіль (Аеропорт)
01:20Київ — Городенка
01:20Вишково — Київ
01:40Верховина — Київ
01:40Верховина — Київ
01:55Донецьк — Чернівці
02:10Яремче — Київ
02:50Київ — Чернівці
02:50Київ — Чернівці
02:50Верховина — Київ
02:55Київ — Чернівці
03:15Київ — Яремче
03:15Київ — Яремче
03:15Коблеве — Чернівці
03:25Бориспіль (Аеропорт) — Івано-Франківськ
03:40Київ — Верховина
03:40Київ — Верховина
04:05Одеса — Чернівці
04:45Хмельницький — Рівне
04:50Севастополь — Чернівці
04:50Севастополь — Чернівці
04:55Харків — Чернівці
05:10Хмельницький — Тернопіль
05:20Хмельницький — Сошне
05:20Хмельницький — Могилів-Подільський
05:25Хмельницький — Кам'янець-Подільський
05:35Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
05:55Хмельницький — Рудківці
06:00Хмельницький — Вінниця
06:00Хмельницький — Рівне
06:10Хмельницький — Понінка
06:10Хмельницький — Смотрич
06:15Хмельницький — Сатанів
06:20Хмельницький — Климентовичі
06:20Хмельницький — Сокиряни
06:20Хмельницький — Івано-Франківськ
06:25Хмельницький — Ямпіль
06:30Хмельницький — Ковель
06:30Хмельницький — Кам'янець-Подільський
06:30Хмельницький — Харківці
06:30Хмельницький — Ковель
06:35Хмельницький — Нова Ушиця
06:40Хмельницький — Славута
06:45Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
06:50Хмельницький — Кишинів (Мол)
06:50Хмельницький — Тернопіль
07:00Волочиськ — Вінниця
07:00Хмельницький — Чемерівці
07:10Хмельницький — Рівне
07:15Хмельницький — Яремче
07:15Хмельницький — Яремче
07:20Хмельницький — Білогір'я
07:25Хмельницький — Полонне
07:25Хмельницький — Кам'янець-Подільський
07:30Хмельницький — Житомир
07:30Хмельницький — Нова Ушиця
07:35Хмельницький — Житомир
07:35Кам'янець-Подільський — Стара Синява
07:40Рівне — Вінниця
07:45Хмельницький — Яремче
07:45Хмельницький — Яремче
07:50Хмельницький — Луцьк
07:50Красилів — Чернівці
08:00Хмельницький — Городок
08:00Красилів — Вінниця
08:00Летичів — Кам'янець-Подільський
08:00Хмельницький — Тернопіль
08:10Хмельницький — Почаїв
08:15Волочиськ — Нова Ушиця
08:15Кам'янець-Подільський — Нетішин
08:25Хмельницький — Вознесенськ
08:25Хмельницький — Мшанець
08:25Хмельницький — Чемерівці
08:25Хмельницький — Старий Остропіль
08:25Хмельницький — Вознесенськ
08:30Хмельницький — Чернівці
08:30Хмельницький — Сатанів
08:40Хмельницький — Шепетівка
08:40Хмельницький — Нова Ушиця
08:45Хмільник — Тернопіль
08:45Хмельницький — Летичів
09:00Хмельницький — Ожарівка
09:00Хмельницький — Кам'янець-Подільський
09:05Хмельницький — Славута
09:05Хмельницький — Новодністровськ
09:15Хмельницький — Кам'янець-Подільський
09:25Хмельницький — Славута
