Автовокзал Хуст

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Івана Франка, 118 (приховати карту)

Телефон довідки: 03142-43684

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

01:20Чернівці — Ужгород
02:20Чернівці — Ужгород
05:25Рахів — Ужгород
05:40Усть-Чорна — Ужгород
05:45Богдан — Ужгород
05:52Драгово — Ужгород
06:00Хуст — Поляна
06:00Хуст — Вишково
06:10Ясіня — Ужгород
06:20Хуст — Березово
06:25Угля — Ужгород
06:30Хуст — Івано-Франківськ
06:30Хуст — Вільшани
06:30Санаторій Шаян — Ужгород
06:35Великий Бичків — Ужгород
06:50Тячів — Львів
06:52Рахів — Ужгород
06:55Хуст — Ужгород
07:00Хуст — Залом
07:00Мукачеве — Рахів
07:00Хуст — Медвежий
07:00Хуст — Липовець
07:00Хуст — Олександрівка
07:00Хуст — Монастирець
07:00Хуст — Лунка
07:10Хуст — Монастирець
07:20Тарасівка — Ужгород
07:30Хуст — Боронява
07:30Хуст — Рокосово
07:30Хуст — Велятино
07:35Хуст — Ужгород
07:40Широкий Луг — Ужгород
07:40Свалява — Солотвине
07:40Хуст — Крива
07:40Хуст — Липча
07:40Хуст — Вишково
07:40Ужгород — Чернівці
07:45Хуст — ГЕС
07:50Хуст — Березово
08:00Хуст — Рокосово
08:00Хуст — Залом
08:00Хуст — Крива
08:00Хуст — Липовець
08:00Рахів — Ужгород
08:10Хуст — Золотарьово
08:10Хуст — Липецька Поляна
08:10Хуст — Монастирець
08:15Мукачеве — Івано-Франківськ
08:15Мукачеве — Івано-Франківськ
08:20Хуст — Велятино
08:25Хуст — Ужгород
08:30Хуст — Рокосово
08:30Хуст — Крайниково
08:35Хуст — Копашнево
08:35Хуст — Липча
08:40Хуст — Львів
08:40Хуст — Крива
08:40Хуст — Львів
08:45Хуст — Золотарьово
08:45Хуст — Крива
08:45Хуст — Боронява
08:50Лопухів — Ужгород
08:50Хуст — ГЕС
08:55Хуст — Олександрівка
09:00Хуст — Монастирець
09:00Хуст — Рокосово
09:05Хуст — Крива
09:05Ясіня — Ужгород
09:05Хуст — Копашнево
09:10Хуст — Монастирець
09:10Хуст — Березово
09:15Міжгір'я — Ужгород
09:15Ужгород — Рахів
09:20Хуст — Велятино
09:20Хуст — Вишково
09:30Хуст — Крайниково
09:30Хуст — Рокосово
09:30Хуст — Липецька Поляна
09:30Хуст — Золотарьово
09:35Хуст — Копашнево
09:40Хуст — Крива
09:40Ужгород — Рахів
09:45Хуст — Ужгород
09:45Хуст — Липча
09:45Хуст — Боронява
09:45Хуст — Поляна
09:50Хуст — Крива
10:00Хуст — Рокосово
10:00Хуст — Хмельницький
10:00Хуст — Липовець
10:05Мукачеве — Коломия
10:05Мукачеве — Коломия
10:05Рахів — Ужгород
10:10Хуст — Забрідь
