Автовокзал Хмельницький АС-2

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Шевченка, 66 (показати на мапі)

Телефон довідки: 0382-795448

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

04:10Хмельницький — Київ
04:55Хмельницький — Магнишівка
04:55Хмельницький — Карпівці
05:00Хмельницький — Тернопіль
05:05Хмельницький — Віньківці
05:10Хмельницький — Іванківці
05:10Хмельницький — Гречинці
05:15Хмельницький — Київ
05:15Хмельницький — Ярмолинці
05:15Хмельницький — Женишківці
05:20Хмельницький — Ярославка
05:20Хмельницький — Козачки
05:25Хмельницький — Терешівці
05:30Хмельницький — Нова Синявка
05:30Хмельницький — Могилів-Подільський
05:30Хмельницький — Масівці
05:30Хмельницький — Давидківці
05:30Хмельницький — Красилів
05:35Хмельницький — Лебедівка
05:40Хмельницький — Митківці
05:45Хмельницький — Пархомівці
05:50Хмельницький — Мала Колибань
05:55Хмельницький — Давидківці
06:00Хмельницький — Ямпіль
06:00Хмельницький — Вербка-Мурована
06:00Хмельницький — Кучманівка
06:00Хмельницький — Богданівці
06:05Хмельницький — Вінниця
06:10Хмельницький — Пирогівка
06:15Хмельницький — Колибань
06:15Хмельницький — Савинці
06:20Хмельницький — Смотрич
06:20Хмельницький — Зіньків
06:20Хмельницький — Харківці
06:25Хмельницький — Давидківці
06:25Хмельницький — Сокиряни
06:30Хмельницький — Королівка
06:30Хмельницький — Івано-Франківськ
06:30Хмельницький — Западинці
06:35Хмельницький — Вихилівка
06:40Хмельницький — Кам'янець-Подільський
06:40Хмельницький — Ярмолинці
06:45Хмельницький — Віньківці
06:50Хмельницький — Гута-Морозівська
06:50Волочиськ — Вінниця
06:50Хмельницький — Богданівці
06:55Хмельницький — Гнатівці
06:55Хмельницький — Новодубище
07:00Хмельницький — Деражня
07:00Хмельницький — Івки
07:00Хмельницький — Давидківці
07:08Хмельницький — Чемерівці
07:10Хмельницький — Білогір'я
07:15Хмельницький — Глібки
07:15Хмельницький — Масівці
07:15Хмельницький — Писарівка
07:25Хмельницький — Житомир
07:30Хмельницький — Давидківці
07:40Хмельницький — Віньківці
07:45Хмельницький — Дубище
07:50Хмельницький — Ізяслав
07:50Красилів — Вінниця
08:00Красилів — Чернівці
08:00Хмельницький — Колибань
08:10Хмельницький — Ключівка
08:10Летичів — Кам'янець-Подільський
08:15Красилів — Деражня
08:20Хмельницький — Богданівці
08:30Хмельницький — Красилів
08:30Хмельницький — Давидківці
08:40Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
08:40Хмельницький — Іванківці
08:45Хмельницький — Волочиськ
08:50Хмельницький — Київ
08:55Хмельницький — Городок
09:00Хмельницький — Коритна
09:00Хмельницький — Красилів
09:05Хмельницький — Божиківці
09:05Хмельницький — Ярославка
09:15Хмельницький — Красилів
09:30Хмельницький — Красилів
09:30Хмельницький — Давидківці
09:30Красилів — Вінниця
09:35Чернівці — Красилів
09:35Хмельницький — Чемерівці
09:40Хмельницький — Яснозір'я
09:40Хмельницький — Богданівці
09:45Хмельницький — Западинці
09:45Хмельницький — Новодубище
09:50Хмельницький — Слобідка-Глушковецька
09:50Хмельницький — Корчівка
10:00Хмельницький — Сокілець
10:00Хмельницький — Волочиськ
10:00Хмельницький — Терешівці
10:05Чемерівці — Київ
10:10Хмельницький — Красилів
10:10Хмельницький — Летичів
10:15Хмельницький — Волочиськ
10:25Хмельницький — Гусятин
10:25Хмельницький — Давидківці
10:30Хмельницький — Черешенька
10:30Хмельницький — Красилів
10:30Хмельницький — Деражня
10:35Хмельницький — Харківці
10:40Хмельницький — Масівці
10:45Хмельницький — Старокостянтинів
10:45Хмельницький — Зяньківці
10:45Хмельницький — Велика Яромирка
10:55Хмельницький — Гнатівці
10:55Хмельницький — Гришки
10:55Хмельницький — Магнишівка
11:00Хмельницький — Красилів
11:00Хмельницький — Віньківці
11:00Хмельницький — Київ
11:00Хмельницький — Тернопіль
11:05Хмельницький — Гута-Морозівська
11:05Хмельницький — Ямпіль
11:10Хмельницький — Іванківці
11:15Хмельницький — Дубище
11:20Деражня — Красилів
11:25Хмельницький — Пісочна
11:25Хмельницький — Давидківці
11:25Хмельницький — Волочиськ
11:30Хмельницький — Нова Синявка
11:30Хмельницький — Дружне
11:40Хмельницький — Чемерівці
11:40Хмельницький — Мала Колибань
11:45Хмельницький — Божиківці
11:50Хмельницький — Майдан-Морозівський
11:55Хмельницький — Городок
11:55Хмельницький — Старокостянтинів
12:00Хмельницький — Вереміївка
12:05Хмельницький — Богданівці
12:10Хмельницький — Круті Броди
12:10Теофіполь — Кам'янець-Подільський
12:10Кам'янець-Подільський — Красилів
12:10Хмельницький — Ярославка
12:15Хмельницький — Глібки
12:15Хмельницький — Писарівка