09:25Хмельницький — Вінниця
09:25Хмельницький — Чемерівці
09:30Хмельницький — Білогір'я
09:30Хмельницький — Хмільник
09:35Хмельницький — Кам'янець-Подільський
09:35Хмельницький — Вінниця
09:40Хмельницький — Ізяслав
09:43Хмільник — Львів
09:43Хмільник — Львів
09:45Хмельницький — Вишнопіль
09:50Хмельницький — Тернопіль
09:50Красилів — Вінниця
09:55Хмельницький — Рівне
09:55Хмельницький — Кам'янець-Подільський
10:05Хмельницький — Житомир
10:10Шепетівка — Чернівці
10:10Шепетівка — Чернівці
10:15Хмельницький — Осламів
10:15Хмельницький — Гусятин
10:15Тульчин — Нетішин
10:25Хмельницький — Кам'янець-Подільський
10:30Хмельницький — Сатанів
10:30Хмельницький — Коржівка
10:35Кам'янець-Подільський — Вінниця
10:35Хмельницький — Велика Яромирка
10:40Хмельницький — Нова Ушиця
10:40Хмельницький — Шевченка
10:45Хмельницький — Шекеринці
10:50Хмельницький — Летичів
10:50Хмельницький — Тернопіль
10:50Вінниця — Товтри Санаторій
10:50Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
10:55Понінка — Кам'янець-Подільський
10:55Хмельницький — Шепетівка
11:00Хмельницький — Полонне
11:05Ізяслав — Кам'янець-Подільський
11:10Хмельницький — Чернівці
11:10Волочиськ — Нова Ушиця
11:15Хмельницький — Пісочна
11:15Хмельницький — Нетішин
11:15Хмельницький — Ямпіль
11:20Хмельницький — Кам'янець-Подільський
11:25Хмельницький — Махаринці
11:25Хмельницький — Іванківці
11:25Чемерівці — Вінниця
11:30Хмельницький — Чемерівці
11:35Вінниця — Яремче
11:35Вінниця — Яремче
11:35Славута — Кам'янець-Подільський
11:43Кам'янець-Подільський — Київ
11:45Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
11:50Хмельницький — Понінка
11:50Бердичів — Чернівці
11:50Бердичів — Чернівці
11:55Кам'янець-Подільський — Рівне
11:55Кам'янець-Подільський — Рівне
12:00Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
12:00Теофіполь — Кам'янець-Подільський
12:05Хмельницький — Івано-Франківськ
12:05Хмельницький — Вінниця
12:05Хмельницький — Івано-Франківськ
12:15Хмельницький — Летичів
12:15Хмельницький — Куча
12:20Хмельницький — Славута
12:20Стара Синява — Кам'янець-Подільський
12:25Хмельницький — Великий Карабчіїв
12:25Хмельницький — Песець
12:30Вінниця — Прага (Чех)
12:30Вінниця — Краків (Пол)
12:35Хмельницький — Лисогірка
12:35Чернівці — Шепетівка
12:35Чернівці — Шепетівка
12:40Хмельницький — Полонне
12:40Хмельницький — Кам'янець-Подільський
12:45Хмельницький — Зіньки
12:45Нетішин — Тульчин
12:50Хмельницький — Нова Ушиця
12:50Хмельницький — Іванківці
12:50Хмельницький — Рівне
12:55Хмельницький — Полонне
12:55Вінниця — Чернівці
12:55Хмельницький — Бучач