10:15Хуст — Золотарьово
10:15Хуст — Копашнево
10:20Хуст — Кошельово
10:30Хуст — Липецька Поляна
10:30Хуст — Рокосово
10:30Хуст — Драгово
10:30Хуст — Крива
10:40Хуст — Данилово
10:45Тячів — Львів
10:45Мукачеве — Рахів
10:55Хуст — Копашнево
10:55Хуст — Синевир
11:00Хуст — Вишково
11:00Хуст — Велятино
11:00Хуст — Драгово
11:00Хуст — Липовець
11:00Хуст — Крайниково
11:00Хуст — Чумальово
11:00Хуст — Монастирець
11:10Хуст — Середнє Водяне
11:10Рахів — Ужгород
11:10Хуст — ГЕС
11:15Хуст — Олександрівка
11:20Хуст — Кошельово
11:30Хуст — Липецька Поляна
11:30Хуст — Рокосово
11:30Хуст — Драгово
11:35Хуст — Копашнево
11:45Хуст — Золотарьово
12:00Хуст — Медвежий
12:00Хуст — Олександрівка
12:00Хуст — Липовець
12:00Хуст — Забрідь
12:00Хуст — Березово
12:00Хуст — Велятино
12:10Ясіня — Ужгород
12:15Хуст — Копашнево
12:15Ужгород — Санаторій Шаян
12:30Хуст — Золотарьово
12:30Хуст — ГЕС
12:30Хуст — Залом
12:30Хуст — Золотарьово
12:30Хуст — Липецька Поляна
12:30Хуст — Рокосово
12:40Хуст — Вишково
12:40Солотвине — Свалява
12:45Хуст — Липча
12:50Ужгород — Чернівці
12:50Ужгород — Чернівці
13:00Хуст — Драгово
13:00Хуст — Лунка
13:00Хуст — Данилово
13:00Хуст — Боронява
13:00Хуст — Кошельово
13:00Хуст — Велятино
13:00Великий Бичків — Ужгород
13:00Хуст — Липовець
13:10Хуст — Монастирець
13:10Ужгород — Рахів
13:25Хуст — Воловець
13:30Хуст — Крайниково
13:30Хуст — Золотарьово
13:30Хуст — Монастирець
13:30Хуст — Рокосово
13:30Хуст — ГЕС
13:30Хуст — Липецька Поляна
13:30Хуст — Крива
13:30Хуст — Київ
13:32Хуст — Коломия
13:35Санаторій Шаян — Ужгород
13:35Хуст — Копашнево
13:35Хуст — Олександрівка
13:40Хуст — Свалява
13:45Хуст — Липча
14:00Хуст — Липовець
14:00Хуст — Крива
14:00Хуст — Боронява
14:00Хуст — Вишково
14:00Хуст — Березово
14:00Хуст — Велятино
14:00Хуст — Драгово
14:00Хуст — Воловець
14:05Ужгород — Великий Бичків
14:10Хуст — Золотарьово
14:15Хуст — Копашнево
14:20Коломия — Мукачеве
14:20Хуст — Вишково
14:20Коломия — Мукачеве
14:30Ужгород — Івано-Франківськ
14:30Хуст — Сокирниця
14:30Хуст — Липецька Поляна
14:30Хуст — Рокосово
14:40Хуст — Крива
14:45Хуст — Липча
14:50Ужгород — Рахів
14:55Хуст — Копашнево
15:00Хуст — Боронява
15:00Хуст — Драгово
15:00Хуст — Липовець
15:00Хуст — Велятино
15:00Хуст — ГЕС
15:00Хуст — Рокосово