12:20Хмельницький — Вербка-Мурована
12:20Хмельницький — Деражня
12:20Хмельницький — Волочиськ
12:25Хмельницький — Козачки
12:25Хмельницький — Андріївка
12:30Хмельницький — Терешівці
12:30Хмельницький — Великий Карабчіїв
12:30Хмельницький — Майдан-Чернелевецький
12:30Хмельницький — Яворівці
12:30Хмельницький — Віньківці
12:35Хмельницький — Волочиськ
12:35Хмельницький — Іванківці
12:35Хмельницький — Іванківці
12:40Хмельницький — Давидківці
12:40Хмельницький — Женишківці
12:45Хмельницький — Колибань
12:45Хмельницький — Ожарівка
12:45Хмельницький — Вихилівка
12:50Хмельницький — Галузинці
12:50Хмельницький — Калюсик
12:50Хмельницький — Ключівка
12:55Хмельницький — Пархомівці
12:55Хмельницький — Київ
12:57Хмельницький — Іванківці
13:00Хмельницький — Явтухи
13:05Хмельницький — Королівка
13:10Вінниця — Красилів
13:15Хмельницький — Чемерівці
13:15Хмельницький — Митківці
13:20Хмельницький — Турчинці
13:25Хмельницький — Івки
13:30Хмельницький — Красилів
13:30Хмельницький — Деражня
13:30Хмельницький — Гнатівці
13:30Хмельницький — Віньківці
13:35Хмельницький — Богданівці
13:35Хмельницький — Гречинці
13:45Хмельницький — Новодубище
13:50Хмельницький — Давидківці
13:55Красилів — Вінниця
13:55Хмельницький — Волочиськ
13:55Хмельницький — Чемерівці
14:00Хмельницький — Грим'ячка
14:00Хмельницький — Харківці
14:00Хмельницький — Западинці
14:05Кам'янець-Подільський — Красилів
14:10Хмельницький — Масівці
14:10Хмельницький — Зіньків
14:15Хмельницький — Нетечинці
14:20Хмельницький — Рожни
14:25Хмельницький — Глібів
14:25Хмельницький — Дружне
14:30Хмельницький — Давидківці
14:35Хмельницький — Карпівці
14:37Хмельницький — Смотрич
14:40Хмельницький — Корчівка
14:40Хмельницький — Терешівці
14:50Хмельницький — Шибена
14:55Хмельницький — Слобідка-Глушковецька
14:55Хмельницький — Київ
14:55Хмельницький — Богданівці
14:57Вінниця — Тернопіль
15:00Хмельницький — Пирогівка
15:00Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
15:00Хмельницький — Чемерівці
15:05Хмельницький — Красилів
15:10Хмельницький — Вінниця
15:15Хмельницький — Білогір'я
15:20Хмельницький — Волочиськ
15:20Хмельницький — Кучманівка
15:25Хмельницький — Давидківці
15:30Хмельницький — Нова Синявка
15:40Хмельницький — Городок
15:40Хмельницький — Віньківці
15:40Хмельницький — Масівці
15:40Хмельницький — Красилів
15:45Хмельницький — Божиківці
16:05Хмельницький — Красилів
16:05Хмельницький — Віньківці
16:10Хмельницький — Богданівці
16:20Хмельницький — Красилів
16:20Хмельницький — Ярмолинці
16:25Хмельницький — Давидківці
16:25Хмельницький — Волочиськ
16:25Красилів — Чернівці
16:25Хмельницький — Чемерівці
16:30Хмельницький — Лебедівка
16:30Хмельницький — Деражня
16:30Хмельницький — Ізяслав
16:35Хмельницький — Мар'янівка
16:40Хмельницький — Козачки
16:45Хмельницький — Городок
16:45Хмельницький — Деражня
16:50Хмельницький — Стара Синява
16:55Хмельницький — Андріївка
16:55Хмельницький — Яворівці
17:00Хмельницький — Гнатівці
17:15Хмельницький — Масівці
17:15Хмельницький — Коритна
17:25Хмельницький — Давидківці
17:25Хмельницький — Чемерівці
17:30Хмельницький — Красилів
17:30Хмельницький — Гута-Морозівська
17:30Хмельницький — Вербка-Мурована
17:30Хмельницький — Волочиськ
17:30Хмельницький — Зяньківці
17:35Хмельницький — Кам'янець-Подільський
17:40Хмельницький — Явтухи
17:40Хмельницький — Ярославка
17:40Хмельницький — Деражня
17:40Хмельницький — Писарівка
17:45Хмельницький — Бучая
17:45Хмельницький — Колибань
17:50Хмельницький — Мала Колибань
17:53Хмельницький — Велика Яромирка
17:55Хмельницький — Дружне
17:55Хмельницький — Пархомівці
18:00Хмельницький — Іванківці
18:00Хмельницький — Давидківці
18:00Хмельницький — Богданівці
18:00Хмельницький — Королівка
18:00Хмельницький — Западинці
18:15Хмельницький — Западинці
18:30Хмельницький — Дубище
18:30Хмельницький — Деражня
18:30Хмельницький — Терешівці
18:30Хмельницький — Віньківці
18:35Хмельницький — Стара Синява
18:35Хмельницький — Красилів
18:40Хмельницький — Богданівці
18:40Вінниця — Чемерівці
18:40Хмельницький — Волочиськ
18:55Вінниця — Красилів
19:00Хмельницький — Магнишівка
19:00Хмельницький — Масівці
19:05Хмельницький — Давидківці
19:10Хмельницький — Волочиськ
19:15Хмельницький — Турчинці
19:25Чернівці — Красилів
19:25Хмельницький — Віньківці
19:30Хмельницький — Давидківці
19:30Хмельницький — Деражня
19:40Вінниця — Красилів
19:55Хмельницький — Нова Ушиця
20:15Хмельницький — Колибань
20:30Хмельницький — Давидківці
20:40Хмельницький — Красилів
23:55Хмельницький — Київ