12:55Вінниця — Чернівці
12:55Хмельницький — Ожарівка
13:00Київ — Мадрид (Ісп)
13:00Тернопіль — Вінниця
13:00Хмельницький — Пижівка
13:00Хмельницький — Кам'янець-Подільський
13:00Хмельницький — Кунів
13:05Хмельницький — Чемерівці
13:07Чернівці — Бердичів
13:07Чернівці — Бердичів
13:10Хмельницький — Славута
13:15Хмельницький — Кам'янець-Подільський
13:15Хмельницький — Нетішин
13:20Хмельницький — Стара Ушиця
13:30Хмельницький — Северини
13:30Хмельницький — Кременець
13:30Хмельницький — Дубівка
13:30Хмельницький — Гайсин
13:35Хмельницький — Кам'янець-Подільський
13:40Хмельницький — Понінка
13:40Хмельницький — Рудківці
13:40Хмельницький — Івки
13:45Хмельницький — Плужне
13:45Хмельницький — Чемерівці
13:45Львів — Хмільник
13:45Тульчин — Львів
13:45Львів — Хмільник
13:45Хмельницький — Веселець
13:50Хмельницький — Кам'янець-Подільський
13:50Хмельницький — Славута
13:50Хмельницький — Житомир
13:55Хмельницький — Заліщики
13:55Хмельницький — Могилів-Подільський
14:00Косів — Київ
14:00Хмельницький — Збараж
14:00Косів — Київ
14:05Хмельницький — Полонне
14:05Хмельницький — Теофіполь
14:05Хмельницький — Кам'янець-Подільський
14:10Хмельницький — Харківці
14:10Кам'янець-Подільський — Рівне
14:10Хмельницький — Городок
14:10Кам'янець-Подільський — Рівне
14:10Хмельницький — Березівка
14:10Хмельницький — Маціорськ
14:15Хмельницький — Зелені Курилівці
14:15Хмельницький — Глібів
14:15Хмельницький — Гута
14:15Хмельницький — Чернівці
14:20Хмельницький — Ставчани
14:20Красилів — Вінниця
14:25Хмельницький — В'язовець
14:25Рівне — Кам'янець-Подільський
14:25Рівне — Кам'янець-Подільський
14:27Хмельницький — Смотрич
14:30Хмельницький — Шепетівка
14:30Хмельницький — Сатанів
14:30Красилів — Кам'янець-Подільський
14:35Хмельницький — Берездів
14:45Хмельницький — Кам'янець-Подільський
14:50Хмельницький — Лисогірка
14:50Хмельницький — Полонне
14:50Хмельницький — Чемерівці
14:50Вінниця — Тернопіль
14:55Чернівці — Вінниця
14:55Чернівці — Вінниця
15:00Хмельницький — Славута
15:00Хмельницький — Івано-Франківськ
15:05Хмельницький — Куражин
15:10Хмельницький — Летичів
15:10Хмельницький — Шибена
15:10Хмельницький — Шевченка
15:15Хмельницький — Кам'янець-Подільський
15:15Чернівці — Севастополь
15:15Чернівці — Севастополь
15:20Нова Ушиця — Волочиськ
15:20Хмельницький — Нетішин
15:25Хмельницький — Чемерівці
15:25Хмельницький — Білогір'я
15:35Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський
15:35Хмельницький — Заборознівці
15:35Хмельницький — Мшанець
15:35Хмельницький — Старий Остропіль
15:35Хмельницький — Рівне
15:40Хмельницький — Нетішин