15:00Хуст — Чумальово
15:10Рахів — Прага (Чех)
15:10Рахів — Ліберець (Чех)
15:15Мукачеве — Івано-Франківськ
15:15Чернівці — Ужгород
15:28Ужгород — Драгово
15:30Хуст — Липецька Поляна
15:30Хуст — Вільшани
15:30Хуст — Золотарьово
15:30Ужгород — Рахів
15:30Хуст — Монастирець
15:30Хуст — Рокосово
15:35Рахів — Мукачеве
15:35Хуст — Копашнево
15:40Хуст — Крива
15:40Хуст — Вишково
15:45Хуст — Липча
15:55Хуст — Лунка
16:00Хуст — Крива
16:00Івано-Франківськ — Мукачеве
16:00Хуст — Березово
16:00Хуст — Данилово
16:00Івано-Франківськ — Мукачеве
16:00Хуст — Крайниково
16:00Хуст — Велятино
16:00Ужгород — Угля
16:00Хуст — Рокосово
16:00Хуст — Липовець
16:00Хуст — Боронява
16:00Хуст — Драгово
16:00Хуст — Залом
16:05Тячів — Прага (Чех)
16:10Хуст — Монастирець
16:15Хуст — Копашнево
16:15Хуст — Олександрівка
16:20Хуст — ГЕС
16:20Ужгород — Ясіня
16:30Рахів — Ужгород
16:30Хуст — Рокосово
16:30Ужгород — Усть-Чорна
16:40Ужгород — Ясіня
16:45Хуст — Копашнево
16:55Хуст — Липча
16:55Рахів — Ужгород
17:00Ужгород — Богдан
17:00Хуст — Крива
17:00Хуст — Данилово
17:00Хуст — Велятино
17:00Хуст — Золотарьово
17:00Хуст — Ужгород
17:00Хуст — Залом
17:00Хуст — Драгово
17:00Хуст — Боронява
17:10Хуст — Синевир
17:10Хуст — Монастирець
17:15Хуст — Копашнево
17:15Хуст — Крайниково
17:20Хуст — Липецька Поляна
17:20Хуст — Липовець
17:20Хуст — Вишково
17:20Ужгород — Рахів
17:22Ужгород — Тарасівка
17:25Івано-Франківськ — Ужгород
17:30Хуст — Рокосово
17:30Хуст — Золотарьово
17:35Рахів — Мукачеве
17:35Хуст — Крива
17:40Львів — Тячів
17:45Ужгород — Широкий Луг
17:45Хуст — Копашнево
17:50Тячів — Прага (Чех)
17:50Хуст — Олександрівка
18:00Хуст — Липовець
18:00Хуст — ГЕС
18:00Хуст — Крива
18:05Ужгород — Рахів
18:15Чернівці — Ужгород
18:15Хуст — Велятино
18:15Хуст — Копашнево
18:15Чернівці — Ужгород
18:15Хуст — Драгово
18:15Хуст — Данилово
18:20Хуст — Липецька Поляна
18:25Ужгород — Рахів
18:30Львів — Ліберець (Чех)
18:30Івано-Франківськ — Мукачеве
18:30Хуст — Рокосово
18:35Хуст — Поляна
18:35Ужгород — Міжгір'я
18:40Ужгород — Лопухів
18:45Хуст — Копашнево
18:45Рахів — Ужгород
19:00Хуст — Вишково
19:20Ужгород — Рахів
19:30Хуст — Рокосово
19:50Ужгород — Ясіня
20:30Ужгород — Верхнє Водяне
20:55Львів — Тячів
22:30Ужгород — Чернівці
22:30Хуст — Чернівці