за маршрутами автобусів

Волочиськ — Вінниця
06:50

Вінниця — Красилів
13:10 18:55 19:40

Вінниця — Тернопіль
14:57

Вінниця — Чемерівці
18:40

Деражня — Красилів
11:20

Кам'янець-Подільський — Красилів
12:10 14:05

Кам'янець-Подільський — Старокостянтинів
15:00

Красилів — Вінниця
07:50 09:30 13:55

Красилів — Деражня
08:15

Красилів — Чернівці
08:00 16:25

Летичів — Кам'янець-Подільський
08:10

Старокостянтинів — Кам'янець-Подільський
08:40

Теофіполь — Кам'янець-Подільський
12:10

Хмельницький — Іванківці
05:10 08:40 11:10 12:35 12:35 12:57 18:00

Хмельницький — Івано-Франківськ
06:30

Хмельницький — Івки
07:00 13:25

Хмельницький — Ізяслав
07:50 16:30

Хмельницький — Андріївка
12:25 16:55

Хмельницький — Богданівці
06:00 06:50 08:20 09:40 12:05 13:35 14:55 16:10 18:00 18:40

Хмельницький — Божиківці
09:05 11:45 15:45

Хмельницький — Бучая
17:45

Хмельницький — Білогір'я
07:10 15:15

Хмельницький — Велика Яромирка
10:45 17:53

Хмельницький — Великий Карабчіїв
12:30

Хмельницький — Вербка-Мурована
06:00 12:20 17:30

Хмельницький — Вереміївка
12:00

Хмельницький — Вихилівка
06:35 12:45

Хмельницький — Волочиськ
08:45 10:00 10:15 11:25 12:20 12:35 13:55 15:20 16:25 17:30 18:40 19:10

Хмельницький — Вінниця
06:05 15:10

Хмельницький — Віньківці
05:05 06:45 07:40 11:00 12:30 13:30 15:40 16:05 18:30 19:25