15:40Товтри Санаторій — Вінниця
15:45Хмельницький — Хмільник
15:50Рівне — Кам'янець-Подільський
15:50Рівне — Кам'янець-Подільський
15:55Хмельницький — Пилипи-Хребтіївські
16:00Хмельницький — Вінниця
16:00Хмельницький — Веселець
16:00Херсон — Прага (Чех)
16:05Хмельницький — Славута
16:10Вінниця — Кам'янець-Подільський
16:15Нова Ушиця — Волочиськ
16:15Хмельницький — Махаринці
16:15Хмельницький — Чемерівці
16:20Хмельницький — Тернопіль
16:20Хмельницький — Чернівці
16:25Хмельницький — Капустяни
16:25Хмельницький — Тульчин
16:30Кам'янець-Подільський — Летичів
16:30Хмельницький — Говори
16:35Хмельницький — Ямпіль
16:45Хмельницький — Летичів
16:47Київ — Кам'янець-Подільський
16:50Кам'янець-Подільський — Теофіполь
16:55Хмельницький — Шепетівка
17:00Хмельницький — Сатанів
17:00Київ — Косів
17:00Миколаїв — Прага (Чех)
17:00Київ — Косів
17:00Хмельницький — Луцьк
17:05Хмельницький — Тимків
17:05Тернопіль — Хмільник
17:05Хмельницький — Кам'янець-Подільський
17:05Хмельницький — Полонне
17:10Хмельницький — Славута
17:10Хмельницький — Вінниця
17:15Хмельницький — Старий Остропіль
17:15Вінниця — Варшава (Пол)
17:15Хмельницький — Гусятин
17:25Хмельницький — Білогір'я
17:25Хмельницький — Вінниця
17:25Хмельницький — Кам'янець-Подільський
17:30Хмельницький — Віньківці
17:30Хмельницький — Нетішин
17:30Хмельницький — Городок
17:30Чернівці — Харків
17:35Хмельницький — Бучая
17:45Кам'янець-Подільський — Славута
17:45Хмельницький — Теофіполь
17:45Хмельницький — Велика Яромирка
17:50Хмельницький — Кам'янець-Подільський
17:50Яремче — Вінниця
17:50Київ — Познань
17:50Яремче — Вінниця
18:00Хмельницький — Віньківці
18:00Хмельницький — Чухелі
18:00Хмельницький — Рівне
18:10Хмельницький — Ізяслав
18:15Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
18:25Хмельницький — Летичів
18:30Вінниця — Чемерівці
18:35Чернівці — Донецьк
18:40Кам'янець-Подільський — Понінка
18:45Вінниця — Красилів
18:55Нетішин — Кам'янець-Подільський
18:55Хмельницький — Летичів
19:15Вінниця — Рівне
19:20Вінниця — Тернопіль
19:25Кам'янець-Подільський — Ізяслав
19:30Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
19:45Хмельницький — Нова Ушиця
19:50Чернівці — Коблеве
20:55Київ — Чернівці
20:55Київ — Чернівці
21:20Київ — Вишково
21:20Чернівці — Одеса 7км
22:10Одеса — Хуст
22:10Одеса — Хуст
22:45Городенка — Київ
23:00Київ — Чемерівці
23:00Гусятин — Київ
23:10Івано-Франківськ — Київ
23:15Чернівці — Київ
23:15Чернівці — Київ
23:30Верховина — Київ
23:40Хуст — Одеса
23:40Хуст — Одеса
23:50Івано-Франківськ — Київ
23:50Івано-Франківськ — Київ
23:55Київ — Івано-Франківськ