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Мукачеве
16:00 16:00 18:30

Івано-Франківськ — Ужгород
17:25

Богдан — Ужгород
05:45

Великий Бичків — Ужгород
06:35 13:00

Драгово — Ужгород
05:52

Коломия — Мукачеве
14:20 14:20

Лопухів — Ужгород
08:50

Львів — Ліберець (Чех)
18:30

Львів — Тячів
17:40 20:55

Мукачеве — Івано-Франківськ
08:15 08:15 15:15

Мукачеве — Коломия
10:05 10:05

Мукачеве — Рахів
07:00 10:45

Міжгір'я — Ужгород
09:15

Рахів — Ліберець (Чех)
15:10

Рахів — Мукачеве
15:35 17:35

Рахів — Прага (Чех)
15:10

Рахів — Ужгород
05:25 06:52 08:00 10:05 11:10 16:30 16:55 18:45

Санаторій Шаян — Ужгород
06:30 13:35

Свалява — Солотвине
07:40

Солотвине — Свалява
12:40

Тарасівка — Ужгород
07:20

Тячів — Львів
06:50 10:45

Тячів — Прага (Чех)
16:05 17:50

Угля — Ужгород
06:25

Ужгород — Івано-Франківськ
14:30

Ужгород — Богдан
17:00

Ужгород — Великий Бичків
14:05

Ужгород — Верхнє Водяне
20:30

Ужгород — Драгово
15:28

Ужгород — Лопухів
18:40

Ужгород — Міжгір'я
18:35

Ужгород — Рахів
09:15 09:40 13:10 14:50 15:30 17:20 18:05 18:25 19:20

Ужгород — Санаторій Шаян
12:15

Ужгород — Тарасівка
17:22

Ужгород — Угля
16:00

Ужгород — Усть-Чорна
16:30

Ужгород — Чернівці
07:40 12:50 12:50 22:30

Ужгород — Широкий Луг
17:45

Ужгород — Ясіня
16:20 16:40 19:50

Усть-Чорна — Ужгород
05:40

Хуст — Івано-Франківськ
06:30

Хуст — Березово
06:20 07:50 09:10 12:00 14:00 16:00

Хуст — Боронява
07:30 08:45 09:45 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00

Хуст — Велятино
07:30 08:20 09:20 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:15

Хуст — Вишково
06:00 07:40 09:20 11:00 12:40 14:00 14:20 15:40 17:20 19:00

Хуст — Воловець
13:25 14:00

Хуст — Вільшани
06:30 15:30

Хуст — ГЕС
07:45 08:50 11:10 12:30 13:30 15:00 16:20 18:00

Хуст — Данилово
10:40 13:00 16:00 17:00 18:15

Хуст — Драгово
10:30 11:00 11:30 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:15

Хуст — Забрідь
10:10 12:00

Хуст — Залом
07:00 08:00 12:30 16:00 17:00

Хуст — Золотарьово
08:10 08:45 09:30 10:15 11:45 12:30 12:30 13:30 14:10 15:30 17:00 17:30

Хуст — Київ
13:30

Хуст — Коломия
13:32

Хуст — Копашнево
08:35 09:05 09:35 10:15 10:55 11:35 12:15 13:35 14:15 14:55 15:35 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45

Хуст — Кошельово
10:20 11:20 13:00

Хуст — Крайниково
08:30 09:30 11:00 13:30 16:00 17:15

Хуст — Крива
07:40 08:00 08:40 08:45 09:05 09:40 09:50 10:30 13:30 14:00 14:40 15:40 16:00 17:00 17:35 18:00

Хуст — Липецька Поляна
08:10 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 17:20 18:20

Хуст — Липовець
07:00 08:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:20 18:00

Хуст — Липча
07:40 08:35 09:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:55

Хуст — Лунка
07:00 13:00 15:55

Хуст — Львів
08:40 08:40

Хуст — Медвежий
07:00 12:00

Хуст — Монастирець
07:00 07:10 08:10 09:00 09:10 11:00 13:10 13:30 15:30 16:10 17:10

Хуст — Олександрівка
07:00 08:55 11:15 12:00 13:35 16:15 17:50

Хуст — Поляна
06:00 09:45 18:35

Хуст — Рокосово
07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:30 18:30 19:30

Хуст — Свалява
13:40

Хуст — Середнє Водяне
11:10

Хуст — Синевир
10:55 17:10

Хуст — Сокирниця
14:30

Хуст — Ужгород
06:55 07:35 08:25 09:45 17:00

Хуст — Хмельницький
10:00

Хуст — Чернівці
22:30

Хуст — Чумальово
11:00 15:00

Чернівці — Ужгород
01:20 02:20 15:15 18:15 18:15

Широкий Луг — Ужгород
07:40

Ясіня — Ужгород
06:10 09:05 12:10

Інформація оновлена: 22.11.2019