Хмельницький — Галузинці
12:50

Хмельницький — Глібки
07:15 12:15

Хмельницький — Глібів
14:25

Хмельницький — Гнатівці
06:55 10:55 13:30 17:00

Хмельницький — Городок
08:55 11:55 15:40 16:45

Хмельницький — Гречинці
05:10 13:35

Хмельницький — Грим'ячка
14:00

Хмельницький — Гришки
10:55

Хмельницький — Гусятин
10:25

Хмельницький — Гута-Морозівська
06:50 11:05 17:30

Хмельницький — Давидківці
05:30 05:55 06:25 07:00 07:30 08:30 09:30 10:25 11:25 12:40 13:50 14:30 15:25 16:25 17:25 18:00 19:05 19:30 20:30

Хмельницький — Деражня
07:00 10:30 12:20 13:30 16:30 16:45 17:40 18:30 19:30

Хмельницький — Дружне
11:30 14:25 17:55

Хмельницький — Дубище
07:45 11:15 18:30

Хмельницький — Женишківці
05:15 12:40

Хмельницький — Житомир
07:25

Хмельницький — Западинці
06:30 14:00 18:00

Хмельницький — Западинці
09:45 18:15

Хмельницький — Зяньківці
10:45 17:30

Хмельницький — Зіньків
06:20 14:10

Хмельницький — Калюсик
12:50

Хмельницький — Кам'янець-Подільський
06:40 17:35

Хмельницький — Карпівці
04:55 14:35

Хмельницький — Київ
04:10 05:15 08:50 11:00 12:55 14:55 23:55

Хмельницький — Ключівка
08:10 12:50

Хмельницький — Козачки
05:20 12:25 16:40

Хмельницький — Колибань
06:15 08:00 12:45 17:45 20:15

Хмельницький — Коритна
09:00 17:15

Хмельницький — Королівка
06:30 13:05 18:00

Хмельницький — Корчівка
09:50 14:40

Хмельницький — Красилів
05:30 08:30 09:00 09:15 09:30 10:10 10:30 11:00 13:30 15:05 15:40 16:05 16:20 17:30 18:35 20:40

Хмельницький — Круті Броди
12:10

Хмельницький — Кучманівка
06:00 15:20

Хмельницький — Лебедівка
05:35 16:30

Хмельницький — Летичів
10:10

Хмельницький — Магнишівка
04:55 10:55 19:00

Хмельницький — Майдан-Морозівський
11:50

Хмельницький — Майдан-Чернелевецький
12:30

Хмельницький — Мала Колибань
05:50 11:40 17:50

Хмельницький — Мар'янівка
16:35

Хмельницький — Масівці
05:30 07:15 10:40 14:10 15:40 17:15 19:00

Хмельницький — Митківці
05:40 13:15

Хмельницький — Могилів-Подільський
05:30

Хмельницький — Нетечинці
14:15

Хмельницький — Нова Синявка
05:30 11:30 15:30

Хмельницький — Нова Ушиця
19:55

Хмельницький — Новодубище
06:55 09:45 13:45

Хмельницький — Ожарівка
12:45

Хмельницький — Пархомівці
05:45 12:55 17:55

Хмельницький — Пирогівка
06:10 15:00

Хмельницький — Писарівка
07:15 12:15 17:40

Хмельницький — Пісочна
11:25

Хмельницький — Рожни
14:20

Хмельницький — Савинці
06:15

Хмельницький — Слобідка-Глушковецька
09:50 14:55

Хмельницький — Смотрич
06:20 14:37

Хмельницький — Сокиряни
06:25

Хмельницький — Сокілець
10:00

Хмельницький — Стара Синява
16:50 18:35

Хмельницький — Старокостянтинів
10:45 11:55

Хмельницький — Терешівці
05:25 10:00 12:30 14:40 18:30

Хмельницький — Тернопіль
05:00 11:00

Хмельницький — Турчинці
13:20 19:15

Хмельницький — Харківці
06:20 10:35 14:00

Хмельницький — Чемерівці
07:08 09:35 11:40 13:15 13:55 15:00 16:25 17:25

Хмельницький — Черешенька
10:30

Хмельницький — Шибена
14:50

Хмельницький — Яворівці
12:30 16:55

Хмельницький — Явтухи
13:00 17:40

Хмельницький — Ямпіль
06:00 11:05

Хмельницький — Ярмолинці
05:15 06:40 16:20

Хмельницький — Ярославка
05:20 09:05 12:10 17:40

Хмельницький — Яснозір'я
09:40

Чемерівці — Київ
10:05

Чернівці — Красилів
09:35 19:25

Інформація оновлена: 25.09.2013