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Бориспіль (Аеропорт)
01:20

Івано-Франківськ — Київ
23:10 23:50 23:50

Ізяслав — Кам'янець-Подільський
11:05

Бердичів — Чернівці
11:50 11:50

Берестя (Біл) — Кам'янець-Подільський
05:35

Бориспіль (Аеропорт) — Івано-Франківськ
03:25

Верховина — Київ
01:40 01:40 02:50 23:30

Вишково — Київ
01:20

Волочиськ — Вінниця
07:00

Волочиськ — Нова Ушиця
08:15 11:10

Вінниця — Варшава (Пол)
17:15

Вінниця — Краків (Пол)
12:30

Вінниця — Прага (Чех)
12:30

Вінниця — Кам'янець-Подільський
16:10

Вінниця — Красилів
18:45

Вінниця — Рівне
19:15

Вінниця — Тернопіль
14:50 19:20

Вінниця — Товтри Санаторій
10:50

Вінниця — Чемерівці
18:30

Вінниця — Чернівці
12:55 12:55

Вінниця — Яремче
11:35 11:35

Городенка — Київ
22:45

Гусятин — Київ
23:00

Донецьк — Чернівці
01:55

Кам'янець-Подільський — Ізяслав
19:25

Кам'янець-Подільський — Берестя (Біл)
18:15

Кам'янець-Подільський — Вінниця
10:35

Кам'янець-Подільський — Київ
11:43

Кам'янець-Подільський — Летичів
16:30

Кам'янець-Подільський — Нетішин
08:15

Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський
10:50

Кам'янець-Подільський — Понінка
18:40

Кам'янець-Подільський — Рівне
11:55 11:55 14:10 14:10

Кам'янець-Подільський — Славута
17:45

Кам'янець-Подільський — Стара Синява
07:35

Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
12:00 19:30

Кам'янець-Подільський — Теофіполь
16:50

Київ — Івано-Франківськ
00:30 00:30 23:55

Київ — Верховина
01:10 03:40 03:40

Київ — Вишково
21:20

Київ — Городенка
01:20

Київ — Кам'янець-Подільський
16:47

Київ — Косів
00:20 17:00 17:00

Київ — Мадрид (Ісп)
13:00

Київ — Познань
17:50

Київ — Чемерівці
23:00

Київ — Чернівці
02:50 02:50 02:55 20:55 20:55

Київ — Яремче
03:15 03:15

Коблеве — Чернівці
03:15

Косів — Київ
00:35 14:00 14:00

Красилів — Вінниця
08:00 09:50 14:20

Красилів — Кам'янець-Подільський
14:30

Красилів — Чернівці
07:50

Летичів — Кам'янець-Подільський
08:00

Львів — Хмільник
13:45 13:45

Миколаїв — Прага (Чех)
17:00

Нетішин — Кам'янець-Подільський
18:55

Нетішин — Тульчин
12:45

Нова Ушиця — Волочиськ
15:20 16:15

Новоград-Волинський — Кам'янець-Подільський
15:35

Одеса — Неаполь (Іт)
01:00

Одеса — Хуст
22:10 22:10

Одеса — Чернівці
04:05

Понінка — Кам'янець-Подільський
10:55

Рівне — Вінниця
07:40

Рівне — Кам'янець-Подільський
14:25 14:25 15:50 15:50

Севастополь — Чернівці
04:50 04:50

Славута — Кам'янець-Подільський
11:35

Стара Синява — Кам'янець-Подільський
12:20

Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
06:45 11:45

Теофіполь — Кам'янець-Подільський
12:00

Тернопіль — Вінниця
13:00

Тернопіль — Хмільник
17:05

Товтри Санаторій — Вінниця
15:40

Тульчин — Львів
13:45

Тульчин — Нетішин
10:15

Харків — Чернівці
04:55

Херсон — Прага (Чех)
16:00

Хмельницький — Іванківці
11:25 12:50

Хмельницький — Івано-Франківськ
06:20 12:05 12:05 15:00

Хмельницький — Івки
13:40

Хмельницький — Ізяслав
09:40 18:10

Хмельницький — Берездів
14:35

Хмельницький — Березівка
14:10

Хмельницький — Бучач
12:55

Хмельницький — Бучая
17:35

Хмельницький — Білогір'я
07:20 09:30 15:25 17:25

Хмельницький — В'язовець
14:25

Хмельницький — Велика Яромирка
10:35 17:45

Хмельницький — Великий Карабчіїв
12:25

Хмельницький — Веселець
13:45 16:00

Хмельницький — Вишнопіль
09:45

Хмельницький — Вознесенськ
08:25 08:25

Хмельницький — Вінниця
06:00 09:25 09:35 12:05 16:00 17:10 17:25

Хмельницький — Віньківці
17:30 18:00

Хмельницький — Гайсин
13:30

Хмельницький — Глібів
14:15

Хмельницький — Говори
16:30

Хмельницький — Городок
08:00 14:10 17:30

Хмельницький — Гусятин
10:15 17:15

Хмельницький — Гута
14:15

Хмельницький — Дубівка
13:30

Хмельницький — Житомир
07:30 07:35 10:05 13:50

Хмельницький — Заборознівці
15:35

Хмельницький — Заліщики
13:55

Хмельницький — Збараж
14:00

Хмельницький — Зелені Курилівці
14:15

Хмельницький — Зіньки
12:45

Хмельницький — Кам'янець-Подільський
05:25 06:30 07:25 09:00 09:15 09:35 09:55 10:25 11:20 12:40 13:00 13:15 13:35 13:50 14:05 14:45 15:15 17:05 17:25 17:50

