Автовокзал Виноградів

Контакти та розташування на мапі

Адреса автовокзалу: вул. Чкалова, 87 (показати на мапі)

Телефон довідки: 03143-22802

Розклад руху автобусів по автовокзалу

за часом відправлення

05:50Виноградів — Ужгород
06:05Виноградів — Львів
06:05Виноградів — Львів
06:40Виноградів — Ужгород
06:45Виноградів — Дротинці
06:50Виноградів — Іршава
07:20Шаян (санаторій) — Ужгород
07:45Виноградів — Великі Ком'яти
07:55Виноградів — Дюла
08:00Виноградів — Дротинці
08:00Виноградів — Фертешолмаш
08:00Виноградів — Хижа
08:05Виноградів — Чорний Потік
08:05Виноградів — Шаланки
08:05Виноградів — Фертешолмаш
08:20Виноградів — Боржавське
08:25Виноградів — Ужгород
08:35Виноградів — Неветленфолу
09:00Виноградів — Черна
09:10Виноградів — Іршава
09:15Мукачеве — Коломия
09:15Мукачеве — Коломия
09:40Виноградів — Ужгород
09:45Виноградів — Кушниця
10:20Рахів — Ужгород
10:20Виноградів — Мукачево
10:35Виноградів — Новоселиця
10:40Виноградів — Вилок
10:40Виноградів — Свалява
10:45Виноградів — Дюла
10:45Виноградів — Великі Ком'яти
10:50Виноградів — Великі Ком'яти
10:50Виноградів — Дюла
11:05Виноградів — Свалява
11:20Виноградів — Чепа
11:25Виноградів — Дротинці
11:30Виноградів — Неветленфолу
11:45Ужгород — Чернівці
11:45Ужгород — Чернівці
11:55Виноградів — Шаланки
12:00Виноградів — Чорний Потік
12:00Виноградів — Шаланки
12:00Виноградів — Дротинці
12:10Виноградів — Хижа
12:10Виноградів — Боржавське
12:20Виноградів — Чорний Потік
12:20Виноградів — Хижа
12:40Виноградів — Ужгород
12:45Виноградів — Фертешолмаш
12:45Виноградів — Новоселиця
12:50Виноградів — Затисівка
12:50Виноградів — Іршава
12:55Ясіня — Ужгород
13:15Виноградів — Дротинці
13:30Ужгород — Івано-Франківськ
13:35Виноградів — Новоселиця
13:40Виноградів — Ільниця
13:45Виноградів — Вилок
14:20Виноградів — Великі Ком'яти
14:30Виноградів — Мукачеве
14:30Виноградів — Неветленфолу
15:00Виноградів — Оситняжка
15:00Мукачеве — Прага (Чех)
15:10Виноградів — Іршава
15:15Виноградів — Дюла
15:25Виноградів — Затисівка
15:25Ужгород — Ясіня
15:30Виноградів — Дротинці
15:45Виноградів — Ужгород
16:05Виноградів — Великі Ком'яти
16:50Виноградів — Ужгород
17:05Виноградів — Новоселиця
17:05Виноградів — Боржавське
17:05Виноградів — Фертешолмаш
17:10Виноградів — Чорний Потік
17:10Виноградів — Дротинці
17:10Виноградів — Дюла
17:15Виноградів — Хижа
17:20Виноградів — Шаланки
17:25Виноградів — Свалява
17:50Виноградів — Ужгород
18:05Івано-Франківськ — Ужгород

за маршрутами автобусів

Івано-Франківськ — Ужгород
18:05

Виноградів — Ільниця
13:40

Виноградів — Іршава
06:50 09:10 12:50 15:10

Виноградів — Боржавське
08:20 12:10 17:05

Виноградів — Великі Ком'яти
07:45 10:45 10:50 14:20 16:05

Виноградів — Вилок
10:40 13:45

Виноградів — Дротинці
06:45 08:00 11:25 12:00 13:15 15:30 17:10

Виноградів — Дюла
07:55 10:45 10:50 15:15 17:10

Виноградів — Затисівка
12:50 15:25

Виноградів — Кушниця
09:45

Виноградів — Львів
06:05 06:05

Виноградів — Мукачеве
14:30

Виноградів — Мукачево
10:20

Виноградів — Неветленфолу
08:35 11:30 14:30

Виноградів — Новоселиця
10:35 12:45 13:35 17:05

Виноградів — Оситняжка
15:00

Виноградів — Свалява
10:40 11:05 17:25

Виноградів — Ужгород
05:50 06:40 08:25 09:40 12:40 15:45 16:50 17:50

Виноградів — Фертешолмаш
08:00 08:05 12:45 17:05

Виноградів — Хижа
08:00 12:10 12:20 17:15

Виноградів — Чепа
11:20

Виноградів — Черна
09:00

Виноградів — Чорний Потік
08:05 12:00 12:20 17:10

Виноградів — Шаланки
08:05 11:55 12:00 17:20

Мукачеве — Коломия
09:15 09:15

Мукачеве — Прага (Чех)
15:00

Рахів — Ужгород
10:20

Ужгород — Івано-Франківськ
13:30

Ужгород — Чернівці
11:45 11:45

Ужгород — Ясіня
15:25

Шаян (санаторій) — Ужгород
07:20

Ясіня — Ужгород
12:55

Інформація оновлена: 25.09.2013