Автовокзал Черкаси

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Смілянська, 166а (показати на мапі)

Телефон довідки: 0472-634630

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:40Черкаси — Умань
06:20Черкаси — Умань
06:45Черкаси — Умань
06:45Черкаси — Горішні плавні (Комсомольськ)
07:00Черкаси — Вроцлав (Пол)
07:00Черкаси — Монастирище
07:05Черкаси — Жашків
07:10Черкаси — Корсунь-Шевченківський
07:10Черкаси — Сегединці
07:15Черкаси — Дніпро (Дніпропетровськ)
07:20Черкаси — Комарівка
07:20Черкаси — Умань
07:25Черкаси — Кривий Ріг
07:40Черкаси — Умань
07:45Черкаси — Київ
08:10Чигирин — Умань
08:10Черкаси — Миргород
08:30Черкаси — Умань
08:35Черкаси — Миколаїв
08:55Черкаси — Умань
09:05Черкаси — Городище
09:20Черкаси — Суми
09:20Черкаси — Біла Церква
09:25Канів — Дніпро (Дніпропетровськ)
09:30Черкаси — Христинівка
09:40Черкаси — Корсунь-Шевченківський
09:45Золотоноша — Умань
09:50Черкаси — Моринці
10:20Черкаси — Умань
10:40Черкаси — Корсунь-Шевченківський
10:40Черкаси — Шрамківка
10:40Черкаси — Кропивницький
10:50Черкаси — Звенигородка
10:55Черкаси — Вінниця
10:55Черкаси — Вінниця
11:00Черкаси — Лисянка
11:17Черкаси — Ватутіне
11:35Черкаси — Потоки
11:40Черкаси — Корсунь-Шевченківський
11:40Черкаси — Умань
11:50Черкаси — Жашків
11:55Черкаси — Умань
12:00Черкаси — Монастирище
12:05Черкаси — Драбів
12:15Черкаси — Умань
12:30Черкаси — Умань
12:40Черкаси — Канів
12:40Черкаси — Кропивницький
12:45Черкаси — Корсунь-Шевченківський
12:50Черкаси — Умань
13:00Черкаси — Комарівка
13:00Черкаси — Полтава
13:10Черкаси — Монастирище
13:20Черкаси — Дніпро (Дніпропетровськ)
13:20Черкаси — Монастирище
13:20Черкаси — Звенигородка
13:30Черкаси — Миргород
13:35Черкаси — Ватутіне
13:45Черкаси — Лисянка
13:50Черкаси — Монастирище
14:00Черкаси — Київ
14:00Черкаси — Кривий Ріг
14:00Черкаси — Городище
14:10Черкаси — Умань
14:30Черкаси — Яготин
14:35Черкаси — Сегединці
14:45Черкаси — Умань
14:50Черкаси — Звенигородка
14:55Черкаси — Умань
15:00Черкаси — Умань
15:05Черкаси — Звенигородка
15:05Черкаси — Монастирище
15:20Дніпро (Дніпропетровськ) — Канів
15:30Черкаси — Умань
15:30Київ — Кропивницький
15:30Черкаси — Чернігів
15:35Черкаси — Звенигородка
15:35Черкаси — Звенигородка
15:50Черкаси — Маньківка
15:50Черкаси — Полтава
15:55Черкаси — Монастирище
16:00Черкаси — Корсунь-Шевченківський
16:05Черкаси — Монастирище
16:10Черкаси — Монастирище
16:15Черкаси — Монастирище
16:30Черкаси — Жашків
16:30Черкаси — Кононівка
16:40Черкаси — Новоархангельськ
16:45Черкаси — Умань
16:50Черкаси — Звенигородка
17:00Черкаси — Колодисте
17:10Черкаси — Звенигородка
17:10Черкаси — Полтава
17:20Черкаси — Умань
17:20Черкаси — Драбів
17:25Черкаси — Корсунь-Шевченківський
17:35Черкаси — Звенигородка
17:50Черкаси — Лисянка
18:05Черкаси — Монастирище
18:15Черкаси — Переяслав-Хмельницький
18:25Черкаси — Моринці
18:40Умань — Чигирин
18:40Черкаси — Монастирище
19:17Черкаси — Звенигородка

за маршрутами автобусів

Дніпро (Дніпропетровськ) — Канів
15:20

Золотоноша — Умань
09:45

Канів — Дніпро (Дніпропетровськ)
09:25

Київ — Кропивницький
15:30

Умань — Чигирин
18:40

Черкаси — Біла Церква
09:20

Черкаси — Ватутіне
11:17 13:35

Черкаси — Вроцлав (Пол)
07:00

Черкаси — Вінниця
10:55 10:55

Черкаси — Городище
09:05 14:00

Черкаси — Горішні плавні (Комсомольськ)
06:45

Черкаси — Дніпро (Дніпропетровськ)
07:15 13:20

Черкаси — Драбів
12:05 17:20

Черкаси — Жашків
07:05 11:50 16:30

Черкаси — Звенигородка
10:50 13:20 14:50 15:05 15:35 15:35 16:50 17:10 17:35 19:17

Черкаси — Канів
12:40

Черкаси — Київ
07:45 14:00

Черкаси — Колодисте
17:00

Черкаси — Комарівка
07:20 13:00

Черкаси — Кононівка
16:30

Черкаси — Корсунь-Шевченківський
07:10 09:40 10:40 11:40 12:45 16:00 17:25

Черкаси — Кривий Ріг
07:25 14:00

Черкаси — Кропивницький
10:40 12:40

Черкаси — Лисянка
11:00 13:45 17:50

Черкаси — Маньківка
15:50

Черкаси — Миколаїв
08:35

Черкаси — Миргород
08:10 13:30

Черкаси — Монастирище
07:00 12:00 13:10 13:20 13:50 15:05 15:55 16:05 16:10 16:15 18:05 18:40

Черкаси — Моринці
09:50 18:25

Черкаси — Новоархангельськ
16:40

Черкаси — Переяслав-Хмельницький
18:15

Черкаси — Полтава
13:00 15:50 17:10

Черкаси — Потоки
11:35

Черкаси — Сегединці
07:10 14:35

Черкаси — Суми
09:20

Черкаси — Умань
05:40 06:20 06:45 07:20 07:40 08:30 08:55 10:20 11:40 11:55 12:15 12:30 12:50 14:10 14:45 14:55 15:00 15:30 16:45 17:20

Черкаси — Христинівка
09:30

Черкаси — Чернігів
15:30

Черкаси — Шрамківка
10:40

Черкаси — Яготин
14:30

Чигирин — Умань
08:10

Інформація оновлена: 07.02.2017