Хмельницький — Капустяни
16:25

Хмельницький — Кишинів (Мол)
06:50

Хмельницький — Климентовичі
06:20

Хмельницький — Ковель
06:30 06:30

Хмельницький — Коржівка
10:30

Хмельницький — Кременець
13:30

Хмельницький — Кунів
13:00

Хмельницький — Куражин
15:05

Хмельницький — Куча
12:15

Хмельницький — Летичів
08:45 10:50 12:15 15:10 16:45 18:25 18:55

Хмельницький — Лисогірка
12:35 14:50

Хмельницький — Луцьк
07:50 17:00

Хмельницький — Махаринці
11:25 16:15

Хмельницький — Маціорськ
14:10

Хмельницький — Могилів-Подільський
05:20 13:55

Хмельницький — Мшанець
08:25 15:35

Хмельницький — Нетішин
11:15 13:15 15:20 15:40 17:30

Хмельницький — Нова Ушиця
06:35 07:30 08:40 10:40 12:50 19:45

Хмельницький — Новодністровськ
09:05

Хмельницький — Ожарівка
09:00 12:55

Хмельницький — Осламів
10:15

Хмельницький — Песець
12:25

Хмельницький — Пижівка
13:00

Хмельницький — Пилипи-Хребтіївські
15:55

Хмельницький — Плужне
13:45

Хмельницький — Полонне
07:25 11:00 12:40 12:55 14:05 14:50 17:05

Хмельницький — Понінка
06:10 11:50 13:40

Хмельницький — Почаїв
08:10

Хмельницький — Пісочна
11:15

Хмельницький — Рудківці
05:55 13:40

Хмельницький — Рівне
04:45 06:00 07:10 09:55 12:50 15:35 18:00

Хмельницький — Сатанів
06:15 08:30 10:30 14:30 17:00

Хмельницький — Северини
13:30

Хмельницький — Славута
06:40 09:05 09:25 12:20 13:10 13:50 15:00 16:05 17:10

Хмельницький — Смотрич
06:10 14:27

Хмельницький — Сокиряни
06:20

Хмельницький — Сошне
05:20

Хмельницький — Ставчани
14:20

Хмельницький — Стара Ушиця
13:20

Хмельницький — Старий Остропіль
08:25 15:35 17:15

Хмельницький — Теофіполь
14:05 17:45

Хмельницький — Тернопіль
05:10 06:50 08:00 09:50 10:50 16:20

Хмельницький — Тимків
17:05

Хмельницький — Тульчин
16:25

Хмельницький — Харківці
06:30 14:10

Хмельницький — Хмільник
09:30 15:45

Хмельницький — Чемерівці
07:00 08:25 09:25 11:30 13:05 13:45 14:50 15:25 16:15

Хмельницький — Чернівці
08:30 11:10 14:15 16:20

Хмельницький — Чухелі
18:00

Хмельницький — Шевченка
10:40 15:10

Хмельницький — Шекеринці
10:45

Хмельницький — Шепетівка
08:40 10:55 14:30 16:55

Хмельницький — Шибена
15:10

Хмельницький — Ямпіль
06:25 11:15 16:35

Хмельницький — Яремче
07:15 07:15 07:45 07:45

Хмільник — Львів
09:43 09:43

Хмільник — Тернопіль
08:45

Хуст — Одеса
23:40 23:40

Чемерівці — Вінниця
11:25

Чернівці — Бердичів
13:07 13:07

Чернівці — Вінниця
14:55 14:55

Чернівці — Донецьк
18:35

Чернівці — Київ
01:00 01:00 23:15 23:15

Чернівці — Коблеве
19:50

Чернівці — Одеса 7км
21:20

Чернівці — Севастополь
15:15 15:15

Чернівці — Харків
17:30

Чернівці — Шепетівка
12:35 12:35

Шепетівка — Чернівці
10:10 10:10

Яремче — Вінниця
17:50 17:50

Яремче — Київ
02:10

Інформація оновлена: 25.09.2013